28 września 2020, 20:50:26 - dagazka
Gol Marcusa Piosska

Marcus Piossek strzelił gola dla SV Meppen 1912 w wygranym 2-0 (1-0) meczu 2. kolejki niemieckiej 3. Ligi z KFC Uerdingen 1905. Dla Polaka było to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie.

28 września 2020, 19:00 - Düsseldorf (Merkur Spiel-Arena)
KFC Uerdingen 1905 0-2 SV Meppen 1912
Marcus Piossek 22, Valdet Rama 59

żółte kartki: Adriano Grimaldi, Tim Albutat, Dave Gnaase - Marcus Piossek, Luka Tankulić, Hilal El-Helwe, Luca Plogmann.
czerwone kartki: Dave Gnaase (87. minuta, Uerdingen, za drugą zółtą) - Luka Tankulić (87. minuta, Meppen, za drugą zółtą).

sędziował: Tom Bauer (Saara).

Piosska w 71. minucie zmienił Luka Tankulić. W zespole gospodarzy cały mecz zagrał Edvinas Girdvainis (kiedyś Piast Gliwice).

SV Meppen 1912 ma trzy punkty i zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli.

Piciu - 28 września 2020, 20:54:33 - *.163.182.31.ipv4.supernova.orange.pl