[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - II liga - zima 2023
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Garbarnia Kraków  
09.01
  26.11 Wisła Płock 2-1
  14.01 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  21.01 Unia Tarnów
  25.01 nieznany
  28.01 Raków II Częstochowa
  04.02 Sandecja Nowy Sącz
  08.02 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  11.02 nieznany
  18.02 ŁKS Łagów

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
09.01

23.01-28.01 miejsce nieznane
  03.12 Rekord Bielsko-Biała 2-1
  10.12 Skra Częstochowa
  14.12 Piast Gliwice
  14.01 Odra Opole
  18.01 Podbeskidzie Bielsko-Biała
  21.01 Rekord Bielsko-Biała
  25.01 nieznany
  28.01 nieznany
  04.02 Ruch Chorzów
  08.02 Garbarnia Kraków
  11.02 Raków II Częstochowa
  18.02 Polonia Bytom

Górnik Polkowice  
  26.11 Carina Gubin 3-3
  14.01 Carina Gubin
  18.01 Odra Opole
  21.01 Pogoń II Szczecin
  28.01 Chrobry Głogów
  04.02 Ślęza Wrocław
  11.02 FK Chlumec nad Cidlinou
  18.02 Błękitni Stargard

Hutnik Kraków  
  20.11 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5-0
  21.01 Stal Rzeszów
  21.01 Polonia Bytom
  28.01 Ruch Chorzów

KKS 1925 Kalisz  
09.01
  21.01 Chrobry Głogów
  28.01 GKS Tychy
  01.02 ŁKS Łagów
  04.02 Chojniczanka Chojnice
  11.02 Warta Poznań
  17.02 Świt Skolwin (Szczecin)
  17.02 Unia Skierniewice

Kotwica Kołobrzeg  
04.01

01.02-12.02 miejsce nieznane
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany

Lech II Poznań  
  16.11 Warta Poznań 1-1
  21.01 FC Hansa Rostock II
  04.02 Chrobry Głogów
  18.02 Jarota Jarocin

Motor Lublin  
07.01
  10.12 Legia Warszawa
  14.01 Resovia
  21.01 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  21.01 Jagiellonia Białystok
  27.01 Chełmianka Chełm
  04.02 Górnik Łęczna
  10.02 Siarka Tarnobrzeg
  10.02 Siarka Tarnobrzeg
  17.02 Polonia Warszawa
  17.02 Polonia Warszawa

Olimpia Elbląg  
09.01
  01.12 Olimpia II Elbląg 7-0
  07.12 Arka Gdynia
  10.12 Jaguar Gdańsk
  21.01 Arka Gdynia
  28.01 Sokół Ostróda

Pogoń Siedlce  
  23.11 Polska U-18 0-2
  18.01 ŁKS Łódź
  11.02 Znicz Pruszków

Polonia Warszawa  
  18.11 Górnik Łęczna 0-2
  25.11 Znicz Pruszków 2-1
  02.12 Unia Skierniewice 2-0
  17.02 Motor Lublin
  17.02 Motor Lublin

Radunia Stężyca  
09.01
  26.11 Cartusia Kartuzy 2-3
  03.12 Radunia II Stężyca 7-0
  14.01 nieznany
  21.01 Chojniczanka Chojnice
  28.01 Gedania Gdańsk
  01.02 Cartusia Kartuzy
  03.02 Arka Gdynia
  12.02 Pogoń II Szczecin
  18.02 Polonia Środa Wielkopolska

Siarka Tarnobrzeg  
  ??? Stal Stalowa Wola
  18.11 Wisła Puławy 4-2
  13.01 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  20.01 Wieczysta Kraków
  28.01 Resovia
  01.02 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  04.02 ŁKS Łagów
  10.02 Motor Lublin
  10.02 Motor Lublin
  18.02 Avia Świdnik

Stomil Olsztyn  
09.01
  09.12 Legia II Warszawa
  16.12 Jaguar Gdańsk
  23.01 Mławianka Mława
  25.01 Arka Gdynia
  28.01 Chojniczanka Chojnice
  01.02 Jagiellonia II Białystok
  04.02 Lechia Gdańsk
  08.02 Znicz Pruszków
  11.02 nieznany
  18.02 nieznany

Śląsk II Wrocław  
  26.11 Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-1
  03.12 Piast Nowa Ruda 8-0
  21.01 Odra Opole
  25.01 Zagłębie II Lubin

Wisła Puławy  
  18.11 Siarka Tarnobrzeg 2-4
  21.01 Górnik Łęczna
  25.01 Mazur Karczew
  28.01 Stal Rzeszów
  04.02 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  11.02 Legionovia Legionowo
  18.02 Znicz Pruszków

Zagłębie II Lubin  
09.01
  25.11 Polonia Środa Śląska 2-1
  21.01 Zagłębie Lubin (j)
  25.01 Śląsk II Wrocław
  28.01 nieznany
  04.02 FK Pardubice U-23
  11.02 AC Sparta Praga B
  18.02 Pogoń II Szczecin

Znicz Pruszków  
09.01
  25.11 Polonia Warszawa 1-2
  14.01 Mławianka Mława
  18.01 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  21.01 ŁKS II Łódź
  08.02 Stomil Olsztyn
  11.02 Pogoń Siedlce
  18.02 Wisła Puławy

 

Napisz do nas