[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Sezon 2015/16
 
data rozgrywki gospodarze wynik goście
2015-08-09 16:00IV liga, Kolejka 1 Stomil II Olsztyn 6-0 DKS Dobre Miasto
2015-08-12 16:30IV liga, Kolejka 2 Warmiak Łukta 3-1 Stomil II Olsztyn
2015-08-16 16:00IV liga, Kolejka 3 Stomil II Olsztyn 4-1 Start Kozłowo
2015-08-22 17:00IV liga, Kolejka 4 Polonia Pasłęk 1-1 Stomil II Olsztyn
2015-08-26 17:00IV liga, Kolejka 5 Stomil II Olsztyn 3-1 Omulew Wielbark
2015-08-30 12:00IV liga, Kolejka 6 Motor Lubawa 0-1 Stomil II Olsztyn
2015-09-06 16:00IV liga, Kolejka 7 Stomil II Olsztyn 5-0 Pisa Barczewo
2015-09-12 17:00IV liga, Kolejka 8 Śniardwy Orzysz 1-2 Stomil II Olsztyn
2015-09-19 16:00IV liga, Kolejka 9 Stomil II Olsztyn 1-1 Tęcza Biskupiec
2015-09-23 15:30PWoj, 1/32 finału Burza Słupy 1-5 Stomil II Olsztyn
2015-09-26 16:00IV liga, Kolejka 10 Unia Susz 0-2 Stomil II Olsztyn
2015-09-30 15:00PWoj, 1/16 finału SRKiS Knopin 0-8 Stomil II Olsztyn
2015-10-04 14:00IV liga, Kolejka 11 Stomil II Olsztyn 5-0 Orzeł Janowiec Kościelny
2015-10-10 16:00IV liga, Kolejka 12 Błękitni Orneta 0-0 Stomil II Olsztyn
2015-10-17 15:00IV liga, Kolejka 13 Mrągowia Mrągowo 0-5 Stomil II Olsztyn
2015-10-24 15:30IV liga, Kolejka 14 Zatoka Braniewo 1-2 Stomil II Olsztyn
2015-10-31 13:00IV liga, Kolejka 15 Mamry Giżycko 2-3 Stomil II Olsztyn
2015-11-07 14:00IV liga, Kolejka 16 DKS Dobre Miasto 0-4 Stomil II Olsztyn
2015-11-11 13:00IV liga, Kolejka 17 Stomil II Olsztyn 1-1 Warmiak Łukta
2016-03-26IV liga, Kolejka 18 Start Kozłowo 0-3 (wo) Stomil II Olsztyn
2016-04-03 16:00IV liga, Kolejka 19 Stomil II Olsztyn 3-0 Polonia Pasłęk
2016-04-06 16:45PWoj, 1/8 finału Stomil II Olsztyn 0-4 Olimpia Olsztynek
2016-04-10 16:00IV liga, Kolejka 20 Omulew Wielbark 3-0 Stomil II Olsztyn
2016-04-17 16:00IV liga, Kolejka 21 Stomil II Olsztyn 0-4 Motor Lubawa
2016-04-24 13:00IV liga, Kolejka 22 Pisa Barczewo 0-2 Stomil II Olsztyn
2016-04-30 12:00IV liga, Kolejka 23 Stomil II Olsztyn 3-0 Śniardwy Orzysz
2016-05-07 16:00IV liga, Kolejka 24 Tęcza Biskupiec 1-2 Stomil II Olsztyn
2016-05-15 16:00IV liga, Kolejka 25 Stomil II Olsztyn 1-0 Unia Susz
2016-05-21 14:00IV liga, Kolejka 26 Orzeł Janowiec Kościelny 2-0 Stomil II Olsztyn
2016-05-29 11:00IV liga, Kolejka 27 Stomil II Olsztyn 2-2 Błękitni Orneta
2016-06-05 17:00IV liga, Kolejka 28 Stomil II Olsztyn 0-1 Mrągowia Mrągowo
2016-06-11 17:00IV liga, Kolejka 29 Stomil II Olsztyn 0-1 Zatoka Braniewo
2016-06-18 16:00IV liga, Kolejka 30 Stomil II Olsztyn 1-1 Mamry Giżycko
 
Uwaga: W przypadku kolejek, które były rozgrywane w więcej niż jednym dniu, a nie ma dokładnych terminów poszczególnych meczów, za datę meczu w powyższej tabeli przyjęto pierwszy dzień rozegrania kolejki. Aby uzyskać dokładne dane nt. terminów kolejek, zajrzyj na stronę rozgrywek.

rozgrywki mecze zwyc. rem. por. bramki
IV liga30186663-27
PWoj320113-5
RAZEM33206776-32

 

Napisz do nas