[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


23 czerwca 2025, 16:12:18 - dwieladek
Kadra Pogoni na obóz w Opalenicy

28 zawodników znalazło się w kadrze Pogoni Szczecin na obóz w Opalenicy, który potrwa do 3 lipca. Kamil Grosicki wkrótce dołączy do zgrupowania.

W kadrze znaleźli się m.in. Kacper Berkowski, Jacek Czapliński i Natan Waligóra z rezerw, Natan Ława, Alex Peškovič i Sebastian Rojek z juniorów.

Kadra:

Bramkarze: Valentin Cojocaru, Krzysztof Kamiński, Kuba Bochniarz, Alex Peškovič.

Obrońcy: Dimítris Keramítsis, Leonárdo Koútris, Linus Wahlqvist, Leonardo Borges, Danijel Lončar, Jakub Lis, Jakub Zawadzki, Wojciech Lisowski.

Pomocnicy: Mor N'Diaye, Kacper Smoliński, Kamil Grosicki, Adrian Przyborek, José Pozo, Fredrik Ulvestad, Maciej Wojciechowski, Renyer, Mateusz Bąk, Jacek Czapliński, Sebastian Rojek, Kacper Berkowski, Natan Ława.

Napastnicy: Efthýmis Kouloúris, Patryk Paryzek, Natan Waligóra.


źródło: Pogoń Szczecin

Hulajnoga - 23 czerwca 2025, 16:47:06 - *.092.210.pools.vodafone-ip.de
Koulouris zostaje?

Madman - 23 czerwca 2025, 17:03:53 - *.228.55.21.static.altibox.net
Niestety jeżeli chcemy się liczyć w walce o puchary to trzeba się mocno wzmocnić... Środek obrony, środek pomocy i skrzydła potrzebne na już. Kadrowo Lech, Legia, Raków odstają a wzmacniają się solidnie ekipy jak Górnik, Widzew czy Motor.

Mmii007 - 23 czerwca 2025, 17:44:42 - *.212.135.157
Wymieniłeś jedynie ekipy które mają pieniądze więc robią solidne wzmocnienia pierwsze trzy ekipy zostały dobrą kasę za występy w europejskich pucharach a pozostałe trzy które wymieniłeś mają po prostu dobry sponsorów. Pozostałe kluby wyłącznie środek tabeli, chociaż Widzew swoimi wzmocnieniami absolutnie nie zaskoczł. Widzę w absolutnie w tym roku jeszcze nie do pucharów to nie te nazwiska nie takie wzmocnienia.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas