[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Mazowiecki ZPN - Siedlce

I runda - 15 sierpnia
(Losowanie - 6 lipca 2018, 13:00 - siedziba OZPN Siedlce)

Wicher Sadowne 9-1 Walencja Walercin 15 sierpnia, 17:30
Piotr Sadowski ?, ?, Tomasz Kowalczyk ?, ?, Maciej Szymanik ?, Jakub Zyśk ?, Konrad Kandulski ?, Przemysław Dzieciątko ?, Kamil Kandulski ? - Mateusz Prus ?
Pogoń III Siedlce 2-1 Rywal Ruchna 15 sierpnia, 17:30 (150)
Dominik Kocon 24, Mateusz Jarkowski 87 - Dominik Polak 43
w Ruchnie; Pogoń III gospodarzem
GLKS Huszlew 0-3 ULKS Gołąbek 15 sierpnia, 17:30
(wo)
w Łosicach / gospodarze wycofali się z rozgrywek
Olimpia Latowicz 4-3 Sęp Żelechów 15 sierpnia, 17:30
Radosław Skóra ?, Marcin Świątek ?, ?, Mateusz Zwierz ? - Albert Stodulski ?, ?, Albert Bożek ?
Tęcza Pustelnik 1-6 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 15 sierpnia, 17:30
nieznany ? - Cezary Maliszewski ?, ?, Marcin Sadowski ?, ?, ?, Adam Najgrodzki ?
w Stanisławowie
Jupiter Koszewnica 0-4 Tęcza Korczew 15 sierpnia, 17:30
Paweł Kruk ?, ?, ?, Paweł Sawtyruk ?
w Kotuniu
Niwa Tęczki 3-1 Świt Barcząca 15 sierpnia, 17:30
Michał Mruz 23, 48, 57 - Marcin Wiącek 37
ŁDK Łosice 4-2 Watra Mrozy 15 sierpnia, 17:30 (200)
Adam Kamiński 17, Marek Sawicki 58, 65, Maciej Szpura 85 - Daniel Serwatka 43 (k), Adrian Kozyra 80

II runda - 29 sierpnia
(Losowanie - 16 sierpnia 2018, 12:00 - siedziba OZPN Siedlce)
Do gry dołączają zespoły ligi okręgowej.
Miedzanka Miedzna, Naprzód Skórzec - wolny los

Tęcza Korczew 1-3 Tygrys Huta Mińska 29 sierpnia, 17:00 (50)
Kacper Chwedoruk 25 - Bartosz Karczmarek 21, Piotr Haber 60, 62
w Mordach
Podlasie Sokołów Podlaski 2-2 Wektra Zbuczyn 29 sierpnia, 17:00
k. 6-5
Przemysław Głowacz 59, Marcin Siedlecki 90 - Przemysław Jasiński 44, Hubert Wierzejski 45
Fenix Siennica 0-3 Płomień Dębe Wielkie 29 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Hutnik Huta Czechy 3-0 Victoria Kałuszyn 29 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 5-4 Jabłonianka Jabłonna Lacka 29 sierpnia, 17:00
Marcin Sadowski 36, 42, Maciej Ołtarzewski 41 (s), Bartłomiej Wróblewski 74, 87 - Sebastian Gąsowski 8, Maciej Michalczuk 14, Hubert Abramczuk 17, 84
Wicher Sadowne 2-4 Zryw Sobolew 29 sierpnia, 17:00
Mariusz Uziębło 27, Wojciech Piotrowski 77 - Michał Wiśnioch 17, 58, Mateusz Nakonieczny 73, Marek Górski 79
Niwa Tęczki 2-3 Wilga Miastków Kościelny 29 sierpnia, 17:00
Łukasz Jasiński 1, Michał Mruz 31 - Damian Rodak 17, Przemysław Baran 22, Kamil Latuszek 89
ULKS Gołąbek 2-1 Kolektyw Oleśnica 29 sierpnia, 17:00
Marcin Olszewski ?, Paweł Kalenik ? - Łukasz Gajowniczek ?
Olimpia Latowicz 8-4 Czarni Węgrów 29 sierpnia, 17:00
Marcin Świątek 24, 64, 80, Hubert Oszkiel 53 (k), Radosław Skóra 58, 70, Adam Szczegielniak 83, Patryk Królak 89 - Oskar Chińczak 17, Adrian Wielądek 32 (k), 61, Piotr Komosa 73
Pogoń III Siedlce 3-1 ŁDK Łosice 22 sierpnia, 17:00 (80)
Michał Filipek 22, Aleksander Woźnica 35 (k), 82 - Maciej Szpura 80
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 9-0 Tajfun Jartypory 28 sierpnia, 20:00 (60)
Daniel Żurawski 4, 27, 56, 65, 72, Janusz Nojszewski 47, 85, Konrad Biesiada 63, Bartosz Malesa 70

III runda - 12 września
(Losowanie - 31 sierpnia 2018 - siedziba OZPN Siedlce)
Do gry przystępują IV-ligowcy: Mazovia Mińsk Mazowiecki, Orzeł Unin, Pogoń II Siedlce.

Pogoń III Siedlce 1-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 12 września, 16:30 (40)
Patryk Bielecki 80 - Kacper Smoderek 25, Jan Laskowski 68, Krystian Rogala 74
na bocznym boisku
Olimpia Latowicz 1-6 Podlasie Sokołów Podlaski 12 września, 16:30
Mateusz Zwierz 59 - Paweł Buczyński 19, Przemysław Głowacz 32, 73, 77, Dawid Kobus 67, Kacper Komycz 88
Płomień Dębe Wielkie 1-1 Pogoń II Siedlce 12 września, 16:30 (100)
k. 3-4
Piotr Ceranka 27 (s) - Karol Grochowski 17
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-11 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 12 września, 16:30
Michał Bondara 15, 50, 63, Mikołaj Tokaj 20, Daniel Żurawski 21, 45, 47, 61, 66, Jakub Teodorski 55, Janusz Nojszewski 64
Zryw Sobolew 1-2 Orzeł Unin 18 września, 16:30
Przemysław Komar 44 - Dariusz Osica 38, Kamil Michalczyk 90
w pierwotnym terminie (11 września, 16:30) odwołany
Naprzód Skórzec 3-0 Miedzanka Miedzna 12 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
ULKS Gołąbek 0-3 Hutnik Huta Czechy 12 września, 16:30
Paweł Wilczek 2, 4, Sebastian Grzegorczyk 25
Tygrys Huta Mińska 4-1 Wilga Miastków Kościelny 12 września, 16:30
Grigor Oganiesian 3, 25, Adrian Pazura 30, Piotr Haber 58 - Norbert Zduńczyk 67

1/4 finału - 26 września
(Losowanie - 13 września 2018 - siedziba OZPN Siedlce)

Tygrys Huta Mińska 1-6 Naprzód Skórzec 26 września, 16:00 (20)
Mateusz Bartoszewski 34 - Łukasz Paciorek 15, Mateusz Kafara 22, 28, 36, Kamil Gołoś 74, 83
Orzeł Unin 2-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 25 września, 16:00
Bartłomiej Sitarek 35, Dariusz Osica 78 - Kacper Smoderek 50
Podlasie Sokołów Podlaski 1-4 Pogoń II Siedlce 26 września, 16:00 (60)
Kacper Komycz 65 - Kuba Jóźwiak 20, Dominik Barciak 25, Karol Grochowski 40, 50
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5-4 Hutnik Huta Czechy 26 września, 16:00
Konrad Biesiada 4, Mikołaj Tokaj 16, Michał Bondara 55 (k), 74, Bartosz Malesa 86 - Sebastian Grzegorczyk 19, Jakub Kardyka 73 (k), 88 (k), Paweł Wilczek 90

1/2 finału - 10 października

Naprzód Skórzec 0-4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 10 października, 15:30 (40)
Michał Bondara 5, Jewhen Romanow 46, Daniel Żurawski 74, 85
Pogoń II Siedlce 7-1 Orzeł Unin 10 października, 17:00 (50)
Dominik Barciak 33, 37, 61, 69, Jakub Płomiński 72, 80, 89 - Bartłomiej Szczęśniak 85

Finał - 24 października

Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-1 Pogoń II Siedlce 24 października, 15:00 (40)
Daniel Żurawski 29, Jakub Teodorski 65 - Patryk Szczepański 89
w Mińsku Mazowieckim

Puchar Polski 2018/2019 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2018/2019 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2018/2019 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Mirax Puchar Polski 2018/2019 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2018/2019 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas