23 maja 2009, 17:24:48 - Tomii24
Drużyna Mariusza Kukiełki zagra w barażach

Drużyna Mariusza Kukiełki - FC Energie Cottbus - zagra w barażach z trzecią drużyną II ligi o pozostanie w niemieckiej Bundeslidze. W ostatniej kolejce zespół Polaka pokonał 3-0 (0-0) drużynę TSV Bayer 04 Leverkusen, wydostając się ze strefy spadkowej, kosztem Arminii. Kukiełka wystąpił w tym spotkaniu od pierwszej minuty i został zmieniony w 50. minucie przez Savo Pavićevicia.

23 maja 2009, 15:30 - Chociebuż (Stadion der Freundschaft)
FC Energie Cottbus 3-0 TSV Bayer 04 Leverkusen
Emil Gabriel Jula 51, 64, Stiven Rivić 54

żółte kartki: Stiven Rivić - Tranquillo Barnetta, Arturo Erasmo Vidal Pardo, Manuel Friedrich, Gonzalo Castro Randon.
czerwona kartka: Arturo Erasmo Vidal Pardo (45. minuta, TSV Bayer 04 Leverkusen, za drugą żółtą).

sędziował: Wolfgang Stark (Ergolding).
widzów: 20 000.

W 90. minucie Ervin Skela (FC Energie Cottbus) nie wykorzystał rzutu karnego (przestrzelił).

Tomasz Zdebel nie znalazł się w kadrze meczowej TSV Bayer 04 Leverkusen. Mecze barażowe odbędą się 28 i 30 maja. Rywalem Energie będzie 1.FC Nürnberg VfL.

kukielka - 23 maja 2009, 17:33:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mariusz nie marnuj się , przyjeżdzaj do Ekstraklasy , może Polonia Warszawa (Groclin) ;>

quest - 23 maja 2009, 17:42:11 - *.254.228.75
ta, jeszcze tego "wieszaka" nam tutaj brakuje już wystarczająco tragicznie wyglada ta liga. Mariusz siedz u trabantów.

Robinson - 23 maja 2009, 22:48:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
mam pytanie: to jakaś nowość w Bundeslidze, że są baraże? bo jakoś nie moego sobie przypomnieć, jak to ostatnio było...

jakubek - 24 maja 2009, 9:24:18 - *.telkonet.pl
no właśnie zawsze 3 zespoły spadały bez baraży.

Kaktus - 24 maja 2009, 23:10:42 - *.51.140.2
Tak. Wprowadzili te baraże od tego sezonu-po jaką cholerę nie wiem. Energie zagra z Norymbergą

Lenin - 25 maja 2009, 2:08:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl