[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2025/2026 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


1 grudnia 2025, 11:35:58 - dwieladek
Przemysław Parus odszedł z Chojniczanki

Przemysław Parus odszedł ze sztabu szkoleniowego Chojniczanki Chojnice.

Parus pełnił funkcję trenera przygotowania motorycznego.


źródło: Chojniczanka Chojnice

Abraś - 1 grudnia 2025, 12:02:40 - *.30.44.169.mobile.internet.t-mobile.pl
Chojniczanka sie go pozbyła bo kazał zawodnikom biegać 100 metrów w 7 sekund

sa - 1 grudnia 2025, 12:12:36 - *.eu-central-1.compute.amazonaws.com
Czy to jeden z braci Parusów, którzy grali w zespole z Klęki?
Były czasy, że w zespole z Klęki grającej w poznańskiej okręgówce w składzie było 10 zawodników o nazwisku Parus, jedynie bramkarz miał inne nazwisko.

Abraś - 1 grudnia 2025, 12:22:57 - *.30.44.169.mobile.internet.t-mobile.pl
ten bramkarz z Klęki nazywał sie Maciej Ćwiek

Bedziu - 1 grudnia 2025, 12:51:14 - *.icpnet.pl
sa - to nie jest jeden z tych braci. W Klęce grało dziewięciu braci, a jeden z nich, Paweł, był bramkarzem.

ket - 1 grudnia 2025, 13:46:24 - *.31.30.179.mobile.internet.t-mobile.pl
To chyba był Parus z Klęki. Podobno na każdy trening biegał z Klęki do Chojnic i myślał, że piłkarze też tak będą pracować na jego treningach ale się pomylił, bo było im za ciężko.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas