18 czerwca 2010, 17:51:53 - qmichal
Drugi występ Kirma na mundialu

Słoweniec Andraž Kirm rozegrał pełne 90 minut w meczu 2. kolejki grupy C mistrzostw świata zremisowanym z USA 2-2 (2-0). Pomocnik krakowskiej Wisły został w tym spotkaniu ukarany żółtą kartką.

18 czerwca 2010, 16:00 - Johannesburg (Coca-Cola Park)
Słowenia 2-2 USA
Valter Birsa 13, Zlatan Ljubijankič 42 - Landon Timothy Donovan 48, Michael Sheehan Bradley 82

żółte kartki: Boštjan Cesar, Marko Šuler, Andraž Kirm, Bojan Jokič - Robert Findley.

Pasuje do Wisły, cienki jak barszcz.
Jak on może grac w podstawowej 11 w rep. Słowenii!?

frijok - 18 czerwca 2010, 18:31:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ah ta zazdrość.. a gdzie biało czerwoni ? szykuja się już do wyjazdu na turniej w Demokratycznej Republice Konga?

abc - 18 czerwca 2010, 18:35:32 - *.acn.waw.pl
Rafał "znawca" się odezwał. Brawo Słowenia, dzielnie sobie radzą i mają szanse na awans.

Smuda - 18 czerwca 2010, 18:50:18 - *.eimg.pl
Amerykanie dzieki temu remisowi ciagle maja szanse na wyjscie z grupy. Szkoda tej sytuacji z konca meczu.

patryk - 18 czerwca 2010, 20:06:28 - *.ssp.dialog.net.pl
Co podanie, to do tyłu. zero ciągu na bramkę. a jak już dośrodkowuje to na oślep... nie dziwię się, że w Wiśle grzeje ławę.

MARCO - 18 czerwca 2010, 20:26:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie przejmuj sie

fafik - 18 czerwca 2010, 22:43:35 - *.chello.pl
szkoda że nie wygrali chciałbym zobaczyć Słowenię w 1/8

dambibi - 19 czerwca 2010, 0:40:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest szansa na awans , muszą zremisować z Anglią , albo USA musi przegrać z Algierią.

biolyrks - 19 czerwca 2010, 7:17:11 - *.zone8.bethere.co.uk
dambibi wystarczy, że usa zremisuje...

Sestak - 19 czerwca 2010, 9:37:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kirm to najgorszy zawodnik Słowenii, nie ma lotów do Birsy czy Ljubijankicia, Korena. Oglądałem mecz i widać było różnicę między dobrymi ligami Europy a Polską.

Papagol - 31 lipca 2019, 19:34:56 - *.57.68.216.95.clients.your-server.de (*.173.241.66)
tyle lat... Nie znałem gościa, dotarłem do niego dzięki kliknięciu w profil Michaela Bradleya, który ma dziś urodziny,