[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 15 kwietnia 2024, 21:01:59

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Cracovia  
Przychodzą: Jani Atanasov (P - HNK Hajduk (Split)), Mateusz Bochnak (P - Chrobry Głogów), Jakub Gut (P - rezerwy), Arttu Hoskonen (O - HJK), Oliwier Hyla (O - junior), Bartłomiej Kolec (P - junior), Filip Rózga (P - junior), Kacper Śmiglewski (N - rezerwy), Witalij Tkaczuk (P - junior), Patryk Zaucha (P - rezerwy)

Odchodzą: Marcos Álvarez (P - SV Meppen 1912), Filip Balaj (N - FC Zlín), Mathias Hebo Rasmussen (P - kontuzja), Radosław Kanach (P - Resovia), Florian Loshaj (P - İstanbulspor Kulübü), Matej Rodin (O - KV Oostende), Thiago (P - Puszcza Niepołomice), Adam Wilk (B - Hutnik Kraków)

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Kacper Capiga (O - junior), Daniel Liszka (P - rezerwy), Pawieł Pawluczenko (B - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Jakub Pochcioł (P - rezerwy), Damian Rasak (P - Wisła Płock), Boris Sekulić (O - Chicago Fire), Kamil Soberka (B - junior), Anthony van den Hurk (N - Çaykur Rizespor Kulübü), Daisuke Yokota (P - Valmiera FC), Nikodem Zielonka (P - rezerwy)

Odchodzą: Kevin Broll (B - SG Dynamo Dresden), Jan Ciućka (N - Górnik Polkowice), Jakub Szymański (O - Wisła Płock), Szymon Włodarczyk (N - New York City FC)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Hikaru Matsui (P - rezerwy), Camilo Mena (N - Valmiera FC), Aurélien Nguiamba (P - Spezia Calcio), Michal Sáček (P - AC Sparta Praga), Michał Samborski (N - rezerwy), Dušan Stojinović (O - NK Celje), Kacper Tabiś (P - powrót po kontuzji), Bartosz Wiktoruk (P - rezerwy)

Odchodzą: Bogdan Țîru (O - CFR Cluj), Bartosz Bayer (P - Olimpia Zambrów), Fedor Černych (P - AEL (Limassol)), Mateusz Kowalski (P - Parma Calcio 1913 (ME)), Camilo Mena (N - Valmiera FC), Martin Pospíšil (P - SK Sigma Ołomuniec), Ivan Runje (O - ?), Andrzej Trubeha (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Maciej Twarowski (N - Wieczysta Kraków)

Korona Kielce  
Przychodzą: Marius Briceag (O - Universitatea Cluj), Marcus Godinho (O - Vancouver Whitecaps), Jakub Konstantyn (P - rezerwy), Kacper Kostorz (N - Pogoń Szczecin), Bartosz Kwiecień (O - Resovia), Dawid Lisowski (P - rezerwy), Nono (P - brak klubu), Michał Pokora (N - rezerwy), Dominick Zator (O - York United FC), Hubert Zwoźny (P - rezerwy)

Odchodzą: Saša Balić (O - Dinamo Batumi), Roberto Corral (O - Metalist Charków), Filipe Oliveira (P - Vitória FC Setúbal), Adam Frączczak (N - Kotwica Kołobrzeg), Szymon Majewski (P - Stal Kraśnik), Janusz Nojszewski (P - Kotwica Kołobrzeg), Oskar Sewerzyński (P - Chrobry Głogów), Łukasz Sierpina (P - Kotwica Kołobrzeg), Grzegorz Szymusik (O - Chojniczanka Chojnice), Bartosz Śpiączka (N - Wisła Płock), Luka Zarandia (P - Dinamo Batumi), Mario Zebić (P - Argeș Piteszti)

Lech Poznań  
Przychodzą: Maksymilian Dziuba (P - Lech II Poznań), Michał Gurgul (O - junior), Dominik Holec (B - AC Sparta Praga), Ksawery Kukułka (O - Lech II Poznań), Mateusz Mędrala (B - Lech II Poznań), Maksym Pietrzak (P - Lech II Poznań), Oskar Tomczyk (N - rezerwy), Mikołaj Tudruj (O - Lech II Poznań), Filip Wilak (N - Lech II Poznań)

Odchodzą: Krzysztof Bąkowski (B - Stal Rzeszów), Karol Drażdżewski (B - Wda Świecie), Antoni Kozubal (P - GKS Katowice), Adrian Laskowski (O - Lech II Poznań), Krystian Palacz (O - Sandecja Nowy Sącz), Maksymilian Pingot (O - Odra Opole)

Lechia Gdańsk  
Przychodzą: Jakub Bartkowski (O - Pogoń Szczecin), Jan Biegański (P - GKS Tychy), Kevin Friesenbichler (N - RFS Ryga), Bartłomiej Kałduński (B - junior), Louis Poznański (O - PAS Giánnina), Bartosz Borkowski (junior), Filip Tonder (junior), Marcel Juszczak (junior), Oliwier Jakuć (junior), Wiktor Rachwał (junior)

Odchodzą: Jan Biegański (P - GKS Tychy), Christian Clemens (P - 1.FC Düren), Antoni Mikułko (B - Wieczysta Kraków), Tomasz Neugebauer (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Krystian Okoniewski (P - Radomiak Radom)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Walerian Gwilia (P - Raków Częstochowa), Jakub Jędrasik (P - rezerwy), Tomáš Pekhart (N - Gaziantep FK), Filip Rejczyk (P - rezerwy), Paweł Szajewski (B - rezerwy), Jan Ziółkowski (O - rezerwy)

Odchodzą: Ihor Charatin (P - ?), Wiktor Kamiński (N - Warta Poznań), Nikodem Niski (O - Resovia), Kacper Skibicki (P - GKS Tychy)

Miedź Legnica  
Przychodzą: Emmanuel Agbor (N - rezerwy), Wiktor Bogacz (N - rezerwy), Kamil Drygas (P - Pogoń Szczecin), Marcin Garuch (P - rezerwy), Jakub Kaczemba (O - rezerwy), Stéfanos Kapíno (B - DSC Arminia Bielefeld), Giánnis Massoúras (O - brak klubu), Andrzej Niewulis (O - Raków Częstochowa), Davide Petrucci (P - Hapoel Beer Szewa), Julius Tauriainen (P - rezerwy), Damian Tront (P - powrót po kontuzji), Dimityr Wełkowski (O - Cercle Brugge KSV)

Odchodzą: Jon Aurtenetxe (O - ?), Hamza Bahaïd (P - ?), Jerónimo Cacciabue (P - CA Platense (Vicente López)), Kacper Chmielewski (P - Karkonosze Jelenia Góra), Mehdi Lehaire (P - Resovia), Alan Madaliński (B - Legia Warszawa (j)), Tomasz Mamis (P - Pogoń Siedlce), Carlos Julio Martínez (O - CD Atlético Baleares), Michał Pojasek (O - Puszcza Niepołomice), Maciej Śliwa (P - ŁKS Łódź), Kamil Zapolnik (P - Puszcza Niepołomice)

Piast Gliwice  
Przychodzą: Szczepan Mucha (N - Rekord Bielsko-Biała), Alex Sobczyk (N - Dóxa Katokopiás)

Odchodzą: Wojciech Kamiński (P - Odra Opole), Rauno Sappinen (N - Stal Mielec), Alberto Toril (N - Real Murcia CF)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Jędrzej Góral (O - rezerwy), Oskar Kalenik (P - rezerwy), Leonárdo Koútris (O - Olympiakós SFP (Pireus)), Danijel Lončar (O - NK Osijek), Konrad Magnuszewski (O - rezerwy), Adrian Przyborek (P - rezerwy), Dawid Rezaeian (O - rezerwy), Linus Wahlqvist (O - IFK Norrköping), Axel Holewiński (rezerwy), Patryk Rychlik (junior)

Odchodzą: Jakub Bartkowski (O - Lechia Gdańsk), Kamil Drygas (P - Miedź Legnica), Mariusz Fornalczyk (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Jean Carlos Silva (P - Raków Częstochowa), Kacper Kostorz (N - Korona Kielce), Luís Mata (O - Zagłębie Lubin), Bartłomiej Mruk (O - Garbarnia Kraków)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Frank Castañeda (P - Buriram United), Berto Cayarga (P - brak klubu), Mike Cestor (O - Argeș Piteszti), Chrístos Dónis (P - brak klubu), Francisco Ramos (P - CD Nacional (Funchal)), Michał Jerke (B - rezerwy), Wiktor Koptas (B - Pilica Białobrzegi), Leonardo Rocha (N - Lierse Kempenzonen), Krystian Okoniewski (P - Lechia Gdańsk), Albert Posiadała (B - Wisła Puławy), Grzegorz Sandomierski (B - APO Levadiakós), Jean Franco Sarmiento (N - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Miłosz Żurawski (rezerwy), Jakub Kucharski (rezerwy), Jakub Procki (rezerwy), Krystian Harciński (junior), Mikołaj Molendowski (junior), Seweryn Ziółek (rezerwy)

Odchodzą: Michał Feliks (N - Ruch Chorzów), Filipe Nascimento (P - kontuzja), Aleksander Gajgier (O - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Mateusz Grzybek (O - Zagłębie Lubin), Nikolas Korzeniecki (P - Warta Poznań), Maurides (N - FC Sankt Pauli), Jakub Ojrzyński (B - Liverpool FC), Dariusz Pawłowski (O - Sandecja Nowy Sącz), Dominik Sokół (N - 1.FC Tatran Prešov), Tiago Matos (P - 1.FC Tatran Prešov), Franciszek Wróblewski (N - FK Humenné)

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Jakub Cierpiał (P - rezerwy), Oliwier Długosz (P - rezerwy), Adrian Gryszkiewicz (O - SC Paderborn 07), Jean Carlos Silva (P - Pogoń Szczecin), Tobiasz Kubik (P - rezerwy), Patryk Malamis (P - rezerwy), Olivier Sukiennicki (P - rezerwy), Jakub Rozwadowski (rezerwy), Maciej Ruszkiewicz (junior)

Odchodzą: Xavier Dziekoński (B - Garbarnia Kraków), Fábio Sturgeon (P - ?), Walerian Gwilia (P - Legia Warszawa), Andrzej Niewulis (O - Miedź Legnica), Igor Sapała (P - Wisła Kraków), Deian Sorescu (P - FCSB Bukareszt), Daniel Szelągowski (P - Chojniczanka Chojnice)

Stal Mielec  
Przychodzą: Szymon Gierlach (P - rezerwy), Konrad Guca (P - rezerwy), Kōki Hinokio (P - Zagłębie Lubin), Rauno Sappinen (N - Piast Gliwice), Álex Vallejo (P - Dóxa Katokopiás), Kacper Maciejak (rezerwy), Tomasz Sławek (rezerwy)

Odchodzą: Saïd Hamulic (N - Toulouse FC), Krystian Kardyś (P - Czarni Połaniec), Przemysław Maj (P - Ruch Chorzów), David Poreba (P - Crown Legacy FC), Adrian Soboń (P - ?), Bogdan Vaštšuk (P - Sligo Rovers FC), Michael Wyparło (P - New Mexico United)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Dawid Bałdyga (N - Siarka Tarnobrzeg), Przemysław Bargiel (P - Śląsk II Wrocław), Patryk Caliński (P - rezerwy), Łukasz Gerstenstein (O - Śląsk II Wrocław), Szymon Krocz (P - rezerwy), Szymon Michalski (O - Skra Częstochowa), Mateusz Młynarczyk (P - rezerwy), Mariusz Pawelec (O - Śląsk II Wrocław), Robert Pisarczuk (O - Śląsk II Wrocław), Patryk Szwedzik (N - GKS Katowice)

Odchodzą: Javier Ajenjo Hyjek (P - RC Recreativo de Huelva), Sebastian Bergier (N - GKS Katowice), Szymon Michalski (O - kontuzja), Kacper Radkowski (O - Bohemian FC)

Warta Poznań  
Przychodzą: Jędrzej Hanuszczak (P - junior), Filip Jakubowski (P - junior), Kamil Janik (P - junior), Daniel Jasiński (P - junior), Wiktor Kamiński (N - Legia Warszawa), Nikolas Korzeniecki (P - Radomiak Radom), Wołodymyr Kostewycz (O - brak klubu), Aleksander Kultys (O - Polonia Środa Wielkopolska), Bartosz Pituch (junior), Leo Przybylak (B - Warta Międzychód), Szymon Rola (P - junior), Stefan Savić (P - Tuzlaspor Kulübü), Mikołaj Stangel (P - Warta Międzychód), Jakub Wajman (P - junior), Miłosz Wódecki (P - junior), Alan Rudawski (junior), Aleks Jechura (junior), Antoni Roth (junior), Bruno Siedlecki (junior), Filip Malchrowicz (junior), Igor Stańczak (junior), Jakub Ganowski (junior), Maciej Wanat (junior), Mateusz Lechowicz (junior), Natan Jóskowski (junior)

Odchodzą: Milan Corryn (P - Almere City FC), Michał Jakóbowski (P - Chojniczanka Chojnice), Mateusz Kustosz (B - Unia Swarzędz), Mikołaj Rakowski (P - Kotwica Kołobrzeg)

Widzew Łódź  
Przychodzą: Andrejs Cigaņiks (P - FC DAC 1904 Dunajská Streda), Jan Krzywański (B - Legionovia Legionowo), Hubert Lenart (rezerwy), Kamil Cybulski (rezerwy), Ksawier Popiela (Panathinaïkós AO (j)), Łukasz Plichta (rezerwy)

Odchodzą: Karol Danielak (P - Wieczysta Kraków), Kristoffer Hansen (P - ?), Patryk Lipski (P - Wieczysta Kraków)

Wisła Płock  
Przychodzą: Paweł Chrupałła (P - Kristiansund BK), Martin Hašek (P - BB Erzurumspor Kulübü), Krzysztof Janus (P - rezerwy), Damian Kacperski (P - rezerwy), Dawid Krzyżański (P - rezerwy), Gleb Kuczko (P - brak klubu), Patryk Leszczyński (P - rezerwy), Wojciech Mazurowski (O - rezerwy), Jakub Szymański (O - Górnik Zabrze), Bartosz Śpiączka (N - Korona Kielce), Marcin Więckowski (rezerwy), Millen Baars (brak klubu), Oskar Klon (rezerwy), Szymon Leśniewski (SSM Wisła Płock (jm))

Odchodzą: Davo (P - KAS Eupen), Anton Krywociuk (O - Daejeon Citizen), Michał Mokrzycki (P - ŁKS Łódź), Damian Rasak (P - Górnik Zabrze), Adrian Szczutowski (N - rezerwy)

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Sokrátis Dioúdis (B - Panathinaïkós AO), Mateusz Grzybek (O - Radomiak Radom), Luís Mata (O - Pogoń Szczecin), Damian Oko (O - rezerwy), Cyprian Popielec (P - rezerwy), Jakub Świerczok (N - powrót po dyskwalifikacji), Nano Mesa (brak klubu)

Odchodzą: Cheikhou Dieng (N - ?), Guram Giorbelidze (O - Dinamo Batumi), Kōki Hinokio (P - Stal Mielec), Szymon Kobusiński (N - Ruch Chorzów)

 

Napisz do nas