[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Śląski ZPN - Sosnowiec

I runda - 5 września
KS Giebło - wolny los

Strażak Nowa Wieś 2-9 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 5 września, 16:45
Szymon Pietryga 19, 79 - Arkadiusz Pajek 14, 15, 16, 50, 65, Damian Pawęzowski 27, 33, Mateusz Lipkiewicz 53, Piotr Konieczny 60
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 4-3 Ostoja Żelisławice 5 września, 16:45
Szymon Burzyński 13, 90, Tomasz Tymiński 14, Przemysław Kuźnicki 30 - Mateusz Mzyk 6, Kamil Kopecki 8, Daniel Wieczorek 26
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 3-0 MKS Poręba 5 września, 16:45
(wo)
Grzegorz Bereda 80, 82 - Dawid Janoska 29, Artur Oczko 62, Patryk Otczyk 76, Kamil Fajkowski 78
na boisku 2-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

II runda - 19 września
(Losowanie - 10 września 2018 - siedziba PPN Sosnowiec)
KS Giebło - wolny los
Do gry dołączają zespoły klasy okręgowej: AKS Górnik Niwka Sosnowiec, Cyklon Rogoźnik, Górnik Wojkowice, Łazowianka Łazy (k. Zawiercia), SKS Łagisza (Będzin), Szczakowianka Jaworzno, Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza), Zagłębie II Sosnowiec, Źródło Kromołów (Zawiercie).

Zagłębie II Sosnowiec 5-1 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 19 września, 16:00
Michał Koniusz 11, 33, Roman Janicki 53, Tomasz Pietrzak 67 (k), Oskar Brzozowski 81 - Mateusz Stachowicz 75
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 4-2 Cyklon Rogoźnik 19 września, 16:00
Mateusz Lipkiewicz 48, Dariusz Jakubczyk 75, Kamil Batóg 82, Arkadiusz Pajek 88 - Sebastian Złocki 15, Attah Teche Abanda 76
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 4-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 18 września, 16:30
Kamil Koster 24, 88, Łukasz Cichoń 35, Artur Kujon 71 - Michał Kozłowski 9, Mateusz Mikoda 68
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 0-4 Szczakowianka Jaworzno 19 września, 16:00
Michał Zych 6, Adam Janeczko 15, Adrian Łuszcz 18, 30
KS Mydlice (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 18 września, 16:00
Kamil Dzikowski 35 - Dominik Nowak 28, Piotr Białek 60
Górnik Wojkowice 2-1 SKS Łagisza (Będzin) 19 września, 16:00
Łukasz Stępień 54, 73 - Piotr Telega 56

III runda - 3 października
(Losowanie - 20 września 2018 - siedziba PPN Sosnowiec)
Unia Dąbrowa Górnicza - wolny los
Do gry dołączają zespoły IV ligi: Górnik Piaski (Czeladź), Przemsza Siewierz, RKS Grodziec (Będzin), Sarmacja Będzin, Unia Dąbrowa Górnicza, Warta Zawiercie.

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Warta Zawiercie 3 października, 15:45
Michał Jończyk 87 - Jacek Jarnot 83, Michał Mąka 90, Jan Janosz 90
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-6 RKS Grodziec (Będzin) 2 października, 15:45
Bartosz Nawrocki 26, 48, 76, 90, Damian Waśniewski 34, Alexander Mrozek 85
Szczakowianka Jaworzno 0-3 Sarmacja Będzin 3 października, 15:45
Alex Tyszczak 31, Łukasz Dębski 35, Kacper Zawadzki 72
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-2 Górnik Piaski (Czeladź) 2 października, 16:00
Daniel Cieślik 30, Artur Kujon 47, Kamil Koster 90 - Filip Grabowski 54, Łukasz Wolf 70
KS Giebło 3-4 Górnik Wojkowice 3 października, 15:45
Zagłębie II Sosnowiec 0-1 Przemsza Siewierz 3 października, 15:45
Maciej Niesyto 55

IV runda - 17 października
(Losowanie - 4 października 2018 - siedziba PPN Sosnowiec)
Górnik Wojkowice - wolny los

Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 2-4 Unia Dąbrowa Górnicza 17 października, 15:45
Kamil Koster 32, 42 - Wojciech Franiel 36, 90, Łukasz Peroń 67, Michał Skórski 88
RKS Grodziec (Będzin) 0-1 Warta Zawiercie 17 października, 15:45
Jacek Jarnot 26
Sarmacja Będzin 4-3 Przemsza Siewierz 16 października, 15:45
Łukasz Dębski 60, Piotr Barwiński 70, Patryk Mendela 72, Kacper Zawadzki 82 - Maciej Niesyto 41, Kacper Zawadzki 43 (s), Daniel Majka 54 (s)

1/2 finału - 31 października
(Losowanie - 18 października 2018 - siedziba PPN Sosnowiec)

Unia Dąbrowa Górnicza 3-1 Sarmacja Będzin 31 października, 14:30
Wojciech Franiel 9, Michał Skórski 51, Maciej Kruczek 73 - Piotr Barwiński 42 (k)
Górnik Wojkowice 2-3 Warta Zawiercie 31 października, 14:30
nieznany 12, 89 - Marcin Smarzyński 16, nieznany 30 (s), Mateusz Wawoczny 40

Finał
Zostanie rozegrany wiosną 2019.

Unia Dąbrowa Górnicza - Warta Zawiercie
w Sosnowcu; na Stadionie Ludowym

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas