|
|
Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków
Sparingi - Orange Ekstraklasa 2005/2006
23 marca 2024, 11:00 - Zabrze (Arena Zabrze) Górnik Zabrze 5-2 GKS Tychy
Paweł Olkowski 16, Sōichirō Kōzuki 52, Piotr Krawczyk 54, Jakub Tecław 67 (s), Lawrence Ennali 85 - Daniel Rumin 12, Wiktor Żytek 83 (k)
23 marca 2024, 11:00 - Poznań (boczne boisko Enea Stadionu) Lech Poznań 1-0 Chrobry Głogów
Maksym Pietrzak 64
22 marca 2024, 12:30 - Myślenice (Sport Myślenice) Wisła Kraków 1-2 Stal Rzeszów
Dejvi Bregu 43 - Karol Łysiak 45 (k), Krzysztof Danielewicz 78
22 marca 2024, 11:30 - Łódź (Ośrodek Treningowy Łodzianka) Widzew Łódź 4-2 Górnik Łęczna
Imad Rondić 41, Dawid Tkacz 53, Antoni Klimek 69, 92 - Damian Warchoł 8, Mateusz Młyński 77
21 marca 2024, 13:00 - Szczecin (boczne boisko Pogoni - numer 2) Pogoń Szczecin 0-2 Warta Poznań
Márton Eppel 45, 84
24 lutego 2024, 13:00 - Legionowo (boczne boisko Stadionu Miejskiego) Legionovia Legionowo 0-2 Polonia Warszawa
Paweł Tomczyk, Krystian Tymendorf
18 lutego 2024, 11:00 - Warszawa (stadion MBOPN) Polonia Warszawa 3-0 Victoria Sulejówek
Wojciech Fadecki 4, Jakub Piątek 40, Paweł Tomczyk 60 (k)
17 lutego 2024, 12:00 - Łódź (Piłkarski Ośrodek Treningowy Minerska) ŁKS II Łódź 1-1 GKS Bełchatów
Łukasz Dynel 72 (k) - Przemysław Zdybowicz 27
11 lutego 2024, 12:00 - Rączna (Cracovia Training Center) Cracovia 1-4 Górnik Zabrze
Fabian Bzdyl 3 - Sōichirō Kōzuki 7 (k), 37, Piotr Krawczyk 68, Filipe Nascimento 79 (k)
10 lutego 2024, 14:30 - Częstochowa (stadion Skry) Skra Częstochowa 1-1 GKS Bełchatów
Maciej Mas 65 - Hubert Karpiński 32
10 lutego 2024, 13:30 - Lublin (Lubelska Akademia Futbolu) Motor Lublin 1-0 Polonia Warszawa
Kamil Wojtkowski 84
10 lutego 2024, 11:30 - Myślenice (Sport Myślenice) Wisła Kraków 1-0 Górnik Łęczna
Szymon Sobczak 95
10 lutego 2024, 11:00 - Lublin (Lubelska Akademia Futbolu) Motor Lublin 3-2 Polonia Warszawa
Kamil Kruk 49, 51, Sebastian Rudol 82 - Xabi Auzmendi 15, Szymon Kobusiński 75
7 lutego 2024, 13:00 - Kumköy (Fanatic Tour) Arka Gdynia 2-3 FK Csíkszereda
Karol Czubak 17, 67 - Richárd Jelena 11, Gábor Makrai 85, Benjamin Babati 87 (k)
7 lutego 2024, 13:00 - Belek (Limak Arcadia Golf and Sport Resort) Polonia Warszawa 0-0 Kolding IF
4 lutego 2024, 9:05 Arka Gdynia 1-2 Zoria Ługańsk
Martin Dobrotka 71 - Alioune Ndour 31, Matar Ndiaye 48
3 lutego 2024, 13:30 - Zabrze (boczne boisko Górnika) Górnik Zabrze 4-0 MFK Ružomberok
Piotr Krawczyk (dwie), Adrián Kaprálik, Sōichirō Kōzuki
3 lutego 2024, 13:00 - Kumköy (Limak Arcadia Golf and Sport Resort) Polonia Warszawa 1-1 FC Buzău
Mateusz Michalski 80 - Alexandru Dandea 29
3 lutego 2024, 13:00 - Poznań (Enea Stadion) Lech Poznań 4-0 Wisła Płock
Filip Szymczak (trzy), Kristoffer Velde
3 lutego 2024, 12:30 - Rzeszów (boczne boisko Stadionu Miejskiego) Stal Rzeszów 3-2 Górnik Łęczna
Arsen Hrosu 10, Illa Postupalśkyj 62, Kacper Plichta 69 - Lukas Klemenz 25, Marko Roginić 56
Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.
|
|