3 lutego 2023, 18:15 - Kraków (Stadion Miejski)
Wisła Kraków 5-2 Siarka Tarnobrzeg
Luis Fernández, Boris Moltenis, Momo Cissé, Sergio Benito (dwie) - zawodnik testowany, Lukáš Hrnčiar (k)

Siarka Tarnobrzeg: (I tercja) Jakub Szymański - Wojciech Bieniarz, Michał Bierzało, Marcin Stefanik - Piotr Kwaśniewski, Kacper Cichoń, Marcel Tyl, Bartosz Sulkowski - Piotr Cichocki, Kamil Adamek, Krzysztof Zawiślak. (II tercja) Jakub Szymański - Krystian Szymocha, Michał Bierzało, Marcin Stefanik - Mateusz Ziółkowski, Szymon Kaliniec, Lukáš Hrnčiar, Bartosz Sulkowski - Iván Agudo, zawodnik testowany, Krzysztof Zawiślak. (III tercja) Wojciech Muzyk - Wojciech Bieniarz, Krystian Szymocha, zawodnik testowany - Mateusz Ziółkowski, Szymon Kaliniec, Lukáš Hrnčiar, zawodnik testowany - Iván Agudo, zawodnik testowany, Paweł Mróz. W III tercji grali także: Krystian Furman, Kacper Sumara, Filip Krempa.

Grano 30+30+45 minut.

Bez udziału publiczności.

W meczu sparingowym rozegranym w Krakowie Wisła wygrała z Siarką Tarnobrzeg 5-2 (0-0, 2-0).

źródło: własne / Siarka Tarnobrzeg / Wisła Kraków

Dodano: 3 lutego 2023, 20:37:04

SiarTar - 3 lutego 2023, 21:58:42 - *.35.31.61
co to sie stanelo

Daw - 3 lutego 2023, 22:53:12 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Pierwsze dwie tercję wyrównane, optycznie nie było widać różnicy ligi. W trzeciej tercji w Siarce zagrało kilku juniorów więc dlatego więcej goli wpadło. Ogólnie Wisła z taką grą to jeszcze długo nie awansuje, za to Siarka pewnie się utrzyma, dobrą pracę robi im ten nowy trener.

rtrtrtrt - 4 lutego 2023, 0:17:20 - *.dynamic.chello.pl
Daw - kto strzelil bramki dla wisly?

rtrtrtrt - 4 lutego 2023, 0:27:14 - *.dynamic.chello.pl

Free - 4 lutego 2023, 6:38:54 - *.dynamic.chello.pl
Oni w hokeja grali?

ISEDR - 4 lutego 2023, 7:21:28 - *.play-internet.pl
Jaka tajemnica jak przed pucharami jakimiś.Bravo trener wisly.Super taktyk i strateg.Tak trzymać i puchary za rok.