24 marca 2021, 19:51:18 - dagazka
MME: Žan Medved zagrał w reprezentacji Słowenii

Žan Medved z Wisły Kraków zagrał w młodzieżowej reprezentacji Słowenii w przegranym 0-3 (0-0) meczu 1. kolejki grupy B rozgrywanych w Słowenii i na Węgrzech mistrzostw Europy z Hiszpanią. 21-letni napastnik wszedł na boisko w 59. minucie w miejsce Žana Celara.

24 marca 2021, 18:00 - Maribor (Stadion Ljudski vrt)
Słowenia 0-3 Hiszpania
Javi Puado 53, Gonzalo Villar 54, Juan Miranda 89

żółte kartki: Žan Rogelj, Adam Gnezda Čerin, Dejan Petrovič, Nik Prelec (Słowenia).

sędziował: François Letexier (Francja).

Mecz bez udziału publiczności.

Na ławce rezerwowych Słowenii mecz spędził były zawodnik Escoli Varsovii Warszawa Žan-Luk Leban.