[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2025/2026 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


30 października 2025, 21:52:59 - dwieladek
Debiut Filipa Bednarka w Sparcie Rotterdam

Filip Bednarek zadebiutował w ekstraklasowej Sparcie Rotterdam w wygranym 5-2 (1-2) meczu I rundy Pucharu Holandii z występującym na tym samym poziomie rozgrywkowym FC Groningen.

30 października 2025, 20:00 - Rotterdam (Sparta Stadion Het Kasteel)
Sparta Rotterdam 5-2 FC Groningen
Sayfallah Ltaief 2, Tobias Lauritsen 46, Bruno Martins Indi 53, Ayoub Oufkir 73, 90 - Younes Taha 10, Thom van Bergen 20

żółte kartki: Julian Baas, Pelle Clement, Bruno Martins Indi (Sparta).
czerwona kartka: Etienne Vaessen (85. minuta, Groningen, za zagranie ręką poza polem karnym).

sędziował: Jeroen Manschot.

Bednarek rozegrał pełny mecz. W zespole gości Oskar Zawada grał od 79. minuty, gdy z boiska zszedł Younes Taha.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas