[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Gdańsk III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KP Starogard Gdański 22 56 18 2 2 78-17 9 2 0 38-7 9 0 2 40-10
2.  Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 22 51 15 6 1 64-22 9 1 1 30-12 6 5 0 34-10
3.  Sokół Zblewo 22 46 13 7 2 51-28 9 2 0 26-9 4 5 2 25-19
4.  Kornowscy Szarża Krojanty 22 34 11 1 10 44-31 6 1 4 27-17 5 0 6 17-14
5.  Amator Kiełpino 22 32 9 5 8 53-39 6 2 3 28-19 3 3 5 25-20
6.  Santana Wielki Klincz 22 28 8 4 10 38-48 4 3 4 17-19 4 1 6 21-29
7.  KS Grabowo 22 23 6 5 11 43-66 5 2 4 24-32 1 3 7 19-34
8.  Sokół Ełganowo 22 22 6 4 12 34-61 5 3 3 19-25 1 1 9 15-36 2 3 1 0 1 6-6
9.  Gwiazda Karsin 22 22 7 1 14 35-77 6 1 4 26-31 1 0 10 9-46 2 3 1 0 1 6-6
10.  Victoria Kaliska 22 21 7 0 15 39-50 6 0 5 30-20 1 0 10 9-30 2 3 1 0 1 3-3
11.  Agra Ostrowite 22 21 5 6 11 36-54 3 3 5 19-27 2 3 6 17-27 2 3 1 0 1 3-3
12.  Sławek Borzechowo 22 18 5 3 14 37-59 4 2 5 23-27 1 1 9 14-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 KP Starogard Gdański    2-2 2-1 1-0 0-0 6-1 3-0 6-0 6-0 2-0 5-1 5-2 
 2 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo1-0     2-2 0-2 3-1 3-0 4-2 2-1 5-1 5-1 3-1 2-1 
 3 Sokół Zblewo1-0 0-0     3-1 2-1 6-0 2-1 3-2 4-1 2-1 2-1 1-1 
 4 Kornowscy Szarża Krojanty1-2 0-4 1-1     4-1 4-0 4-2 3-0* 2-3 4-2 1-2 3-0* 
 5 Amator Kiełpino0-5 1-1 3-3 0-1     3-1 2-4 4-1 4-1 3-0 4-1 4-1 
 6 Santana Wielki Klincz0-4 0-4 0-1 1-2 3-2     4-4 2-2 1-0 3-0 0-0 3-0 
 7 KS Grabowo2-4 1-1 1-5 2-1 2-6 0-4     4-2 2-1 3-2 3-3 4-3 
 8 Sokół Ełganowo1-4 2-8 1-1 1-0 1-1 2-7 2-2     3-0* 3-1 1-0 2-1 
 9 Gwiazda Karsin0-5 1-6 2-4 3-2 1-6 2-0 1-1 6-3     3-0* 5-4 2-0 
 10 Victoria Kaliska3-5 0-1 5-2 0-3 3-1 2-3 5-1 2-1 6-0     1-2 3-1 
 11 Agra Ostrowite1-8 2-2 1-1 2-1 0-5 0-0 3-0 1-3 5-1 1-2     3-4 
 12 Sławek Borzechowo0-3 1-5 1-4 1-4 1-1 1-5 4-2 3-0 8-1 1-0 2-2     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

KP Starogard Gdański 3-0 KS Grabowo
Victoria Kaliska 2-1 Sokół Ełganowo
Sokół Zblewo 2-1 Amator Kiełpino
Kornowscy Szarża Krojanty 4-0 Santana Wielki Klincz
Sławek Borzechowo 8-1 Gwiazda Karsin 31 października, 15:00
Agra Ostrowite 2-2 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo

Kolejka 2 - 5-6 września

KS Grabowo 1-1 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo
Gwiazda Karsin 5-4 Agra Ostrowite
Santana Wielki Klincz 3-0 Sławek Borzechowo
Amator Kiełpino 0-1 Kornowscy Szarża Krojanty
Sokół Ełganowo 1-1 Sokół Zblewo
KP Starogard Gdański 2-0 Victoria Kaliska

Kolejka 3 - 12-13 września

Victoria Kaliska 5-1 KS Grabowo
Sokół Zblewo 1-0 KP Starogard Gdański
Kornowscy Szarża Krojanty 3-0 Sokół Ełganowo
(wo)
goście nie przyjechali
Sławek Borzechowo 1-1 Amator Kiełpino
Agra Ostrowite 0-0 Santana Wielki Klincz
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 5-1 Gwiazda Karsin

Kolejka 4 - 19-20 września

KS Grabowo 2-1 Gwiazda Karsin
Santana Wielki Klincz 0-4 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo
Amator Kiełpino 4-1 Agra Ostrowite
Sokół Ełganowo 2-1 Sławek Borzechowo
KP Starogard Gdański 1-0 Kornowscy Szarża Krojanty
Victoria Kaliska 5-2 Sokół Zblewo

Kolejka 5 - 26-27 września

Sokół Zblewo 2-1 KS Grabowo
Kornowscy Szarża Krojanty 4-2 Victoria Kaliska
Sławek Borzechowo 0-3 KP Starogard Gdański
Agra Ostrowite 1-3 Sokół Ełganowo
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 3-1 Amator Kiełpino
Gwiazda Karsin 2-0 Santana Wielki Klincz

Kolejka 6 - 3-4 października

KS Grabowo 0-4 Santana Wielki Klincz
Amator Kiełpino 4-1 Gwiazda Karsin
Sokół Ełganowo 2-8 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo
KP Starogard Gdański 5-1 Agra Ostrowite
Victoria Kaliska 3-1 Sławek Borzechowo
Sokół Zblewo 3-1 Kornowscy Szarża Krojanty

Kolejka 7 - 10-11 października

Kornowscy Szarża Krojanty 4-2 KS Grabowo
Sławek Borzechowo 1-4 Sokół Zblewo
Agra Ostrowite 1-2 Victoria Kaliska
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 1-0 KP Starogard Gdański
Gwiazda Karsin 6-3 Sokół Ełganowo
Santana Wielki Klincz 3-2 Amator Kiełpino

Kolejka 8 - 17-18 października

KS Grabowo 2-6 Amator Kiełpino
Sokół Ełganowo 2-7 Santana Wielki Klincz
KP Starogard Gdański 6-0 Gwiazda Karsin
Victoria Kaliska 0-1 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo
Sokół Zblewo 2-1 Agra Ostrowite
Kornowscy Szarża Krojanty 3-0 Sławek Borzechowo
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 9 - 24-25 października

Sławek Borzechowo 4-2 KS Grabowo
Agra Ostrowite 2-1 Kornowscy Szarża Krojanty
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 2-2 Sokół Zblewo
Gwiazda Karsin 3-0 Victoria Kaliska
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Santana Wielki Klincz 0-4 KP Starogard Gdański
Amator Kiełpino 4-1 Sokół Ełganowo

Kolejka 10 - 7-8 listopada

KS Grabowo 4-2 Sokół Ełganowo
KP Starogard Gdański 0-0 Amator Kiełpino
Victoria Kaliska 2-3 Santana Wielki Klincz
Sokół Zblewo 4-1 Gwiazda Karsin
Kornowscy Szarża Krojanty 0-4 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo
Sławek Borzechowo 2-2 Agra Ostrowite

Kolejka 11 - 14-15 listopada

Agra Ostrowite 3-0 KS Grabowo
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 2-1 Sławek Borzechowo
Gwiazda Karsin 3-2 Kornowscy Szarża Krojanty
Santana Wielki Klincz 0-1 Sokół Zblewo
Amator Kiełpino 3-0 Victoria Kaliska
Sokół Ełganowo 1-4 KP Starogard Gdański

Kolejka 12 - 12 maja

KS Grabowo 2-4 KP Starogard Gdański
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sokół Ełganowo 3-1 Victoria Kaliska
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Amator Kiełpino 3-3 Sokół Zblewo
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Santana Wielki Klincz 1-2 Kornowscy Szarża Krojanty
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Gwiazda Karsin 2-0 Sławek Borzechowo
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 3-1 Agra Ostrowite
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 13 - 27 czerwca

Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 4-2 KS Grabowo
pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Agra Ostrowite 5-1 Gwiazda Karsin
pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sławek Borzechowo 1-5 Santana Wielki Klincz
pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Kornowscy Szarża Krojanty 4-1 Amator Kiełpino
pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół Zblewo 3-2 Sokół Ełganowo
pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Victoria Kaliska 3-5 KP Starogard Gdański
pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

KS Grabowo 3-2 Victoria Kaliska
KP Starogard Gdański 2-1 Sokół Zblewo
Sokół Ełganowo 1-0 Kornowscy Szarża Krojanty
Amator Kiełpino 4-1 Sławek Borzechowo
Santana Wielki Klincz 0-0 Agra Ostrowite
Gwiazda Karsin 1-6 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo

Kolejka 15 - 1-2 maja

Gwiazda Karsin 1-1 KS Grabowo
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 3-0 Santana Wielki Klincz
Agra Ostrowite 0-5 Amator Kiełpino
Sławek Borzechowo 3-0 Sokół Ełganowo
Kornowscy Szarża Krojanty 1-2 KP Starogard Gdański
Sokół Zblewo 2-1 Victoria Kaliska

Kolejka 16 - 8-9 maja

KS Grabowo 1-5 Sokół Zblewo
Victoria Kaliska 0-3 Kornowscy Szarża Krojanty
KP Starogard Gdański 5-2 Sławek Borzechowo
Sokół Ełganowo 1-0 Agra Ostrowite
Amator Kiełpino 1-1 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo
Santana Wielki Klincz 1-0 Gwiazda Karsin

Kolejka 17 - 15-16 maja

Santana Wielki Klincz 4-4 KS Grabowo
Gwiazda Karsin 1-6 Amator Kiełpino
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 2-1 Sokół Ełganowo
Agra Ostrowite 1-8 KP Starogard Gdański
Sławek Borzechowo 1-0 Victoria Kaliska
Kornowscy Szarża Krojanty 1-1 Sokół Zblewo

Kolejka 18 - 22-23 maja

KS Grabowo 2-1 Kornowscy Szarża Krojanty
Sokół Zblewo 1-1 Sławek Borzechowo
Victoria Kaliska 1-2 Agra Ostrowite
KP Starogard Gdański 2-2 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo
Sokół Ełganowo 3-0 Gwiazda Karsin
(wo)
nie odbył się; goście nie dojechali
Amator Kiełpino 3-1 Santana Wielki Klincz

Kolejka 19 - 29-30 maja

Amator Kiełpino 2-4 KS Grabowo
Santana Wielki Klincz 2-2 Sokół Ełganowo
Gwiazda Karsin 0-5 KP Starogard Gdański
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 5-1 Victoria Kaliska
Agra Ostrowite 1-1 Sokół Zblewo
Sławek Borzechowo 1-4 Kornowscy Szarża Krojanty

Kolejka 20 - 5-6 czerwca

KS Grabowo 4-3 Sławek Borzechowo
Kornowscy Szarża Krojanty 1-2 Agra Ostrowite
Sokół Zblewo 0-0 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo
Victoria Kaliska 6-0 Gwiazda Karsin
KP Starogard Gdański 6-1 Santana Wielki Klincz
Sokół Ełganowo 1-1 Amator Kiełpino

Kolejka 21 - 12 czerwca

Sokół Ełganowo 2-2 KS Grabowo
Amator Kiełpino 0-5 KP Starogard Gdański
Santana Wielki Klincz 3-0 Victoria Kaliska
Gwiazda Karsin 2-4 Sokół Zblewo
Chojniczanka II/Jantar Pawłowo 0-2 Kornowscy Szarża Krojanty
Agra Ostrowite 3-4 Sławek Borzechowo

Kolejka 22 - 20 czerwca

KS Grabowo 3-3 Agra Ostrowite
Sławek Borzechowo 1-5 Chojniczanka II/Jantar Pawłowo
Kornowscy Szarża Krojanty 2-3 Gwiazda Karsin
Sokół Zblewo 6-0 Santana Wielki Klincz
Victoria Kaliska 3-1 Amator Kiełpino
KP Starogard Gdański 6-0 Sokół Ełganowo

Klasa okręgowa 2009/2010 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Gdańsk II)

Klasa A 2009/2010 (Gdańsk I)
Klasa A 2009/2010 (Gdańsk II)
Klasa A 2009/2010 (Gdańsk IV)

Klasa B 2009/2010 (Gdańsk I)
Klasa B 2009/2010 (Gdańsk II)
Klasa B 2009/2010 (Gdańsk III)
Klasa B 2009/2010 (Gdańsk IV)
Klasa B 2009/2010 (Gdańsk V)
Klasa B 2009/2010 (Gdańsk VI)
Klasa B 2009/2010 (Malbork IX)
Klasa B 2009/2010 (Malbork VII)
Klasa B 2009/2010 (Malbork VIII)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas