[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
13 goli - Piotr Samiec-Talar (Śląsk Wrocław),
10 goli - Błażej Czuban (Zagłębie Lubin),
9 goli - Remigiusz Biernat (Cracovia), Wiktor Długosz (Korona Kielce),
7 goli - Grzegorz Kotowicz (Śląsk Wrocław), Kacper Kozłowski (Pogoń Szczecin), Titas Milašius (Escola Varsovia Warszawa), Maciej Rosołek (Legia Warszawa), Maciej Twarowski (Jagiellonia Białystok),
6 goli - Bartłomiej Ciepiela (Legia Warszawa), Jakub Górski (Korona Kielce), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Filip Szymczak (Lech Poznań), Hubert Turski (Pogoń Szczecin),
5 goli - Bartosz Boruń (Śląsk Wrocław), Krystian Imiela (Górnik Zabrze), Jakub Karbownik (Lech Poznań), Kamil Kumoch (Motor Lublin), Kacper Laskoś (Wisła Kraków), Jan Łoś (Arka Gdynia), Aleksander Paluszek (Śląsk Wrocław), Szymon Rak (Motor Lublin), Jakub Sypek (Zagłębie Lubin), Daniel Szelągowski (Korona Kielce), Damian Warnecki (GKS Bełchatów),
4 gole - Krystian Bracik (Cracovia), Przemysław Chyrchała (Jagiellonia Białystok), Tomasz Hołoś (Ruch Chorzów), Milan Lech (Elana Toruń), Szymon Modrzewski (Pogoń Szczecin), Cyprian Poniedziałek (Śląsk Wrocław), Oskar Sewerzyński (Korona Kielce), Kryspin Szcześniak (Pogoń Szczecin),
3 gole - Maciej Anusik (Escola Varsovia Warszawa), Jakub Brzeżowski (Zagłębie Lubin), Kacper Cichoń (Pogoń Szczecin), Daniel Dudziński (Zagłębie Lubin), Kelechukwu Ebenezer Ibu-Torti (Escola Varsovia Warszawa), Daniel Iwanek (Ruch Chorzów), Kacper Janiak (Lech Poznań), Filip Laskowski (Escola Varsovia Warszawa), Szymon Łapiński (Jagiellonia Białystok), Mateusz Machała (Ruch Chorzów), Jan Majsterek (Escola Varsovia Warszawa), Dawid Malik (Wisła Kraków), Mikołaj Nawrocki (Jagiellonia Białystok), Kacper Smoliński (Pogoń Szczecin), Michał Stachera (Cracovia), Marcin Szpakowski (Śląsk Wrocław), Mateusz Szwed (Legia Warszawa), Hubert Urbański (Górnik Zabrze),
2 gole - Leonard Balas (Escola Varsovia Warszawa), Bartosz Bartczuk (Górnik Zabrze), Bartosz Bartkowiak (Lech Poznań), Bartłomiej Burman (Lech Poznań), Hubert Chojnacki (Elana Toruń), Radosław Cielemęcki (Legia Warszawa), Luigi D'Apollonio (Motor Lublin), Dawid Dawidziak (Zagłębie Lubin), Kacper Durda (Lech Poznań), Rafał Dusiło (Motor Lublin), Bartłomiej Eizenchart (Górnik Zabrze), Samuel Gerc (Elana Toruń), Marek Gierut (Ruch Chorzów), Patryk Grychtolik (Zagłębie Lubin), Ołeksandr Jacenko (Escola Varsovia Warszawa), Dawid Kocyła (GKS Bełchatów), Marek Kwiatkowski (Escola Varsovia Warszawa), Dawid Lisowski (Korona Kielce), Łukasz Łakomy (Legia Warszawa), Hubert Maciąg (Elana Toruń), Jakub Marchelak (Elana Toruń), Eryk Matus (Jagiellonia Białystok), Damian Michalak (GKS Bełchatów), Jakub Niewiadomski (Lech Poznań), Jan Peda (Ruch Chorzów), Daniel Pik (Cracovia), Michał Rakoczy (Cracovia), Bartłomiej Równicki (Cracovia), Jakub Rudek (Ruch Chorzów), Matheus Santos (Cracovia), Kacper Staśkiewicz (Górnik Zabrze), Mateusz Stępień (Arka Gdynia), Karol Struski (Jagiellonia Białystok), Dawid Szałecki (Arka Gdynia), Fabian Urbański (Arka Gdynia), Jakub Wilczyński (Arka Gdynia), Mateusz Winciersz (Ruch Chorzów), Kacper Wiśniewski (Arka Gdynia), Kacper Wydra (Wisła Kraków), Patryk Zaucha (Cracovia), Łukasz Zjawiński (Legia Warszawa),
1 gol - Tomasz Bała (Cracovia), Bartosz Bayer (Jagiellonia Białystok), Michał Bednarski (Arka Gdynia), Bartosz Białek (Zagłębie Lubin), Mateusz Bieniek (Lech Poznań), Michał Bogacz (Zagłębie Lubin), Oskar Bohm (Arka Gdynia), Jan Borek (Górnik Zabrze), Adam Borkowski (Zagłębie Lubin), Adrian Dąbrowski (Ruch Chorzów), Bartosz Eizenchart (Górnik Zabrze), Krystian Faltyński (Arka Gdynia), Bartosz Gałązkiewicz (Górnik Zabrze), Bartosz Gawlik (Korona Kielce), Szymon Gemborys (Ruch Chorzów), Kacper Giełzak (Lech Poznań), Kamil Głowa (Elana Toruń), Mateusz Grudziński (Legia Warszawa), Olaf Hajdasz (GKS Bełchatów), Paweł Jachno (Pogoń Szczecin), Rafał Jahn (Arka Gdynia), Jakub Jarzębowski (Śląsk Wrocław), Szymon Jeziorski (Wisła Kraków), Filip Karkowski (Escola Varsovia Warszawa), Jakub Kawecki (Górnik Zabrze), Dominik Kowalski (Elana Toruń), Radosław Kruppa (Cracovia), Filip Kruszec (Korona Kielce), Wojciech Kryger (Lech Poznań), Dawid Krzyżaniak (Pogoń Szczecin), Krzysztof Kubica (Górnik Zabrze), Jarosław Kurkiewicz (Jagiellonia Białystok), Mateusz Leszczuk (Legia Warszawa), Mateusz Lisowski (Legia Warszawa), Kamil Lukoszek (Górnik Zabrze), Konrad Maciak (Śląsk Wrocław), Kamil Maj (Górnik Zabrze), Adam Malisz (Cracovia), Klaudiusz Marzec (Korona Kielce), Konrad Matuszewski (GKS Bełchatów), Mateusz Misiak (Legia Warszawa), Mateusz Młyński (Arka Gdynia), Patryk Moskiewicz (Wisła Kraków), Dawid Musiał (Śląsk Wrocław), Kamil Niewiadomski (Escola Varsovia Warszawa), Cezary Pęcak (Motor Lublin), Wojciech Pisarek (Escola Varsovia Warszawa), Łukasz Poręba (Zagłębie Lubin), Marcin Przybyła (Ruch Chorzów), Kevin Rocki (Ruch Chorzów), Mateusz Rościszewski (Pogoń Szczecin), Krystian Rybicki (Pogoń Szczecin), Jakub Sajda (Elana Toruń), Kamil Sakowicz (Jagiellonia Białystok), Jan Sieracki (Pogoń Szczecin), Dominik Siwy (Górnik Zabrze), Tomasz Skrzypek (Śląsk Wrocław), Szymon Szulc (Escola Varsovia Warszawa), Mateusz Szyszkowski (Legia Warszawa), Daniel Ściślak (Górnik Zabrze), Maciej Śliwa (Wisła Kraków), Mikołaj Wasilewski (Jagiellonia Białystok), Damian Wdowiak (GKS Bełchatów), Bartłomiej Wdowik (Ruch Chorzów), Kacper Wełniak (Legia Warszawa), Marcel Wędrychowski (Pogoń Szczecin), Norbert Wojtuszek (Cracovia), Mateusz Wyjadłowski (Wisła Kraków), Jakub Zawada (Wisła Kraków), Mateusz Zbiranek (Arka Gdynia), Mateusz Zbranek (Arka Gdynia), Michał Zimmer (Lech Poznań), Maciej Żurawski (Pogoń Szczecin).

Strzelcy według drużyn:
 
Arka Gdynia: 5 - Jan Łoś, 2 - Mateusz Stępień, Dawid Szałecki, Fabian Urbański, Jakub Wilczyński, Kacper Wiśniewski, 1 - Michał Bednarski, Oskar Bohm, Krystian Faltyński, Rafał Jahn, Mateusz Młyński, Mateusz Zbiranek, Mateusz Zbranek
Cracovia: 9 - Remigiusz Biernat, 4 - Krystian Bracik, 3 - Michał Stachera, 2 - Daniel Pik, Michał Rakoczy, Bartłomiej Równicki, Matheus Santos, Patryk Zaucha, 1 - Tomasz Bała, Radosław Kruppa, Adam Malisz, Norbert Wojtuszek
Elana Toruń: 4 - Milan Lech, 2 - Hubert Chojnacki, Samuel Gerc, Hubert Maciąg, Jakub Marchelak, 1 - Kamil Głowa, Dominik Kowalski, Jakub Sajda
Escola Varsovia Warszawa: 7 - Titas Milašius, 3 - Maciej Anusik, Kelechukwu Ebenezer Ibu-Torti, Filip Laskowski, Jan Majsterek, 2 - Leonard Balas, Ołeksandr Jacenko, Marek Kwiatkowski, 1 - Filip Karkowski, Kamil Niewiadomski, Wojciech Pisarek, Szymon Szulc
GKS Bełchatów: 5 - Damian Warnecki, 2 - Dawid Kocyła, Damian Michalak, 1 - Olaf Hajdasz, Konrad Matuszewski, Damian Wdowiak
Górnik Zabrze: 5 - Krystian Imiela, 3 - Hubert Urbański, 2 - Bartosz Bartczuk, Bartłomiej Eizenchart, Kacper Staśkiewicz, 1 - Jan Borek, Bartosz Eizenchart, Bartosz Gałązkiewicz, Jakub Kawecki, Krzysztof Kubica, Kamil Lukoszek, Kamil Maj, Dominik Siwy, Daniel Ściślak
Jagiellonia Białystok: 7 - Maciej Twarowski, 4 - Przemysław Chyrchała, 3 - Szymon Łapiński, Mikołaj Nawrocki, 2 - Eryk Matus, Karol Struski, 1 - Bartosz Bayer, Jarosław Kurkiewicz, Kamil Sakowicz, Mikołaj Wasilewski
Korona Kielce: 9 - Wiktor Długosz, 6 - Jakub Górski, 5 - Daniel Szelągowski, 4 - Oskar Sewerzyński, 2 - Dawid Lisowski, 1 - Bartosz Gawlik, Filip Kruszec, Klaudiusz Marzec
Lech Poznań: 6 - Jakub Kamiński, Filip Szymczak, 5 - Jakub Karbownik, 3 - Kacper Janiak, 2 - Bartosz Bartkowiak, Bartłomiej Burman, Kacper Durda, Jakub Niewiadomski, 1 - Mateusz Bieniek, Kacper Giełzak, Wojciech Kryger, Michał Zimmer
Legia Warszawa: 7 - Maciej Rosołek, 6 - Bartłomiej Ciepiela, 3 - Mateusz Szwed, 2 - Radosław Cielemęcki, Łukasz Łakomy, Łukasz Zjawiński, 1 - Mateusz Grudziński, Mateusz Leszczuk, Mateusz Lisowski, Mateusz Misiak, Mateusz Szyszkowski, Kacper Wełniak
Motor Lublin: 5 - Kamil Kumoch, Szymon Rak, 2 - Luigi D'Apollonio, Rafał Dusiło, 1 - Cezary Pęcak
Pogoń Szczecin: 7 - Kacper Kozłowski, 6 - Hubert Turski, 4 - Szymon Modrzewski, Kryspin Szcześniak, 3 - Kacper Cichoń, Kacper Smoliński, 1 - Paweł Jachno, Dawid Krzyżaniak, Mateusz Rościszewski, Krystian Rybicki, Jan Sieracki, Marcel Wędrychowski, Maciej Żurawski
Ruch Chorzów: 4 - Tomasz Hołoś, 3 - Daniel Iwanek, Mateusz Machała, 2 - Marek Gierut, Jan Peda, Jakub Rudek, Mateusz Winciersz, 1 - Adrian Dąbrowski, Szymon Gemborys, Marcin Przybyła, Kevin Rocki, Bartłomiej Wdowik
Śląsk Wrocław: 13 - Piotr Samiec-Talar, 7 - Grzegorz Kotowicz, 5 - Bartosz Boruń, Aleksander Paluszek, 4 - Cyprian Poniedziałek, 3 - Marcin Szpakowski, 1 - Jakub Jarzębowski, Konrad Maciak, Dawid Musiał, Tomasz Skrzypek
Wisła Kraków: 5 - Kacper Laskoś, 3 - Dawid Malik, 2 - Kacper Wydra, 1 - Szymon Jeziorski, Patryk Moskiewicz, Maciej Śliwa, Mateusz Wyjadłowski, Jakub Zawada
Zagłębie Lubin: 10 - Błażej Czuban, 5 - Jakub Sypek, 3 - Jakub Brzeżowski, Daniel Dudziński, 2 - Dawid Dawidziak, Patryk Grychtolik, 1 - Bartosz Białek, Michał Bogacz, Adam Borkowski, Łukasz Poręba

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas