[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
4 gole - Damian Hilbrycht (Rekord Bielsko-Biała), Marcin Kozina (Rekord Bielsko-Biała), Szymon Szymański (Rekord Bielsko-Biała),
3 gole - Mikołaj Franusik (Spójnia Landek), Szymon Płoszaj (Spójnia Landek), Marcin Wróbel (Rekord Bielsko-Biała),
2 gole - Dawid Gleindek (LKS Bestwina), Piotr Jaroszek (Rekord II Bielsko-Biała), Adam Kozielski (Drzewiarz Jasienica), Łukasz Miszczak (Rotuz Bronów), Michał Rycka (Rekord II Bielsko-Biała), Peter Sládek (Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Marek Sobik (Rekord Bielsko-Biała), Mateusz Włoszek (LKS Bestwina), Kacper Ziemkiewicz (Rekord II Bielsko-Biała),
1 gol - Rafał Adamczyk (MRKS Czechowice-Dziedzice), Marcin Bęben (Pasjonat Dankowice), Dominik Białys (Soła Kobiernice), Paweł Brzóska (Rekord II Bielsko-Biała), Piotr Bucze (KS Międzyrzecze), Paweł Chojnacki (Drzewiarz Jasienica), Krzysztof Chrapek (MRKS Czechowice-Dziedzice), Rafał Chudzik (KS Międzyrzecze), Marcin Czaicki (Rekord Bielsko-Biała), Michał Czernek (Rekord Bielsko-Biała), Tomasz Drewniak (LKS Bestwina), Bartłomiej Feruga (LKS Bestwina), Daniel Feruga (MRKS Czechowice-Dziedzice), Marcin Feruga (Rotuz Bronów), Michał Groń (Rekord II Bielsko-Biała), Jakub Habdas (KS Bystra (k. Bielska-Białej)), Łukasz Janik (Sokół Hecznarowice), Oskar Kojder (Soła Kobiernice), Szymon Królak (Drzewiarz Jasienica), Paweł Kuźnik (Groń Bujaków), Mateusz Markiel (Sokół Hecznarowice), Wiktor Matlak (KS Bystra (k. Bielska-Białej)), Czerpak Michał (Centrum Ligota), Adrian Miroski (LKS Bestwina), Patryk Nowok (Orzeł Kozy), Tomasz Pałasz (Soła Kobiernice), Jarosław Papkoj (Rotuz Bronów), Krystian Patroń (MRKS Czechowice-Dziedzice), Jakub Pilch (BKS Stal Bielsko-Biała), Michał Przemyk (MRKS Czechowice-Dziedzice), Łukasz Radomski (Drzewiarz Jasienica), Dariusz Rucki (Rekord Bielsko-Biała), Szymon Rzeźniczak (KS Międzyrzecze), Artur Sawicki (Drzewiarz Jasienica), Marcin Siedlarz (KS Bystra (k. Bielska-Białej)), Krzysztof Stanisławski (KS Międzyrzecze), Michał Studnicki (Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Jakub Szendzielorz (Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Mateusz Wajdzik (MRKS Czechowice-Dziedzice), Patryk Walczyk (Pionier Pisarzowice), Sebastian Wróbel (Drzewiarz Jasienica).

Strzelcy według drużyn:
 
BKS Stal Bielsko-Biała: 1 - Jakub Pilch
Centrum Ligota: 1 - Czerpak Michał
Drzewiarz Jasienica: 2 - Adam Kozielski, 1 - Paweł Chojnacki, Szymon Królak, Łukasz Radomski, Artur Sawicki, Sebastian Wróbel
Groń Bujaków: 1 - Paweł Kuźnik
KS Bystra (k. Bielska-Białej): 1 - Jakub Habdas, Wiktor Matlak, Marcin Siedlarz
KS Międzyrzecze: 1 - Piotr Bucze, Rafał Chudzik, Szymon Rzeźniczak, Krzysztof Stanisławski
LKS Bestwina: 2 - Dawid Gleindek, Mateusz Włoszek, 1 - Tomasz Drewniak, Bartłomiej Feruga, Adrian Miroski
MRKS Czechowice-Dziedzice: 1 - Rafał Adamczyk, Krzysztof Chrapek, Daniel Feruga, Krystian Patroń, Michał Przemyk, Mateusz Wajdzik
Orzeł Kozy: 1 - Patryk Nowok
Pasjonat Dankowice: 1 - Marcin Bęben
Pionier Pisarzowice: 1 - Patryk Walczyk
Podbeskidzie II Bielsko-Biała: 2 - Peter Sládek, 1 - Michał Studnicki, Jakub Szendzielorz
Rekord Bielsko-Biała: 4 - Damian Hilbrycht, Marcin Kozina, Szymon Szymański, 3 - Marcin Wróbel, 2 - Marek Sobik, 1 - Marcin Czaicki, Michał Czernek, Dariusz Rucki
Rekord II Bielsko-Biała: 2 - Piotr Jaroszek, Michał Rycka, Kacper Ziemkiewicz, 1 - Paweł Brzóska, Michał Groń
Rotuz Bronów: 2 - Łukasz Miszczak, 1 - Marcin Feruga, Jarosław Papkoj
Sokół Hecznarowice: 1 - Łukasz Janik, Mateusz Markiel
Soła Kobiernice: 1 - Dominik Białys, Oskar Kojder, Tomasz Pałasz
Spójnia Landek: 3 - Mikołaj Franusik, Szymon Płoszaj

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas