27 października 2021, 22:55:21 - dwieladek
Awans Leicester w Pucharze Ligi

Leicester, który jest rywalem Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy, wygrał w rzutach karnych 4-2 z Brighton w meczu IV rundy angielskiego Pucharu Ligi. W podstawowym czasie gry był remis 2-2 (2-1). Rewanżowy mecz mistrza Polski z Leicester odbędzie się 25 listopada.

27 października 2021, 20:45 - Leicester (King Power Stadium)
Leicester City FC 2-2 k. 4-2 Brighton & Hove Albion FC
Harvey Barnes 6, Ademola Lookman 45 - Adam Webster 45, Enock Mwepu 71

karne: 1-0 James Maddison, 1-1 Pascal Groß, 2-1 Harvey Barnes, (2-1 Neal Maupay - poprzeczka), 3-1 Patson Daka, 3-2 Alexis Mac Allister, 4-2 Ricardo Pereira, (4-2 Enock Mwepu - obroniony)

Leicester: 12. Danny Ward - 4. Çağlar Söyüncü, 23. Jannik Vestergaard, 5. Ryan Bertrand (58, 24. Nampalys Mendy) - 38. Vontae Daley-Campbell (73, 21. Ricardo Pereira), 22. Kiernan Dewsbury-Hall (59, 10. James Maddison), 20. Hamza Choudhury (65, 42. Boubakary Soumaré), 33. Luke Thomas - 37. Ademola Lookman (73, 14. Kelechi Iheanacho), 29. Patson Daka, 7. Harvey Barnes.

żółte kartki: Nampalys Mendy, Kelechi Iheanacho (Leicester).

sędziował: Jarred Gillett (Australia).
widzów: 21 163.

Poza kadrami Leicester i Brighton znaleźli się odpowiednio Jakub Stolarczyk i Jakub Moder.

BI - 27 października 2021, 23:36:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdzie grał niegdyś Kelechi Iheanacho? Hutnik Warszawa?

iheanacho - 27 października 2021, 23:43:15 - *.master.pl