[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 25 czerwca 2019, 8:21:10

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Arka Gdynia  
Przychodzą: Kamil Antonik (N - Resovia), Marcin Biernat (O - GKS Tychy), Azer Bušuladžić (P - APS Atrómitos Athinón), Daniel Chmielnicki (O - rezerwy), Kasper Hämäläinen (P - Legia Warszawa), Maksymilian Hebel (P - Bytovia Bytów), Erik Jendrišek (N - AÓ Xánthi), Bartosz Nowicki (P - Olimpia Elbląg), Szymon Nowicki (N - Chrobry Głogów), Deniss Rakels (P - Páfos FC), Oskar Repka (O - Chrobry Głogów), Santi Samanes (P - Coruxo FC), Tiago Alves (P - Olimpia Grudziądz), Nico Varela (P - Wisła Płock), Jakub Wawszczyk (O - Radomiak Radom), Paweł Zieliński (O - Miedź Legnica), Michał Żebrakowski (N - Warta Poznań), Michał Żyro (N - Pogoń Szczecin), Jakub Wilczyński (rezerwy), Mateusz Zbiranek (rezerwy), Michał Bednarski (rezerwy), Szymon Zelmański (Motor Lubawa)

Odchodzą: Adam Deja (P - ?), Maciej Jankowski (P - Hapoel Hajfa, Wisła Płock), Michał Janota (P - Al-Fateh SC), Tadeusz Socha (O - ?), Dawid Sołdecki (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marko Vejinović (P - Zagłębie Lubin, Cracovia), Luka Zarandia (P - ?), Damian Zbozień (O - Sivasspor Kulübü)

Cracovia  
Przychodzą: Lukáš Hroššo (B - Zagłębie Sosnowiec), David Jablonský (O - Lewski Sofia), Jaroslav Mihalík (P - MŠK Žilina), Kamil Pestka (O - Chrobry Głogów), Dorian Pituła (O - junior), Rafael Lopes (N - Boavista FC), Rubio (N - CD Alcoyano), Pelle van Amersfoort (P - sc Heerenveen), Marko Vejinović (P - Arka Gdynia), Tomáš Vestenický (N - FC Nitra), Khalid Al-Ghannam (Al-Qadsiah FC)

Odchodzą: Airam Cabrera (N - Jagiellonia Białystok, Extremadura UD), Adrian Danek (P - ?), Michał Helik (O - US Lecce), Javi Hernández (P - rezerwy), Gerard Oliva (N - ?), Krystian Stępniowski (B - Zagłębie Sosnowiec)

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Bartłomiej Eizenchart (P - rezerwy), Wojciech Hajda (P - rezerwy), Dawid Kudła (B - Zagłębie Sosnowiec), Bartosz Nowak (P - Stal Mielec) , Aleksander Paluszek (O - Śląsk II Wrocław), Dariusz Pawłowski (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Michał Rostkowski (P - ROW 1964 Rybnik), Daniel Smuga (P - Wigry Suwałki), Daniel Ściślak (P - rezerwy), Marcin Urynowicz (N - Odra Opole), Alasana Manneh (Etyr Wielkie Tyrnowo), Dominik Janošek (1.FC Slovácko Uherské Hradiště), Filip Bainović (FK Rad (Belgrad)), Juan Bauzá (Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Mendoza))

Odchodzą: Paweł Bochniewicz (O - ?), Walerian Gwilia (P - Legia Warszawa), Daniel Liszka (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Kacper Michalski (O - GKS Katowice), Giánnis Mystakídis (P - APS Atrómitos Athinón), Boris Sekulić (O - ?), Dani Suárez (O - AGS Astéras Trípolis), Szymon Żurkowski (P - ACF Fiorentina)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Bartosz Bida (N - Wigry Suwałki), Airam Cabrera (N - Cracovia), Juan Cámara (P - Miedź Legnica), Martin Doležal (N - FK Jablonec nad Nisou 1997), Paweł Gierach (O - junior), Hubert Gostomski (B - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Michał Kaput (P - Radomiak Radom), Maciej Makuszewski (P - Lech Poznań), Przemysław Mystkowski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Krševan Santini (B - NK Domžale), Karol Struski (P - junior), Damian Węglarz (B - Wigry Suwałki), Ionuț Vînă (Viitorul Constanța), Kristian Opseth (BB Erzurumspor)

Odchodzą: Marián Kelemen (B - MFK Zemplín Michalovce), Arvydas Novikovas (P - Legia Warszawa, Göztepe SK, ?), Damian Węglarz (B - Śląsk Wrocław )

Korona Kielce  
Przychodzą: Marek Kozioł (B - Sandecja Nowy Sącz), Luka Kukić (B - NK Osijek II), Michal Papadopulos (N - Piast Gliwice), Milan Radin (P - FK Aktobie) , Mateusz Spychała (O - Stal Mielec), Grzegorz Szymusik (O - Warta Poznań), Themistoklís Tzimópoulos (O - PAS Giánnina) , Aleksandr Chołodinskij (Isłocz Minskij rajon), Hrvoje Barišić (HŠK Zrinjski (Mostar)), Łukasz Bujak (rezerwy), Mahmoud Wadi (Al-Masry SC), Uroš Đuranović (FK Dukla Praga)

Odchodzą: Maciej Górski (N - Radomiak Radom), Matthias Hamrol (B - FC Emmen), Ken Kallaste (O - GKS Tychy), Piotr Malarczyk (O - ?), Michał Miśkiewicz (B - ?), Oliver Petrak (P - ?), Piotr Pierzchała (O - Stal Stalowa Wola), Bartosz Rymaniak (O - Wisła Płock, Piast Gliwice), Oktawian Skrzecz (P - ?), Elia Soriano (N - VVV-Venlo), Joonas Tamm (O - ?)

Lech Poznań  
Przychodzą: Tomasz Dejewski (O - Warta Poznań), Miłosz Mleczko (B - Puszcza Niepołomice), Jakub Moder (P - Odra Opole), Karlo Muhar (P - NK Inter (Zaprešić)), Tymoteusz Puchacz (O - GKS Katowice), Michał Skóraś (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Patrizio Stronati (O - FC Baník Ostrawa), Serafin Szota (O - Zagłębie Lubin), Przemysław Szymiński (O - US Città di Palermo), Paweł Tomczyk (N - Piast Gliwice), Mickey van der Hart (B - PEC Zwolle), Đorđe Crnomarković (FK Radnički (Nisz)), Hachim Mastour (AS Lamía), Ľubomír Šatka (FC DAC 1904 Dunajská Streda) , Václav Jemelka (SK Sigma Ołomuniec), Yasin Hamed (Sepsi OSK Sfântu Gheorghe), Zsolt Kalmár (FC DAC 1904 Dunajská Streda)

Odchodzą: Jasmin Burić (B - Hapoel Hajfa), Vernon De Marco (O - ŠK Slovan Bratysława), Maciej Gajos (P - Lechia Gdańsk), Dimítris Goútas (O - ?), Christian Gytkjær (N - ?), Rafał Janicki (O - Wisła Kraków), Krzysztof Kołodziej (N - Elana Toruń), Maciej Makuszewski (P - Jagiellonia Białystok, Pogoń Szczecin), Matúš Putnocký (B - ?), Mihai Răduț (P - Dinamo Bukareszt), Piotr Tomasik (O - Wisła Płock), Łukasz Trałka (P - Stomil Olsztyn, Stal Rzeszów), Nikola Vujadinović (O - ?), Marcin Wasielewski (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza)

Lechia Gdańsk  
Przychodzą: Jakub Bednarczyk (P - FC Sankt Pauli), Adam Chrzanowski (O - Wigry Suwałki), Maciej Gajos (P - Lech Poznań), Rafał Kobryń (O - Chojniczanka Chojnice), Mario Maloča (O - SpVgg Greuther Fürth), Sławomir Peszko (P - Wisła Kraków), Romário Baldé (P - Associação Académica de Coimbra), Asmir Suljić (P - NK Olimpija (Lublana)), Žarko Udovičić (O - Zagłębie Sosnowiec), Rafał Wolski (P - powrót po kontuzji), Paweł Żuk (P - Everton FC (j)), Adrian Petk (rezerwy), Shon Weissman (Maccabi Hajfa)

Odchodzą: João Nunes (O - ?), Mateusz Lewandowski (O - Radomiak Radom), Michał Mak (P - Wisła Kraków), Konrad Michalak (P - Achmat Grozny), Artur Sobiech (N - Göztepe SK), Steven Vitória (O - ?)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Radosław Cielemęcki (P - rezerwy), Alan Czerwiński (O - Zagłębie Lubin), Sosłan Dżanajew (B - Miedź Legnica), Walerian Gwilia (P - Górnik Zabrze), Tomasz Jodłowiec (P - Piast Gliwice), José Kanté (N - Club Gimnàstic de Tarragona), Mikkel Kirkeskov (O - Piast Gliwice), Michał Kopczyński (P - Wellington Phoenix FC), Kacper Kostorz (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mikołaj Kwietniewski (P - Bytovia Bytów), Igor Lewczuk (O - FC Girondins de Bordeaux), Wojciech Muzyk (B - Olimpia Grudziądz), Tomasz Nawotka (O - Zagłębie Sosnowiec), Arvydas Novikovas (P - Jagiellonia Białystok), Ivan Obradović (O - RSC Anderlecht), Przemysław Płacheta (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Rosołek (N - rezerwy), Vamara Sanogo (N - Zagłębie Sosnowiec), Kacper Skibicki (P - Olimpia Grudziądz), Asmir Suljić (P - NK Olimpija (Lublana)), Mateusz Żyro (O - Miedź Legnica), Hachim Mastour (AS Lamía), Javier Ajenjo Hyjek (Club Atlético de Madrid (j)), Richard Danso (Étoile Sportive du Sahel), Wellington Ferreira Nascimento (İstanbulspor Kulübü)

Odchodzą: Carlitos (N - Al-Wahda FC), Kasper Hämäläinen (P - Arka Gdynia), Adam Hloušek (O - FC Viktoria Plzeň), Iuri Medeiros (P - ?), Michał Kucharczyk (P - FC Basel 1893, Kayserispor Kulübü, Arsienał Tuła, Panathinaïkós AÓ), Arkadiusz Malarz (B - Wisła Płock), Cezary Miszta (B - Stal Mielec, Zagłębie Sosnowiec), Dominik Nagy (P - Videoton FC Fehérvár, ?), Miroslav Radović (P - ?), Salvador Agra (P - ?), Sebastian Szymański (P - Dinamo Moskwa), Mateusz Wieteska (O - SC Braga, Dynamo Kijów)

ŁKS Łódź  
Przychodzą: Maciej Dampc (O - Bytovia Bytów), Pirulo (P - Real Balompédica Linense), Ricardo Guima (P - Associação Académica de Coimbra), Dragoljub Srnić (P - FK Voždovac (Belgrad)), Tiago Alves (P - Olimpia Grudziądz), Michał Trąbka (P - Stal Stalowa Wola), Artur Sójka (rezerwy)

Odchodzą: Lukáš Bielák (O - Stal Mielec), Mateusz Gamrot (P - ?), Oskar Koprowski (O - Pogoń Siedlce, ?), Jakub Kostyrka (P - ?), Mikołaj Maschera (P - ?), Jakub Romanowicz (P - Pogoń Siedlce)

Piast Gliwice  
Przychodzą: Denis Gojko (P - Stal Mielec), Jakub Holúbek (P - MŠK Žilina), Tomáš Huk (O - FC DAC 1904 Dunajská Streda), Michał Kaput (P - Radomiak Radom), Łukasz Krakowczyk (N - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Patryk Królczyk (B - Warta Gorzów Wielkopolski), Sebastian Milewski (P - Zagłębie Sosnowiec), Tomasz Okraszewski (P - Odra Centrum Wodzisław Śląski), Sebastian Pociecha (P - Pogoń Siedlce), Marcin Robak (N - Śląsk Wrocław), Bartosz Rymaniak (O - Korona Kielce), Kamil Słoma (P - Garbarnia Kraków), Tiago Alves (P - Olimpia Grudziądz), Mateusz Broda (rezerwy), Michał Rakowiecki (rezerwy), Wojciech Kamiński (rezerwy)

Odchodzą: Michał Bodys (B - GKS Katowice), Karol Dybowski (B - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Patryk Dziczek (P - Udinese Calcio), Tomasz Jodłowiec (P - Legia Warszawa), Mikkel Kirkeskov (O - Legia Warszawa), Mateusz Mak (P - Wisła Kraków), Michal Papadopulos (N - Korona Kielce), Aleksandar Sedlar (O - RCD Mallorca, Real Sporting de Gijón), Paweł Tomczyk (N - Lech Poznań)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Marcin Biernat (O - GKS Tychy), Mateusz Bochnak (P - Pogoń Siedlce), Adam Dźwigała (O - Wisła Płock), Marcin Listkowski (N - Raków Częstochowa), Maciej Makuszewski (P - Lech Poznań), Michális Maniás (N - AGS Astéras Trípolis), Fredrik Pallesen Knudsen (O - FK Haugesund), Damian Pawłowski (P - Wigry Suwałki), Dante Stipica (B - CSKA Sofia), Nikodem Sujecki (B - rezerwy), Kóstas Triantafyllópoulos (O - AGS Astéras Trípolis), Hubert Turski (N - rezerwy), Benedikt Zech (O - SC Rheindorf Altach)

Odchodzą: Adam Buksa (N - ?), Spas Delew (P - CSKA Sofia), Jarosław Fojut (O - Wisła Płock), Jin Izumisawa (P - Yokohama F. Marinos), Daniel Kusztan (B - Górnik Łęczna), Radosław Majewski (P - Western Sydney Wanderers FC), David Niepsuj (O - Wisła Kraków), Hubert Sadowski (O - ?), Sebastian Walukiewicz (O - Cagliari Calcio), Stanisław Wawrzynowicz (P - ?), Łukasz Załuska (B - ?), Michał Żyro (N - Arka Gdynia)

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Emir Azemović (O - FK Zemun (Belgrad)), Rusłan Babenko (P - Czornomoreć Odessa), Jakub Bator (P - rezerwy), Kordian Górka (O - Elana Toruń), Jakub Górski (B - Kotwica Kołobrzeg), Oskar Januszewski (P - rezerwy), Krystian Kalinowski (B - Stal Stalowa Wola), Andrija Luković (P - FK Voždovac (Belgrad)), Bryan Nouvier (P - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe), Kamil Piątkowski (O - Zagłębie Lubin), Dawid Szymonowicz (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Bartosz Chłód (rezerwy), Kacper Trelowski (rezerwy), Krystian Ślęzak (rezerwy)

Odchodzą: Patrick Friday Eze (N - ?), Rafał Figiel (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dariusz Formella (P - ?), Łukasz Góra (O - Chrobry Głogów), Marcin Listkowski (N - Pogoń Szczecin), Damian Michalik (P - ?), Karol Mondek (P - Slezský FC Opawa), Karol Noiszewski (P - GKS Katowice, Znicz Pruszków), Mateusz Zachara (N - ?)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Sebastian Bergier (N - Wigry Suwałki), Marcin Biernat (O - GKS Tychy), Maciej Buławski (P - Elana Toruń), Łukasz Gikiewicz (N - Hajer FC), Daniel Kajzer (B - Botew Płowdiw), Grzegorz Kotowicz (rezerwy), Adrian Łyszczarz (P - GKS Katowice), Maciej Pałaszewski (P - Stomil Olsztyn), Konrad Poprawa (O - Skra Częstochowa), Israel Puerto (O - RC Recreativo de Huelva), Joan Román (P - Miedź Legnica), Dino Štiglec (O - NK Olimpija (Lublana)), Tiago Alves (P - Olimpia Grudziądz), Tomáš Wágner (N - MFK Karviná), Damian Węglarz (B - Jagiellonia Białystok) , Łukasz Wiech (O - Ruch Chorzów), Erik Expósito (UD Las Palmas Atlético)

Odchodzą: Farshad Ahmadzadeh (P - Persepolis Teheran), Augusto (O - ?), Đorđe Čotra (O - ?), Arkadiusz Piech (N - ?), Marcin Robak (N - Piast Gliwice, Hapoel Hajfa, Miedź Legnica), Jakub Słowik (B - Vegalta Sendai), Igors Tarasovs (O - ?), Jakub Wrąbel (B - Wisła Płock)

Wisła Kraków  
Przychodzą: Denys Bałaniuk (N - Arsenał Kijów (ME)), Kacper Chorążka (B - Hutnik Kraków), Domen Črnigoj (P - FC Lugano), Rafał Janicki (O - Lech Poznań), Mateusz Mak (P - Piast Gliwice), Michał Mak (P - Lechia Gdańsk), David Niepsuj (O - Pogoń Szczecin), Szymon Stasik (P - Piast Żmigród), Piotr Świątko (O - Hutnik Kraków), Martin Chrien (CD Santa Clara)

Odchodzą: Jakub Bartosz (O - ?), Paweł Brożek (N - ?), Krzysztof Drzazga (N - ?), Marko Kolar (N - FC Emmen), Mateusz Lis (B - ?), Matej Palčič (O - Sheriff Tiraspol ), Sławomir Peszko (P - Lechia Gdańsk), Rafał Pietrzak (O - Maccabi Hajfa, ?), Wojciech Słomka (P - Zagłębie Sosnowiec), Maciej Śliwa (P - Miedź Legnica), Tobiasz Weinzettel (B - Miedź Legnica)

Wisła Płock  
Przychodzą: Hubert Adamczyk (P - GKS Tychy), Jarosław Fojut (O - Pogoń Szczecin), Marek Hanousek (P - FK Dukla Praga), Maciej Jankowski (P - Arka Gdynia), Arkadiusz Malarz (B - Legia Warszawa), Michał Marcjanik (O - Carpi FC 1909), Damian Michalski (O - GKS Bełchatów), Titas Milašius (P - Escola Varsovia Warszawa), Olaf Nowak (N - Zagłębie Sosnowiec), Bartosz Rymaniak (O - Korona Kielce), Jakub Rzeźniczak (O - Qarabağ Ağdam), Maciej Spychała (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Michał Szromek (P - Ruch Radzionków), Piotr Tomasik (O - Lech Poznań), Jakub Wrąbel (B - Śląsk Wrocław), Adrian Szczutowski (rezerwy), Patryk Leszczyński (rezerwy), Piotr Zieliński (Kasztelan Sierpc)

Odchodzą: Ariel Borysiuk (P - Zagłębie Lubin), Thomas Dähne (B - Barnsley FC), Adam Dźwigała (O - Pogoń Szczecin), Mateusz Kryczka (B - ?), Igor Łasicki (O - ?), Jakub Łukowski (P - ?), Jake McGing (O - ?), Semir Štilić (P - ?), Nico Varela (P - Arka Gdynia, Mohun Bagan AC), Marcin Warcholak (O - Miedź Legnica)

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Ariel Borysiuk (P - Wisła Płock), Dominik Jończy (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Vamara Sanogo (N - Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Soszyński (P - rezerwy), Serafin Szota (O - Odra Opole), Marko Vejinović (P - Arka Gdynia), Paweł Żyra (P - Chojniczanka Chojnice)

Odchodzą: Alan Czerwiński (O - Legia Warszawa), Daniel Dziwniel (O - ?), Filip Jagiełło (P - Genoa CFC 1893), Piotr Leciejewski (B - ?), Jakub Mareš (N - FK Teplice), Dawid Pakulski (P - Chrobry Głogów), Kamil Piątkowski (O - Raków Częstochowa), Władisław Sirotow (P - ?), Serafin Szota (O - Lech Poznań)

 

Napisz do nas