[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Śląski ZPN - Tychy

Runda wstępna - 22 sierpnia

Leśnik Kobiór 1-4 LKS Studzienice 22 sierpnia, 17:00
Rafał Białas 64 - Jan Tomaszczyk 24, Wojciech Janosz 62, 79, Michał Pyrtek 81

1/8 finału - 22 sierpnia

Sokół Wola 2-0 GKS II Tychy 22 sierpnia, 17:00
Sławomir Magiera 7, Grzegorz Kuźnik 80
MKS II Lędziny 2-3 LKS Studzienice 5 września, 17:00
Tomasz Orzegowski 64, Michał Dominiec 87 - Bartłomiej Janosz 39, Sebastian Czudaj 57 (s), Łukasz Grzechnik 68
Iskra Pszczyna 3-0 Fortuna Wyry 22 sierpnia, 17:00
Tomasz Leszczyński 19, Kamil Pustelnik 22, Andrzej Żur 65
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-4 LKS Goczałkowice Zdrój 22 sierpnia, 17:00
Adam Piszczek 27 (s) - Piotr Maroszek 18, 36, Marcin Jaskiernia 25, Damian Baron 40
LKS Studzionka 2-6 Polonia Łaziska Górne 22 sierpnia, 17:00
Damian Król 53, Jakub Placek 81 - Daniel Skiba 23, 48, Ireneusz Badura 37, Szymon Słupik 69, Kamil Adamczyk 79, Daniel Fabisiak 83
UKS Warszowice 2-3 GTS Bojszowy 22 sierpnia, 17:00
Sergiusz Wątor 40, 72 - Kamil Jędrysik 25, Mateusz Stalmach 58, Rafał Burzyk 85
LKS Łąka (k. Pszczyny) 3-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 22 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
MKS Lędziny 0-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 22 sierpnia, 17:00
Dawid Morcinek 49

1/4 finału - 19 września

LKS Studzienice 1-2 Sokół Wola 19 września, 16:00
Jakub Leśnikowski 21 - Sławomir Magiera 32, Wojciech Tomala 90
Iskra Pszczyna 4-0 LKS Goczałkowice Zdrój 26 września, 16:30
Tomasz Zawadzki 31, 42, Łukasz Mąka 74, Andrzej Żur 87
w pierwotnym terminie (19 września, 16:00) odwołany
GTS Bojszowy 0-5 Polonia Łaziska Górne 19 września, 16:00
Błażej Prochownik 19, 90, Mateusz Habor 31, 53, Saba Dżikia 63
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-4 Pniówek Pawłowice Śląskie 5 września, 17:00
Marcin Sobczak 26, Piotr Trąd 37, Mateusz Wrana 64, Wojciech Caniboł 89

1/2 finału - 10 października
(Losowanie - 2 października 2018 - siedziba Podokręgu Tychy)

Sokół Wola 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 10 października, 16:00
Aleksander Stawowy 48 - Wojciech Caniboł 23 (k), 56
Iskra Pszczyna 1-3 Polonia Łaziska Górne 10 października, 16:00
Tomasz Leszczyński 32 (k) - Bartosz Smyła 56, Kamil Uniejewski 60, Daniel Fabisiak 90

Finał - 9 kwietnia

Polonia Łaziska Górne 1-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 kwietnia, 17:00
Saba Dżikia 76 - Damian Zajączkowski 58, Bartosz Włodarczyk 71, Mateusz Szatkowski 88
w Łaziskach Górnych

Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Jatta Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2018/2019 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas