[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2025/2026 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


3 października 2025, 10:14:44 - emdzi
eMŚ: Juljan Shehu w kadrze Albanii

Juljan Shehu (Widzew Łódź) został powołany do reprezentacji Albanii na październikowe zgrupowanie.

Albania rozegra spotkanie w ramach eliminacji mistrzostw świata z Serbią (11 października, 20:45, Leskovac) oraz zagra towarzysko z Jordanią (14 października, 19:00, Tirana).

Janek U. - 3 października 2025, 11:05:51 - *.dynamic.play.pl
Tymczasem powołana przeze mnie kadra Polski:
BRAMKARZE: Daniel Bielica (NAC Breda), Kamil Grabara (Wolfsburg), Cezary Miszta (Rio Ave), Łukasz Skorupski (Bologna)
OBROŃCY: Jan Bednarek (FC Porto), Matty Cash (Aston Villa), Michał Helik (Oxford United), Jakub Kiwior (FC Porto), Arkadiusz Reca (Legia Warszawa), Sebastian Walukiewicz (Sassuolo), Bartłomiej Wdowik (Jagiellonia), Przemysław Wiśniewski (Spezia), Norbert Wojtuszek (Jagiellonia), Paweł Wszołek (Legia Warszawa)
POMOCNICY: Kamil Grosicki (Pogoń) Jakub Kamiński (FC Koln), Bartosz Kapustka (Legia Warszawa), Jakub Piotrowski (Udinese), Przemysław Płacheta (Oxford United), Michał Skóraś (KAA Gent), Bartosz Slisz (Atlanta), Sebastian Szymański (Fenerbahce), Piotr Zieliński (Inter)
NAPASTNICY: Robert Lewandowski (Barcelona), Karol Świderski (PAO), Krzysztof Piątek (Al-Duhail), Szymon Włodarczyk (Excelsior).
Buksa i Zalewski znaleźliby się w kadrze, gdyby nie kontuzje, w zamian powołałem Przemka Płachetę który odnalazł formę w Oxford i Szymona Włodarczyka, który zaliczył bardzo dobre wejście do Eredivisie. Pietuszewskiego rozważałem, ale zbyt jeszcze nierówny w grze (kwestia czasu i bedzie gotów), przyda się młodzieżówce.

Aaa K - 3 października 2025, 13:14:24 - *.31.22.136.mobile.internet.t-mobile.pl
Panie Janek U Szacunek. Ważne, że się komuś chce myśleć za selekcjonera. POZDRAWIAM.

FK - 3 października 2025, 13:23:54 - *.dynamic.inetia.pl
Reca i Włodarczyk Dobre hhahahahaha

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas