[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Śląski ZPN - Bytom

I runda - 22 sierpnia
Rodło Górniki (Bytom), Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie), Tęcza Zendek, Orzeł Koty, Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry), Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) - wolny los.

KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-5 Ruch Radzionków 22 sierpnia, 17:00
Andrzej Piecuch 15, 75, Mateusz Hermasz 36, nieznany 49 (s), Mateusz Pietryga 81
Rozbark Bytom 3-0 Olimpia Boruszowice 22 sierpnia, 17:00
Gwarek II Tarnowskie Góry 4-1 Nadzieja Bytom 15 sierpnia, 17:00
Mateusz Stańko 9, Krzysztof Wojdat 40, Dominik Lemke 72, 88 - Jakub Jeżycki 58
Sokół Orzech 1-1 Drama Zbrosławice 22 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Adrian Biela 90 - Marcin Paszek 71
Sokół Zbrosławice 0-7 Szombierki Bytom 22 sierpnia, 17:00
Remigiusz Malicki 19, 39, Karol Pstuś 36, Mateusz Morys 37, Radosław Gruszka 73, Jakub Stefaniak 82, 89
Silesia Miechowice (Bytom) 3-0 Orzeł Miedary 22 sierpnia, 17:00
Piast Ożarowice 0-3 Gwarek Tarnowskie Góry 22 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Odra Miasteczko Śląskie 0-4 Polonia Bytom 22 sierpnia, 17:30
Szymon Wojtkowiak 41, 70, Dawid Skrzypiński 68, Mariusz Przybylski 87 (k)
w Bytomiu; Odra gospodarzem

II runda - 12 września
(Losowanie - 24 sierpnia 2018)
Sokół Orzech, Ruch Radzionków - wolny los

Gwarek II Tarnowskie Góry 0-3 Polonia Bytom 12 września, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji spotkania
Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-3 Szombierki Bytom 12 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Orzeł Koty 0-3 Rozbark Bytom 12 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 0-3 Gwarek Tarnowskie Góry 11 września, 17:00
Patryk Joachim 9, 28, Bartosz Pikul 36
Rodło Górniki (Bytom) 0-6 Silesia Miechowice (Bytom) 12 września, 17:00
Paweł Murlowski 20, Bartłomiej Fornal 35, Marek Szubert 65, Jakub Warzycha 75, Marcel Salicki 83, Radosław Stich 86
Tęcza Zendek 1-5 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 12 września, 17:00
Dorian Dziwok 9 - Manuel Chwolik 13, 38, 45, Marian Kaminiorz 27, Piotr Dziuk 80

1/4 finału - 26 września

Sokół Orzech 2-4 Ruch Radzionków 26 września, 16:30
Radosław Hass 15, Adrian Biela 58 - Dawid Krzemień 9, Damian Sadowski 68, Kamil Banaś 84, Andrzej Piecuch 90
Rozbark Bytom 1-6 Szombierki Bytom 26 września, 16:30
Adrian Bobiński 90 - Mateusz Morys 20, 58, Przemysław Sawicki 31, Amadeusz Zając 46, Karol Pstuś 61, Szymon Cichecki 70
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-3 Polonia Bytom 26 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Silesia Miechowice (Bytom) 1-4 Gwarek Tarnowskie Góry 25 września, 16:30
Marek Suker 74 - Bartosz Pikul 51, 78, Patryk Timochina 68, Patryk Joachim 86

1/2 finału - 3 października

Gwarek Tarnowskie Góry 3-5 Ruch Radzionków 13 października, 11:00
Adam Dzido 17, 90, Bartosz Pikul 60 - Dawid Krzemień 19, 54, Kamil Banaś 28, Kamil Kopeć 72, 90
w pierwotnym terminie (3 października, 16:00 odwołany) / w drugim terminie w Zendku
Polonia Bytom 2-2 Szombierki Bytom 3 października, 16:00
k. 3-2
Norbert Radkiewicz 2, Krzysztof Hałgas 61 - Mateusz Morys 67, Gaspar Bomba 70
na stadionie Szombierek; Polonia gospodarzem

Finał - 27 marca

Polonia Bytom - Ruch Radzionków

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas