[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Jatta Puchar Polski 2018/2019, grupa: Śląski ZPN - Zabrze

I runda - 4-5 sierpnia

Piast II Gliwice 3-2 Wilki Wilcza 4 sierpnia, 11:00
Piotr Spende 12, Kacper Marcinkowski 15, Sebastian Pociecha 83 - Dawid Boczar 27, 43
Sokół Łany Wielkie 3-2 Ruch Kozłów 4 sierpnia, 17:00
Sergiusz Pasecki 26, Damian Rogon 50, Patryk Misiński 80 - Jakub Kasperek 55, Adam Pietrek 82
Start Sierakowice 3-0 KS 94 Rachowice 4 sierpnia, 11:00
(wo)
Grzegorz Wszołek 58
na boisku 1-0
Gwiazda Chudów 0-0 Jedność 32 Przyszowice 4 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Zaborze Zabrze 0-4 Górnik II Zabrze 8 sierpnia, 17:00
Miłosz Ćwielong 18, Tymoteusz Wojdanowski 23, Mateusz Cybulski 27, Mateusz Kulanek 29
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-2 Czarni Pyskowice 4 sierpnia, 16:00
k. 3-4
Mariusz Kwaśniok 27, Łukasz Plech 73 - Mateusz Koleszko 12, Łukasz Bieniek 22
Concordia Knurów 4-6 Gwarek Ornontowice 4 sierpnia, 11:00
Grzegorz Górka 4, 59, Bartosz Pietras 72, Jakub Sewerin 90 (s) - Filip Maziarz 19, 66, 78, Dominik Mąka 52, 81, Jakub Zdrzałek 74
Zamkowiec Toszek 1-3 Przyszłość Ciochowice 5 sierpnia, 17:00
Sebastian Lachman 7 - Kewin Jonik 36, Łukasz Janicki 76, 90
Zryw Radonia 3-0 Tęcza Wielowieś 5 sierpnia, 17:00
(wo)
Marcel Grochla 27, Tomasz Kaczmarek 57
na boisku 2-0
Naprzód Żernica 2-6 Sośnica Gliwice 5 sierpnia, 17:00
Szymon Napierała 68, Łukasz Balon 75 - Paweł Barański 28, Marek Wiśniewski 42, 73, 84, Tomasz Szczurek 58, Mateusz Szaruga 87
Korona Bargłówka 1-5 Młodość Rudno 11 sierpnia, 17:00
Wojciech Kijonka 88 - Patryk Sztorc 11, Mirosław Nowak 17, Mateusz Rewucki 27, Przemysław Jóźwiak 43, Mateusz Gold 60
Victoria Pilchowice 3-0 Piast Pawłów (Zabrze) 11 sierpnia, 17:00
Mateusz Grzelak 62, Krzysztof Urbaniak 79, Przemysław Szpecht 89
Naprzód Świbie 2-1 Drama Kamieniec 12 sierpnia, 17:00
Wojciech Bujara 26, Artur Dudek 85 - Marek Żelichowski 90
LKS 45 Bujaków 2-6 Tempo Paniówki 11 sierpnia, 17:00
Karol Sabik 15, Wojciech Mazurek 34 - Mateusz Woźnica 10, 79, 82, Grzegorz Konopka 35, Mateusz Dominik 52, Oskar Jendrychowski 85

II runda - 28 sierpnia
Młodość Rudno - wolny los

Start Sierakowice 2-1 Piast II Gliwice 28 sierpnia, 17:00
Łukasz Urbańczyk 18, Sebastian Marcinek 22 - Piotr Spende 49
Tempo Paniówki 0-3 Gwarek Ornontowice 28 sierpnia, 17:00
Oliwer Wojtaś 7, Dominik Mąka 25, Paweł Oleksy 58
Naprzód Świbie 1-1 Przyszłość Ciochowice 29 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Mateusz Kalka 89 - Tomasz Janoszka 68
Sośnica Gliwice 1-4 Górnik II Zabrze 4 września, 17:00
Tomasz Szczurek 35 - Dominik Lasik 41, Bartłomiej Gałązkiewicz 54, 90, Dominik Miłek 57
Victoria Pilchowice 0-1 Sokół Łany Wielkie 4 września, 17:00
Mateusz Raczyński 3
Górnik III Zabrze 3-0 Gwiazda Chudów 5 września, 17:00
Kacper Kubik 15, Kamil Grudziński 71, Kacper Stępień 90
Zryw Radonia 1-3 Czarni Pyskowice 5 września, 17:00
Mateusz Kokoszka 54 - Mateusz Koleszko 17, 24, Michał Sałek 66

III runda - 19 września

Młodość Rudno 1-5 Gwarek Ornontowice 11 września, 17:00
Mirosław Nowak 79 - Kamil Witkowski 20, Beniamin Ilnicki 25, Tomasz Kasprzyk 71, 75, Jakub Zdrzałek 88
Górnik III Zabrze 6-0 Start Sierakowice 18 września, 16:30
Piotr Gliński 24 (s), Kacper Stępień 28, Mateusz Budak 67, 70, Jan Flak 82, Szymon Maszczyk 86
Przyszłość Ciochowice 1-2 Górnik II Zabrze 19 września, 16:30
Kewin Jonik 78 - Bartosz Bartczuk 49, Adam Fic 64
Sokół Łany Wielkie 1-2 Czarni Pyskowice 19 września, 16:30
Damian Rogon 25 - Michał Sałek 14, 42

1/2 finału - 3 października
(Losowanie - 24 września 2018)

Górnik III Zabrze 1-1 Gwarek Ornontowice 2 października, 16:00
k. 4-5
Krystian Imiela 69 - Marcin Ruda 32
Czarni Pyskowice 1-6 Górnik II Zabrze 3 października, 16:00
Zbigniew Sodel 66 - Miłosz Ćwielong 15, Dawid Szkudlarek 35, Jakub Belica 52, Bartosz Gałązkiewicz 82, Konrad Zaradny 86, Dominik Pisarek 89

Finał - 10 kwietnia

Gwarek Ornontowice - Górnik II Zabrze

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas