[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
17 goli - Błażej Czuban (Zagłębie Lubin),
15 goli - Wiktor Długosz (Korona Kielce),
14 goli - Piotr Samiec-Talar (Śląsk Wrocław),
12 goli - Remigiusz Biernat (Cracovia),
11 goli - Daniel Szelągowski (Korona Kielce),
10 goli - Hubert Turski (Pogoń Szczecin),
9 goli - Bartosz Boruń (Śląsk Wrocław), Jakub Górski (Korona Kielce), Kacper Kozłowski (Pogoń Szczecin), Kamil Kumoch (Motor Lublin), Filip Laskowski (Escola Varsovia Warszawa), Titas Milašius (Escola Varsovia Warszawa), Aleksander Paluszek (Śląsk Wrocław), Michał Rakoczy (Cracovia), Jakub Sypek (Zagłębie Lubin), Damian Warnecki (GKS Bełchatów),
8 goli - Jakub Karbownik (Lech Poznań), Grzegorz Kotowicz (Śląsk Wrocław), Daniel Pik (Cracovia), Mateusz Stępień (Arka Gdynia), Maciej Twarowski (Jagiellonia Białystok), Patryk Zaucha (Cracovia),
7 goli - Jan Borek (Górnik Zabrze), Maciej Bortniczuk (Jagiellonia Białystok), Krystian Bracik (Cracovia), Bartłomiej Ciepiela (Legia Warszawa), Arkadiusz Kasia (Wisła Kraków), Lucjan Klisiewicz (Ruch Chorzów), Maciej Rosołek (Legia Warszawa), Filip Szymczak (Lech Poznań), Mateusz Zbiranek (Arka Gdynia),
6 goli - Daniel Iwanek (Ruch Chorzów), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Kacper Laskoś (Wisła Kraków), Dawid Lisowski (Korona Kielce), Tomasz Mamis (Śląsk Wrocław), Artur Piróg (Korona Kielce), Szymon Rak (Motor Lublin), Mateusz Sowiński (Korona Kielce), Daniel Ściślak (Górnik Zabrze),
5 goli - Przemysław Chyrchała (Jagiellonia Białystok), Bartłomiej Eizenchart (Górnik Zabrze), Tomasz Hołoś (Ruch Chorzów), Krystian Imiela (Górnik Zabrze), Jakub Jarzębowski (Śląsk Wrocław), Kamil Lukoszek (Górnik Zabrze), Jan Łoś (Arka Gdynia), Damian Michalak (GKS Bełchatów), Jakub Niewiadomski (Lech Poznań), Jan Peda (Ruch Chorzów), Cyprian Poniedziałek (Śląsk Wrocław), Matheus Santos (Cracovia), Karol Struski (Jagiellonia Białystok), Kryspin Szcześniak (Pogoń Szczecin), Jakub Wilczyński (Arka Gdynia), Łukasz Zjawiński (Legia Warszawa),
4 gole - Kacper Cichoń (Pogoń Szczecin), Daniel Dudziński (Zagłębie Lubin), Kelechukwu Ebenezer Ibu-Torti (Escola Varsovia Warszawa), Mateusz Gdowik (Jagiellonia Białystok), Kacper Janiak (Lech Poznań), Dawid Kocyła (GKS Bełchatów), Milan Lech (Elana Toruń), Łukasz Łakomy (Legia Warszawa), Szymon Łapiński (Jagiellonia Białystok), Dawid Malik (Wisła Kraków), Eryk Matus (Jagiellonia Białystok), Szymon Modrzewski (Pogoń Szczecin), Mikołaj Nawrocki (Jagiellonia Białystok), Oskar Sewerzyński (Korona Kielce), Michał Stachera (Cracovia), Marcin Szpakowski (Śląsk Wrocław),
3 gole - Maciej Anusik (Escola Varsovia Warszawa), Bartosz Bartkowiak (Lech Poznań), Jakub Białczyk (Lech Poznań), Bartosz Białek (Zagłębie Lubin), Jakub Brzeżowski (Zagłębie Lubin), Bartłomiej Burman (Lech Poznań), Hubert Chojnacki (Elana Toruń), Luigi D'Apollonio (Motor Lublin), Dawid Dawidziak (Zagłębie Lubin), Kacper Głowieńkowski (Śląsk Wrocław), Robert Kowalik (GKS Bełchatów), Radosław Kruppa (Cracovia), Krzysztof Kubica (Górnik Zabrze), Mateusz Machała (Ruch Chorzów), Jan Majsterek (Escola Varsovia Warszawa), Daniel Morys (Wisła Kraków), Stanisław Muniak (Escola Varsovia Warszawa), Zvonimir Petrović (Korona Kielce), Kacper Rogoziński (Korona Kielce), Mateusz Rościszewski (Pogoń Szczecin), Jakub Rudek (Ruch Chorzów), Kacper Smoliński (Pogoń Szczecin), Mateusz Szwed (Legia Warszawa), Hubert Urbański (Górnik Zabrze), Bruno Wacławek (Śląsk Wrocław), Mikołaj Wasilewski (Jagiellonia Białystok), Bartłomiej Wdowik (Ruch Chorzów),
2 gole - Leonard Balas (Escola Varsovia Warszawa), Bartosz Bartczuk (Górnik Zabrze), Michał Bednarski (Arka Gdynia), Bartosz Boniecki (Elana Toruń), Adam Borkowski (Zagłębie Lubin), Radosław Cielemęcki (Legia Warszawa), Adrian Dąbrowski (Ruch Chorzów), Kacper Durda (Lech Poznań), Rafał Dusiło (Motor Lublin), Bartosz Gawlik (Korona Kielce), Samuel Gerc (Elana Toruń), Kacper Giełzak (Lech Poznań), Marek Gierut (Ruch Chorzów), Julian Goyke (Arka Gdynia), Konrad Gruszkowski (Wisła Kraków), Patryk Grychtolik (Zagłębie Lubin), Ołeksandr Jacenko (Escola Varsovia Warszawa), Szymon Jeziorski (Wisła Kraków), Filip Karkowski (Escola Varsovia Warszawa), Dominik Kowalski (Elana Toruń), Jakub Kozica (GKS Bełchatów), Emmanuel Kumah (Wisła Kraków), Patryk Kusztal (Zagłębie Lubin), Marek Kwiatkowski (Escola Varsovia Warszawa), Michał Kwiecień (Pogoń Szczecin), Bartłomiej Lisowski (GKS Bełchatów), Piotr Lisowski (Korona Kielce), Hubert Maciąg (Elana Toruń), Jakub Marchelak (Elana Toruń), Kacper Michalski (Górnik Zabrze), Patryk Moskiewicz (Wisła Kraków), Dawid Musiał (Śląsk Wrocław), Kamil Niewiadomski (Escola Varsovia Warszawa), Patryk Ostrowski (Śląsk Wrocław), Wojciech Pisarek (Escola Varsovia Warszawa), Bartosz Prętnik (Korona Kielce), Bartłomiej Równicki (Cracovia), Krzysztof Rybak (Motor Lublin), Krystian Rybicki (Pogoń Szczecin), Tomasz Skrzypek (Śląsk Wrocław), Kacper Staśkiewicz (Górnik Zabrze), Kamil Swikszcz (Ruch Chorzów), Dawid Szałecki (Arka Gdynia), Mateusz Szyszkowski (Legia Warszawa), Fabian Urbański (Arka Gdynia), Mateusz Winciersz (Ruch Chorzów), Kacper Wiśniewski (Arka Gdynia), Szymon Włodarczyk (Legia Warszawa), Kacper Wydra (Wisła Kraków), Jakub Zawada (Wisła Kraków), Bartosz Zynek (Zagłębie Lubin),
1 gol - Tomasz Bała (Cracovia), Bartosz Bayer (Jagiellonia Białystok), Krystian Białas (Elana Toruń), Mateusz Bieniek (Lech Poznań), Michał Bogacz (Zagłębie Lubin), Oskar Bohm (Arka Gdynia), Hubert Branicki (Arka Gdynia), Mateusz Budak (Górnik Zabrze), Łukasz Bujak (Korona Kielce), Maciej Buławski (Elana Toruń), Sławomir Chmiel (Wisła Kraków), Patryk Cieślak (Escola Varsovia Warszawa), Krystian Faltyński (Arka Gdynia), Bartosz Gałązkiewicz (Górnik Zabrze), Szymon Gemborys (Ruch Chorzów), Paweł Gierach (Jagiellonia Białystok), Kamil Głowa (Elana Toruń), Mateusz Grudziński (Legia Warszawa), Mateusz Gułajski (Arka Gdynia), Olaf Hajdasz (GKS Bełchatów), Daniel Hoyo-Kowalski (Wisła Kraków), Kamil Huczko (Jagiellonia Białystok), Paweł Jachno (Pogoń Szczecin), Rafał Jahn (Arka Gdynia), Bartłomiej Kafel (Cracovia), Nicolas Kankowski (Elana Toruń), Jakub Kawecki (Górnik Zabrze), Mateusz Kizyma (Zagłębie Lubin), Gracjan Kloc (Korona Kielce), Olaf Korczakowski (Pogoń Szczecin), Maciej Kraśniewski (Motor Lublin), Filip Kruszec (Korona Kielce), Eryk Kryg (Lech Poznań), Wojciech Kryger (Lech Poznań), Dawid Krzyżaniak (Pogoń Szczecin), Jarosław Kurkiewicz (Jagiellonia Białystok), Kacper Lepczyński (Zagłębie Lubin), Mateusz Leszczuk (Legia Warszawa), Mateusz Lisowski (Legia Warszawa), Damian Ładny (Pogoń Szczecin), Mateusz Łęgowski (Pogoń Szczecin), Konrad Maciak (Śląsk Wrocław), Mateusz Magdziarz (Wisła Kraków), Kamil Maj (Górnik Zabrze), Damian Makuch (Lech Poznań), Jakub Malec (Zagłębie Lubin), Adam Malisz (Cracovia), Klaudiusz Marzec (Korona Kielce), Konrad Matuszewski (GKS Bełchatów), Mateusz Misiak (Legia Warszawa), Mateusz Młyński (Arka Gdynia), Ariel Mosór (Legia Warszawa), Szymon Pankiewicz (Jagiellonia Białystok), Jakub Pek (Arka Gdynia), Cezary Pęcak (Motor Lublin), Daniel Pietraszkiewicz (Pogoń Szczecin), Łukasz Poręba (Zagłębie Lubin), Milan Posmyk (Zagłębie Lubin), Wiktor Preuss (Legia Warszawa), Filip Prochowski (Escola Varsovia Warszawa), Jakub Pryliński (Motor Lublin), Marcin Przybyła (Ruch Chorzów), Sebastian Rak (Elana Toruń), Kevin Rocki (Ruch Chorzów), Kacper Rośczak (GKS Bełchatów), Jakub Sajda (Elana Toruń), Kamil Sakowicz (Jagiellonia Białystok), Amos Shapiro-Thompson (Legia Warszawa), Jan Sieracki (Pogoń Szczecin), Dominik Siwy (Górnik Zabrze), Mateusz Skrzypczak (Lech Poznań), Mariusz Sławek (Arka Gdynia), Karol Smajdor (Lech Poznań), Jakub Sobecki (Cracovia), Mateusz Stolarczyk (Pogoń Szczecin), Jakub Szczypek (Escola Varsovia Warszawa), Szymon Szulc (Escola Varsovia Warszawa), Maciej Śliwa (Wisła Kraków), Kacper Świątczak (Ruch Chorzów), Paweł Tupaj (Lech Poznań), Kacper Wachowiak (Lech Poznań), Damian Wdowiak (GKS Bełchatów), Kacper Wełniak (Legia Warszawa), Marcel Wędrychowski (Pogoń Szczecin), Filip Wilak (Lech Poznań), Norbert Wojtuszek (Cracovia), Mateusz Wyjadłowski (Wisła Kraków), Mateusz Zbranek (Arka Gdynia), Michał Zimmer (Lech Poznań), Maciej Żurawski (Pogoń Szczecin).

Strzelcy według drużyn:
 
Arka Gdynia: 8 - Mateusz Stępień, 7 - Mateusz Zbiranek, 5 - Jan Łoś, Jakub Wilczyński, 2 - Michał Bednarski, Julian Goyke, Dawid Szałecki, Fabian Urbański, Kacper Wiśniewski, 1 - Oskar Bohm, Hubert Branicki, Krystian Faltyński, Mateusz Gułajski, Rafał Jahn, Mateusz Młyński, Jakub Pek, Mariusz Sławek, Mateusz Zbranek
Cracovia: 12 - Remigiusz Biernat, 9 - Michał Rakoczy, 8 - Daniel Pik, Patryk Zaucha, 7 - Krystian Bracik, 5 - Matheus Santos, 4 - Michał Stachera, 3 - Radosław Kruppa, 2 - Bartłomiej Równicki, 1 - Tomasz Bała, Bartłomiej Kafel, Adam Malisz, Jakub Sobecki, Norbert Wojtuszek
Elana Toruń: 4 - Milan Lech, 3 - Hubert Chojnacki, 2 - Bartosz Boniecki, Samuel Gerc, Dominik Kowalski, Hubert Maciąg, Jakub Marchelak, 1 - Krystian Białas, Maciej Buławski, Kamil Głowa, Nicolas Kankowski, Sebastian Rak, Jakub Sajda
Escola Varsovia Warszawa: 9 - Filip Laskowski, Titas Milašius, 4 - Kelechukwu Ebenezer Ibu-Torti, 3 - Maciej Anusik, Jan Majsterek, Stanisław Muniak, 2 - Leonard Balas, Ołeksandr Jacenko, Filip Karkowski, Marek Kwiatkowski, Kamil Niewiadomski, Wojciech Pisarek, 1 - Patryk Cieślak, Filip Prochowski, Jakub Szczypek, Szymon Szulc
GKS Bełchatów: 9 - Damian Warnecki, 5 - Damian Michalak, 4 - Dawid Kocyła, 3 - Robert Kowalik, 2 - Jakub Kozica, Bartłomiej Lisowski, 1 - Olaf Hajdasz, Konrad Matuszewski, Kacper Rośczak, Damian Wdowiak
Górnik Zabrze: 7 - Jan Borek, 6 - Daniel Ściślak, 5 - Bartłomiej Eizenchart, Krystian Imiela, Kamil Lukoszek, 3 - Krzysztof Kubica, Hubert Urbański, 2 - Bartosz Bartczuk, Kacper Michalski, Kacper Staśkiewicz, 1 - Mateusz Budak, Bartosz Gałązkiewicz, Jakub Kawecki, Kamil Maj, Dominik Siwy
Jagiellonia Białystok: 8 - Maciej Twarowski, 7 - Maciej Bortniczuk, 5 - Przemysław Chyrchała, Karol Struski, 4 - Mateusz Gdowik, Szymon Łapiński, Eryk Matus, Mikołaj Nawrocki, 3 - Mikołaj Wasilewski, 1 - Bartosz Bayer, Paweł Gierach, Kamil Huczko, Jarosław Kurkiewicz, Szymon Pankiewicz, Kamil Sakowicz
Korona Kielce: 15 - Wiktor Długosz, 11 - Daniel Szelągowski, 9 - Jakub Górski, 6 - Dawid Lisowski, Artur Piróg, Mateusz Sowiński, 4 - Oskar Sewerzyński, 3 - Zvonimir Petrović, Kacper Rogoziński, 2 - Bartosz Gawlik, Piotr Lisowski, Bartosz Prętnik, 1 - Łukasz Bujak, Gracjan Kloc, Filip Kruszec, Klaudiusz Marzec
Lech Poznań: 8 - Jakub Karbownik, 7 - Filip Szymczak, 6 - Jakub Kamiński, 5 - Jakub Niewiadomski, 4 - Kacper Janiak, 3 - Bartosz Bartkowiak, Jakub Białczyk, Bartłomiej Burman, 2 - Kacper Durda, Kacper Giełzak, 1 - Mateusz Bieniek, Eryk Kryg, Wojciech Kryger, Damian Makuch, Mateusz Skrzypczak, Karol Smajdor, Paweł Tupaj, Kacper Wachowiak, Filip Wilak, Michał Zimmer
Legia Warszawa: 7 - Bartłomiej Ciepiela, Maciej Rosołek, 5 - Łukasz Zjawiński, 4 - Łukasz Łakomy, 3 - Mateusz Szwed, 2 - Radosław Cielemęcki, Mateusz Szyszkowski, Szymon Włodarczyk, 1 - Mateusz Grudziński, Mateusz Leszczuk, Mateusz Lisowski, Mateusz Misiak, Ariel Mosór, Wiktor Preuss, Amos Shapiro-Thompson, Kacper Wełniak
Motor Lublin: 9 - Kamil Kumoch, 6 - Szymon Rak, 3 - Luigi D'Apollonio, 2 - Rafał Dusiło, Krzysztof Rybak, 1 - Maciej Kraśniewski, Cezary Pęcak, Jakub Pryliński
Pogoń Szczecin: 10 - Hubert Turski, 9 - Kacper Kozłowski, 5 - Kryspin Szcześniak, 4 - Kacper Cichoń, Szymon Modrzewski, 3 - Mateusz Rościszewski, Kacper Smoliński, 2 - Michał Kwiecień, Krystian Rybicki, 1 - Paweł Jachno, Olaf Korczakowski, Dawid Krzyżaniak, Damian Ładny, Mateusz Łęgowski, Daniel Pietraszkiewicz, Jan Sieracki, Mateusz Stolarczyk, Marcel Wędrychowski, Maciej Żurawski
Ruch Chorzów: 7 - Lucjan Klisiewicz, 6 - Daniel Iwanek, 5 - Tomasz Hołoś, Jan Peda, 3 - Mateusz Machała, Jakub Rudek, Bartłomiej Wdowik, 2 - Adrian Dąbrowski, Marek Gierut, Kamil Swikszcz, Mateusz Winciersz, 1 - Szymon Gemborys, Marcin Przybyła, Kevin Rocki, Kacper Świątczak
Śląsk Wrocław: 14 - Piotr Samiec-Talar, 9 - Bartosz Boruń, Aleksander Paluszek, 8 - Grzegorz Kotowicz, 6 - Tomasz Mamis, 5 - Jakub Jarzębowski, Cyprian Poniedziałek, 4 - Marcin Szpakowski, 3 - Kacper Głowieńkowski, Bruno Wacławek, 2 - Dawid Musiał, Patryk Ostrowski, Tomasz Skrzypek, 1 - Konrad Maciak
Wisła Kraków: 7 - Arkadiusz Kasia, 6 - Kacper Laskoś, 4 - Dawid Malik, 3 - Daniel Morys, 2 - Konrad Gruszkowski, Szymon Jeziorski, Emmanuel Kumah, Patryk Moskiewicz, Kacper Wydra, Jakub Zawada, 1 - Sławomir Chmiel, Daniel Hoyo-Kowalski, Mateusz Magdziarz, Maciej Śliwa, Mateusz Wyjadłowski
Zagłębie Lubin: 17 - Błażej Czuban, 9 - Jakub Sypek, 4 - Daniel Dudziński, 3 - Bartosz Białek, Jakub Brzeżowski, Dawid Dawidziak, 2 - Adam Borkowski, Patryk Grychtolik, Patryk Kusztal, Bartosz Zynek, 1 - Michał Bogacz, Mateusz Kizyma, Kacper Lepczyński, Jakub Malec, Łukasz Poręba, Milan Posmyk

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas