[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów 2018/2019
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Korona Kielce 8 20 6 2 0 19-8 3 1 0 6-2 3 1 0 13-6
2.  Pogoń Szczecin 8 19 6 1 1 20-8 3 1 1 11-7 3 0 0 9-1 1 3 1 0 0 2-0
3.  Legia Warszawa 8 19 6 1 1 19-5 4 0 0 14-2 2 1 1 5-3 1 0 0 0 1 0-2
4.  Zagłębie Lubin 8 16 5 1 2 17-10 4 0 0 13-2 1 1 2 4-8
5.  Lech Poznań 8 12 4 0 4 15-12 2 0 3 6-8 2 0 1 9-4
6.  Wisła Kraków 7 11 3 2 2 8-4 2 2 1 7-3 1 0 1 1-1
7.  Escola Varsovia Warszawa 8 10 3 1 4 17-18 2 0 2 8-8 1 1 2 9-10 1 3 1 0 0 3-0
8.  Śląsk Wrocław 8 10 3 1 4 20-24 1 1 2 9-12 2 0 2 11-12
9.  Arka Gdynia 8 10 3 1 4 12-17 1 1 0 8-6 2 0 4 4-11 1 0 0 0 1 0-3
10.  Jagiellonia Białystok 7 9 2 3 2 13-13 0 2 1 6-8 2 1 1 7-5
11.  Górnik Zabrze 8 8 1 5 2 15-15 0 3 1 6-8 1 2 1 9-7 2 2 0 2 0 3-3
12.  Cracovia 8 8 2 2 4 19-23 2 0 1 10-9 0 2 3 9-14 1 1 0 1 0 2-2
13.  Motor Lublin 8 8 2 2 4 11-17 1 1 3 6-12 1 1 1 5-5 1 1 0 1 0 1-1
14.  GKS Bełchatów 8 7 2 1 5 6-20 2 1 1 6-5 0 0 4 0-15
15.  Ruch Chorzów 8 5 1 2 5 17-22 1 0 2 6-6 0 2 3 11-16
16.  Elana Toruń 8 4 1 1 6 7-19 1 0 3 4-11 0 1 3 3-8

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Korona Kielce    2-0 2-1 1-0 1-1 
 2 Pogoń Szczecin    2-0 2-1 4-5 1-1 2-0 
 3 Legia Warszawa    2-0 2-1 7-0 3-1 
 4 Zagłębie Lubin    3-1 3-0 2-1 5-0 
 5 Lech Poznań0-2     1-0 1-2 2-3 2-1 
 6 Wisła Kraków1-2 1-1 0-0     4-0 1-0 
 7 Escola Varsovia Warszawa0-3 1-3     3-0 4-2 
 8 Śląsk Wrocław2-6     2-2 3-1 2-3 
 9 Arka Gdynia    3-3 5-3 
 10 Jagiellonia Białystok1-3 2-2     3-3 
 11 Górnik Zabrze0-2     2-2 1-1 3-3 
 12 Cracovia3-5 3-2     4-2 
 13 Motor Lublin2-2 0-4 0-2 0-1 4-3     
 14 GKS Bełchatów0-1 1-0 2-2     3-2 
 15 Ruch Chorzów0-3 5-1 1-2     
 16 Elana Toruń0-2 1-5 1-4 2-0     

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Motor Lublin 0-2 Legia Warszawa 5 sierpnia, 14:00
Maciej Rosołek 34, Mateusz Szyszkowski 58
Pogoń Szczecin 2-0 Elana Toruń 4 sierpnia, 14:00
Kacper Kozłowski 61, Hubert Turski 64
Lech Poznań 2-3 Jagiellonia Białystok 21 sierpnia, 11:00
Bartłomiej Burman 29, Jakub Kamiński 83 - Maciej Twarowski 34, 51, Eryk Matus 73
we Wronkach
Wisła Kraków 0-0 Zagłębie Lubin 4 sierpnia, 12:00
w Zabierzowie
Śląsk Wrocław 3-1 Cracovia 4 sierpnia, 12:00
Bartosz Boruń 60, Piotr Samiec-Talar 83, Aleksander Paluszek 90 (k) - Michał Rakoczy 52
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Escola Varsovia Warszawa 3-0 Arka Gdynia 5 sierpnia, 18:00
Ołeksandr Jacenko 27 (k), 42, Filip Karkowski 90
Górnik Zabrze 3-3 Ruch Chorzów 29 sierpnia, 11:00
Hubert Urbański 21, Bartosz Eizenchart 36, Krystian Imiela 48 - Daniel Iwanek 18, Mateusz Machała 52, 90
na stadionie MOSiR-u Sparta
Korona Kielce 1-0 GKS Bełchatów 4 sierpnia, 12:00
Klaudiusz Marzec 79
na stadionie przy ul. Szczepaniaka

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Legia Warszawa 7-0 GKS Bełchatów 11 sierpnia, 14:00
Maciej Rosołek 28, 52, 88, 90, Mateusz Szwed 31, 45, Bartłomiej Ciepiela 48
na stadionie AON Rembertów
Ruch Chorzów 0-3 Korona Kielce 11 sierpnia, 14:00
Bartosz Gawlik 64 (k), Wiktor Długosz 84, Jakub Górski 90
na bocznym boisku
Arka Gdynia 3-3 Górnik Zabrze 12 sierpnia, 12:00
Jan Łoś 12, 34, 90 - Kamil Maj 53, Kacper Staśkiewicz 64, Krystian Imiela 90
na boisku A Gdyńskiego Centrum Sportu
Cracovia 3-2 Escola Varsovia Warszawa 11 sierpnia, 15:00
Tomasz Bała 6, Michał Stachera 36, Remigiusz Biernat 61 - Jan Majsterek 10, Kelechukwu Ebenezer Ibu-Torti 74
na boisku przy ul. Wielickiej
Zagłębie Lubin 3-1 Śląsk Wrocław 22 sierpnia, 12:00
Błażej Czuban 45, 52 (k), Daniel Dudziński 56 - Grzegorz Kotowicz 85
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 26 września, 11:00
na bocznym boisku
Elana Toruń 0-2 Lech Poznań 12 sierpnia, 16:00
Filip Szymczak 5, 68
na boisku Centrum Sportowo-Rekreacyjnego
Motor Lublin 0-4 Pogoń Szczecin 12 sierpnia, 12:00
Dawid Krzyżaniak 9, Szymon Modrzewski 16, 18, Kacper Kozłowski 22
na bocznym boisku

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Pogoń Szczecin 2-0 Legia Warszawa 18 sierpnia, 12:00
Szymon Modrzewski 27, Kryspin Szcześniak 49 (k)
na bocznym boisku nr 2
Lech Poznań 2-1 Motor Lublin 18 sierpnia, 12:00
Kacper Durda 79, Filip Szymczak 82 (k) - Kamil Kumoch 59
we Wronkach
Wisła Kraków 1-0 Elana Toruń 18 sierpnia, 12:00
Maciej Śliwa 54
w Zabierzowie
Śląsk Wrocław 2-2 Jagiellonia Białystok 29 sierpnia, 12:00
Marcin Szpakowski 33, Cyprian Poniedzialek 81 - Karol Struski 28, Bartosz Bayer 65
na Stadionie Piłkarskim Oporowska / w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 12:00) odwołany
Escola Varsovia Warszawa 1-3 Zagłębie Lubin 19 sierpnia, 14:00
Kelechukwu Ebenezer Ibu-Torti 14 - Patryk Grychtolik 21, Daniel Dudziński 72, Adam Borkowski 89 (k)
Górnik Zabrze 2-2 Cracovia 19 sierpnia, 12:00
Kacper Staśkiewicz 18, Bartosz Eizenchart 59 - Daniel Pik 4, 42
na stadionie MOSiR-u Sparta
Korona Kielce 2-1 Arka Gdynia 18 sierpnia, 11:00
Jakub Górski 30 (k), Oskar Sewerzyński 49 - Dawid Szałecki 65
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
GKS Bełchatów 3-2 Ruch Chorzów 18 sierpnia, 14:00
Damian Warnecki 48, Olaf Hajdasz 52, Damian Wdowiak 90 - Jan Peda 51, Tomasz Hołoś 70
na bocznym boisku

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Legia Warszawa 3-1 Ruch Chorzów 25 sierpnia, 12:00
Kacper Wełniak 10, Łukasz Łakomy 80, Mateusz Misiak 83 - Daniel Iwanek 77
na stadionie AON Rembertów
Cracovia 3-5 Korona Kielce 25 sierpnia, 12:00
Michał Rakoczy 33, Bartłomiej Równicki 90, Remigiusz Biernat 90 - Dawid Lisowski 12, Wiktor Długosz 45, Radosław Kruppa 55 (s), Daniel Szelągowski 81, 88
na boisku przy ul. Wielickiej
Zagłębie Lubin 2-1 Górnik Zabrze 26 sierpnia, 14:00
Błażej Czuban 8 (k), 18 - Hubert Urbański 79 (k)
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok 2-2 Escola Varsovia Warszawa 25 sierpnia, 13:30
Przemysław Chyrchała 74, 82 - Maciej Anusik 61, Szymon Pankiewicz 64 (s)
na bocznym boisku
Elana Toruń 1-5 Śląsk Wrocław 25 sierpnia, 12:00
Hubert Chojnacki 90 - Dawid Musiał 27, Aleksander Paluszek 37 (k), Bartosz Boruń 62, Grzegorz Kotowicz 75, Piotr Samiec-Talar 80
na boisku Centrum Sportowo-Rekreacyjnego
Motor Lublin 0-1 Wisła Kraków 25 sierpnia, 12:00
Kacper Laskoś 30
na bocznym boisku
Pogoń Szczecin 2-1 Lech Poznań 25 sierpnia, 12:00
Jan Sieracki 40, Krystian Rybicki 80 - Jakub Kamiński 48
na bocznym boisku nr 2
GKS Bełchatów 0-1 Arka Gdynia 25 sierpnia, 11:00
Jan Łoś 53
na bocznym boisku

Kolejka 5 - 1-2 września

Lech Poznań 0-2 Legia Warszawa 1 września, 12:00
Łukasz Łakomy 80, Bartłomiej Ciepiela 83 (k)
we Wronkach
Wisła Kraków 1-2 Pogoń Szczecin 1 września, 12:00
Mateusz Wyjadłowski 35 - Maciej Żurawski 19, Marcel Wędrychowski 31
w Zabierzowie
Śląsk Wrocław 2-3 Motor Lublin 2 września, 12:00
Bartosz Boruń 48, Piotr Samiec-Talar 51 - Luigi D'Apollonio 2, Szymon Rak 4 (k), Cezary Pęcak 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Escola Varsovia Warszawa 4-2 Elana Toruń 1 września, 17:00
Titas Milašius 45 (k), Ebenezer Kelechukwu 46, Marek Kwiatkowski 70, 78 - Jakub Marchelak 50, 60
Górnik Zabrze 0-2 Jagiellonia Białystok 2 września, 12:00
Mikołaj Nawrocki 36, 58
na stadionie MOSiR-u Sparta
Korona Kielce 2-0 Zagłębie Lubin 1 września, 12:00
Jakub Górski 42, 65 (k)
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
GKS Bełchatów 2-2 Cracovia 1 września, 14:00
Damian Warnecki 6, 28 - Remigiusz Biernat 25, Patryk Zaucha 47
na bocznym boisku
Ruch Chorzów 1-2 Arka Gdynia 2 września, 12:00
Tomasz Hołoś 78 - Rafał Jahn 34, Krystian Faltyński 85
na bocznym boisku

Kolejka 6 - 8-9 września

Legia Warszawa 2-0 Arka Gdynia 19 września, 14:00
Mateusz Grudziński 61, Bartłomiej Ciepiela 70
na stadionie AON Rembertów / w pierwotnym terminie (8 września, 14:00) odwołany z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych
Cracovia 4-2 Ruch Chorzów 8 września, 12:00
Remigiusz Biernat 23, 67, Matheus Santos 38, Patryk Zaucha 59 - Kevin Rocki 39, Mateusz Machała 80
na boisku przy ul. Wielickiej
Zagłębie Lubin 5-0 GKS Bełchatów 19 września, 15:00
Błażej Czuban 19, 44, Jakub Sypek 41, 77, Dawid Dawidziak 65
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (8 września, 15:00) odwołany z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych
Jagiellonia Białystok 1-3 Korona Kielce 19 września, 11:00
Maciej Twarowski 53 - Jakub Górski 60 (k), 90, Wiktor Długosz 70
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (8 września, 16:00) odwołany z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych
Elana Toruń 1-4 Górnik Zabrze 8 września, 12:00
Samuel Gerc 6 - Bartosz Bartczuk 16, Krystian Imiela 30, Bartosz Gałązkiewicz 54, Hubert Urbański 90
na boisku Centrum Sportowo-Rekreacyjnego
Motor Lublin 4-3 Escola Varsovia Warszawa 8 września, 13:00
Szymon Rak 25 (k), 45 (k), Kamil Kumoch 35, 90 - Szymon Szulc 60, Maciej Anusik 88, Filip Laskowski 90
na bocznym boisku
Pogoń Szczecin 4-5 Śląsk Wrocław 19 września, 12:00
Kacper Kozłowski 5, 90, Mateusz Rościszewski 56, Kacper Cichoń 80 - Piotr Samiec-Talar 14, 23, 58, Konrad Maciak 70, Tomasz Skrzypek 84
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (9 września, 12:00) odwołany z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych
Lech Poznań 1-0 Wisła Kraków 19 września, 11:00
Kacper Janiak 20
we Wronkach / w pierwotnym terminie (8 września, 12:00) odwołany z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych

Kolejka 7 - 15-16 września

Wisła Kraków 1-1 Legia Warszawa 15 września, 12:00
Kacper Laskoś 13 (k) - Maciej Rosołek 72
w Zabierzowie
Śląsk Wrocław 2-6 Lech Poznań 16 września, 14:00
Cyprian Poniedziałek 2, Piotr Samiec-Talar 45 - Jakub Karbownik 23, 34, 36, Kacper Giełzak 31, Kacper Janiak 52 (k), Wojciech Kryger 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Escola Varsovia Warszawa 0-3 Pogoń Szczecin 16 września, 14:00
Hubert Turski 6, Kacper Kozłowski 31, Kacper Smoliński 90
Górnik Zabrze 1-1 Motor Lublin 16 września, 12:00
Bartosz Bartczuk 59 (k) - Rafał Dusiło 79 (k)
na stadionie MOSiR-u Sparta
Korona Kielce 1-1 Elana Toruń 15 września, 12:00
Filip Kruszec 87 - Hubert Maciąg 24
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
GKS Bełchatów 1-0 Jagiellonia Białystok 15 września, 11:00
Dawid Kocyła 16
na bocznym boisku
Ruch Chorzów 5-1 Zagłębie Lubin 16 września, 12:00
Marcin Przybyła 38, Daniel Iwanek 50, Tomasz Hołoś 67, Bartłomiej Wdowik 77, Szymon Gemborys 89 - Błażej Czuban 9 (k)
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
Arka Gdynia 5-3 Cracovia 16 września, 13:00
Dawid Szałecki 22, Mateusz Młyński 28, Fabian Urbański 55, Mateusz Stępień 60, 68 - Bartłomiej Równicki 62, Remigiusz Biernat 65, Norbert Wojtuszek 83
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 8 - 22-23 września

Legia Warszawa 2-1 Cracovia 22 września, 14:00
Maciej Rosołek 34, Bartłomiej Ciepiela 79 - Radosław Kruppa 22
na stadionie AON Rembertów
Zagłębie Lubin 3-0 Arka Gdynia 23 września, 11:00
Michał Bogacz 23, Jakub Brzeżowski 77, Dawid Dawidziak 80
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok 3-3 Ruch Chorzów 22 września, 11:00
Mikołaj Wasilewski 12, Mikołaj Nawrocki 79, Maciej Twarowski 90 (k) - Jakub Rudek 33, 75, Adrian Dąbrowski 80
na bocznym boisku
Elana Toruń 2-0 GKS Bełchatów 22 września, 12:00
Samuel Gerc 18, Milan Lech 50
na boisku Centrum Sportowo-Rekreacyjnego
Motor Lublin 2-2 Korona Kielce 23 września, 12:00
Luigi D'Apollonio 49, Rafał Dusiło 90 - Oskar Sewerzyński 24, Wiktor Długosz 54
na bocznym boisku
Pogoń Szczecin 1-1 Górnik Zabrze 23 września, 12:00
Hubert Turski 14 - Dominik Siwy 32
na bocznym boisku
Lech Poznań 1-2 Escola Varsovia Warszawa 23 września, 12:00
Kacper Janiak 77 - Titas Milašius 47, Maciej Anusik 68
we Wronkach
Wisła Kraków 4-0 Śląsk Wrocław 22 września, 12:00
Kacper Wydra 9, 52, Kacper Laskoś 20, Jakub Zawada 48
w Zabierzowie

Kolejka 9 - 29-30 września

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 29 września, 12:00
Escola Varsovia Warszawa - Wisła Kraków 30 września, 16:00
Górnik Zabrze - Lech Poznań 29 września, 12:00
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 29 września, 12:00
GKS Bełchatów - Motor Lublin 29 września, 12:00
Ruch Chorzów - Elana Toruń 30 września, 12:00
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 30 września, 13:00
Cracovia - Zagłębie Lubin 29 września, 14:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 6 października, 14:00
Jagiellonia Białystok - Cracovia 6 października, 13:30
Elana Toruń - Arka Gdynia 6 października, 12:00
Motor Lublin - Ruch Chorzów 7 października, 12:00
Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów 6 października, 10:00
Lech Poznań - Korona Kielce 7 października, 12:00
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 6 października, 12:00
w Zabierzowie
Śląsk Wrocław - Escola Varsovia Warszawa 6 października, 12:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa 14 października, 15:30
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 13 października, 12:00
Korona Kielce - Wisła Kraków
GKS Bełchatów - Lech Poznań 13 października, 14:00
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 14 października, 12:00
Arka Gdynia - Motor Lublin 14 października, 13:00
Cracovia - Elana Toruń
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Kolejka 12 - 20-21 października

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 20 października, 14:00
Elana Toruń - Zagłębie Lubin 20 października, 12:00
Motor Lublin - Cracovia 21 października, 12:00
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 20 października, 12:00
Lech Poznań - Ruch Chorzów 20 października, 12:00
Wisła Kraków - GKS Bełchatów 20 października, 12:00
w Zabierzowie
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 20 października, 12:00
Escola Varsovia Warszawa - Górnik Zabrze 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 28 października, 12:00
Korona Kielce - Escola Varsovia Warszawa
GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 27 października, 12:00
Ruch Chorzów - Wisła Kraków 28 października, 12:00
Arka Gdynia - Lech Poznań 28 października, 13:00
Cracovia - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Motor Lublin
Jagiellonia Białystok - Elana Toruń 27 października, 13:30

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Legia Warszawa - Elana Toruń 3 listopada, 14:00
Motor Lublin - Jagiellonia Białystok 4 listopada, 12:00
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 3 listopada, 12:00
Lech Poznań - Cracovia 3 listopada, 12:00
Wisła Kraków - Arka Gdynia 3 listopada, 12:00
w Zabierzowie
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 3 listopada, 12:00
Escola Varsovia Warszawa - GKS Bełchatów 3 listopada, 13:30
Górnik Zabrze - Korona Kielce 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Korona Kielce - Legia Warszawa
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 10 listopada, 12:00
Ruch Chorzów - Escola Varsovia Warszawa 11 listopada, 11:30
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 11 listopada, 13:00
Cracovia - Wisła Kraków
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 10 listopada, 13:30
Elana Toruń - Motor Lublin 10 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Legia Warszawa - Motor Lublin
Elana Toruń - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Cracovia - Śląsk Wrocław
Arka Gdynia - Escola Varsovia Warszawa
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
GKS Bełchatów - Korona Kielce

Kolejka 17 - 24-25 listopada

GKS Bełchatów - Legia Warszawa
Korona Kielce - Ruch Chorzów
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Escola Varsovia Warszawa - Cracovia
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 24 listopada, 12:00
w Zabierzowie
Lech Poznań - Elana Toruń
Pogoń Szczecin - Motor Lublin

Kolejka 18

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Motor Lublin - Lech Poznań
Elana Toruń - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Escola Varsovia Warszawa
Cracovia - Górnik Zabrze
Arka Gdynia - Korona Kielce
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów

Kolejka 19

Arka Gdynia - GKS Bełchatów
Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Korona Kielce - Cracovia
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Escola Varsovia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Elana Toruń
Wisła Kraków - Motor Lublin
Lech Poznań - Pogoń Szczecin

Kolejka 20

Legia Warszawa - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Motor Lublin - Śląsk Wrocław
Elana Toruń - Escola Varsovia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Cracovia - GKS Bełchatów
Arka Gdynia - Ruch Chorzów

Kolejka 21

Arka Gdynia - Legia Warszawa
Ruch Chorzów - Cracovia
GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Elana Toruń
Escola Varsovia Warszawa - Motor Lublin
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Lech Poznań

Kolejka 22

Legia Warszawa - Wisła Kraków
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Escola Varsovia Warszawa
Motor Lublin - Górnik Zabrze
Elana Toruń - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
Cracovia - Arka Gdynia

Kolejka 23

Cracovia - Legia Warszawa
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów - Elana Toruń
Korona Kielce - Motor Lublin
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Escola Varsovia Warszawa - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

Kolejka 24

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Escola Varsovia Warszawa
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Motor Lublin - GKS Bełchatów
Elana Toruń - Ruch Chorzów
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Zagłębie Lubin - Cracovia

Kolejka 25

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Arka Gdynia - Elana Toruń
Ruch Chorzów - Motor Lublin
GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin
Korona Kielce - Lech Poznań
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Escola Varsovia Warszawa - Śląsk Wrocław

Kolejka 26

Legia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Korona Kielce
Lech Poznań - GKS Bełchatów
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
Motor Lublin - Arka Gdynia
Elana Toruń - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

Kolejka 27

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - Elana Toruń
Cracovia - Motor Lublin
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów - Lech Poznań
GKS Bełchatów - Wisła Kraków
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 28

Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Escola Varsovia Warszawa - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów
Wisła Kraków - Ruch Chorzów
Lech Poznań - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Cracovia
Motor Lublin - Zagłębie Lubin
Elana Toruń - Jagiellonia Białystok

Kolejka 29

Elana Toruń - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Motor Lublin
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Cracovia - Lech Poznań
Arka Gdynia - Wisła Kraków
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów - Escola Varsovia Warszawa
Korona Kielce - Górnik Zabrze

Kolejka 30

Legia Warszawa - Korona Kielce
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
Escola Varsovia Warszawa - Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Wisła Kraków - Cracovia
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Motor Lublin - Elana Toruń

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas