[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa

I runda - 15 sierpnia
GKS Podolszyn - wolny los

Zgoda FC Warszawa 2-8 Footroll Warszawa 15 sierpnia, 17:00 (0)
Piotr Dzisiów 75, Michał Głębocki 90 - Maciej Krawczyk 5, 24 (k), 32, Cezary Koper 6, Wojciech Korczak 8, 62, Łukasz Wojnowski 20, Tomasz Woźniak 52
na boisku BOS przy ul. Strumykowej
Bar Ulubiona ETV Warszawa 2-5 Kartofliska.pl Warszawa 15 sierpnia, 13:30 (500)
Michał Bartnicki 20, Maksymilian Kardas 53 - Bartłomiej Urbański 19, Paweł Mogielnicki 36, Paweł Krupiński 62, Bartosz Radecki 86 (s), Radosław Rzeźnikiewicz 90
na stadionie Marymontu
UKS Łady 3-1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 15 sierpnia, 17:00
Mateusz Górka ?, Kamil Malinowski ?, ? - Mateusz Grzesiński ?
w Raszynie
Dąb II Wieliszew 1-5 Rządza Załubice 15 sierpnia, 17:00
Marcin Gendas ? (k) - Seweryn Remieniewicz ?, ?, ?, Jan Malinowski ?, Bartłomiej Rosłon ?
Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa 2-0 Legion Warszawa 15 sierpnia, 20:30
Marcin Pawłowski 8, Jan Cios 89
w Nowym Dworze Mazowieckim
Orły Zielonka 0-0 Huragan II Wołomin 14 sierpnia, 19:45
k. 3-4
KS Blizne 1-1 Anprel Nowa Wieś 14 sierpnia, 18:00
k. 4-3
Daniel Wicher 68 - Eryk Kozik 29
w Zielonkach-Parceli
Talent Warszawa 1-0 UKS Siekierki (Warszawa) 15 sierpnia, 13:00
Michał Linosz 69
na stadionie Junaka
NLH Zielonka 4-1 Wisła Jabłonna 15 sierpnia, 17:30
Arkadiusz Stępień 38, Maciej Kamiński 63, Kamil Kulma 74, Mateusz Lewandowski 89 - Michał Banaszek 18 (k)
w Kobyłce
Kamionek Warszawa 1-2 Józefovia II Józefów 11 sierpnia, 16:00
Paweł Leśniak 32 - Piotr Najmoła 85 (s), Marek Pietrzak 89
w Józefowie; Kamionek gospodarzem
MKS Polonia Warszawa 7-2 SKP Korona Warszawa 14 sierpnia, 19:00
Jakub Górski 25, Maciej Czabaj 58, Wiktor Niewiarowski 66, 81, 90 (k), Adam Kujawski 71, Jakub Szymański 77 - Tomasz Ciurzyński 73 (k), Damian Kowalewski 78
na bocznym boisku
Inter Warszawa 1-3 Bednarska Warszawa 15 sierpnia, 20:40
Paweł Pytlak ? - nieznany ?, ?, ?
na bocznym boisku Drukarza
Zły Warszawa 1-1 Okęcie Warszawa 15 sierpnia, 17:00
k. 3-5
Szymon Lewandowski 11 - Paweł Błociszewski 43
na stadionie DOSiR
Tur Jaktorów 2-3 Tajfun Brochów 15 sierpnia, 17:00
Artur Kobyliński ?, Damian Jałowiecki ? - Sebastian Wójcik ? (k), Filip Szypszak ?, Mariusz Mamcarz ?
KTS Weszło Warszawa 3-0 Start Otwock 15 sierpnia, 17:30
(wo)
na stadionie Marymontu; goście wycofali się z rozgrywek
Sokół Kołbiel 0-3 PKS Radość (Warszawa) 15 sierpnia, 17:00
Wojciech Kociński 42, 86, Antoni Orliński 59
KS Wesoła (Warszawa) 3-0 Wisła Maciejowice 14 sierpnia, 18:30
Michał Kucharczyk 9, 33, Konrad Zając 45
OIRP Warszawa 0-7 Wicher Kobyłka 14 sierpnia, 20:00
Jan Skotnicki 18, 39, Jan Szulkowski 30 (k), Kamil Wróblewski 54, 83, Daniel Sulich 67 (k), Patryk Dybowski 79
w Kobyłce; OIRP gospodarzem
PKO Sport Warszawa 1-6 Wisła Dziecinów 12 sierpnia, 17:00
Piotr Iwaszkiewicz 43 - Michał Strzeżek 4, 15, 26, 58, 86, Kamil Woźniak 66
w Dziecinowie; PKO Sport gospodarzem
Wicher II Kobyłka 2-1 AP Marcovia II Marki 15 sierpnia, 20:00
Radosław Benbenkowski 15, Wiktor Górski 22 - nieznany 87
KS Glinianka 1-3 Bór Regut 15 sierpnia, 17:00
Damian Żurawski 90 - Jakub Nejman 41, Bartłomiej Miernicki 43, Piotr Zawada 60
Orzeł Parysów 2-4 Advit Wiązowna 11 sierpnia, 17:00
Oktawian Maruszak 77, Maksymilian Kazubek 90 (k) - Damian Lazurek 2, Michał Maruszak 43 (s), Arkadiusz Zapaśnik 48 (k), 90
w Wiązownie; Orzeł gospodarzem
UKS Tarczyn 5-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 15 sierpnia, 17:00
nieznany 40, 47, Arkadiusz Zonik 59 (s), 68, 82 - Łukasz Fedurek 13
Mazur II Radzymin 1-1 WKS Rząśnik 15 sierpnia, 11:00
k. 7-8
Oskar Kalicki 10 - Mateusz Nowicki 24
Relax Radziwiłłów 1-4 Józefowianka Józefów 15 sierpnia, 17:00
Konrad Koziarski ? - Kamil Warzywoda ?, ?, Patryk Kościanek ?, Bartłomiej Brzeziński ?
Piorun Warszawa 0-17 Walka Kosów 15 sierpnia, 17:00
Mateusz Piątek ?, Damian Szerszeń ?, ?, ?, ?, Mariusz Ilczuk ?, nieznany ? (k), ?, Mateusz Karaśkiewicz ?, ?, ?, Janusz Mrowiński ?, Piotr Krawczyk ?, ?, ?, Marcin Tadzik ?, Marcin Urbańczyk ?
w Kosowie; Piorun gospodarzem
WS Warszawa 1-1 Sokół Celestynów 12 sierpnia, 17:00
k. 3-4
Piotr Marcinkowski 70 - Marcin Popis 22
na stadionie MBOPN
Orion Cegłów 3-0 Naprzód Brwinów 15 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Sokół II Serock 1-3 Korona Jadów 15 sierpnia, 17:00
Michał Jaczyński 67 - Robert Rzeszewski 19, Andrzej Bodzon 60, Jakub Rudnik 70
AP Marcovia III Marki 4-1 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 14 sierpnia, 20:00
Wojciech Dołęgowski 9, Kacper Dalba 20, Bartosz Jakóbczyk 29, Patryk Czajka 55 - Mateusz Sałaj 5
w Ząbkach
Coco Jambo Warszawa 11-0 IFQ Warszawa 15 sierpnia, 12:20
Damian Sawicki 20, 27, 67, 85, 89, Bartosz Januszewski 30, 39, 61, 69, Rafał Kordowski 33, Dariusz Pliszka 75
na stadionie DOSiR; mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem

II runda - 22 sierpnia
Do gry dołączają zespoły ligi okręgowej.

Footroll Warszawa 1-9 Ursus II Warszawa 22 sierpnia, 17:00
Wojciech Korczak ? - Dmytro Chołodkiewicz ?, ?, ?, Mikołaj Nowocień ?, Karol Kisiel ?, Jakub Kotwiński ?, Patryk Zakrzewski ?, Dominik Kendelewicz ?, Łukasz Wojnowski ? (s)
na boisku BOS przy ul. Strumykowej
Kartofliska.pl Warszawa 0-7 Grom Warszawa 22 sierpnia, 18:00
Paweł Szczęch 12, 32, Marcin Lisiak 20, Ignacy Kunicki 68, Patryk Mastalerz 71, Andriej Karbowskij 80, Marcin Zaradny 88
na stadionie Świtu
UKS Łady 1-7 LKS Chlebnia 21 sierpnia, 20:00
Kamil Malinowski 78 - Adam Sierański 10 (k), Jakub Szczęsny 30 (k), 67, Sebastian Palmowski 49, Sebastian Patanowski 76, Marcel Omieciński 87 (k), Konrad Lonc 89
w Raszynie
Rządza Załubice 0-5 Sokół Serock 22 sierpnia, 17:00
Krystian Szambelan 14 (k), 20, Artur Rawa 44, 81, Bartosz Kowalski 84
Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa 2-4 Agape Białołęka (Warszawa) 23 sierpnia, 19:30
Jan Cios 55, 71 - Jakub Chlewiński ?, Piotr Markiewicz ?, Patryk Wilczewski 7, 38
w Nowym Dworze Mazowieckim
Huragan II Wołomin 1-6 Unia Warszawa 22 sierpnia, 17:00
Sebastian Lewandowski ? - Mateusz Robak ?, ?, ?, ?, Bartosz Wolniewicz ?, Aleksander Bugaj ?
KS Blizne 3-3 LKS Osuchów 22 sierpnia, 18:00
k. 2-3
nieznany ?, ?, ? - Piotr Ciesielski ?, Michał Feliksiak ?, Łukasz Krzemiński ?
w Zielonkach-Parceli
Talent Warszawa 0-3 Olimpia Warszawa 22 sierpnia, 17:00
(wo)
na stadionie Junaka
NLH Zielonka 1-0 Dąb Wieliszew 22 sierpnia, 20:00
Kamil Kulma 25
w Kobyłce
Józefovia II Józefów 3-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 22 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
MKS Polonia Warszawa 7-2 Naprzód Stare Babice 22 sierpnia, 17:00
Przemysław Cieślak 22, nieznany 25 (s), Maciej Skowroński 41, 44, Kamil Szybiński 84, Iwo Wilk 87, Wojciech Korcz 90 - Łukasz Kępa 34, 47
na bocznym boisku
Bednarska Warszawa 0-11 Escola Varsovia Warszawa 23 sierpnia, 20:30
Jakub Szydłowski 5, 31, Patryk Cieślak 20, Jan Bąk 43, Tomasz Aleksiejuk 53, Adrian Sobierajski 56, Mikołaj Bolmowski 73, Kamil Wnuk 82, 86, Bartosz Nahorny 90, Filip Karkowski 90
na bocznym boisku Polonii
Okęcie Warszawa 4-1 AP Marcovia Marki 22 sierpnia, 17:00
Paweł Błociszewski 19, Adrian Wiercioch 50, 90, Damian Koński 60 - nieznany 17
Tajfun Brochów 4-0 Milan Milanówek 22 sierpnia, 17:00
Jakub Danowski ?, Michał Foks ? (k), Tomasz Jaczyński ?, Mateusz Stefaniak ?
KTS Weszło Warszawa 2-2 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 22 sierpnia, 17:00
k. 5-4
Michał Madej 9, Michał Kropiewnicki 22 - Paweł Nawrocki 30 (k), Dominik Zieliński 87
na stadionie Marymontu
PKS Radość (Warszawa) 1-2 Józefovia Józefów 22 sierpnia, 17:00
Konrad Kryśkiewicz 90 - Łukasz Poszalski 4, Bartosz Jachowicz-Wróblewski 7
KS Wesoła (Warszawa) 3-3 Burza Pilawa 22 sierpnia, 18:30
k. 5-4
Aleksander Szarkowski 7, Konrad Zając 45, Rafał Sosnowski 85 - Artur Boratyński 56, Hubert Osiak 65, 86
Wicher Kobyłka 3-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 22 sierpnia, 18:00
Daniel Sulich 65, Marcin Welk 78 (s), Jan Szulkowski 86 - Mateusz Najder 4, 23
Wisła Dziecinów 1-1 Amur Wilga 22 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Michał Borkowski 85 - Rafał Świder 25
Wicher II Kobyłka 1-3 Victoria II Sulejówek 23 sierpnia, 20:00 (100)
Maciej Pietrzak 36 - Piotr Raczkowski 42, 56, Jakub Bujak 65
Bór Regut 2-3 Promnik Łaskarzew 22 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Miernicki 26, Piotr Zawada 43 - Albert Siembora 28, 45, Piotr Jaworski 52
Advit Wiązowna 3-2 Mazur II Karczew 30 sierpnia, 18:00
Arkadiusz Zapaśnik 70, 79, 84 - Jakub Bielecki 82, Marcin Wojciechowski 86
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 17:00) odwołany
UKS Tarczyn 2-2 Perła Złotokłos 22 sierpnia, 17:00
k. 4-5
WKS Rząśnik 0-1 Bug Wyszków 22 sierpnia, 17:00
Marcel Wysocki 66
Józefowianka Józefów 1-2 KS Teresin 22 sierpnia, 17:00
Damian Dymkowski ? - Kacper Szczepaniak ?, ?
w Płochocinie
Walka Kosów 3-0 MKS II Piaseczno 22 sierpnia, 17:00
Michał Borasiński 25, Adam Strzeszewski 33, Artur Sarnowski 70
Sokół Celestynów 1-7 Laura Chylice 22 sierpnia, 18:00
Michał Żebrowski 90 - Jacek Wąsik 30, Mateusz Tkaczyk 38, Piotr Madetko 47, Michał Maroń 65, Jacek Olbryś 68, 71, Konrad Rajkowski 76
Orion Cegłów 1-6 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 22 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Michał Strzałkowski 15, Piotr Jaroń 45, Dawid Śliwowski 61, 68, Kamil Przyżycki 65, 88
Korona Jadów 1-4 Legionovia II Legionowo 22 sierpnia, 17:00
Aleksander Rudnik 23 - Filip Oliwier 17, Karol Biliński 20, Mateusz Turkowski 48, Piotr Szymański 60
AP Marcovia III Marki 0-3 Mazur Radzymin 22 sierpnia, 20:00
Arkadiusz Pisarek 11, Marcin Jadczak 41, Dariusz Piotrowicz 74
w Ząbkach
Coco Jambo Warszawa 3-0 AP Żyrardów 21 sierpnia, 20:30
(wo)
na stadionie DOSiR / goście wycofali się z rozgrywek
GKS Podolszyn 3-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 22 sierpnia, 20:00
w Raszynie

III runda - 5 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2018 - siedziba MZPN)

Grom Warszawa 3-0 LKS Osuchów 5 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
KS Teresin 3-1 Bug Wyszków 5 września, 16:30
Mateusz Figat 46, Kacper Szczepaniak 53, Kacper Bargieł 90 - Marcin Stańczyk 37
Okęcie Warszawa 4-1 Tajfun Brochów 5 września, 16:30
Jakub Król 30, Artur Bartosiński 32, Mateusz Łuczyk 56, Adrian Wiercioch 74 - Damian Koński 90 (s)
Walka Kosów 3-0 Olimpia Warszawa 5 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Coco Jambo Warszawa 1-5 Legionovia II Legionowo 5 września, 17:00
Oskar Nieskórski 83 - Mateusz Turkowski 11, 31, Dominik Kamiński 44, Miłosz Żbikowski 45, Patryk Markut 64
na stadionie GKP Targówek / mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 7-1 Piast Piastów 5 września, 16:30
Mikołaj Czaplicki ?, Piotr Jaroń ?, Maciej Przybylski ?, ?, Robert Wydrzyński ?, ?, Dawid Śliwowski ? - nieznany ?
GKS Podolszyn 1-5 KS Wesoła (Warszawa) 5 września, 20:00
w Raszynie
Unia Warszawa 2-5 Victoria II Sulejówek 5 września, 18:30
Mateusz Kasprzak 45, Mateusz Robak 50 - nieznany ?, ?, ?, ?, ?
na stadionie MBOPN
NLH Zielonka 3-4 Agape Białołęka (Warszawa) 5 września, 20:15
Arkadiusz Stępień 12, Paweł Godlewski 60, Rafał Radomski 85 - Adrian Wełpa 63, Filip Motyczyński 65, Piotr Płatek 70, Patryk Chrobak 90
w Kobyłce
Advit Wiązowna 0-2 Józefovia Józefów 5 września, 16:30
Mateusz Białek 73 (s), Dawid Trzaskowski 88
Józefovia II Józefów 2-6 Mazur Radzymin 5 września, 20:00
nieznany 41 (k), 77 - Hubert Sochacki 2, Marcin Pszczółkowski 7, Hubert Zach 15, 55, Kamil Suchocki 47, Mateusz Bohdziul 89
MKS Polonia Warszawa 2-5 Wicher Kobyłka 5 września, 16:30
nieznany ?, ? - Jan Szulkowski ?, ?, Jan Skotnicki ?, Maciej Pietrzak ?, nieznany ? (s)
Ursus II Warszawa 1-0 LKS Chlebnia 5 września, 18:45
Mikołaj Kwiatkowski 60
na bocznym boisku
Sokół Serock 4-2 Escola Varsovia Warszawa 5 września, 19:00
Artur Rawa 14, Bartosz Szydłowski 43 (k), 64 (k), Daniel Głowacki 70 - Krzysztof Szynke 27, 90 (k)
Wisła Dziecinów 0-4 Laura Chylice 5 września, 17:30
Jacek Wąsik 11 (k), Jarosław Jamrozik 40, Daniel Pyza 75, 89
KTS Weszło Warszawa 2-3 Promnik Łaskarzew 5 września, 16:30
Michał Kropiewnicki 15, Grzegorz Zaleski 90 - Przemysław Sobieszek 17, 76, Maciej Obrębski 68
na stadionie Marymontu

IV runda - 12 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2018 - siedziba MZPN)
Do gry dołączają zespoły IV ligi: Błonianka Błonie, Drukarz Warszawa, Huragan Wołomin, Hutnik Warszawa, KS Łomianki, KS Raszyn, Mazur Karczew, MKS Piaseczno, Mszczonowianka Mszczonów, Ożarowianka Ożarów Mazowiecki, Perła Złotokłos, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Sparta Jazgarzew, Wilga Garwolin, Ząbkovia Ząbki, Znicz II Pruszków.

Walka Kosów 3-0 Promnik Łaskarzew 12 września, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
KS Wesoła (Warszawa) 2-2 Legionovia II Legionowo 12 września, 20:00
k. 2-4
Sebastian Tomaszkiewicz ?, Konrad Zając ? - Piotr Szymański ?, Maciej Sobota ?
Józefovia Józefów 3-3 Hutnik Warszawa 12 września, 16:45
k. 5-4
Krzysztof Banaszek 44, 50, Jakub Kita 90 - Karol Cimochowski 52, Bartłomiej Gołasiewicz 58, 87
Huragan Wołomin 4-1 Drukarz Warszawa 12 września, 16:00
Adam Matejak 15, Grzegorz Trzonkowski 79, 85, 90 - Piotr Wołowicz 25
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-3 MKS Piaseczno 12 września, 16:00
Rafał Kalbarczyk 32 (k), 45 (k) - Konstantyn Ślęzak 10, Tomasz Doliński 48, Bazyli Kokot 70
Wilga Garwolin 0-3 Ząbkovia Ząbki 12 września, 16:00
Michał Tarnogrodzki 27, 57, 63
KS Teresin 2-9 Ursus II Warszawa 12 września, 16:00
Sylwester Płacheta ?, ? - Maksymilian Vogtman ?, ?, ?, ?, ?, Patryk Zych ?, ?, ?, Karol Rymanowski ?
Agape Białołęka (Warszawa) 3-0 Perła Złotokłos 12 września, 16:00
(wo)
na stadionie AZS AWF / goście wycofali się z rozgrywek
Mazur Radzymin 1-4 Sparta Jazgarzew 12 września, 16:30
Cezary Urbanowski 39 - Mateusz Keller 22, Tomasz Ćwil 26, Jan Głowacki 37, 41
Grom Warszawa 1-3 KS Łomianki 12 września, 19:00
Przemysław Więczek 81 - Maciej Gędaj 32 (k), 33, Łukasz Stanisławski 45
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Znicz II Pruszków 3-3 Mazur Karczew 12 września, 16:00
k. 3-4
nieznany ?, ?, ? - Kamil Hernik 5, Sebastian Szczepaniak 35, Patryk Gregorczuk 81
Sokół Serock 1-6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 września, 17:00
Patryk Kalinowski 2 - Patryk Szymański 49, 55, 84, 87, 88, Jakub Łabęda 51
Wicher Kobyłka 0-6 Mszczonowianka Mszczonów 12 września, 16:00
nieznany 11, 26, 49, 56, 61, 83
Okęcie Warszawa 1-2 Błonianka Błonie 12 września, 16:00
Adrian Wiercioch 47 - Mikołaj Ozimek 1, Kamil Stencel 70
Victoria II Sulejówek 0-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 12 września, 19:00
Michał Strzałkowski ?
Laura Chylice 4-1 KS Raszyn 12 września, 17:30
Konrad Rajkowski ?, ?, Jarosław Jamrozik ?, ? - Michał Gwiazda 65

V runda - 26 września
(Losowanie - 17 września 2018 - siedziba MZPN)

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-4 Józefovia Józefów 26 września, 16:00
Michał Strzałkowski ?, Piotr Jaroń ?, Michał Borychowski ? - Dominik Dukalski ?, ?, Kamil Kucharski ?, Marcin Makulec ?
Laura Chylice 1-4 Błonianka Błonie 26 września, 17:00
Daniel Pyza 34 - Tomasz Sieński 32 (k), 41, 55, Marcin Gregorowicz 76 (k)
Legionovia II Legionowo 1-3 Ząbkovia Ząbki 26 września, 20:00
Maciej Sobota 53 - Bartłomiej Balcer 47, Konrad Cichowski 76, 78
Sparta Jazgarzew 1-1 Mazur Karczew 26 września, 16:00
k. 4-2
Bartłomiej Bobowski 2 - Mychajło Koriażnow 90
w Wólce Kozodawskiej
Huragan Wołomin 2-1 Mszczonowianka Mszczonów 26 września, 16:00
Rafał Wielądek 17 (k), Adam Matejak 33 - Cezary Majchrzak 81
Ursus II Warszawa 0-4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 września, 16:00
Adrian Grabowski 23, Patryk Szymański 80, Damian Jaroń 85, 90
Walka Kosów 1-4 MKS Piaseczno 26 września, 16:00
Mateusz Karaśkiewicz 48 - Marcin Bawolik 22, Bartosz Orłowski 52, 84, Kamil Matulka 73
Agape Białołęka (Warszawa) 4-3 KS Łomianki 26 września, 16:30
Daniel Ziółkowski ?, Krzysztof Gołos ?, Filip Motyczyński ?, Mateusz Jaroszewski ? - nieznany ?, ?, ?
w Łomiankach; Agape gospodarzem

1/4 finału - 3 października
(Losowanie - 17 września 2018 - siedziba MZPN)

Sparta Jazgarzew 1-1 Huragan Wołomin 3 października, 20:00
k. 5-6
Wojciech Gajownik 90 - Rafał Wielądek 85 (k)
w Piasecznie
Józefovia Józefów 0-2 Błonianka Błonie 3 października, 15:30 (80)
Maciej Pater 28 (k), Rafał Włodarczyk 77
Ząbkovia Ząbki 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 października, 19:00
Michał Borychowski 24 (s) - Jakub Kołaczek 55, Patryk Szymański 82, Michał Strzałkowski 85
Agape Białołęka (Warszawa) 1-4 MKS Piaseczno 3 października, 15:30
Filip Motyczyński 7 - Zbigniew Obłuski 5, 70, 72, Konrad Wojtkielewicz 13
na stadionie AZS AWF

1/2 finału - 17 października
(Losowanie - 9 października 2018 - siedziba MZPN)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1 MKS Piaseczno 17 października, 15:00
Daniel Pałuba 28, Patryk Szymański 38, Jakub Łabęda 53 - Marcin Bawolik 45
Błonianka Błonie 6-1 Huragan Wołomin 17 października, 15:00
Bartłomiej Przybylski 15, Mariusz Zalewski 30, Tomasz Sieński 40, Michał Kępka 51, Marcin Gregorowicz 82, 85 - Rafał Wielądek 54 (k)

Finał - 25 listopada
(Losowanie gospodarza meczu - 8 listopada 2018 - siedziba MZPN)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Błonianka Błonie 25 listopada, 12:00
w Grodzisku Mazowieckim

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas