[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2025/2026 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


5 listopada 2025, 18:01:56 - dwieladek
Marcin Włodarski trenerem Podbeskidzia

Marcin Włodarski został nowym trenerem Podbeskidzia Bielsko-Biała, z którym podpisał kontrakt obowiązujący do końca sezonu 2026/27.

43-letni szkoleniowiec ostatnio pracował w Zagłębiu Lubin.


źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Cielmice - 5 listopada 2025, 18:43:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobrze że nie Tychy

Klima - 5 listopada 2025, 19:00:46 - *.dynamic.play.pl
Ousmane Sow był proponowany Zagłębiu, ale Włodarski wolał sprowadzić wahadłowego, więc ostatecznie ten trafił do Górnika.

Krosno - 5 listopada 2025, 19:31:57 - *.162.174.43
Kto tego gościa foruje? Z trenowaniem to nie ma wiele wspólnego.

jaro - 5 listopada 2025, 19:43:21 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Dobry ruch Podbeskidzia. Młodzieżówka za jego czasów śmigała jak skórka na onym tylko potem pochlali i wyciepał najlepszych.

Kamil - 5 listopada 2025, 19:49:06 - *.play-internet.pl
3mam kciuki Wlodar

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas