[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2025/2026 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


17 listopada 2025, 16:52:03 - FBakowski
Iban Salvador zagrał w reprezentacji Gwinei Równikowej

Iban Salvador (Wisła Płock) zagrał w reprezentacji Gwinei Równikowej w przegranym 0-2 (0-2) rozegranym w Turcji meczu towarzyskim z Madagaskarem. 29-letni pomocnik grał do 78. minuty.

17 listopada 2025, 15:00 - Ilıca (Emirhan Sports Complex)
Gwinea Równikowa 0-2 Madagaskar
Johan N'zi 31, Ehsan Kari 33

żółta kartka: Esteban Orozco (Gwinea Równikowa).

Na zgrupowanie reprezentacji Madagaskaru nie przyjechał z powodu kontuzji Andy Pelmard (Jagiellonia Białystok).

Jaga - 17 listopada 2025, 18:21:00 - *.6.65.156.ipv4.supernova.orange.pl
"grał" hehe dobrze napisane XD

elo - 17 listopada 2025, 19:39:58 - *.dynamic.play.pl
ciekawe czy na reprezentacji tez tak pajacuje i prowokuje jak w polskiej lidze?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas