[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Śląski ZPN - Bielsko-Biała

Runda wstępna - 4 sierpnia

Pionier Pisarzowice 1-0 KS Bestwinka 1 sierpnia, 17:00 (120)
Patryk Walczyk 23
Rotuz Bronów 2-2 Sokół Hecznarowice 4 sierpnia, 17:00
k. 4-1
Łukasz Miszczak 45, Jarosław Papkoj 76 (k) - Łukasz Janik 43, Mateusz Markiel 70
Centrum Ligota 1-3 KS Międzyrzecze 5 sierpnia, 17:00
Czerpak Michał 61 - Piotr Bucze 10, Szymon Rzeźniczak 45 (k), Krzysztof Stanisławski 90
Orzeł Kozy 1-3 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 4 sierpnia, 16:00 (50)
Patryk Nowok 18 - Jakub Habdas 53, Wiktor Matlak 61, Marcin Siedlarz 63
Groń Bujaków 1-3 Soła Kobiernice 5 sierpnia, 17:00 (150)
Paweł Kuźnik 80 - Tomasz Pałasz 31, Oskar Kojder 63 (k), Dominik Białys 90
w Kobiernicach; Groń gospodarzem

II runda - 22 sierpnia

LKS Czaniec 0-2 Rekord Bielsko-Biała 21 sierpnia, 18:00 (95)
Marcin Czaicki 12, Marcin Wróbel 90
Pionier Pisarzowice 0-4 MRKS Czechowice-Dziedzice 22 sierpnia, 17:30 (100)
Mateusz Wajdzik 30, Krystian Patroń 45, Rafał Adamczyk 52, Krzysztof Chrapek 70
Czarni Jaworze 0-5 Drzewiarz Jasienica 22 sierpnia, 17:30
Paweł Chojnacki 40, Adam Kozielski 41, 85, Artur Sawicki 60, Sebastian Wróbel 71
KS Międzyrzecze 1-4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 22 sierpnia, 17:30 (50)
Rafał Chudzik 57 - Peter Sládek 6, 78, Michał Studnicki 65, Jakub Szendzielorz 72
Soła Kobiernice 0-4 Spójnia Landek 22 sierpnia, 17:30
Mikołaj Franusik 63, 68, Szymon Płoszaj 82, 88
LKS Bestwina 3-1 Pasjonat Dankowice 21 sierpnia, 18:00 (150)
Mateusz Włoszek 11, 13, Tomasz Drewniak 36 - Marcin Bęben 45
Rekord II Bielsko-Biała 5-0 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 16 sierpnia, 17:00 (40)
Michał Rycka 21, 56, Paweł Brzóska 41, Piotr Jaroszek 70, 74 (k)
Rotuz Bronów 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 22 sierpnia, 17:30
k. 5-3
Łukasz Miszczak 20 - Jakub Pilch 30

III runda - 5 września

Rekord II Bielsko-Biała 3-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5 września, 16:00
Kacper Ziemkiewicz 73, 90, Michał Groń 80
Rotuz Bronów 1-11 Rekord Bielsko-Biała 4 września, 17:30 (150)
Marcin Feruga 78 - Michał Czernek 14, Dariusz Rucki 28, Marcin Kozina 29, 31, 76, 85, Marek Sobik 45, Szymon Szymański 62, Damian Hilbrycht 63, 68, 70
LKS Bestwina 3-2 Spójnia Landek 4 września, 17:30 (100)
Adrian Miroski 33, Dawid Gleindek 51, 61 - Mikołaj Franusik 78, Szymon Płoszaj 80
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-2 Drzewiarz Jasienica 5 września, 17:00
k. 4-5
Michał Przemyk 26, Daniel Feruga 89 - Łukasz Radomski 37, Szymon Królak 90

1/2 finału - 26 września

Drzewiarz Jasienica 0-2 Rekord Bielsko-Biała 25 września, 16:30
Marcin Wróbel 61, Szymon Szymański 83 (k)
Rekord II Bielsko-Biała 0-1 LKS Bestwina 26 września, 16:30
Bartłomiej Feruga 83

Finał - 1 grudnia

LKS Bestwina 0-5 Rekord Bielsko-Biała 1 grudnia, 12:00
Marcin Wróbel 19, Szymon Szymański 26 (k), 62, Damian Hilbrycht 36 (k), Marek Sobik 50
w Wilamowicach

Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Tychy)
Jatta Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas