6 kwietnia 2015, 16:53:51 - akordial
Kobiety: Finlandia 1-3 Polska

Reprezentacja Polski kobiet wygrała w rozegranym w Eerikkilä towarzyskim meczu z Finlandią 3-1 (1-0). W czwartek Polki zagrają w Ząbkach z reprezentacją Francji B.

6 kwietnia 2015, 15:00 - Eerikkilä (Eerikkilän Urheiluopisto)
Finlandia 1-3 Polska
Adelina Engman 69 - Ewelina Kamczyk 40, Natalia Chudzik 58, Dominika Grabowska 89

Finlandia: 23. Tinja-Riikka Korpela (46, 1. Minna Meriluoto) - 15. Natalia Kuikka, 3. Tuija Hyyrynen (46, 6. Riikka Ketoja), 2. Maija Saari, 8. Katri Nokso-Koivisto - 11. Nora Heroum, 16. Anna Westerlund (46, 21. Katarina Naumanen), 10. Emmi Alanen, 7. Annika Kukkonen (80, 20. Linda Ruutu) - 9. Juliette Kemppi, 19. Adelina Engman.

Polska: 12. Anna Szymańska - 2. Aleksandra Sikora, 5. Agata Guściora, 14. Jolanta Siwińska, 8. Natalia Chudzik - 13. Patrycja Balcerzak, 3. Sylwia Matysik (81, 6. Karolina Koch), 10. Katarzyna Daleszczyk (81, 15. Gabriela Grzywińska), 4. Martyna Wiankowska (90, 17. Katarzyna Konat), 11. Ewelina Kamczyk (61, 7. Dominika Grabowska) - 9. Ewa Pajor (70, 18. Nikol Kaletka).

żółte kartki: Guściora, Balcerzak.

sędziowała: Tess Pettersson (Szwecja).

W 76. minucie Maija Saari (Finlandia) nie wykorzystała rzutu karnego (Anna Szymańska obroniła).

źródło: własne / PZPN

slawek - 6 kwietnia 2015, 16:56:05 - *.adsl.inetia.pl
OOOO sukces. Finki niedawno nasze lały jak chciały. Sportowo mocniejsze są od naszych kobiet. Fajny wynik

yut - 6 kwietnia 2015, 16:56:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to w koncu z kim grały?

Giovanni - 6 kwietnia 2015, 17:28:04 - *.opera-mini.net (*.113.48.177)
Ja chciałbym zrobić mięszaną drużynę jak w korfballu

luk - 6 kwietnia 2015, 17:31:35 - *.internetia.net.pl
Oglądałem. Dobrze grały, formacje przesuwały się jak w zegarku, chodziły z fajnymi kontrami.
Bramki stadiony świata - precyzyjne strzały przy słupku i lob nad bramkarką z 35 metrów. Mają panny technikę lepszą niż niejeden ligowiec.

DENIS - 6 kwietnia 2015, 17:59:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl