[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Śląski ZPN - Skoczów

I runda - 28-29 lipca
(Losowanie - 19 lipca 2018 - siedziba PPN Skoczów)

Olimpia Goleszów 2-4 LKS Kończyce Małe 28 lipca, 14:00 (11)
Mateusz Brak 46, Dawid Nikiel 85 (k) - Rafał Górczyński 6, Andrzej Papierok 33, Jakub Kolondra 48, Remigiusz Gołka 79 (k)
LKS Pogórze 2-8 Tempo Puńców 29 lipca, 11:00 (50)
Piotr Hanzel 34, Michał Mach 87 (s) - Tomasz Olszar 17, Mateusz Wigezzi 29, Tomasz Stasiak 36, Arkadiusz Szlajss 43, Wojciech Kołek 58, Daniel Flejszman 68, Jiří Pilch 71, Jakub Legierski 85 (k)
Beskid Brenna 1-3 WSS Wisła 29 lipca, 11:00 (100)
Jerzy Szymura 80 - Marcin Mazurek 15 (k), Dorian Chrapek 55, Szymon Woźniczka 75
Beskid 09 II Skoczów 0-3 Kuźnia Ustroń 29 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Strażak Pielgrzymowice 3-2 Beskid 09 Skoczów 29 lipca, 17:00 (30)
Dariusz Klement 26, 67, Szymon Ejankowski 64 - Konrad Chrapek 4, Wojciech Kawulok 63
Błyskawica Kończyce Wielkie 2-6 Błyskawica Drogomyśl 29 lipca, 17:00 (100)
Bartosz Parchański 25, Marcin Plinta 80 - Rafał Dziadek 11, Łukasz Halama 53, Michał Grygierek 55 (s), Krzysztof Koczur 60 (k), Mariusz Saltariusz 69, Robert Pawlak 77
Piast Cieszyn 1-1 Spójnia Zebrzydowice 29 lipca, 17:00 (150)
pd. k. 4-1
Patryk Chmiel 65 (s) - Tomasz Mrówka 85
Góral Istebna 5-1 Cukrownik Chybie 29 lipca, 17:00 (150)
Mateusz Krężelok 3, 8, Jakub Michałek 6, Andrzej Łacek 41, Damian Marekwica 74 - Kamil Waleczek 34

II runda - 22 sierpnia
(Losowanie - 10 sierpnia 2018 - siedziba PPN Skoczów)

Strażak Pielgrzymowice 0-3 WSS Wisła 22 sierpnia, 17:00
Andrzej Cieślar 5, Dorian Chrapek 10, Krystian Strach 35
Piast Cieszyn 3-2 LKS Kończyce Małe 22 sierpnia, 17:00
Rostislav Groš 62, Tomasz Szyper 82 (k), Dawid Janoszek 86 - Remigiusz Gołka 40, 45 (k)
Góral Istebna 3-6 Kuźnia Ustroń 22 sierpnia, 17:00
Dariusz Juroszek 22 (k), Adam Buzek 32, Mateusz Krężelok 83 - Adrian Sikora 8, 40, 44, Jakub Waliczek 31, 81, Michał Pietraczyk 79
Błyskawica Drogomyśl 0-0 Tempo Puńców 22 sierpnia, 17:00
k. 4-3

III runda - 5 września
(Losowanie - 24 sierpnia 2018 - siedziba PPN Skoczów)

Piast Cieszyn 2-3 WSS Wisła 5 września, 16:30
Tomasz Szyper 53 (k), 74 (k) - Sebastian Juroszek 21, 23, Szymon Woźniczka 39
Błyskawica Drogomyśl 3-2 Kuźnia Ustroń 5 września, 16:30 (110)
Robert Pawlak 6, Rafał Dziadek 25, Krzysztof Koczur 30 - Bartosz Iskrzycki 38, Jakub Waliczek 86

Finał - 9 marca
(Losowanie gospodarza - 21 września 2018 - siedziba PPN Skoczów)

WSS Wisła 1-1 Błyskawica Drogomyśl 9 marca, 12:00
k. 2-4
Marcin Mazurek 51 - Szymon Płoszaj 23
w Ustroniu

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas