[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 4 stycznia 2013, 0:26:04

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Cracovia  
Przychodzą: Marcin Budziński (P - Arka Gdynia), Radosław Cierzniak (B - AS Alkí (Larnaka)), Damian Drzewiecki (B - zespół ME), Bartłomiej Grzelak (N - Jagiellonia Białystok), Deivydas Matulevičius (N - Žalgiris Wilno), Marcin Skrzeszewski (B - zespół ME), Sebastian Szałachowski (P - Łódzki KS)

Odchodzą: Szymon Gąsiński (B - zespół ME), Tamir Kahlon (P - Ashdod SC), Andrzej Niedzielan (N - Ruch Chorzów)

GKS Bełchatów  
Przychodzą: Paweł Giel (P - Ruch Radzionków), Dominik Kisiel (B - GKS Tychy), Mateusz Mak (P - Ruch Radzionków), Michał Mak (N - Ruch Radzionków), Dawid Smug (B - Górnik Konin), Kamil Wacławczyk (P - KS Polkowice), Maciej Wilusz (O - MKS Kluczbork)

Odchodzą: Łukasz Bocian (P - Kolejarz Stróże), Wojciech Jarmuż (O - Pomorze Potęgowo), Maciej Krakowiak (B - Chojniczanka Chojnice), Grzegorz Kuświk (N - KS Polkowice), Maciej Mysiak (O - Warta Poznań), Zlatko Tanevski (O - FK Vardar (Skopje))

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Daniel Barbus (P - junior), Eimantas Marozas (N - Skra Częstochowa), Damian Michalik (P - Ruch Radzionków), Gabriel Nowak (P - powrót po kontuzji), Ołeksandr Szeweluchin (O - PFK Sewastopol), Błażej Telichowski (O - Zagłębie Lubin), Norbert Witkowski (B - brak klubu), Michał Zieliński (N - Korona Kielce)

Odchodzą: Adam Banaś (O - Zagłębie Lubin), Michal Gašparík (P - FC Spartak Trnava), Piotr Gierczak (P - GKS Katowice), Daniel Gołębiewski (N - Korona Kielce), Wojciech Król (P - Rozwój Katowice), Rafał Kurzawa (P - zespół ME), Mateusz Mączyński (O - GKS Tychy), Boris Peškovič (B - Wisła Płock), Kamil Szymura (O - GKS Katowice), Adam Wolniewicz (P - zespół ME), Tomasz Zahorski (N - MSV 02 Duisburg)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Tomasz Bandrowski (P - brak klubu), Karol Buzun (N - junior), Nika Dzalamidze (P - Widzew Łódź), Luka Gusić (O - NK Dugopolje), Emil Łupiński (O - junior), Paweł Nowotka (O - Høland IL), Grzegorz Sandomierski (B - KRC Genk), Krzysztof Karpieszuk (junior)

Odchodzą: Krzysztof Baran (B - Ruch Radzionków), Grzegorz Bartczak (O - Warta Poznań), Róger Cañas (P - Szachtior Karaganda), Bartłomiej Grzelak (N - Cracovia), Hermes (P - Polonia Bytom), Przemysław Jastrzębski (N - zespół ME), Vladimír Kukoľ (P - Zawisza Bydgoszcz), Piotr Lipka (B - zespół ME), Maycon (N - BATE Borysów), Adam Radecki (O - zespół ME), El Mehdi Sidqy (O - Bogdanka Łęczna), Andrius Skerla (O - Žalgiris Wilno), Jakub Słowik (B - Warta Poznań), Bartosz Soczyński (O - Raków Częstochowa), Jonatan Straus (O - zespół ME)

Korona Kielce  
Przychodzą: Piotr Duda (O - zespół ME), Paweł Golański (O - Łódzki KS), Daniel Gołębiewski (N - Górnik Zabrze), Łukasz Jamróz (N - Orzeł Wierzbica), Mateusz Łuczak (N - Lechia Gdańsk), Bartłomiej Michalski (P - zespół ME), Michał Michałek (P - powrót po kontuzji), Miłosz Przybecki (P - Polonia Warszawa), Ołeksij Szlakotin (B - Zagłębie Sosnowiec), Jakub Żubrowski (P - zespół ME)

Odchodzą: Artur Cebula (O - Stal Stalowa Wola), Łukasz Cichos (N - ?), Piotr Gawęcki (N - zespół ME), Hernâni (O - Pogoń Szczecin), Paweł Kal (O - kontuzja), Dominik Lenart (P - zespół ME), Łukasz Maliszewski (P - Polonia Bytom), Wojciech Małecki (B - kontuzja), Wojciech Miśkiewicz (B - zespół ME), Andrzej Paprocki (N - zespół ME), Miłosz Przybecki (P - kontuzja), Michał Zieliński (N - Górnik Zabrze)

Lech Poznań  
Przychodzą: Patryk Wolski (N - zespół ME), Karol Zaniewski (O - MSP Szamotuły (juniorzy))

Odchodzą: Gerard Bieszczad (B - Sandecja Nowy Sącz), Marciano Bruma (O - Rijnsburgse Boys), Wojciech Golla (O - Pogoń Szczecin), Jakub Wilk (P - Lechia Gdańsk)

Lechia Gdańsk  
Przychodzą: Adam Duda (N - rezerwy), Piotr Grzelczak (N - Widzew Łódź), Jakub Kosecki (P - Legia Warszawa), Sebastian Madera (O - Widzew Łódź), Patryk Tuszyński (N - MKS Kluczbork), Jakub Wilk (P - Lech Poznań)

Odchodzą: Vytautas Andriuškevičius (O - rezerwy), Fred Benson (N - ?), Mariusz Korzępa (N - Siarka Tarnobrzeg), Mateusz Łuczak (N - Korona Kielce), Jakub Popielarz (P - rezerwy), Aleksandr Sazankow (N - kontuzja), Josip Tadić (N - rezerwy)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Ismael Blanco (N - San Luis FC), Albert Bruce (P - brak klubu), Dominik Furman (P - zespół ME), Aleksander Jagiełło (P - zespół ME), Nacho Novo (P - Real Sporting de Gijón), Bartosz Żurek (P - zespół ME)

Odchodzą: Marijan Antolović (B - FK Borac (Banja Luka)), Ariel Borysiuk (P - 1.FC Kaiserslautern), Maciej Górski (N - zespół ME), Srđa Knežević (O - FK Borac (Banja Luka)), Marcin Komorowski (O - Tieriek Grozny), Jakub Kosecki (P - Lechia Gdańsk), Manú (P - Beijing Guoan), Moshe Ohayon (P - FC Luzern), Maciej Rybus (P - Tieriek Grozny)

Łódzki KS  
Przychodzą: Grzegorz Bonin (P - Polonia Warszawa), Marek Gancarczyk (P - Śląsk Wrocław), Seweryn Gancarczyk (O - brak klubu), Ronald Gërçaliu (O - FC Ingolstadt 04 II), Maciej Iwański (P - Manisaspor Kulübü), Adrian Jurkowski (O - Hutnik Nowa Huta (Kraków)), Oļegs Laizāns (P - FK Ventspils), Wojciech Łobodziński (P - brak klubu), Paweł Sasin (P - Warta Poznań), Damian Seweryn (P - brak klubu), Mateusz Stąporski (P - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Beniamin Tonn (O - zespół ME)

Odchodzą: Maciej Bykowski (N - ?), Artur Golański (N - ?), Paweł Golański (O - Korona Kielce), Marcin Kaczmarek (P - Widzew Łódź), Mladen Kašćelan (P - Łudogorec Razgrad), Dariusz Kłus (P - Olimpia Grudziądz), Patryk Kubicki (N - ?), Tomasz Nowak (P - FK Homel), Oskar Osowski (P - zespół ME), Kamil Paluch (P - zespół ME), Wolodja Papikjan (P - AP ŁKS Łódź (juniorzy)), Marcin Pękała (P - zespół ME), Radosław Pruchnik (P - Arka Gdynia), Bartosz Romańczuk (P - ?), Cezary Stefańczyk (O - Zawisza Bydgoszcz), Sebastian Szałachowski (P - Cracovia), Jakub Wróblewski (O - zespół ME)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Damian Byrtek (O - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Ivan Ćurić (N - NK Mosor (Žrnovnica)), Liad Elmalich (P - Maccabi Hajfa), Arkadiusz Januszyk (O - zespół ME), Wojciech Jurek (O - Czarni-Góral Żywiec), Łukasz Mierzejewski (O - AÓ Kavála), Mariusz Mikoda (O - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Damian Nowak (N - zespół ME), Wojciech Reiman (P - Stal Rzeszów)

Odchodzą: Jacek Broniewicz (O - rezerwy), Adam Cieśliński (N - Olimpia Grudziądz), Daniel Gołuch (O - zespół ME), Dariusz Kołodziej (P - ?), Bartosz Kostyra (B - Orzeł Mokre (Mikołów)), František Metelka (P - FK Baník Sokolov), Artur Moroń (O - zespół ME), Michał Osiński (O - rezerwy), Serginho (P - Criciúma EC)

Polonia Warszawa  
Przychodzą: Aviram Baruchyan (P - Beitar Jerozolima), Daniel Ciach (O - zespół ME), Wladimer Dwaliszwili (N - Maccabi Hajfa), Marcin Kur (P - zespół ME), Mateusz Michalski (P - zespół ME), Sebastian Olczak (P - zespół ME), Adam Pazio (O - zespół ME), Borys Rusak (P - zespół ME), Dawid Weis (P - zespół ME)

Odchodzą: Grzegorz Bonin (P - Łódzki KS), Miłosz Przybecki (P - Korona Kielce), Dawid Weis (P - zespół ME)

Ruch Chorzów  
Przychodzą: Kamil Lech (B - zespół ME), Arkadiusz Lewiński (O - Puszcza Niepołomice), Andrzej Niedzielan (N - Cracovia), Rafał Stanisławski (N - zespół ME)

Odchodzą: Rafał Grzelak (P - zespół ME), Andrej Komac (P - ND Gorica), Mateusz Kwiatkowski (N - zespół ME), Sebastian Olszar (P - ?), Michał Staszowski (O - zespół ME)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Robert Menzel (O - zespół ME), Patrik Mráz (O - MŠK Žilina), Dalibor Stevanović (P - Wołyń Łuck)

Odchodzą: Alexandre (N - ?), Marek Gancarczyk (P - Łódzki KS), Tomasz Szewczuk (N - Miedź Legnica), Przemysław Szuszkiewicz (O - KS Polkowice), Krzysztof Żukowski (B - Arka Gdynia)

Widzew Łódź  
Przychodzą: Veljko Batrović (P - FK Zeta (Golubovci) (juniorzy)), Mehdi Ben Dhifallah (N - Stade Tunisien), Marcin Kaczmarek (P - Łódzki KS), Konrad Kowalski (B - zespół ME), Radosław Matusiak (N - AGS Astéras Trípolis), Michał Pytkowski (B - Pelikan Łowicz), Mariusz Rybicki (P - UKS SMS Łódź), Patryk Stępiński (O - zespół ME)

Odchodzą: Adrian Budka (P - Pogoń Szczecin), Daniel Dybiec (O - Dolcan Ząbki), Nika Dzalamidze (P - Jagiellonia Białystok), Piotr Grzelczak (N - Lechia Gdańsk), Igor Alves (P - ?), Bartosz Kaniecki (B - Bałtyk Gdynia), Sebastian Madera (O - Lechia Gdańsk), Sebastian Radzio (P - Ruch Radzionków), Emil Wrażeń (N - Ruch Radzionków)

Wisła Kraków  
Przychodzą: Mateusz Arian (P - zespół ME), Dawid Kamiński (N - zespół ME), Piotr Karłowicz (N - zespół ME), Maksymilian Michalski (P - zespół ME), Kamil Moskal (O - zespół ME), Jakub Pułka (P - zespół ME), Łukasz Rojewski (N - Nielba Wągrowiec), Alan Uryga (P - zespół ME)

Odchodzą:

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Adam Banaś (O - Górnik Zabrze), Jiří Bílek (P - 1.FC Kaiserslautern II), Élton Lira (O - brak klubu), Ivan Hodúr (P - FC Nitra), Marek Kozioł (B - Sandecja Nowy Sącz), Kornel Osyra (O - zespół ME), Roman Sloboda (N - FC Nitra), Paweł Widanow (O - CSKA Sofia)

Odchodzą: Damian Dąbrowski (P - KS Polkowice), Dominykas Galkevičius (P - FC Šiauliai), Janusz Gancarczyk (P - ?), Michal Hanek (O - Kapfenberger SV), Szymon Kapias (O - ?), Błażej Telichowski (O - Górnik Zabrze)

 

Napisz do nas