30 kwietnia 2023, 22:41:25 - Cichy
Gol i niewykorzystany rzut karny Arkadiusza Milika. Obroniony rzut karny Łukasza Skorupskiego

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Juventusu i nie wykorzystał rzutu karnego, który obronił Łukasz Skorupski, w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu 32. kolejki włoskiej Serie A z Bologną. Dla 29-letniego napastnika to siódmy ligowy gol w tym sezonie.

30 kwietnia 2023, 20:45 - Bolonia (Stadio Renato Dall'Ara)
Bologna FC 1909 1-1 Juventus FC
Riccardo Orsolini 10 (k) - Arkadiusz Milik 60

żółte kartki: Stefan Posch, Giórgos Kyriakópoulos - Adrien Rabiot, Leandro Paredes.

sędziował: Simone Sozza (Seregno).

W 31. minucie Arkadiusz Milik (Juventus) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Skorupski obronił).

W drużynie gospodarzy Skorupski rozegrał cały mecz, a Kacper Urbański znalazł się poza kadrą meczową. W zespole gości Milik został zmieniony w 82. minucie przez Dušana Vlahovicia, a Wojciech Szczęsny rozegrał cały mecz.

Juventus zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 60 punktów, a Bologna znajduje się na ósmej pozycji z 45 punktami.

Bako - 30 kwietnia 2023, 22:51:21 - *.59.190.67
Do nie był strzał tylko podanie do bramkarza !!!
Bramka na 1-1 nawet nawet !!!

Tytus - 30 kwietnia 2023, 22:54:44 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Milik zrobił z siebie pośmiewisko.
Strzelona bramka nic nie zmienia.

mati - 30 kwietnia 2023, 22:59:39 - *.dotsrc.org
Polski mecz dwóch polskich bramkarzy naprawdę dobrze zagrało ale Milik po raz kolejny udowodnił że nie nadaje się do kadry, lepiej Kownackiego powołać.

NowySezon - 30 kwietnia 2023, 23:03:42 - *.siedlce.domtel.com.pl
Milik Milik Milik...Cieszę się że zdobył te jedną bramkę,ale w tym karnym to Ja nie mam pojęcia co mu przyszło do głowy.Skoczył jak sarenka,i Łukasz Skorupski mógł mu tylko podziękować za dość lekki strzał przy jedenastce.

obiektywny - 30 kwietnia 2023, 23:25:56 - *.net-system.pl
Skorupski jest mistrzem od dobrych 2 lat. Co on wyprawia to masakra. Bologna tak wysoko dzięki niemu. I nie mówię o tym meczu a ogólnie. A tutaj proszę.. obroniony karny Ciekawe czy ktoś nie sypnie latem sporo gotówki Bologni i nie będzie chciał go do swojego składu. A w tej formie Skorupski poradzi sobie wszędzie.

black - 1 maja 2023, 0:43:08 - *.cnet24.pl
faulowany nie powinien wykonywać karniaka ,ale Mylik chciał się koniecznie przełamać i co zrobil ano błazenade z siebie.

Py - 1 maja 2023, 4:05:45 - *.play-internet.pl
Ciężkie mieli wczoraj bóle, by zamieścić rym w tytule?

Egzpert - 1 maja 2023, 7:19:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Polscy bramkarze skradli show.

mx1 - 1 maja 2023, 7:28:22 - *.sanok.biz
Żeby tylko selekcjoner Santos nie oglądał tego meczu i Milika, bo jeszcze zrezygnuje z prowadzenia reprezentacji.

Dirjd - 1 maja 2023, 7:33:55 - *.dynamic.chello.pl
Gdyby ten Skorupski miał 26 lat to pewnie tak, biliby się o niego. Myślę, że i tak zrobił niezła karierę. Nie sądziłem, że akurat jemu wyjdzie.

Raffaello - 1 maja 2023, 8:34:00 - *.204.108.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Milik tak naprawdę nigdy w kadrze się nie sprawdził. Powinien zostać wykreślony z notesu Santosa.

Aurt - 1 maja 2023, 10:00:04 - *.play-internet.pl
Dobry napastnik, niedoceniony.Teraz jest lepszy od Lewandowskiego.

maxim - 1 maja 2023, 15:09:50 - *.cnet24.pl
W czym jest lepszy ? co mecz marnuje sytuacje na potęge ,że jeszcze go trzymają w tym juve to aż dziwne

Kibic (L) - 1 maja 2023, 15:13:25 - *.dynamic.chello.pl
Milik to totalne dno poziom Rasiaka obraza dla pozostałych reprezentanów Polski że muszą grać w kadrze z taką miernotą

Tomek - 1 maja 2023, 16:42:57 - *.204.108.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Milik jest daremny.

Ggg - 1 maja 2023, 17:05:18 - *.strzyzowski.net
Naogladal się Lewandowskiego na mistrzostwach i pajaca z siebie zrobił. Sarenka

Tytus - 1 maja 2023, 22:06:20 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Milik przy karnym skoczył jak sarenka.Jedenastka która rozśmieszyła nawet mojego 4 letniego syna.
Parodysta i miętki grajek.Że,też Juve go trzyma.

rafalski - 2 maja 2023, 11:06:18 - *.6.154.59.ipv4.supernova.orange.pl
Milik nie ma siły na to wychodzi uderza lekko czytelnie łatwo do obrony dla bramkarza dać go w meczu z Wolverhamton co tam gra taki zbudowany murzyn to odbijał by się od niego tylko nic by nie zrobił

JS - 2 maja 2023, 17:08:27 - *.centertel.pl
Ten Milik to faktycznie pajac nad pajace.