3 września 2025, 17:40:48 - Rutek
Michał Rosiak zawodnikiem Śląska
Michał Rosiak został nowym zawodnikiem Śląska Wrocław, z którym podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
19-letni obrońca w ubiegłym sezonie znajdował się w kadrze Arsenalu, jednak nie wystąpił w żadnym meczu angielskiej Premier League.
|
źródło: Śląsk Wrocław



prismo - 3 września 2025, 18:03:40 - *.mtm-info.pl
Gość nie chciał iść do Ekstraklasy, bo zasłaba. Coś ma nie tak pod kopułą. To jakiś krewny Dariusza Rosiaka z Raportu o stanie świata?

track - 3 września 2025, 19:35:47 - *.police.vectranet.pl
Tak, to ojciec Dariusza Rosiaka.

KONRAD - 3 września 2025, 22:55:09 - *.4.172.81.ipv4.supernova.orange.pl
Po owocach go poznamy.M.in.W.Pawłowski(bramkarz)i M.Zylla w ostatnich sezonach,którzy przyszli do Śląska po w młodości grze w klubach zachodnich niczym nie błysnęli i obecnie kopią się po czołach w niższych ligach: W.Pawłowski (Orlęta Aleksandrów Kujawski - IV liga),M.Zylla(Warta Poznań II liga).

Dgh - 4 września 2025, 7:03:08 - *.play-internet.pl
A w naglowkach plotkarakich portali, ze byky zawodnik arsenalu w Slasku. Do tego jeszcze z wykrzyknikiem! Nie wchodza na strony, ktore tak manipuluja wiadomościami sportowymi dla zysku.


scorpio - 4 września 2025, 9:30:30 - *.dynamic.play.pl
@Dgh Nie tylko sportowymi.

|