30 sierpnia 2020, 20:49:54 - mogiel
Gol Jakuba Kiwiora i dwie bramki Dawida Kurminowskiego

Jakub Kiwior strzelił gola, a Dawid Kurminowski zdobył dwie bramki dla MŠK Žilina w wygranym 6-2 (2-0) meczu 5. kolejki słowackiej ekstraklasy z MFK Zemplín Michalovce. Dla 20-letniego obrońcy i 21-letniego napastnika były to pierwsze ligowe bramki w tym sezonie. Kurminowski ponadto zanotował asysty przy czwartej i piątej bramce dla swojego zespołu.

30 sierpnia 2020, 19:00 - Żylina (štadión MŠK Žilina)
MŠK Žilina 6-2 MFK Zemplín Michalovce
Dawid Kurminowski 17 (k), 73, Dávid Ďuriš 40, Patrik Myslovič 49, Jakub Kiwior 61, Wahan Biczachczjan 68 - Igor Žofčák 56, Matúš Begala 65

żółta kartka: Matúš Vojtko (Zemplín).

sędziował: Martin Dohál.

Kiwior i Kurminowski rozegrali całe spotkanie. Trenerem zespołu gospodarzy jest były gracz Polonii Bytom, Jagiellonii Białystok, Korony Kielce, Podbeskidzia Bielsko-Biała i Bruk-Betu Termaliki Nieciecza Pavol Staňo.

MŠK Žilina zajmuje drugie miejsce z dorobkiem dziewięciu punktów po pięciu rozegranych meczach.

Kromka - 30 sierpnia 2020, 20:52:38 - *.centertel.pl
A mieli upadłość ogłosić, ładne mahlojki, ktury to powiedział?

m=mc2 - 30 sierpnia 2020, 21:02:20 - *.22.191.243.ipv4.supernova.orange.pl
Wyszli na prostą po tym jak rozwiązali problem kominów płacowych, ale w tygodniu z pucharów odpadli z ogórkami z Walii, więc tak kolorowo wcale nie jest. Tym bardziej, że Michalovce przeszły jeszcze większą rewolucje kadrową i cą czerwoną latarnią ligi.

jordan - 30 sierpnia 2020, 21:02:45 - *.146.42.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ktory pisze sie przez (RZ)

Broda - 30 sierpnia 2020, 21:12:08 - *.gorlice.ap-media.pl
Była informacja o bankructwie, ale jak widać grają dalej.

Witkowski - 30 sierpnia 2020, 21:42:41 - *.dynamic.chello.pl
@Broda
To nie bankructwo, tylko upadłość układowa. Widzew czy Ruch grały po kilka sezonów w Ekstraklasie z taką sytuacją.

flow - 30 sierpnia 2020, 22:00:34 - *.access.telenet.be