[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 24 października 2020, 12:59:47

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Cracovia  
Przychodzą: Marcos Álvarez (P - VfL Osnabrück), Bojan Čečarić (P - Korona Kielce), Michael Gardawski (O - Korona Kielce), Jakub Góralczyk (O - rezerwy), Kacper Grzebieluch (N - rezerwy), Jakub Grzywaczewski (B - rezerwy), Jakub Gut (P - rezerwy), Bartłomiej Kafel (P - rezerwy), Radosław Kanach (P - Sandecja Nowy Sącz), Filip Majchrowicz (B - Resovia), Iván Márquez (O - Korona Kielce), Karol Niemczycki (B - Puszcza Niepołomice), Robert Ożóg (P - rezerwy), Filip Piszczek (N - Trapani Calcio), Rivaldinho (N - Viitorul Constanța), Matej Rodin (O - NK Varaždin), Rubio (N - Zagłębie Sosnowiec), Damir Sadiković (P - NK Željezničar (Sarajewo)), Dawid Szymonowicz (O - Jagiellonia Białystok), Oskar Wójcik (O - junior)

Odchodzą: Niko Datković (O - Kisvárda FC), Ołeksij Dytiatjew (O - kontuzja), Janusz Gol (P - Dinamo Bukareszt), Michał Helik (O - Barnsley FC), David Jablonský (O - dyskwalifikacja), Rafael Lopes (N - Legia Warszawa), Michał Rakoczy (P - Puszcza Niepołomice), Rubio (N - Sandecja Nowy Sącz)

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Stéfanos Evangélou (O - Paniónios GSS), Wojciech Hajda (P - Stomil Olsztyn), Krzysztof Kubica (P - Chrobry Głogów), Giánnis Massoúras (O - AE Lárissas), Kacper Michalski (O - GKS Katowice), Bartosz Nowak (P - Stal Mielec), Alex Sobczyk (N - FC Spartak Trnava), Norbert Wojtuszek (P - Pogoń Siedlce)

Odchodzą: Igor Angulo (N - FC Goa), Paweł Bochniewicz (O - sc Heerenveen), Giórgos Giakoumákis (N - VVV-Venlo), Erik Jirka (P - CD Mirandés), David Kopacz (P - FC Würzburger Kickers), Mateusz Matras (P - Stal Mielec), Szymon Matuszek (P - Miedź Legnica), Stávros Vassilantonópoulos (O - AEK (Ateny)), Łukasz Wolsztyński (P - rezerwy), Kamil Zapolnik (P - Miedź Legnica)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Błażej Augustyn (O - Lechia Gdańsk), Maciej Bortniczuk (P - rezerwy), Fedor Černych (P - FK Orenburg), Fernán Ferreiroa (P - Qəbələ FK), Jan Majsterek (O - Escola Varsovia Warszawa), Bartłomiej Maliszewski (B - rezerwy), Maciej Mas (N - Cagliari Calcio (ME)), Szymon Sobczak (N - Stomil Olsztyn), Pāvels Šteinbors (B - Arka Gdynia), Kris Twardek (P - Bohemian FC), Oliwier Wojciechowski (P - junior), Mateusz Wyjadłowski (P - Garbarnia Kraków)

Odchodzą: Zoran Arsenić (O - HNK Rijeka), Wojciech Błyszko (O - Stal Mielec), Juan Cámara (P - Dinamo Bukareszt), Ołeh Horin (P - ?), Dejan Iliev (B - Shrewsbury Town FC), Martin Košťál (P - FK Senica), Bartosz Kwiecień (O - Arka Gdynia), Bartłomiej Maliszewski (B - Parma Calcio 1913 (ME)), Maciej Mas (N - GKS Bełchatów), Karol Struski (P - Górnik Łęczna), Dawid Szymonowicz (O - Cracovia), Orest Tkaczuk (N - Olimpia Elbląg), Damian Węglarz (B - ?), Jakub Wójcicki (O - Zagłębie Lubin)

Lech Poznań  
Przychodzą: Kacper Andrzejewski (O - rezerwy), Mohammad Awwad (N - Maccabi Hajfa), Filip Bednarek (B - sc Heerenveen), Jakub Białczyk (P - rezerwy), Filip Borowski (O - rezerwy), Alan Czerwiński (O - Zagłębie Lubin), Mikael Ishak (N - 1.FC Nürnberg VfL), Nika Kaczarawa (N - AS Anórthossis Ammochóstou), Jakub Karbownik (P - rezerwy), Tymoteusz Klupś (N - Piast Gliwice), Damian Kołtański (P - rezerwy), Wasyl Kraweć (O - CD Lugo), Marko Malenica (B - NK Osijek), Jakub Niewiadomski (O - rezerwy), Karol Smajdor (O - rezerwy), Hubert Sobol (N - rezerwy), Jan Sýkora (P - FK Jablonec), Łukasz Szramowski (P - rezerwy), Kacper Wachowiak (O - rezerwy), Filip Wilak (N - rezerwy)

Odchodzą: Tomasz Cywka (P - Chrobry Głogów), Robert Gumny (O - FC Augsburg), Christian Gytkjær (N - AC Monza), Kamil Jóźwiak (P - Derby County FC), Wołodymyr Kostewycz (O - Dynamo Kijów), Juliusz Letniowski (P - Arka Gdynia), Miłosz Mleczko (B - Widzew Łódź), Mateusz Skrzypczak (P - Puszcza Niepołomice), Karol Szymański (B - Piast Gliwice), Paweł Tomczyk (N - Stal Mielec), Mickey van der Hart (B - kontuzja), Timur Żamaletdinow (N - FK Ufa)

Lechia Gdańsk  
Przychodzą: Bartosz Kopacz (O - Zagłębie Lubin), Eryk Mirus (B - rezerwy), Mateusz Sopoćko (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mateusz Żukowski (N - rezerwy)

Odchodzą: Błażej Augustyn (O - Jagiellonia Białystok), Mateusz Cegiełka (P - Chojniczanka Chojnice), Filip Dymerski (O - Bytovia Bytów), Patryk Lipski (P - Piast Gliwice), Filip Mladenović (O - Legia Warszawa), Sławomir Peszko (P - Wieczysta Kraków), Adrian Petk (P - Miedź Legnica), Kacper Sezonienko (N - Bytovia Bytów), Maciej Woźniak (B - Radunia Stężyca), Marcel Wszołek (P - ŁKS Łódź), Zé Gomes (N - SL e Benfica), Paweł Żuk (P - Wisła Płock)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Artur Boruc (B - AFC Bournemouth), Mateusz Hołownia (O - Wisła Kraków), Josip Juranović (O - HNK Hajduk (Split)), Bartosz Kapustka (P - Leicester City FC (rezerwy)), Jakub Kisiel (P - junior), Patryk Konik (O - rezerwy), Kacper Kostorz (P - Miedź Legnica), Jehor Macenko (P - rezerwy), Cezary Miszta (B - Radomiak Radom), Filip Mladenović (O - Lechia Gdańsk), Rafael Lopes (N - Cracovia), Kacper Tobiasz (B - rezerwy), Joel Valencia (P - Brentford FC)

Odchodzą: Domagoj Antolić (P - Rubin Kazań, Al-Ain), Mateusz Grudziński (P - Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Kochalski (B - Radomiak Radom), Radosław Majecki (B - AS Monaco FC), Arvydas Novikovas (P - BB Erzurumspor Kulübü), Mateusz Praszelik (P - Śląsk Wrocław), Piotr Pyrdoł (P - Wisła Płock), William Rémy (O - GNK Dinamo (Zagrzeb)), Vamara Sanogo (N - kontuzja), Marko Vešović (O - kontuzja)

Piast Gliwice  
Przychodzą: Javier Ajenjo Hyjek (P - Club Atlético de Madrid), Michał Chrapek (P - Śląsk Wrocław), Patryk Lipski (P - Lechia Gdańsk), Arkadiusz Pyrka (P - Znicz Pruszków), Karol Szymański (B - Lech Poznań), Jakub Świerczok (N - Łudogorec Razgrad), Michał Żyro (N - Stal Mielec)

Odchodzą: Tom Hateley (P - AEK (Larnaka)), Jorge Félix (P - Sivasspor Kulübü), Tymoteusz Klupś (N - Lech Poznań), Uroš Korun (O - NK Olimpija (Lublana)), Piotr Parzyszek (N - Frosinone Calcio), Paweł Rabin (B - Stal Kraśnik), Patryk Tuszyński (N - Wisła Płock)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Dominik Frelek (P - Olimpia Grudziądz), Konrad Gutowski (P - Widzew Łódź), Gergő Kocsis (P - Zalaegerszegi TE FC), Serhij Miakuszko (P - AD Alcorcón), Milan Rundić (O - MFK Karviná), Maksymilian Sitek (P - Puszcza Niepołomice), Matija Boben (AS Livorno Calcio)

Odchodzą: Damian Hilbrycht (N - GKS Bełchatów), Adrian Rakowski (P - Chojniczanka Chojnice), Mateusz Sopoćko (P - Lechia Gdańsk)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Adrian Benedyczak (N - Chrobry Głogów), Mariusz Fornalczyk (P - Polonia Bytom), Alexander Gorgon (P - HNK Rijeka), Michał Kucharczyk (P - Urał Jekaterynburg), Luís Mata (O - FC Porto B), Marcel Mendes-Dudziński (B - junior), Bartłomiej Mruk (O - Garbarnia Kraków), Luka Zahovič (N - NK Maribor)

Odchodzą: Soufian Benyamina (N - VfB Lübeck), Jędrzej Grobelny (B - Miedź Legnica), Oskar Kalenik (P - Olimpia Grudziądz), Zvonimir Kožulj (P - Gazişehir Gaziantep FK), Marcin Listkowski (P - US Lecce), Igor Łasicki (O - kontuzja), Michális Maniás (N - AS Anórthossis Ammochóstou), Ricardo Nunes (O - ?), Srđan Spiridonović (P - FK Crvena zvezda (Belgrad)), Błażej Starzycki (P - Błękitni Stargard), Nikodem Sujecki (B - Olimpia Grudziądz), Kryspin Szcześniak (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój))

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Marcin Cebula (P - Korona Kielce), Vladislavs Gutkovskis (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Michał Litwa (N - Wisła II Kraków), Ivi López (N - SD Ponferradina), Petar Mamić (O - NK Varaždin), Piotr Owczarek (P - Escola Varsovia Warszawa), Giánnis Papanikoláou (P - Paniónios GSS), Branislav Pindroch (B - FC ViOn Zlaté Moravce), Daniel Szelągowski (P - Korona Kielce), Maciej Wilusz (O - Urał Jekaterynburg), Oskar Zawada (N - Wisła II Płock), Jonathan Simba (FC Renaissance du Congo), Marcel Żurek (Zagłębie Lubin (j))

Odchodzą: Emir Azemović (O - NK Aluminij (Kidričevo)), Rusłan Babenko (P - Olimpik Donieck), Jakub Bator (P - GKS Bełchatów), Felicio Brown Forbes (N - Wisła Kraków), Michał Gliwa (B - Stal Mielec), Jarosław Jach (O - Crystal Palace FC), Arkadiusz Kasperkiewicz (O - Arka Gdynia), Kamil Kościelny (O - Stal Mielec), Andrija Luković (P - FC Famalicão), Sebastian Musiolik (N - Pordenone Calcio), Bryan Nouvier (P - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe), Miłosz Szczepański (P - kontuzja)

Stal Mielec  
Przychodzą: Wojciech Błyszko (O - Jagiellonia Białystok), Bożidar Czorbadżijski (O - CSKA Sofia), Marcin Flis (P - Sandecja Nowy Sącz), Petteri Forsell (P - Korona Kielce), Michał Gliwa (B - Raków Częstochowa), Kamil Kościelny (O - Raków Częstochowa), Mateusz Matras (P - Górnik Zabrze), Damian Pawłowski (P - Wisła Kraków), Martin Sus (O - Slezský FC Opawa), Paweł Tomczyk (N - Lech Poznań), Jakub Wróbel (N - ŁKS Łódź), Łukasz Zjawiński (N - Legia II Warszawa)

Odchodzą: Jakub Bartosz (O - Puszcza Niepołomice), Lukáš Bielák (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Mateusz Bodzioch (O - Radomiak Radom), Bartłomiej Kiełbasa (P - Resovia), Jan Kozłowski (O - ?), Wojciech Lisowski (O - ?), Bartosz Nowak (P - Górnik Zabrze), Adrian Paluchowski (N - Wisła Puławy), Damian Primel (B - ?), Bartosz Sobczyk (P - ?), Jakub Wrąbel (B - Wisła Płock), Michał Żyro (N - Piast Gliwice)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Paweł Budzyński (B - rezerwy), Bartłomiej Frasik (B - rezerwy), Wojciech Golla (O - powrót po kontuzji), Patryk Janasik (P - Odra Opole), Szymon Lewkot (P - Ślęza Wrocław), Rafał Makowski (P - Radomiak Radom), Maciej Pałaszewski (P - Stomil Olsztyn), Bartłomiej Pawłowski (P - Gazişehir Gaziantep FK), Fabian Piasecki (N - Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Praszelik (P - Legia Warszawa), Waldemar Sobota (P - FC Sankt Pauli), Michał Szromnik (B - Chrobry Głogów), Miłosz Tysiak (B - rezerwy), Marcel Zylla (P - FC Bayern München II)

Odchodzą: Łukasz Broź (O - ?), Michał Chrapek (P - Piast Gliwice), Kamil Dankowski (O - ŁKS Łódź), Damian Gąska (P - Radomiak Radom), Daniel Kajzer (B - Arka Gdynia), Jakub Łabojko (P - Brescia Calcio), Filip Marković (N - ?), Przemysław Płacheta (P - Norwich City FC), Filip Raičević (N - AS Livorno Calcio)

Warta Poznań  
Przychodzą: Daniel Bielica (B - Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Czyżycki (P - Odra Opole), Jan Grzesik (O - ŁKS Łódź), Konrad Handzlik (P - Olimpia Grudziądz), Robert Ivanov (O - FC Honka), Michał Kopczyński (P - Arka Gdynia), Mateusz Kuzimski (N - Chojniczanka Chojnice), Sebastian Olszewski (P - Kotwica Kołobrzeg), Leo Przybylak (B - junior), Mario Rodríguez (P - Granada CF), Mateusz Spychała (O - Korona Kielce), Kajetan Szmyt (P - Górnik Polkowice)

Odchodzą: Jakub Apolinarski (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Tomasz Boczek (O - Sandecja Nowy Sącz), Krzysztof Danielewicz (P - Miedź Legnica), Nikodem Fiedosewicz (P - kontuzja), Karol Gardzielewicz (P - Miedź II Legnica), Michał Grobelny (P - Chojniczanka Chojnice), Michał Kopczyński (P - kontuzja), Jakub Kuzdra (P - ?), Adrian Laskowski (O - ?), Tomasz Laskowski (B - Warta Międzychód), Serhij Napołow (P - Chojniczanka Chojnice), Sebastian Olszewski (P - Hutnik Kraków), Łukasz Spławski (N - Puszcza Niepołomice), Patryk Stępiński (O - Widzew Łódź), Mateusz Szczepaniak (P - ?)

Wisła Kraków  
Przychodzą: Dawid Abramowicz (O - Radomiak Radom), Fatos Bećiraj (N - Maccabi Natanja), Felicio Brown Forbes (N - Raków Częstochowa), Michal Frydrych (O - SK Slavia Praga), Konrad Gruszkowski (O - Motor Lublin), Miłosz Jaskuła (B - FC Wrocław Academy Wrocław (j)), Adi Mehremić (O - CD Aves), Patryk Plewka (P - Stal Rzeszów), Stefan Savić (P - NK Olimpija (Lublana)), Yaw Yeboah (P - RC Celta de Vigo B), Piotr Zagórowski (B - rezerwy), Tafara Madembo (Escola Varsovia Warszawa (j))

Odchodzą: Paweł Brożek (N - ?), Krzysztof Drzazga (N - Miedź Legnica), Hebert (O - JEF United Ichihara), Mateusz Hołownia (O - Legia Warszawa), Patryk Moskiewicz (P - KP Starogard Gdański), Damian Pawłowski (P - Stal Mielec), Vukan Savićević (P - Samsunspor Kulübü), Ľubomír Tupta (N - Hellas Verona FC), Alon Turgeman (N - FK Austria Wiedeń), Marcin Wasilewski (O - ?), Kamil Wojtkowski (P - ?)

Wisła Płock  
Przychodzą: Airam Cabrera (N - Extremadura UD), Fryderyk Gerbowski (P - Escola Varsovia Warszawa), Bartłomiej Gradecki (B - Znicz Pruszków), Kacper Kondracki (P - GKS Bełchatów), Dušan Lagator (P - PFK Soczi), Filip Lesniak (P - Silkeborg IF), Mateusz Lewandowski (N - BFC Dynamo (Berlin)), Titas Milašius (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Milan Obradović (O - FK Napredak (Kruševac)), Piotr Pyrdoł (P - Legia Warszawa), Julio Rodríguez (O - Carsko seło Sofia), Adrian Szczutowski (N - Stal Stalowa Wola), Wojciech Szumilas (P - GKS Tychy), Patryk Tuszyński (N - Piast Gliwice), Jakub Wrąbel (B - Stal Mielec), Damian Zbozień (O - Arka Gdynia), Paweł Żuk (P - Lechia Gdańsk)

Odchodzą: Karol Angielski (N - Radomiak Radom), Thomas Dähne (B - KSV Holstein Kiel von 1900), Jarosław Fojut (O - Stal Rzeszów), Dominik Furman (P - Gençlerbirliği SK), Grzegorz Kuświk (N - Stomil Olsztyn), Mikołaj Kwietniewski (P - Legia II Warszawa), Patryk Leszczyński (P - Olimpia Grudziądz), Michał Marcjanik (O - Arka Gdynia), Suad Sahiti (P - HŠK Zrinjski (Mostar)), Cezary Stefańczyk (O - RKS Radomsko), Jakub Witek (P - GKS Bełchatów), Rafał Wolski (P - kontuzja)

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Mateusz Bartolewski (O - Ruch Chorzów), Jakub Bednarczyk (P - FC Sankt Pauli), Kamil Bielikow (B - Ascoli Calcio), Dejan Dražić (P - ŠK Slovan Bratysława), Samuel Mráz (N - Brøndbyernes IF), Adam Ratajczyk (P - ŁKS Łódź), Søren Reese (O - Esbjerg fB), Lorenco Šimić (O - FC DAC 1904 Dunajská Streda), Jakub Wójcicki (O - Jagiellonia Białystok), Jakub Żubrowski (P - Korona Kielce)

Odchodzą: Bartosz Białek (N - VfL Wolfsburg), Kacper Bieszczad (B - Chrobry Głogów), Michał Bogacz (O - Motor Lublin), Damjan Bohar (P - NK Osijek), Alan Czerwiński (O - Lech Poznań), Dejan Dražić (P - ŠK Slovan Bratysława), Bartosz Kopacz (O - Lechia Gdańsk), Kamil Mazek (P - Arka Gdynia), Olaf Nowak (N - Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Soszyński (P - Arka Gdynia), Mátyás Tajti (P - Zalaegerszegi TE FC), Jakub Tosik (P - ŁKS Łódź), Oliwier Zych (B - Aston Villa FC (j)), Paweł Żyra (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza)

 

Napisz do nas