[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Sezon 2018/19
 
data rozgrywki gospodarze wynik goście
2018-08-11 17:00IV liga, Kolejka 1 Orzeł Unin 0-6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2018-08-15 11:00IV liga, Kolejka 2 Radomiak II Radom 4-0 Orzeł Unin
2018-08-19 16:00IV liga, Kolejka 3 Orzeł Unin 6-0 Perła Złotokłos
2018-08-25 12:00IV liga, Kolejka 4 Orzeł Unin 1-0 Znicz II Pruszków
2018-09-01 11:00IV liga, Kolejka 5 Pilica Białobrzegi 7-0 Orzeł Unin
2018-09-09 16:00IV liga, Kolejka 6 Orzeł Unin 0-1 KS Raszyn
2018-09-15 16:00IV liga, Kolejka 7 Oskar Przysucha 3-1 Orzeł Unin
2018-09-18 16:30POkr, III runda Zryw Sobolew 1-2 Orzeł Unin
2018-09-22 12:00IV liga, Kolejka 8 Orzeł Unin 5-1 Sparta Jazgarzew
2018-09-25 16:00POkr, 1/4 finału Orzeł Unin 2-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki
2018-09-29 12:00IV liga, Kolejka 9 Mazur Karczew 1-1 Orzeł Unin
2018-10-07 15:00IV liga, Kolejka 10 Orzeł Unin 2-2 Mszczonowianka Mszczonów
2018-10-10 17:00POkr, 1/2 finału Pogoń II Siedlce 7-1 Orzeł Unin
2018-10-13 11:00IV liga, Kolejka 11 MKS Piaseczno 6-1 Orzeł Unin
2018-10-21 14:00IV liga, Kolejka 12 Orzeł Unin 1-2 LKS Promna
2018-10-27 12:00IV liga, Kolejka 13 Energia Kozienice 3-1 Orzeł Unin
2018-11-04 13:00IV liga, Kolejka 14 Orzeł Unin 1-6 Błonianka Błonie
2018-11-10 13:00IV liga, Kolejka 15 Wilga Garwolin 1-1 Orzeł Unin
2018-11-17 12:00IV liga, Kolejka 16 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-0 (wo) Orzeł Unin
2019-03-23 15:00IV liga, Kolejka 17 Orzeł Unin 5-1 Radomiak II Radom
2019-03-30 16:00IV liga, Kolejka 18 Perła Złotokłos 1-3 Orzeł Unin
2019-04-07 11:00IV liga, Kolejka 19 Znicz II Pruszków 3-0 Orzeł Unin
2019-04-14 15:00IV liga, Kolejka 20 Orzeł Unin 0-2 Pilica Białobrzegi
2019-04-18 19:10IV liga, Kolejka 21 KS Raszyn 5-1 Orzeł Unin
2019-04-27 11:00IV liga, Kolejka 22 Orzeł Unin 0-5 Oskar Przysucha
2019-05-01 11:00IV liga, Kolejka 23 Sparta Jazgarzew 2-0 Orzeł Unin
2019-05-12 16:00IV liga, Kolejka 24 Orzeł Unin 1-2 Mazur Karczew
2019-05-15 17:30IV liga, Kolejka 25 Mszczonowianka Mszczonów 1-1 Orzeł Unin
2019-05-19 17:00IV liga, Kolejka 26 Orzeł Unin 2-7 MKS Piaseczno
2019-05-25 17:00IV liga, Kolejka 27 LKS Promna 2-1 Orzeł Unin
2019-06-02 17:00IV liga, Kolejka 28 Orzeł Unin 0-3 Energia Kozienice
2019-06-08 17:00IV liga, Kolejka 29 Błonianka Błonie 9-1 Orzeł Unin
2019-06-15 17:00IV liga, Kolejka 30 Orzeł Unin 0-2 Wilga Garwolin
 
Uwaga: W przypadku kolejek, które były rozgrywane w więcej niż jednym dniu, a nie ma dokładnych terminów poszczególnych meczów, za datę meczu w powyższej tabeli przyjęto pierwszy dzień rozegrania kolejki. Aby uzyskać dokładne dane nt. terminów kolejek, zajrzyj na stronę rozgrywek.

rozgrywki mecze zwyc. rem. por. bramki
IV liga30542136-91
POkr32015-9
RAZEM33742241-100

 

Napisz do nas