[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Mazowiecki ZPN - Płock

Runda wstępna - 11-12 sierpnia
(Losowanie - 28 czerwca 2018 - siedziba OZPN Płock)

Stoczniowiec Płock 3-2 Delta Słupno 13 sierpnia, 19:00
Damian Grabowski 26, 45, Patryk Gałamaga 79 - Rafał Woliński 8, Daniel Żołek 52
Wicher Cieszewo 5-1 Skrwa Łukomie 11 sierpnia, 17:30
Dawid Piłat 24, Arkadiusz Wiśniewski 38, Kamil Tokarski 47, Krzysztof Grotkiewicz 63, 77 - Kamil Górecki 61
Błyskawica Lucień 1-4 Orzeł Goleszyn 11 sierpnia, 17:30
Kamil Surmak 52 - Damian Lisiecki 14, 35, 66, Dawid Ziemczyk 76
Wisła Nowy Duninów 1-6 Wisła Główina-Sobowo 11 sierpnia, 17:30
Sebastian Giżyński 75 - Bartosz Andrzejewski 8, 44, Kamil Jaszczak 25, Paweł Sadowski 70, 80, 88
Lwówianka Lwówek 0-3 Błękitni Gąbin 11 sierpnia, 17:30
Adrian Wypyszyński 33, 47, Tomasz Ziarkowski 58
ULKS Ciółkowo 3-0 Stegny Wyszogród 12 sierpnia, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Zryw Bielsk 5-0 Skra Drobin 14 sierpnia, 18:00
Adrian Żuchniewicz 53, 75, 87, Damian Lewandowski 76, 88
w pierwotnym terminie (11 sierpnia, 17:30) odwołany
Zjednoczeni Bulkowo 0-0 Unia Iłów 12 sierpnia, 18:00
k. 4-5
Huragan Bodzanów 1-2 Pogoń Słupia 12 sierpnia, 17:30
Marcin Dziergowski 40 - Bartłomiej Granat 54, Artur Piłat 88
Zorza Szczawin Kościelny 1-1 Unia Czermno 12 sierpnia, 18:30
k. 4-2
Kamil Józwik 90 - Jarosław Durka 32 (s)

1/8 finału - 22 sierpnia
(Losowanie - 28 czerwca 2018 - siedziba OZPN Płock)

Wicher Cieszewo 0-2 Wisła II Płock 22 sierpnia, 17:00
Emil Szostak 20, Michał Sadowski 77
Orzeł Goleszyn 1-8 Mazur Gostynin 22 sierpnia, 17:00
Mateusz Biegański 24 - Arkadiusz Majchrzak 12 (k), 45 (k), Bartosz Wiśniewski 59, Jakub Kustra 69, 78, Damian Surmak 80, Eryk Przybylski 82, Bartłomiej Dębicki 89
Stoczniowiec Płock 0-6 Kasztelan Sierpc 22 sierpnia, 19:30
Marcin Mroczkowski 15, Damian Kotkiewicz 28, Bartłomiej Śmigrodzki 45, 67, Sebastian Krajewski 59, Łukasz Paczkowski 65
Unia Iłów 3-6 Zryw Bielsk 22 sierpnia, 17:00
Tomasz Grzywacz 39 (k), Mateusz Struzik 59, Mariusz Kunikowski 70 - Filip Orłowski 32, 45, 60, 73, Bartłomiej Lorenc 44 (k), 90 (k)
Błękitni Gąbin 0-2 Świt Staroźreby 29 sierpnia, 18:00
Adrian Grabowski 14, 21
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 17:00) odwołany
ULKS Ciółkowo 4-5 Amator Maszewo 22 sierpnia, 17:00
Sebastian Feliciak 10, 11, 21, Michał Oskroba 23 - Krystian Kaniewski 13, Łukasz Mielczarek 58, 84, Piotr Wachaczyk 82 (k), 90
Wisła Główina-Sobowo 3-2 Start Proboszczewice 22 sierpnia, 17:00
Kamil Jaszczak 24, 61, Dariusz Młotkowski 60 - Daniel Oliwkowski 64, Przemysław Bońkowski 77
Zorza Szczawin Kościelny 0-2 Pogoń Słupia 22 sierpnia, 17:00
Arkadiusz Szczepański 35, Jacek Skrobiński 75

1/4 finału - 5 września
(Losowanie - 28 czerwca 2018 - siedziba OZPN Płock)

Zryw Bielsk 1-5 Wisła II Płock 5 września, 17:00
Filip Orłowski 35 - Fabian Hiszpański 19, Filip Januszczak 24, Kamil Dąbrowski 48, Krystian Białas 85, 86
Wisła Główina-Sobowo 4-2 Amator Maszewo 5 września, 16:30
Łukasz Uzdowski 48, Paweł Sadowski 75, Patryk Żuchowski 77, Dawid Suwalski 89 - Tomasz Sudomir 20, Łukasz Mielczarek 85
Świt Staroźreby 0-2 Kasztelan Sierpc 5 września, 16:30
Łukasz Paczkowski 72, Bartłomiej Śmigrodzki 81
Pogoń Słupia 0-3 Mazur Gostynin 5 września, 16:30
Eryk Przybylski 37, Rafał Wilamowski 50, Arkadiusz Majchrzak 57

1/2 finału - 26 września
(Losowanie - 28 czerwca 2018 - siedziba OZPN Płock)

Wisła Główina-Sobowo 2-13 Kasztelan Sierpc 26 września, 16:00
Paweł Sadowski 22, Patryk Żuchowski 61 - Łukasz Betlejewski 1, Daniel Mitura 21, 51, Paweł Winnicki 30, Dawid Klepczyński 40, Damian Koryto 59, Adam Piotrowski 64, Łukasz Paczkowski 67, 80, 85, Bartłomiej Śmigrodzki 71, Jarosław Kułaga 88, Adrian Żuchniewicz 90
Wisła II Płock 2-0 Mazur Gostynin 26 września, 16:00
Patryk Wieliczko 58, Adrian Szczutowski 75
na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego

Finał - 17 października

Wisła II Płock 1-0 Kasztelan Sierpc 17 października, 15:30
Piotr Majchrzak 24
w Płocku; na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego

Puchar Polski 2018/2019 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2018/2019 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Mirax Puchar Polski 2018/2019 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2018/2019 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2018/2019 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas