10 grudnia 2022, 11:30 - Bytom (boczne boisko Silesii Miechowice)
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-1 Skra Częstochowa
Daniel Stanclik 16 (k), 35, 42 (k) - zawodnik testowany 65

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): (I połowa) Michał Antkowiak - Bartosz Boruń, Mateusz Machała, Mateusz Słodowy, Dominik Kulawiak, Dariusz Kamiński, Kamil Jadach, Przemysław Lech, Farid Ali, Krystian Mucha, Daniel Stanclik. (II połowa) Grzegorz Drazik - Dawid Szkudlarek, Kacper Kawula, Filip Kozłowski, Remigiusz Borkała, Salvador Pryka, Nataniel Wybraniec, Jakub Kasperowicz, Dominik Konečný, Szymon Gołuch, Kacper Zych.

Skra Częstochowa: (I połowa) Jakub Bursztyn - zawodnik testowany, Szymon Szymański, Beniamin Czajka - Jan Flak, Bartosz Baranowicz, Przemysław Sajdak, Piotr Nocoń, Mateusz Malec, zawodnik testowany - Krzysztof Ropski. (II połowa) Jakub Hajda - zawodnik testowany (zawodnik testowany), Adam Mesjasz, Beniamin Czajka - Dawid Niedbała, Adam Olejnik, Bartłomiej Babiarz, Michał Kitliński, Radosław Gołębiowski, zawodnik testowany (Daniel Błędowski) - Filip Kozłowski.

W meczu sparingowym rozegranym w Bytomiu Skra Częstochowa przegrała 1-3 (0-3) z GKS-em Jastrzębie.

W GKS-ie zagrał m.in. Mateusz Machała (Zagłębie Sosnowiec).

W Skrze wystąpili m.in. wypożyczeni ostatnio Daniel Błędowski (MKS Kluczbork) i Michał Kitliński (Stal Stalowa Wola).

źródło: własne / GKS Jastrzębie / Skra Częstochowa

Dodano: 10 grudnia 2022, 13:13:10

Jass - 10 grudnia 2022, 18:55:34 - *.internetia.net.pl
Wynik dobry, oby tak w lidze gra wyglądała panowie. Z całym szacunkiem dla Skry, ale będzie miała problemy z utrzymaniem się w 1 lidze i w przyszłym sezonie może grać z nami ale już w meczu ligowym.

axel - 10 grudnia 2022, 19:03:56 - *.dynamic.chello.pl
Jakim cudem bedzie grała z nami...przecież oni o ile spadną to do 2 ligi a my będziemy wtedy w 3 lidze!!!

Ech - 10 grudnia 2022, 21:35:37 - *.internetia.net.pl
axel, ty czarnowidzu.

Loret - 10 grudnia 2022, 21:44:34 - *.internetia.net.pl
Jako stary kibic Skrzaków coś czuje, że w następnym sezonie będziemy znów grać w 2 lidze z tym Jastrzębiem.

Skra - 10 grudnia 2022, 21:49:58 - *.play-internet.pl
No niestety jesienią u nas powrót do 2 ligi i kolejne mecze z GKS.

Oko znawcy - 10 grudnia 2022, 21:53:38 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Karne w sparingach się nie liczą. Traktujcie to jak remis Skry na wyjeździe i na trudnym terenie.

Jacek - 11 grudnia 2022, 16:42:03 - *.dynamic.mm.pl
SKRA SŁABO! Nawet drużyna z niższej ligi z nimi wygrywa. A Prezes mówi ,że powinno byc dobrze ,ze strata punktowa jest minimalna. Mozna mu wierzyć???

Haha - 11 grudnia 2022, 21:08:40 - *.play-internet.pl
Skra, Jastrzębie i inne kluby - nie wierzcie prezesom !!!