[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2025/2026 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


22 października 2025, 15:26:55 - Rutek
Alex Peškovič na dłużej w Pogoni

Alex Peškovič podpisał nowy dwuletni kontrakt z Pogonią Szczecin. Umowa zawiera opcję przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

16-letni słowacki bramkarz w bieżącym sezonie PKO Bank Polski Ekstraklasy nie zagrał żadnego meczu w barwach Pogoni.


źródło: Pogoń Szczecin

Trrggggggg - 22 października 2025, 16:08:04 - *.dynamic.play.pl
Polityka polskich klubów to szkolić innym reprezentacją piłkarzy. Wstyd

Petersi - 22 października 2025, 16:33:25 - *.play-internet.pl
Olmo Dinamo zagreb szkoliło jak ma wartość sportową to ok ale jak nie jest dużo lepszy od Polaka to niech idzie na słowację

Znawca - 22 października 2025, 17:43:36 - *.play-internet.pl
Zamiast stawiać na starych Polaków to stawiają na młodych Słowaków.

old 66 - 22 października 2025, 17:47:44 - *.cgnat.inetia.pl
Zagra kiedyś 23 mecze i zostanie sprzedany do 2 ligi cypryjskiej lub na Wyspy Owcze z " wielkim " przebiciem.

Raffaello - 22 października 2025, 18:55:57 - *.31.48.104.mobile.internet.t-mobile.pl
Talent ma, tylko czemu tak krótka umowa???

ela - 23 października 2025, 11:38:13 - *.30.20.9.mobile.internet.t-mobile.pl
zgadzam się

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas