[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 7 sierpnia 2020, 14:00:48

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Cracovia  
Przychodzą: Marcos Álvarez (N - VfL Osnabrück), Shlomi Azulay (N - Beitar Jerozolima), Bojan Čečarić (P - Korona Kielce), Michael Gardawski (O - Korona Kielce), Kacper Grzebieluch (N - rezerwy) , Jakub Grzywaczewski (B - rezerwy) , Jakub Gut (P - rezerwy) , Bartłomiej Kafel (P - rezerwy) , Radosław Kanach (P - Sandecja Nowy Sącz) , Filip Majchrowicz (B - Resovia), Iván Márquez (O - Korona Kielce), Robert Ożóg (P - rezerwy) , Oskar Wójcik (O - junior)

Odchodzą: Niko Datković (O - Kisvárda FC), Janusz Gol (P - ? ), Rafael Lopes (N - Legia Warszawa)

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Dawid Gruchała-Węsierski (N - Bałtyk Koszalin), Wojciech Hajda (P - Stomil Olsztyn), Joel Huertas (P - Wigry Suwałki), Krzysztof Kubica (P - Chrobry Głogów), Kacper Michalski (O - GKS Katowice), Bartosz Nowak (P - Stal Mielec), Thomas Pranica (N - rezerwy), Alex Sobczyk (N - FC Spartak Trnava), Pipo (SCR Peña Deportiva)

Odchodzą: Igor Angulo (N - FC Goa), David Kopacz (P - FC Würzburger Kickers), Szymon Matuszek (P - Miedź Legnica), Łukasz Wolsztyński (P - kontuzja), Kamil Zapolnik (P - Miedź Legnica)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Błażej Augustyn (O - Lechia Gdańsk), Michał Bednarski (N - Górnik Polkowice), Maciej Bortniczuk (P - rezerwy), Fedor Černych (P - FK Orenburg), Kamil Dankowski (O - Śląsk Wrocław), Maciej Mas (N - Cagliari Calcio (ME)), Szymon Sobczak (N - Stomil Olsztyn), Pāvels Šteinbors (B - Arka Gdynia), Bartłomiej Maliszewski (rezerwy), Lidor Cohen (Maccabi Petach Tikwa), Oliwier Wojciechowski (junior)

Odchodzą: Bogdan Țîru (O - FCSB Bukareszt), Wojciech Błyszko (O - ?), Böðvar Böðvarsson (O - ?), Ołeh Horin (P - ?), Jesús Imaz (P - Piast Gliwice), Bartosz Kwiecień (O - Arka Gdynia), Dawid Szymonowicz (O - ?), Orest Tkaczuk (N - Olimpia Elbląg), Damian Węglarz (B - ?), Jakub Wójcicki (O - Zagłębie Lubin)

Lech Poznań  
Przychodzą: Filip Bednarek (B - sc Heerenveen), Damjan Bohar (P - Zagłębie Lubin), Alan Czerwiński (O - Zagłębie Lubin), Vitalie Damașcan (N - Fortuna Sittard), Mikael Ishak (N - 1.FC Nürnberg VfL), João Amaral (P - FC Paços de Ferreira), Tymoteusz Klupś (N - Piast Gliwice), Jan Sýkora (P - FK Jablonec 97), Živko Živković (B - PAÓK)

Odchodzą: Bohdan Butko (O - Szachtar Donieck, Desna Czernihów), Tomasz Cywka (P - ?), Christian Gytkjær (N - AC Monza), Kamil Jóźwiak (P - RSC Anderlecht), Juliusz Letniowski (P - Arka Gdynia), Filip Marchwiński (P - Torino FC), Mateusz Skrzypczak (P - Puszcza Niepołomice), Karol Szymański (B - Piast Gliwice), Paweł Tomczyk (N - Stal Mielec), Mickey van der Hart (B - kontuzja)

Lechia Gdańsk  
Przychodzą: Bartosz Kopacz (O - Zagłębie Lubin), Daniel Łukasik (P - MKE Ankaragücü SK), Mateusz Sopoćko (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mateusz Żukowski (N - rezerwy), Ángel Martínez (AGS Astéras Trípolis), Eryk Mirus (rezerwy), Kristal Abazaj (FK Kukësi)

Odchodzą: Błażej Augustyn (O - Jagiellonia Białystok), Rafał Kobryń (O - Wisła Płock), Patryk Lipski (P - Piast Gliwice), Tomasz Makowski (P - Barnsley FC , Luton Town FC ), Filip Mladenović (O - Legia Warszawa), Sławomir Peszko (P - Wieczysta Kraków), Maciej Woźniak (B - Radunia Stężyca), Marcel Wszołek (P - ŁKS Łódź), Zé Gomes (N - ?), Paweł Żuk (P - Wisła Płock)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Damjan Bohar (P - Zagłębie Lubin), Artur Boruc (B - AFC Bournemouth), Václav Hladký (B - Saint Mirren FC), Mateusz Hołownia (O - Wisła Kraków), Josip Juranović (O - HNK Hajduk (Split)), Kacper Kostorz (P - Miedź Legnica) , Cezary Miszta (B - Radomiak Radom) , Filip Mladenović (O - Lechia Gdańsk), Rafael Lopes (N - Cracovia), Dario Tadić (N - TSV Hartberg), Dmytro Riznyk (Worskła Połtawa), Lourency (Gil Vicente FC), Richard (CD Tondela)

Odchodzą: Domagoj Antolić (P - Trabzonspor Kulübü, Rubin Kazań), Mateusz Grudziński (P - Zagłębie Sosnowiec), Radosław Majecki (B - AS Monaco FC), Mateusz Praszelik (P - Śląsk Wrocław), William Rémy (O - FK Astana (2)), Vamara Sanogo (N - kontuzja), Marko Vešović (O - kontuzja)

Piast Gliwice  
Przychodzą: Javier Ajenjo Hyjek (P - Club Atlético de Madrid), Jesús Imaz (P - Jagiellonia Białystok), Aleksander Jagiełło (P - Chojniczanka Chojnice), Wojciech Kamiński (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Patryk Lipski (P - Lechia Gdańsk), Arkadiusz Pyrka (P - Znicz Pruszków), Karol Szymański (B - Lech Poznań), Jakub Świerczok (N - Łudogorec Razgrad), Michał Żyro (N - Stal Mielec)

Odchodzą: Jakub Czerwiński (O - Łudogorec Razgrad), Tom Hateley (P - ?), Jorge Félix (P - Sivasspor Kulübü), Mikkel Kirkeskov (O - Göztepe SK ), Tymoteusz Klupś (N - Lech Poznań), Uroš Korun (O - NK Olimpija (Lublana)), Paweł Rabin (B - Stal Kraśnik), Patryk Tuszyński (N - ?)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Gergő Kocsis (P - Zalaegerszegi TE FC), Lidor Cohen (Maccabi Petach Tikwa), Władysław Szapował (Dnipro-1 Dniepropietrowsk)

Odchodzą: Mateusz Sopoćko (P - Lechia Gdańsk)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Bartosz Boniecki (P - Elana Toruń), Mariusz Fornalczyk (P - Polonia Bytom), Alexander Gorgon (P - HNK Rijeka), Michał Kucharczyk (P - Urał Jekaterynburg) , Luís Mata (O - FC Porto B), Bartłomiej Mruk (O - Garbarnia Kraków), Marcel Mendes-Dudziński (junior)

Odchodzą: Soufian Benyamina (N - ?), Zvonimir Kožulj (P - Gazişehir Gaziantep FK), Igor Łasicki (O - kontuzja), Rafał Maćkowski (P - Chojniczanka Chojnice), Michális Maniás (N - ?), Ricardo Nunes (O - ?), Srđan Spiridonović (P - FK Crvena zvezda (Belgrad))

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Jakub Apolinarski (P - Warta Poznań), Marcin Cebula (P - Korona Kielce), Vladislavs Gutkovskis (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Marek Kozioł (B - Korona Kielce), Tomasz Loska (B - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Branislav Pindroch (B - FC ViOn Zlaté Moravce), Daniel Szelągowski (P - Korona Kielce), Maciej Wilusz (O - Urał Jekaterynburg), Damian Zbozień (O - Arka Gdynia), Michał Litwa (Wisła II Kraków)

Odchodzą: Emir Azemović (O - NK Aluminij (Kidričevo)), Rusłan Babenko (P - ?), Michał Gliwa (B - Stal Mielec), Jarosław Jach (O - Crystal Palace FC), Arkadiusz Kasperkiewicz (O - Arka Gdynia), Kamil Kościelny (O - Stal Mielec), Andrija Luković (P - FC Famalicão), Bryan Nouvier (P - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe), Miłosz Szczepański (P - kontuzja)

Stal Mielec  
Przychodzą: Michał Gliwa (B - Raków Częstochowa), Kamil Kościelny (O - Raków Częstochowa), Karol Niemczycki (B - Puszcza Niepołomice), Paweł Tomczyk (N - Lech Poznań), Łukasz Zjawiński (N - Legia II Warszawa), Daniel Kvande (Ranheim Fotball)

Odchodzą: Bartłomiej Kiełbasa (P - Widzew Łódź), Jan Kozłowski (O - ?), Bartosz Nowak (P - Górnik Zabrze), Adrian Paluchowski (N - Wisła Puławy), Bartosz Sobczyk (P - ?), Jakub Wrąbel (B - Wisła Płock), Michał Żyro (N - Piast Gliwice)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Bartłomiej Frasik (B - rezerwy) , Wojciech Golla (O - powrót po kontuzji) , Patryk Janasik (P - Odra Opole), Szymon Lewkot (P - Ślęza Wrocław), Rafał Makowski (P - Radomiak Radom), Maciej Pałaszewski (P - Stomil Olsztyn) , Bartłomiej Pawłowski (P - Gazişehir Gaziantep FK) , Fabian Piasecki (N - Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Praszelik (P - Legia Warszawa), Waldemar Sobota (P - FC Sankt Pauli), Michał Szromnik (B - Chrobry Głogów), Maksym Tretjakow (P - FK Ołeksandrija)

Odchodzą: Łukasz Broź (O - ?), Michał Chrapek (P - ?), Kamil Dankowski (O - Jagiellonia Białystok), Daniel Kajzer (B - Arka Gdynia), Filip Marković (N - ?), Przemysław Płacheta (P - Norwich City FC), Filip Raičević (N - ?)

Warta Poznań  
Przychodzą: Mateusz Czyżycki (P - Odra Opole), Jan Grzesik (O - ŁKS Łódź) , Konrad Handzlik (P - Olimpia Grudziądz), Łukasz Norkowski (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Kajetan Szmyt (P - Górnik Polkowice)

Odchodzą: Jakub Apolinarski (P - Raków Częstochowa), Tomasz Boczek (O - ?), Krzysztof Danielewicz (P - Miedź Legnica), Nikodem Fiedosewicz (P - ?), Karol Gardzielewicz (P - ?), Michał Grobelny (P - ?), Jakub Kuzdra (P - ?), Adrian Laskowski (O - ?), Tomasz Laskowski (B - ?), Serhij Napołow (P - Chojniczanka Chojnice), Patryk Stępiński (O - ?), Mateusz Szczepaniak (P - ?)

Wisła Kraków  
Przychodzą: Fatos Bećiraj (N - Maccabi Natanja), Mateusz Duda (N - Garbarnia Kraków), Marcin Grabowski (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Konrad Gruszkowski (O - Motor Lublin), Adi Mehremić (O - CD Aves), Stefan Savić (P - NK Olimpija (Lublana)) , Filip Jania (rezerwy), Mario Jurčević (NK Olimpija (Lublana)), Paweł Koncewicz-Żyłka (rezerwy), Sławomir Chmiel (rezerwy), Tafara Madembo (Escola Varsovia Warszawa (j))

Odchodzą: Paweł Brożek (N - ?), Krzysztof Drzazga (N - Miedź Legnica), Hebert (O - JEF United Ichihara), Mateusz Hołownia (O - Legia Warszawa), Patryk Moskiewicz (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Vukan Savićević (P - Samsunspor Kulübü), Ľubomír Tupta (N - Hellas Verona FC), Alon Turgeman (N - Hapoel Hajfa), Marcin Wasilewski (O - ?), Kamil Wojtkowski (P - ?)

Wisła Płock  
Przychodzą: Petteri Forsell (P - Korona Kielce), Fryderyk Gerbowski (P - Escola Varsovia Warszawa), Rafał Kobryń (O - Lechia Gdańsk), Kacper Kondracki (P - GKS Bełchatów), Filip Lesniak (P - Silkeborg IF), Mateusz Lewandowski (N - BFC Dynamo (Berlin)), Thibault Moulin (P - AÓ Xánthi), Adrian Szczutowski (N - Stal Stalowa Wola), Wojciech Szumilas (P - GKS Tychy), Jakub Wrąbel (B - Stal Mielec), Paweł Żuk (P - Lechia Gdańsk), Dušan Lagator (PFK Soczi), Miguel Tavares (FC Penafiel)

Odchodzą: Hubert Adamczyk (P - Arka Gdynia), Thomas Dähne (B - KSV Holstein Kiel von 1900), Jarosław Fojut (O - ?), Dominik Furman (P - HNK Hajduk (Split)), Grzegorz Kuświk (N - ?), Mikołaj Kwietniewski (P - Legia II Warszawa ), Suad Sahiti (P - ?), Cezary Stefańczyk (O - ?), Rafał Wolski (P - kontuzja)

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Mateusz Bartolewski (O - Ruch Chorzów), Kamil Bielikow (B - Ascoli Calcio) , Mateusz Młyński (P - Arka Gdynia), Karol Podliński (N - Legionovia Legionowo), Jakub Wójcicki (O - Jagiellonia Białystok), Jakub Żubrowski (P - Korona Kielce), Valon Ethemi (FK Kukësi)

Odchodzą: Damjan Bohar (P - Legia Warszawa, Lech Poznań), Alan Czerwiński (O - Lech Poznań), Bartosz Kopacz (O - Lechia Gdańsk), Kamil Mazek (P - Arka Gdynia), Olaf Nowak (N - Zagłębie Sosnowiec), Rok Sirk (N - ? ), Łukasz Soszyński (P - Arka Gdynia), Mátyás Tajti (P - Zalaegerszegi TE FC), Jakub Tosik (P - ŁKS Łódź), Paweł Żyra (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza)

 

Napisz do nas