[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
8 goli - Patryk Szymański (Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
5 goli - Mateusz Robak (Unia Warszawa), Damian Sawicki (Coco Jambo Warszawa), Michał Strzeżek (Wisła Dziecinów), Maksymilian Vogtman (Ursus II Warszawa), Arkadiusz Zapaśnik (Advit Wiązowna),
4 gole - Marcin Gregorowicz (Błonianka Błonie), Bartosz Januszewski (Coco Jambo Warszawa), Mateusz Karaśkiewicz (Walka Kosów), Tomasz Sieński (Błonianka Błonie), Michał Strzałkowski (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3, Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1), Damian Szerszeń (Walka Kosów), Jan Szulkowski (Wicher Kobyłka), Adrian Wiercioch (Okęcie Warszawa),
3 gole - Dmytro Chołodkiewicz (Ursus II Warszawa), Jan Cios (Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa), Jarosław Jamrozik (Laura Chylice), Piotr Jaroń (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Wojciech Korczak (Footroll Warszawa), Maciej Krawczyk (Footroll Warszawa), Piotr Krawczyk (Walka Kosów), Kamil Malinowski (UKS Łady), Filip Motyczyński (Agape Białołęka (Warszawa)), Wiktor Niewiarowski (MKS Polonia Warszawa), Zbigniew Obłuski (MKS Piaseczno), Daniel Pyza (Laura Chylice), Konrad Rajkowski (Laura Chylice), Artur Rawa (Sokół Serock), Seweryn Remieniewicz (Rządza Załubice), Jan Skotnicki (Wicher Kobyłka), Kacper Szczepaniak (KS Teresin), Dawid Śliwowski (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Michał Tarnogrodzki (Ząbkovia Ząbki), Grzegorz Trzonkowski (Huragan Wołomin), Mateusz Turkowski (Legionovia II Legionowo), Rafał Wielądek (Huragan Wołomin), Konrad Zając (KS Wesoła (Warszawa)), Patryk Zych (Ursus II Warszawa),
2 gole - Krzysztof Banaszek (Józefovia Józefów), Marcin Bawolik (MKS Piaseczno), Paweł Błociszewski (Okęcie Warszawa), Konrad Cichowski (Ząbkovia Ząbki), Dominik Dukalski (Józefovia Józefów), Maciej Gędaj (KS Łomianki), Jan Głowacki (Sparta Jazgarzew), Bartłomiej Gołasiewicz (Hutnik Warszawa), Damian Jaroń (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Rafał Kalbarczyk (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Łukasz Kępa (Naprzód Stare Babice), Wojciech Kociński (PKS Radość (Warszawa)), Michał Kropiewnicki (KTS Weszło Warszawa), Michał Kucharczyk (KS Wesoła (Warszawa)), Kamil Kulma (NLH Zielonka), Jakub Łabęda (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Adam Matejak (Huragan Wołomin), Bartłomiej Miernicki (Bór Regut), Mateusz Najder (Przyszłość Włochy (Warszawa)), Jacek Olbryś (Laura Chylice), Bartosz Orłowski (MKS Piaseczno), Hubert Osiak (Burza Pilawa), Maciej Pater (Błonianka Błonie), Maciej Pietrzak (Wicher II Kobyłka 1, Wicher Kobyłka 1), Sylwester Płacheta (KS Teresin), Maciej Przybylski (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Kamil Przyżycki (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Piotr Raczkowski (Victoria II Sulejówek), Albert Siembora (Promnik Łaskarzew), Maciej Skowroński (MKS Polonia Warszawa), Przemysław Sobieszek (Promnik Łaskarzew), Maciej Sobota (Legionovia II Legionowo), Arkadiusz Stępień (NLH Zielonka), Daniel Sulich (Wicher Kobyłka), Krystian Szambelan (Sokół Serock), Paweł Szczęch (Grom Warszawa), Jakub Szczęsny (LKS Chlebnia), Bartosz Szydłowski (Sokół Serock), Jakub Szydłowski (Escola Varsovia Warszawa), Piotr Szymański (Legionovia II Legionowo), Krzysztof Szynke (Escola Varsovia Warszawa), Kamil Warzywoda (Józefowianka Józefów), Jacek Wąsik (Laura Chylice), Patryk Wilczewski (Agape Białołęka (Warszawa)), Kamil Wnuk (Escola Varsovia Warszawa), Kamil Wróblewski (Wicher Kobyłka), Robert Wydrzyński (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Hubert Zach (Mazur Radzymin), Piotr Zawada (Bór Regut), Arkadiusz Zonik (UKS Tarczyn),
1 gol - Tomasz Aleksiejuk (Escola Varsovia Warszawa), Bartłomiej Balcer (Ząbkovia Ząbki), Michał Banaszek (Wisła Jabłonna), Kacper Bargieł (KS Teresin), Michał Bartnicki (Bar Ulubiona ETV Warszawa), Artur Bartosiński (Okęcie Warszawa), Jan Bąk (Escola Varsovia Warszawa), Radosław Benbenkowski (Wicher II Kobyłka), Jakub Bielecki (Mazur II Karczew), Karol Biliński (Legionovia II Legionowo), Bartłomiej Bobowski (Sparta Jazgarzew), Andrzej Bodzon (Korona Jadów), Mateusz Bohdziul (Mazur Radzymin), Mikołaj Bolmowski (Escola Varsovia Warszawa), Michał Borasiński (Walka Kosów), Artur Boratyński (Burza Pilawa), Michał Borkowski (Wisła Dziecinów), Michał Borychowski (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Bartłomiej Brzeziński (Józefowianka Józefów), Aleksander Bugaj (Unia Warszawa), Jakub Bujak (Victoria II Sulejówek), Jakub Chlewiński (Agape Białołęka (Warszawa)), Patryk Chrobak (Agape Białołęka (Warszawa)), Piotr Ciesielski (LKS Osuchów), Patryk Cieślak (Escola Varsovia Warszawa), Przemysław Cieślak (MKS Polonia Warszawa), Karol Cimochowski (Hutnik Warszawa), Tomasz Ciurzyński (SKP Korona Warszawa), Maciej Czabaj (MKS Polonia Warszawa), Patryk Czajka (AP Marcovia III Marki), Mikołaj Czaplicki (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Tomasz Ćwil (Sparta Jazgarzew), Kacper Dalba (AP Marcovia III Marki), Jakub Danowski (Tajfun Brochów), Tomasz Doliński (MKS Piaseczno), Wojciech Dołęgowski (AP Marcovia III Marki), Patryk Dybowski (Wicher Kobyłka), Damian Dymkowski (Józefowianka Józefów), Piotr Dzisiów (Zgoda FC Warszawa), Łukasz Fedurek (Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)), Michał Feliksiak (LKS Osuchów), Mateusz Figat (KS Teresin), Michał Foks (Tajfun Brochów), Wojciech Gajownik (Sparta Jazgarzew), Marcin Gendas (Dąb II Wieliszew), Michał Głębocki (Zgoda FC Warszawa), Daniel Głowacki (Sokół Serock), Paweł Godlewski (NLH Zielonka), Krzysztof Gołos (Agape Białołęka (Warszawa)), Mateusz Górka (UKS Łady), Jakub Górski (MKS Polonia Warszawa), Wiktor Górski (Wicher II Kobyłka), Adrian Grabowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Patryk Gregorczuk (Mazur Karczew), Mateusz Grzesiński (Nadstal Krzaki Czaplinkowskie), Michał Gwiazda (KS Raszyn), Kamil Hernik (Mazur Karczew), Mariusz Ilczuk (Walka Kosów), Piotr Iwaszkiewicz (PKO Sport Warszawa), Bartosz Jachowicz-Wróblewski (Józefovia Józefów), Michał Jaczyński (Sokół II Serock), Tomasz Jaczyński (Tajfun Brochów), Marcin Jadczak (Mazur Radzymin), Bartosz Jakóbczyk (AP Marcovia III Marki), Damian Jałowiecki (Tur Jaktorów), Mateusz Jaroszewski (Agape Białołęka (Warszawa)), Piotr Jaworski (Promnik Łaskarzew), Oskar Kalicki (Mazur II Radzymin), Patryk Kalinowski (Sokół Serock), Dominik Kamiński (Legionovia II Legionowo), Maciej Kamiński (NLH Zielonka), Andriej Karbowskij (Grom Warszawa), Maksymilian Kardas (Bar Ulubiona ETV Warszawa), Filip Karkowski (Escola Varsovia Warszawa), Mateusz Kasprzak (Unia Warszawa), Maksymilian Kazubek (Orzeł Parysów), Mateusz Keller (Sparta Jazgarzew), Dominik Kendelewicz (Ursus II Warszawa), Michał Kępka (Błonianka Błonie), Karol Kisiel (Ursus II Warszawa), Jakub Kita (Józefovia Józefów), Artur Kobyliński (Tur Jaktorów), Bazyli Kokot (MKS Piaseczno), Jakub Kołaczek (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Damian Koński (Okęcie Warszawa), Cezary Koper (Footroll Warszawa), Wojciech Korcz (MKS Polonia Warszawa), Rafał Kordowski (Coco Jambo Warszawa), Mychajło Koriażnow (Mazur Karczew), Patryk Kościanek (Józefowianka Józefów), Jakub Kotwiński (Ursus II Warszawa), Damian Kowalewski (SKP Korona Warszawa), Bartosz Kowalski (Sokół Serock), Konrad Koziarski (Relax Radziwiłłów), Eryk Kozik (Anprel Nowa Wieś), Jakub Król (Okęcie Warszawa), Paweł Krupiński (Kartofliska.pl Warszawa), Konrad Kryśkiewicz (PKS Radość (Warszawa)), Łukasz Krzemiński (LKS Osuchów), Kamil Kucharski (Józefovia Józefów), Adam Kujawski (MKS Polonia Warszawa), Ignacy Kunicki (Grom Warszawa), Mikołaj Kwiatkowski (Ursus II Warszawa), Damian Lazurek (Advit Wiązowna), Paweł Leśniak (Kamionek Warszawa), Mateusz Lewandowski (NLH Zielonka), Sebastian Lewandowski (Huragan II Wołomin), Szymon Lewandowski (Zły Warszawa), Michał Linosz (Talent Warszawa), Marcin Lisiak (Grom Warszawa), Konrad Lonc (LKS Chlebnia), Mateusz Łuczyk (Okęcie Warszawa), Michał Madej (KTS Weszło Warszawa), Piotr Madetko (Laura Chylice), Cezary Majchrzak (Mszczonowianka Mszczonów), Marcin Makulec (Józefovia Józefów), Jan Malinowski (Rządza Załubice), Mariusz Mamcarz (Tajfun Brochów), Piotr Marcinkowski (WS Warszawa), Piotr Markiewicz (Agape Białołęka (Warszawa)), Patryk Markut (Legionovia II Legionowo), Michał Maroń (Laura Chylice), Oktawian Maruszak (Orzeł Parysów), Patryk Mastalerz (Grom Warszawa), Kamil Matulka (MKS Piaseczno), Paweł Mogielnicki (Kartofliska.pl Warszawa), Janusz Mrowiński (Walka Kosów), Bartosz Nahorny (Escola Varsovia Warszawa), Paweł Nawrocki (KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)), Jakub Nejman (Bór Regut), Oskar Nieskórski (Coco Jambo Warszawa), Mateusz Nowicki (WKS Rząśnik), Mikołaj Nowocień (Ursus II Warszawa), Maciej Obrębski (Promnik Łaskarzew), Filip Oliwier (Legionovia II Legionowo), Marcel Omieciński (LKS Chlebnia), Antoni Orliński (PKS Radość (Warszawa)), Mikołaj Ozimek (Błonianka Błonie), Sebastian Palmowski (LKS Chlebnia), Daniel Pałuba (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Sebastian Patanowski (LKS Chlebnia), Marcin Pawłowski (Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa), Mateusz Piątek (Walka Kosów), Marek Pietrzak (Józefovia II Józefów), Dariusz Piotrowicz (Mazur Radzymin), Arkadiusz Pisarek (Mazur Radzymin), Dariusz Pliszka (Coco Jambo Warszawa), Piotr Płatek (Agape Białołęka (Warszawa)), Marcin Popis (Sokół Celestynów), Łukasz Poszalski (Józefovia Józefów), Bartłomiej Przybylski (Błonianka Błonie), Marcin Pszczółkowski (Mazur Radzymin), Paweł Pytlak (Inter Warszawa), Rafał Radomski (NLH Zielonka), Bartłomiej Rosłon (Rządza Załubice), Aleksander Rudnik (Korona Jadów), Jakub Rudnik (Korona Jadów), Karol Rymanowski (Ursus II Warszawa), Robert Rzeszewski (Korona Jadów), Radosław Rzeźnikiewicz (Kartofliska.pl Warszawa), Mateusz Sałaj (Farmacja Tarchomin (Warszawa)), Artur Sarnowski (Walka Kosów), Adam Sierański (LKS Chlebnia), Adrian Sobierajski (Escola Varsovia Warszawa), Hubert Sochacki (Mazur Radzymin), Rafał Sosnowski (KS Wesoła (Warszawa)), Łukasz Stanisławski (KS Łomianki), Marcin Stańczyk (Bug Wyszków), Mateusz Stefaniak (Tajfun Brochów), Kamil Stencel (Błonianka Błonie), Adam Strzeszewski (Walka Kosów), Kamil Suchocki (Mazur Radzymin), Aleksander Szarkowski (KS Wesoła (Warszawa)), Sebastian Szczepaniak (Mazur Karczew), Kamil Szybiński (MKS Polonia Warszawa), Jakub Szymański (MKS Polonia Warszawa), Filip Szypszak (Tajfun Brochów), Konstantyn Ślęzak (MKS Piaseczno), Rafał Świder (Amur Wilga), Marcin Tadzik (Walka Kosów), Mateusz Tkaczyk (Laura Chylice), Sebastian Tomaszkiewicz (KS Wesoła (Warszawa)), Dawid Trzaskowski (Józefovia Józefów), Cezary Urbanowski (Mazur Radzymin), Marcin Urbańczyk (Walka Kosów), Bartłomiej Urbański (Kartofliska.pl Warszawa), Adrian Wełpa (Agape Białołęka (Warszawa)), Daniel Wicher (KS Blizne), Przemysław Więczek (Grom Warszawa), Iwo Wilk (MKS Polonia Warszawa), Rafał Włodarczyk (Błonianka Błonie), Marcin Wojciechowski (Mazur II Karczew), Łukasz Wojnowski (Footroll Warszawa), Konrad Wojtkielewicz (MKS Piaseczno), Bartosz Wolniewicz (Unia Warszawa), Piotr Wołowicz (Drukarz Warszawa), Kamil Woźniak (Wisła Dziecinów), Tomasz Woźniak (Footroll Warszawa), Sebastian Wójcik (Tajfun Brochów), Marcel Wysocki (Bug Wyszków), Patryk Zakrzewski (Ursus II Warszawa), Grzegorz Zaleski (KTS Weszło Warszawa), Mariusz Zalewski (Błonianka Błonie), Marcin Zaradny (Grom Warszawa), Dominik Zieliński (KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)), Daniel Ziółkowski (Agape Białołęka (Warszawa)), Miłosz Żbikowski (Legionovia II Legionowo), Michał Żebrowski (Sokół Celestynów), Damian Żurawski (KS Glinianka).

Strzelcy według drużyn:
 
Advit Wiązowna: 5 - Arkadiusz Zapaśnik, 1 - Damian Lazurek
Agape Białołęka (Warszawa): 3 - Filip Motyczyński, 2 - Patryk Wilczewski, 1 - Jakub Chlewiński, Patryk Chrobak, Krzysztof Gołos, Mateusz Jaroszewski, Piotr Markiewicz, Piotr Płatek, Adrian Wełpa, Daniel Ziółkowski
Amur Wilga: 1 - Rafał Świder
Anprel Nowa Wieś: 1 - Eryk Kozik
AP Marcovia II Marki: 1 - ?
AP Marcovia III Marki: 1 - Patryk Czajka, Kacper Dalba, Wojciech Dołęgowski, Bartosz Jakóbczyk
AP Marcovia Marki: 1 - ?
Bar Ulubiona ETV Warszawa: 1 - Michał Bartnicki, Maksymilian Kardas
Bednarska Warszawa: 3 - ?
Błonianka Błonie: 4 - Marcin Gregorowicz, Tomasz Sieński, 2 - Maciej Pater, 1 - Michał Kępka, Mikołaj Ozimek, Bartłomiej Przybylski, Kamil Stencel, Rafał Włodarczyk, Mariusz Zalewski
Bór Regut: 2 - Bartłomiej Miernicki, Piotr Zawada, 1 - Jakub Nejman
Bug Wyszków: 1 - Marcin Stańczyk, Marcel Wysocki
Burza Pilawa: 2 - Hubert Osiak, 1 - Artur Boratyński
Coco Jambo Warszawa: 5 - Damian Sawicki, 4 - Bartosz Januszewski, 1 - Rafał Kordowski, Oskar Nieskórski, Dariusz Pliszka
Dąb II Wieliszew: 1 - Marcin Gendas
Drukarz Warszawa: 1 - Piotr Wołowicz
Escola Varsovia Warszawa: 2 - Jakub Szydłowski, Krzysztof Szynke, Kamil Wnuk, 1 - Tomasz Aleksiejuk, Jan Bąk, Mikołaj Bolmowski, Patryk Cieślak, Filip Karkowski, Bartosz Nahorny, Adrian Sobierajski
Farmacja Tarchomin (Warszawa): 1 - Mateusz Sałaj
Footroll Warszawa: 3 - Wojciech Korczak, Maciej Krawczyk, 1 - Cezary Koper, Łukasz Wojnowski, Tomasz Woźniak
Grom Warszawa: 2 - Paweł Szczęch, 1 - Andriej Karbowskij, Ignacy Kunicki, Marcin Lisiak, Patryk Mastalerz, Przemysław Więczek, Marcin Zaradny
Huragan II Wołomin: 1 - Sebastian Lewandowski
Huragan Wołomin: 3 - Grzegorz Trzonkowski, Rafał Wielądek, 2 - Adam Matejak
Hutnik Warszawa: 2 - Bartłomiej Gołasiewicz, 1 - Karol Cimochowski
Inter Warszawa: 1 - Paweł Pytlak
Józefovia II Józefów: 2 - ?, 1 - Marek Pietrzak
Józefovia Józefów: 2 - Krzysztof Banaszek, Dominik Dukalski, 1 - Bartosz Jachowicz-Wróblewski, Jakub Kita, Kamil Kucharski, Marcin Makulec, Łukasz Poszalski, Dawid Trzaskowski
Józefowianka Józefów: 2 - Kamil Warzywoda, 1 - Bartłomiej Brzeziński, Damian Dymkowski, Patryk Kościanek
Kamionek Warszawa: 1 - Paweł Leśniak
Kartofliska.pl Warszawa: 1 - Paweł Krupiński, Paweł Mogielnicki, Radosław Rzeźnikiewicz, Bartłomiej Urbański
Korona Jadów: 1 - Andrzej Bodzon, Aleksander Rudnik, Jakub Rudnik, Robert Rzeszewski
KS Blizne: 3 - ?, 1 - Daniel Wicher
KS Glinianka: 1 - Damian Żurawski
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna): 1 - Paweł Nawrocki, Dominik Zieliński
KS Łomianki: 3 - ?, 2 - Maciej Gędaj, 1 - Łukasz Stanisławski
KS Raszyn: 1 - Michał Gwiazda
KS Teresin: 3 - Kacper Szczepaniak, 2 - Sylwester Płacheta, 1 - Kacper Bargieł, Mateusz Figat
KS Wesoła (Warszawa): 3 - Konrad Zając, 2 - Michał Kucharczyk, 1 - Rafał Sosnowski, Aleksander Szarkowski, Sebastian Tomaszkiewicz
KTS Weszło Warszawa: 2 - Michał Kropiewnicki, 1 - Michał Madej, Grzegorz Zaleski
Laura Chylice: 3 - Jarosław Jamrozik, Daniel Pyza, Konrad Rajkowski, 2 - Jacek Olbryś, Jacek Wąsik, 1 - Piotr Madetko, Michał Maroń, Mateusz Tkaczyk
Legionovia II Legionowo: 3 - Mateusz Turkowski, 2 - Maciej Sobota, Piotr Szymański, 1 - Karol Biliński, Dominik Kamiński, Patryk Markut, Filip Oliwier, Miłosz Żbikowski
LKS Chlebnia: 2 - Jakub Szczęsny, 1 - Konrad Lonc, Marcel Omieciński, Sebastian Palmowski, Sebastian Patanowski, Adam Sierański
LKS Osuchów: 1 - Piotr Ciesielski, Michał Feliksiak, Łukasz Krzemiński
Mazur II Karczew: 1 - Jakub Bielecki, Marcin Wojciechowski
Mazur II Radzymin: 1 - Oskar Kalicki
Mazur Karczew: 1 - Patryk Gregorczuk, Kamil Hernik, Mychajło Koriażnow, Sebastian Szczepaniak
Mazur Radzymin: 2 - Hubert Zach, 1 - Mateusz Bohdziul, Marcin Jadczak, Dariusz Piotrowicz, Arkadiusz Pisarek, Marcin Pszczółkowski, Hubert Sochacki, Kamil Suchocki, Cezary Urbanowski
MKS Piaseczno: 3 - Zbigniew Obłuski, 2 - Marcin Bawolik, Bartosz Orłowski, 1 - Tomasz Doliński, Bazyli Kokot, Kamil Matulka, Konstantyn Ślęzak, Konrad Wojtkielewicz
MKS Polonia Warszawa: 3 - Wiktor Niewiarowski, 2 - ?, Maciej Skowroński, 1 - Przemysław Cieślak, Maciej Czabaj, Jakub Górski, Wojciech Korcz, Adam Kujawski, Kamil Szybiński, Jakub Szymański, Iwo Wilk
Mszczonowianka Mszczonów: 6 - ?, 1 - Cezary Majchrzak
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie: 1 - Mateusz Grzesiński
Naprzód Stare Babice: 2 - Łukasz Kępa
NLH Zielonka: 2 - Kamil Kulma, Arkadiusz Stępień, 1 - Paweł Godlewski, Maciej Kamiński, Mateusz Lewandowski, Rafał Radomski
Okęcie Warszawa: 4 - Adrian Wiercioch, 2 - Paweł Błociszewski, 1 - Artur Bartosiński, Damian Koński, Jakub Król, Mateusz Łuczyk
Orion Cegłów: 1 - ?
Orzeł Parysów: 1 - Maksymilian Kazubek, Oktawian Maruszak
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki: 2 - Rafał Kalbarczyk
Piast Piastów: 1 - ?
PKO Sport Warszawa: 1 - Piotr Iwaszkiewicz
PKS Radość (Warszawa): 2 - Wojciech Kociński, 1 - Konrad Kryśkiewicz, Antoni Orliński
Pogoń Grodzisk Mazowiecki: 8 - Patryk Szymański, 2 - Damian Jaroń, Jakub Łabęda, 1 - Adrian Grabowski, Jakub Kołaczek, Daniel Pałuba, Michał Strzałkowski
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki: 3 - Piotr Jaroń, Michał Strzałkowski, Dawid Śliwowski, 2 - Maciej Przybylski, Kamil Przyżycki, Robert Wydrzyński, 1 - Michał Borychowski, Mikołaj Czaplicki
Promnik Łaskarzew: 2 - Albert Siembora, Przemysław Sobieszek, 1 - Piotr Jaworski, Maciej Obrębski
Przyszłość Włochy (Warszawa): 2 - Mateusz Najder
Relax Radziwiłłów: 1 - Konrad Koziarski
Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa: 3 - Jan Cios, 1 - Marcin Pawłowski
Rządza Załubice: 3 - Seweryn Remieniewicz, 1 - Jan Malinowski, Bartłomiej Rosłon
SKP Korona Warszawa: 1 - Tomasz Ciurzyński, Damian Kowalewski
Sokół Celestynów: 1 - Marcin Popis, Michał Żebrowski
Sokół II Serock: 1 - Michał Jaczyński
Sokół Serock: 3 - Artur Rawa, 2 - Krystian Szambelan, Bartosz Szydłowski, 1 - Daniel Głowacki, Patryk Kalinowski, Bartosz Kowalski
Sparta Jazgarzew: 2 - Jan Głowacki, 1 - Bartłomiej Bobowski, Tomasz Ćwil, Wojciech Gajownik, Mateusz Keller
Tajfun Brochów: 1 - Jakub Danowski, Michał Foks, Tomasz Jaczyński, Mariusz Mamcarz, Mateusz Stefaniak, Filip Szypszak, Sebastian Wójcik
Talent Warszawa: 1 - Michał Linosz
Tur Jaktorów: 1 - Damian Jałowiecki, Artur Kobyliński
UKS Łady: 3 - Kamil Malinowski, 1 - Mateusz Górka
UKS Tarczyn: 2 - ?, Arkadiusz Zonik
Unia Warszawa: 5 - Mateusz Robak, 1 - Aleksander Bugaj, Mateusz Kasprzak, Bartosz Wolniewicz
Ursus II Warszawa: 5 - Maksymilian Vogtman, 3 - Dmytro Chołodkiewicz, Patryk Zych, 1 - Dominik Kendelewicz, Karol Kisiel, Jakub Kotwiński, Mikołaj Kwiatkowski, Mikołaj Nowocień, Karol Rymanowski, Patryk Zakrzewski
Victoria II Sulejówek: 5 - ?, 2 - Piotr Raczkowski, 1 - Jakub Bujak
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock): 1 - Łukasz Fedurek
Walka Kosów: 4 - Mateusz Karaśkiewicz, Damian Szerszeń, 3 - Piotr Krawczyk, 2 - ?, 1 - Michał Borasiński, Mariusz Ilczuk, Janusz Mrowiński, Mateusz Piątek, Artur Sarnowski, Adam Strzeszewski, Marcin Tadzik, Marcin Urbańczyk
Wicher II Kobyłka: 1 - Radosław Benbenkowski, Wiktor Górski, Maciej Pietrzak
Wicher Kobyłka: 4 - Jan Szulkowski, 3 - Jan Skotnicki, 2 - Daniel Sulich, Kamil Wróblewski, 1 - Patryk Dybowski, Maciej Pietrzak
Wisła Dziecinów: 5 - Michał Strzeżek, 1 - Michał Borkowski, Kamil Woźniak
Wisła Jabłonna: 1 - Michał Banaszek
WKS Rząśnik: 1 - Mateusz Nowicki
WS Warszawa: 1 - Piotr Marcinkowski
Ząbkovia Ząbki: 3 - Michał Tarnogrodzki, 2 - Konrad Cichowski, 1 - Bartłomiej Balcer
Zgoda FC Warszawa: 1 - Piotr Dzisiów, Michał Głębocki
Zły Warszawa: 1 - Szymon Lewandowski
Znicz II Pruszków: 3 - ?

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas