[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów 2018/2019
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cracovia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Arka Gdynia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ruch Chorzów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zagłębie Lubin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Jagiellonia Białystok 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Legia Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Elana Toruń 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GKS Bełchatów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Korona Kielce 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lech Poznań 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń Szczecin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wisła Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Śląsk Wrocław 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Górnik Zabrze 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Escola Varsovia Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Motor Lublin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Cracovia    
 2 Arka Gdynia    
 3 Ruch Chorzów    
 4 Zagłębie Lubin    
 5 Jagiellonia Białystok    
 6 Legia Warszawa    
 7 Elana Toruń    
 8 GKS Bełchatów    
 9 Korona Kielce    
 10 Lech Poznań    
 11 Pogoń Szczecin    
 12 Wisła Kraków    
 13 Śląsk Wrocław    
 14 Górnik Zabrze    
 15 Escola Varsovia Warszawa    
 16 Motor Lublin    

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Motor Lublin - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Elana Toruń
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Cracovia
Escola Varsovia Warszawa - Arka Gdynia
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Korona Kielce - GKS Bełchatów

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Legia Warszawa - GKS Bełchatów
Ruch Chorzów - Korona Kielce
Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Cracovia - Escola Varsovia Warszawa
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Elana Toruń - Lech Poznań
Motor Lublin - Pogoń Szczecin

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Lech Poznań - Motor Lublin
Wisła Kraków - Elana Toruń
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Escola Varsovia Warszawa - Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Cracovia
Korona Kielce - Arka Gdynia
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Arka Gdynia - GKS Bełchatów
Cracovia - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - Escola Varsovia Warszawa
Elana Toruń - Śląsk Wrocław
Motor Lublin - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - Lech Poznań

Kolejka 5 - 1-2 września

Lech Poznań - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Motor Lublin
Escola Varsovia Warszawa - Elana Toruń
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
GKS Bełchatów - Cracovia
Ruch Chorzów - Arka Gdynia

Kolejka 6 - 8-9 września

Legia Warszawa - Arka Gdynia
Cracovia - Ruch Chorzów
Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Elana Toruń - Górnik Zabrze
Motor Lublin - Escola Varsovia Warszawa
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Wisła Kraków

Kolejka 7 - 15-16 września

Wisła Kraków - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Escola Varsovia Warszawa - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Motor Lublin
Korona Kielce - Elana Toruń
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - Cracovia

Kolejka 8 - 22-23 września

Legia Warszawa - Cracovia
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
Elana Toruń - GKS Bełchatów
Motor Lublin - Korona Kielce
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Escola Varsovia Warszawa
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

Kolejka 9 - 29-30 września

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Escola Varsovia Warszawa - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
GKS Bełchatów - Motor Lublin
Ruch Chorzów - Elana Toruń
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Cracovia - Zagłębie Lubin

Kolejka 10 - 6-7 października

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Cracovia
Elana Toruń - Arka Gdynia
Motor Lublin - Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów
Lech Poznań - Korona Kielce
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 11 - 13-14 października

Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - Wisła Kraków
GKS Bełchatów - Lech Poznań
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin
Arka Gdynia - Motor Lublin
Cracovia - Elana Toruń
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Kolejka 12 - 20-21 października

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Elana Toruń - Zagłębie Lubin
Motor Lublin - Cracovia
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Lech Poznań - Ruch Chorzów
Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Escola Varsovia Warszawa - Górnik Zabrze

Kolejka 13 - 27-28 października

Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Korona Kielce - Escola Varsovia Warszawa
GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Arka Gdynia - Lech Poznań
Cracovia - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Motor Lublin
Jagiellonia Białystok - Elana Toruń

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Legia Warszawa - Elana Toruń
Motor Lublin - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Cracovia
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Escola Varsovia Warszawa - GKS Bełchatów
Górnik Zabrze - Korona Kielce

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Korona Kielce - Legia Warszawa
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
Ruch Chorzów - Escola Varsovia Warszawa
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Cracovia - Wisła Kraków
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Elana Toruń - Motor Lublin

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Legia Warszawa - Motor Lublin
Elana Toruń - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Cracovia - Śląsk Wrocław
Arka Gdynia - Escola Varsovia Warszawa
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
GKS Bełchatów - Korona Kielce

Kolejka 17 - 24-25 listopada

GKS Bełchatów - Legia Warszawa
Korona Kielce - Ruch Chorzów
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Escola Varsovia Warszawa - Cracovia
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Elana Toruń
Pogoń Szczecin - Motor Lublin

Kolejka 18

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Motor Lublin - Lech Poznań
Elana Toruń - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Escola Varsovia Warszawa
Cracovia - Górnik Zabrze
Arka Gdynia - Korona Kielce
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów

Kolejka 19

Ruch Chorzów - Legia Warszawa
GKS Bełchatów - Arka Gdynia
Korona Kielce - Cracovia
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Escola Varsovia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Elana Toruń
Wisła Kraków - Motor Lublin
Lech Poznań - Pogoń Szczecin

Kolejka 20

Legia Warszawa - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Motor Lublin - Śląsk Wrocław
Elana Toruń - Escola Varsovia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Cracovia - GKS Bełchatów
Arka Gdynia - Ruch Chorzów

Kolejka 21

Arka Gdynia - Legia Warszawa
Ruch Chorzów - Cracovia
GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Elana Toruń
Escola Varsovia Warszawa - Motor Lublin
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Lech Poznań

Kolejka 22

Legia Warszawa - Wisła Kraków
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Escola Varsovia Warszawa
Motor Lublin - Górnik Zabrze
Elana Toruń - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
Cracovia - Arka Gdynia

Kolejka 23

Cracovia - Legia Warszawa
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów - Elana Toruń
Korona Kielce - Motor Lublin
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Escola Varsovia Warszawa - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

Kolejka 24

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Escola Varsovia Warszawa
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Motor Lublin - GKS Bełchatów
Elana Toruń - Ruch Chorzów
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Zagłębie Lubin - Cracovia

Kolejka 25

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Arka Gdynia - Elana Toruń
Ruch Chorzów - Motor Lublin
GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin
Korona Kielce - Lech Poznań
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Escola Varsovia Warszawa - Śląsk Wrocław

Kolejka 26

Legia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Korona Kielce
Lech Poznań - GKS Bełchatów
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
Motor Lublin - Arka Gdynia
Elana Toruń - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

Kolejka 27

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - Elana Toruń
Cracovia - Motor Lublin
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów - Lech Poznań
GKS Bełchatów - Wisła Kraków
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 28

Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Escola Varsovia Warszawa - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów
Wisła Kraków - Ruch Chorzów
Lech Poznań - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Cracovia
Motor Lublin - Zagłębie Lubin
Elana Toruń - Jagiellonia Białystok

Kolejka 29

Elana Toruń - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Motor Lublin
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Cracovia - Lech Poznań
Arka Gdynia - Wisła Kraków
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów - Escola Varsovia Warszawa
Korona Kielce - Górnik Zabrze

Kolejka 30

Legia Warszawa - Korona Kielce
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
Escola Varsovia Warszawa - Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Wisła Kraków - Cracovia
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Motor Lublin - Elana Toruń

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas