[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
14 goli - Alfredo Morelos (Rangers FC),
9 goli - Raúl Jiménez (Wolverhampton Wanderers FC), Diogo Jota (Wolverhampton Wanderers FC), Danel Sinani (Football 1991 Dudelange),
8 goli - Markus Rosenberg (Malmö FF),
7 goli - Laurent Depoitre (KAA Gent), Facundo Ferreyra (RCD Espanyol), Roman Jaremczuk (KAA Gent), Andraľ ©porar (©K Slovan Bratysława 6, Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1), Marin Tomasov (FK Astana (2)),
6 goli - Andrea Belotti (Torino FC), Myron Boadu (AZ (Alkmaar)), Sam Cosgrove (Aberdeen FC), Bruno Fernandes (Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 5, Manchester United FC 1), Ricardo Horta (SC Braga), Daichi Kamada (Eintracht Frankfurt), Claudiu Keșerü (Łudogorec Razgrad), Paulinho I (SC Braga), Edin Viąća (İstanbul Başakşehir FK),
5 goli - Rasmus Bengtsson (Malmö FF), Víctor Campuzano (RCD Espanyol), Jonathan David (KAA Gent), Munir El Haddadi (Sevilla FC), Mason Greenwood (Manchester United FC), Filip Kostić (Eintracht Frankfurt), Jody Lukoki (Łudogorec Razgrad), Donyell Malen (PSV Eindhoven), Marko Raguľ (Linzer ASK), Umar Sadiq (FK Partizan (Belgrad)), Rúnar Sigurjónsson (FK Astana (2)), Calvin Stengs (AZ (Alkmaar)), Mihret Topčagić (Sūduva Marijampolė), Ivan Tričkovski (AÉK (Larnaka)), Matías Vargas (RCD Espanyol), Emilio Zelaya (Apóllon FC),
4 gole - Joe Aribo (Rangers FC), Ferdy Druijf (AZ (Alkmaar)), Odsonne Édouard (Celtic FC), Caleb Ekuban (Trabzonspor Kulübü), Fabian Frei (FC Basel 1893), Leke James (Molde FK), Teun Koopmeiners (AZ (Alkmaar)), Shayne Lavery (Linfield FC), Guillermo Molins (Malmö FF), Sheyi Ojo (Rangers FC), Erdal Rakip (Malmö FF), Seydouba Soumah (FK Partizan (Belgrad)), Dominik Stolz (Football 1991 Dudelange), Jakub ¦wierczok (Łudogorec Razgrad), Florin Tănase (FCSB Bukareszt),
3 gole - Takuma Asano (FK Partizan (Belgrad)), Yuval Ashkenazi (Maccabi Hajfa), Jefferson Assis (Gżira United FC), Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal FC), Zielimchan Bakajew (Spartak Moskwa), Steven Berghuis (Feyenoord Rotterdam), Jóannes Bjartalíð (KÍ Klaksvík), Josip Brekalo (VfL Wolfsburg), Kevin Bua (FC Basel 1893), Jonathan Calleri (RCD Espanyol), Ryan Christie (Celtic FC), Enzo Crivelli (İstanbul Başakşehir FK), Moanes Dabour (Sevilla FC), Mayron De Almeida (FC Progrès Niedercorn), Ciprian Deac (CFR Cluj), Roman Debełko (Riga FC), Luis Díaz (FC Porto), Matt Doherty (Wolverhampton Wanderers FC), Edin Dľeko (AS Roma), Evandro (CSKA Sofia), Jorge Félix (Piast Gliwice), James Forrest (Celtic FC), Dário Frederico (Neftçı Baku), Miljan Govedarica (H©K Zrinjski (Mostar)), Kai Havertz (TSV Bayer 04 Leverkusen), André Horta (SC Braga), Artem Hromow (Zoria Ługańsk), Oussama Idrissi (AZ (Alkmaar)), Borja Iglesias (RCD Espanyol), Mohammed Ihattaren (PSV Eindhoven), Adis Jahović (Yeni Malatyaspor Kulübü), Steven Joseph-Monrose (Neftçı Baku), João Klauss (Linzer ASK), Justin Kluivert (AS Roma), Anton Kobiałko (Ararat-Armenia Erewan), Marko Livaja (AÉK (Ateny)), Roberto Lopes (Shamrock Rovers FC), Emin Mahmudov (Neftçı Baku), Staniąa Mandić (H©K Zrinjski (Mostar)), Pétros Mántalos (AÉK (Ateny)), Þorsteinn Már Ragnarsson (Stjarnan (Garðabær)), Anthony Martial (Manchester United FC), Gabriel Martinelli (Arsenal FC), Jaime Mata (Getafe CF), Artur Miranjan (Pjunik Erewan), Loïc Nego (Videoton FC Fehérvár), Gonçalo Paciência (Eintracht Frankfurt), Ağabala Ramazanov (Səbail FK), Rochinha (Vitória SC Guimarães), Ángel Rodríguez (Getafe CF), Tiquinho Soares (FC Porto), Lewan Szengelia (Dinamo Tbilisi), Edmond Tapsoba (Vitória SC Guimarães), Slobodan Tedić (FK Čukarički (Belgrad)), João Victor (VfL Wolfsburg), Andy Waterworth (Linfield FC), Kamil Wilczek (Brøndbyernes IF), Simone Zaza (Torino FC),
2 gole - Bogdan Țîru (Viitorul Constanța), Vincent Aboubakar (FC Porto), Tosin Aiyegun (FK Ventspils), Ludovic Ajorque (RC Strasbourg), Lucas Alario (TSV Bayer 04 Leverkusen), Selim Amallah (Royal Standard de Liège), Joseph Amoah (Vitória SC Guimarães), Ari (FK Krasnodar), Roger Assalé (BSC Young Boys Berno), Mohammed Awaed (Maccabi Hajfa), Muharem Bajrami (FK ©kupi (Skopje)), Antoine Bernier (Football 1991 Dudelange), Kamil Biliński (Riga FC), Dan Biton (Łudogorec Razgrad), Mathis Bolly (Molde FK), Éric Botteghin (Feyenoord Rotterdam), Bojan Boľović (FK Sutjeska (Nikąić)), Arthur Cabral (FC Basel 1893), Carlitos (Legia Warszawa), João Carlos Teixeira (Vitória SC Guimarães), Sebastián Coates (Sporting Clube de Portugal (Lizbona)), Antonio Čolak (HNK Rijeka), Florinel Coman (FCSB Bukareszt), Mohamed Coulibaly (FC Vaduz), Wiktor Cyhankow (Dynamo Kijów), Danny da Costa (Eintracht Frankfurt), Erik Daniel (©K Slovan Bratysława), Davidson (Vitória SC Guimarães), Vernon De Marco (©K Slovan Bratysława), Lorenzo De Silvestri (Torino FC), Jermain Defoe (Rangers FC), Leander Dendoncker (Wolverhampton Wanderers FC), Nicolas Diguiny (AS Áris (Saloniki)), Bruno Duarte (Vitória SC Guimarães), Wilson Eduardo (SC Braga), Marcus Edwards (Vitória SC Guimarães), Magnus Eikrem (Molde FK), Youssef El Arabi (Olympiakós SFP (Pireus)), Aderinsoła Eseoła (Kajrat Ałmaty), Christian Fassnacht (BSC Young Boys Berno), Leroy Fer (Feyenoord Rotterdam), Rafael Forster (Łudogorec Razgrad), Fransérgio (SC Braga), Fred (Manchester United FC), Dominik Frieser (Linzer ASK), Serge Gakpé (Apóllon FC), Adri Gallardo (Europa FC), Thiago Galvão (Alaszkert Erewan), Haruna Garba (Debreceni VSC), Joris Gnagnon (Stade Rennais FC), Magaye Guèye (Qarabağ Ağdam), Irfan Hadľić (H©K Zrinjski (Mostar)), Ianis Hagi (Rangers FC), Sead Hakąabanović (IFK Norrköping), Paul Heatley (Crusaders FC), Javier Hernández (Sevilla FC), Hector Hevel (AÉK (Larnaka)), Dávid Holman (©K Slovan Bratysława), Gabriel Iancu (Viitorul Constanța), Agim Ibraimi (FK ©kendija 79 (Tetovo)), Odion Ighalo (Manchester United FC), Dimityr Ilijew (Łokomotiw Płowdiw), Ciro Immobile (SS Lazio), Armando Izzo (Torino FC), Jonn Johannesen (KÍ Klaksvík), Patrik Johannesen (KÍ Klaksvík), Michael Johnston (Celtic FC), Juanfri (St Joseph's FC), Christopher Jullien (Celtic FC), İrfan Kahveci (İstanbul Başakşehir FK), Dominik Kaiser (Brøndbyernes IF), Kenedy (Getafe CF), Semir Kerla (Sūduva Marijampolė), Wahbi Khazri (AS Saint-Étienne Loire), Nikołaj Komliczenko (FK Mladá Boleslav), Hamed Koné (Gżira United FC), Giorgi Koripadze (Czichura Saczchere), Michael Krmenčík (FC Viktoria Plzeň), Yūya Kubo (KAA Gent), Giorgi Kuchianidze (Dinamo Tbilisi), Lewan Kutalia (Dinamo Tbilisi), Alexandre Lacazette (Arsenal FC), Sam Larsson (Feyenoord Rotterdam), Wu Lei (RCD Espanyol), Mario Leitgeb (Wolfsberger AC), Mark Lepik (FC Flora Tallin), Maxime Lestienne (Royal Standard de Liège), Oscar Lewicki (Malmö FF), Mailson Lima (Ararat-Armenia Erewan), Jesper Lindstrøm (Brøndbyernes IF), Adem Ljajić (Beşiktaş JK), Romelu Lukaku (FC Internazionale Milano), Jurij Łogwinienko (FK Astana (2)), Giórgos Manoússos (APS Atrómitos Athinón), Davide Mariani (Lewski Sofia), Saąa Marković (Apóllon FC), Gustavo Marmentini (Alaszkert Erewan), Kevin Martin Krygård (FK Haugesund), Juan Mata (Manchester United FC), Conor McMenamin (Cliftonville F&AC), Mirzad Mehanović (Ordabasy Szymkent), Óscar Melendo (RCD Espanyol), Joel Méndez (UE Sant Julià), Kirk Millar (Linfield FC), Júnior Moraes (Szachtar Donieck), Lewis Morgan (Celtic FC), Callum Morris (Connah's Quay Nomads FC), Roman Murtazajew (FK Astana (2)), Bibras Natcho (FK Partizan (Belgrad)), Dame N'Doye (FC København), Pedro Neto (Wolverhampton Wanderers FC), Rúben Neves (Wolverhampton Wanderers FC), Shamar Nicholson (NK Domľale), Jean-Pierre Nsamé (BSC Young Boys Berno), Louis Ogana (Ararat-Armenia Erewan), Noah Okafor (FC Basel 1893), Ohi Omoijuanfo (Molde FK), Jewgienij Osipow (FC Levadia Tallin), Flávio Paixão (Lechia Gdańsk), Alan Patrick (Szachtar Donieck), Andrija Pavlović (APÓEL (Nikozja)), Adrià Pedrosa (RCD Espanyol), Nicolas Pépé (Arsenal FC), Mihailo Perović (FK Budućnost (Podgorica)), Luiz Phellype (Sporting Clube de Portugal (Lizbona)), Pizzi (SL e Benfica), Vangélis Platéllas (Neftçı Baku), Ezequiel Ponce (Spartak Moskwa), Dani Quintana (Qarabağ Ağdam), Eric Ramírez (FC DAC 1904 Dunajská Streda), Moha Rharsalla (©K Slovan Bratysława), Pêpê Rodrigues (Vitória SC Guimarães), Nazarij Rusyn (Zoria Ługańsk), Alexander Sørloth (Trabzonspor Kulübü), Tambi Sagas (Bnei Yehuda Tel Awiw), Bukayo Saka (Arsenal FC), Michael Santos (FC København), Micheil Sardaliszwili (Czichura Saczchere), Stefan Savić (NK Olimpija (Lublana)), Mychajło Serhijczuk (FK Ventspils), Eden Shamir (Hapoel Beer Szewa), Nikołaj Signiewicz (Ferencvárosi TC), André Silva (Eintracht Frankfurt), Dejvid Sinani (CS Fola Esch), Luis Sinisterra (Feyenoord Rotterdam), Piéros Sotiríou (FC København), Mark Stafford (Linfield FC), Lars Stindl (VfL Borussia Mönchengladbach 1900), Valentin Stocker (FC Basel 1893), Luka Stojanović (FK Čukarički (Belgrad)), Andro ©vrljuga (Sūduva Marijampolė), Josip Tadić (Sūduva Marijampolė), Simon Thern (IFK Norrköping), Marcus Thuram (VfL Borussia Mönchengladbach 1900), Jens Toornstra (Feyenoord Rotterdam), Zoran Toąić (FK Partizan (Belgrad)), Adama Traoré (Wolverhampton Wanderers FC), Kevin Varga (Debreceni VSC), Roland Varga (Ferencvárosi TC), Franco Vázquez (Sevilla FC), Kristoffer Velde (FK Haugesund), Benjamin Verbič (Dynamo Kijów), Luciano Vietto (Sporting Clube de Portugal (Lizbona)), Rúben Vinagre (Wolverhampton Wanderers FC), Slobodan Vuk (NK Domľale), Wout Weghorst (VfL Wolfsburg), Shon Weissman (Wolfsberger AC), Silvan Widmer (FC Basel 1893), Joe Willock (Arsenal FC), Nicolò Zaniolo (AS Roma), Kévin Zohi (RC Strasbourg), Abdellah Zoubir (Qarabağ Ağdam), Niv Zrihan (Hapoel Beer Szewa),
1 gol - Namiq Ələsgərov (Neftçı Baku), Rauf Əliyev (Neftçı Baku), Myenty Abena (©K Slovan Bratysława), Pape Abou Cissé (Olympiakós SFP (Pireus)), David Abraham (Eintracht Frankfurt), Samuel Adegbenro (Rosenborg BK), Mihkel Ainsalu (FC Flora Tallin), Deni Alar (Lewski Sofia), Danijel Aleksić (İstanbul Başakşehir FK), Ali Al-Musrati (Vitória SC Guimarães), Sandro Altunaszwili (Saburtalo Tbilisi), Pål André Helland (Rosenborg BK), Jákup Andreasen (KÍ Klaksvík), Anicet Andrianantenaina (Łudogorec Razgrad), Nikita Andriejew (FC Levadia Tallin), Cristian Ansaldi (Torino FC), Liviu Antal (®algiris Wilno), Marcos Antônio (Szachtar Donieck), Ilja Antonov (Ararat-Armenia Erewan), Marcus Antonsson (Malmö FF), Paulus Arajuuri (Brøndbyernes IF), Charles Aránguiz (TSV Bayer 04 Leverkusen), Marco Aratore (FC Lugano), Rati Ardaziszwili (Czichura Saczchere), Scott Arfield (Rangers FC), Maximilian Arnold (VfL Wolfsburg), Mehmet Arslan (AS La Jeunesse d'Esch), Lewan Arweladze (Zoria Ługańsk), Jasir Asani (Partizani Tirana), Nana Asare (KAA Gent), Fredrik Aursnes (Molde FK), Petros Awetisjan (Ararat-Armenia Erewan), Ziguy Badibanga (Ordabasy Szymkent), Dmitrij Baga (BATE Borysów), Draľen Bagarić (NK ©iroki Brijeg), Issa Bah (FC Progrès Niedercorn), Nabil Bahoui (AIK (Solna)), Leon Bailey (TSV Bayer 04 Leverkusen), Elis Bakaj (Szachtior Soligorsk), Duąan Bakić (FK Budućnost (Podgorica)), Daouda Bamba (SK Brann), Jewhen Banada (FK Ołeksandrija), Nicușor Bancu (Universitatea Craiova), Bence Banó-Szabó (Budapesti Honvéd SE), Samuel Bastien (Royal Standard de Liège), Bastos (SS Lazio), Hélio Batista (FK Ventspils), Dylan Batubinsika (Royal Antwerp FC), Timo Baumgartl (PSV Eindhoven), Ryan Bennett (Wolverhampton Wanderers FC), Marcus Berg (FK Krasnodar), Steven Bergwijn (PSV Eindhoven), Veton Berisha (SK Brann), Adel Bettaieb (Football 1991 Dudelange), Denys Bezborodko (FK Ołeksandrija), Pep Biel (FC København), Cristiano Biraghi (FC Internazionale Milano), Veljko Birmančević (FK Čukarički (Belgrad)), Peter Bjur (Brøndbyernes IF), Nick Blackman (Maccabi Tel Awiw), Eric Boakye (NK Olimpija (Lublana)), Gabrijel Boban (Sheriff Tiraspol), Luka Bobičanec (N© Mura (Murska Sobota)), Yannick Bolasie (Sporting Clube de Portugal (Lizbona)), Franck Boli (Ferencvárosi TC), Vadim Bolohan (Milsami Orhei), Willy Boly (Wolverhampton Wanderers FC), Emmanuel Bonaventure (Club Brugge KV), Kevin Bonifazi (Torino FC), Valdemar Borovskij (Riteriai Wilno), Sabir Bougrine (Football 1991 Dudelange), Tyler Boyd (Beşiktaş JK), Felipe Brisola (Riga FC), John Brooks (VfL Wolfsburg), Eamonn Brophy (Kilmarnock FC), Franz Brorsson (Malmö FF), Garry Buckley (Cork City FC), Witalij Bujal¶kyj (Dynamo Kijów), Andrei Burcă (CFR Cluj), Wouter Burger (Feyenoord Rotterdam), Jack Byrne (Shamrock Rovers FC), Leandro Cabrera (Getafe CF), Mahdi Camara (AS Saint-Étienne Loire), Samuele Campo (FC Basel 1893), Luis Carlos Murillo (Kuopion Palloseura), Cauly (Łudogorec Razgrad), Aleksandar Čavrić (©K Slovan Bratysława), Dani Ceballos (Arsenal FC), Endri Çekiçi (NK Olimpija (Lublana)), Pantelís Chatzidiákos (AZ (Alkmaar)), Issam Chebake (Yeni Malatyaspor Kulübü), Anders Christiansen (Malmö FF), Alexandru Cicâldău (Universitatea Craiova), Łukasz Cie¶lewicz (B36 Tórshavn), Matthew Clarke (Linfield FC), Conor Clifford (St Patrick's Athletic FC), Andrea Compagno (SP Tre Fiori), Joaquín Correa (SS Lazio), Ricardo Correa (Balzan FC), Iulian Cristea (FCSB Bukareszt), Nikola Čumić (FK Radnički (Nisz)), Fiodor Czałow (CSKA Moskwa), Jakub Czerwiński (Piast Gliwice), Arfang Daffé (Dinamo Tbilisi), Armend Dallku (FC Prishtina), Filip Dangubić (FC Spartak Trnava), Jóannes Danielsen (KÍ Klaksvík), Mohammed Daramy (FC København), Sergi Darder (RCD Espanyol), Steven Davis (Rangers FC), Tjay De Barr (Europa FC), Jonathan de Guzmán (Eintracht Frankfurt), Tomás De Vincenti (APÓEL (Nikozja)), Brecht Dejaegere (KAA Gent), Ricardo Delgado (Football 1991 Dudelange), Giórgos Delizíssis (AS Áris (Saloniki)), Kerem Demirbay (TSV Bayer 04 Leverkusen), Deyverson (Getafe CF), Abdoulaye Diakhaté (Ordabasy Szymkent), Babacar Diallo (Kuopion Palloseura), Rúben Dias (SL e Benfica), Marko Divković (FC DAC 1904 Dunajská Streda), Igor Diwiejew (CSKA Moskwa), Dodô (FK Liepāja), Damjan Đoković (CFR Cluj), Ivan Dolček (HNK Hajduk (Split)), Martin Doleľal (FK Jablonec), Rory Donnelly (Cliftonville F&AC), Michael Duffy (Dundalk FC), Rade Dugalić (Kajrat Ałmaty), Denzel Dumfries (PSV Eindhoven), Cristian Dumitru (FCSB Bukareszt), Velibor Đurić (FK Radnik (Bijeljina)), Dylan Duventru (Səbail FK), Artak Edigarjan (Pjunik Erewan), George Edmundson (Rangers FC), Alfred Effiong (Balzan FC), Carel Eiting (AFC Ajax), Martin Ellingsen (Molde FK), Mohamed Elyounoussi (Celtic FC), Youssef En-Nesyri (Sevilla FC), Christian Eriksen (FC Internazionale Milano), Valon Ethemi (FK Kukësi), Evander (FC Midtjylland), Kehinde Fatai (Dinamo Mińsk), Federico Fazio (AS Roma), Lewis Ferguson (Aberdeen FC), Manuel Fernandes (FK Krasnodar), Stuart Findlay (Kilmarnock FC), Viktor Fischer (FC København), Kasper Fisker (Brøndbyernes IF), Mario Fontanella (Valletta FC), Rui Fonte (SC Braga), Vegard Forren (Molde FK), Petteri Forsell (HJK), Jordan Forsythe (Crusaders FC), Carlos Fortes (Universitatea Craiova), William Furtado (VfL Wolfsburg), Timo Furuholm (FC Inter Turku), Mijat Gaćinović (Eintracht Frankfurt), Milan Gajić (FC Vaduz), Cody Gakpo (PSV Eindhoven), Wenderson Galeno (SC Braga), Romain Gall (Malmö FF), Dániel Gazdag (Budapesti Honvéd SE), Geferson (CSKA Sofia), Yannick Gerhardt (VfL Wolfsburg), Alexander Gerndt (FC Lugano), Mohammad Ghadir (Bnei Yehuda Tel Awiw), Giánnis Gianniótas (Apóllon FC), Apóstolos Giánnou (AÉK (Larnaka)), Dimítris Giannoúlis (PAÓK), Morgan Gibbs-White (Wolverhampton Wanderers FC), Bryan Gil (Sevilla FC), Stefan Glarner (FC Thun 1898), Adam Gnezda Čerin (NK Domľale), Thomas Goiginger (Linzer ASK), Renato Gojković (H©K Zrinjski (Mostar)), Connor Goldson (Rangers FC), Eduard Golovljov (JK Trans Narva), Baląa Goranović (FK Zeta (Golubovci)), Joe Gormley (Cliftonville F&AC), Sandro Gotal (Sūduva Marijampolė), Lee Grace (Shamrock Rovers FC), Aaron Greene (Shamrock Rovers FC), Christian Grindheim (FK Haugesund), Walerij Gromyko (Szachtior Soligorsk), Brynjar Guðjónsson (Stjarnan (Garðabær)), Albert Guðmundsson (AZ (Alkmaar)), Alexandre Guedes (Vitória SC Guimarães), Höskuldur Gunnlaugsson (Breiðablik (Kópavogur)), Simon Gustafson (FC Utrecht), Walerian Gwilia (Legia Warszawa), Ádám Gyurcsó (HNK Hajduk (Split)), Rəhman Hacıyev (Neftçı Baku), Tibor Halilović (HNK Rijeka), Linus Hallenius (APÓEL (Nikozja)), Haris Handľić (FK Sarajevo), Nigel Hasselbaink (Hapoel Beer Szewa), Simon Hedlund (Brøndbyernes IF), Hwang Hee-chan (FC Salzburg), Nias Hefti (FC Thun 1898), Chris Hegarty (Crusaders FC), Anthony Hernandez (Lincoln Red Imps FC), Patrick Herrmann (VfL Borussia Mönchengladbach 1900), Eirik Hestad (Molde FK), Martin Hinteregger (Eintracht Frankfurt), Adam Hloľek (AC Sparta Praga), James Holland (Linzer ASK), Karl Holmberg (IFK Norrköping), Mendurim Hoti (Feronikeli Drenas), Adrien Hunou (Stade Rennais FC), Etzaz Hussain (Molde FK), Szabolcs Huszti (Videoton FC Fehérvár), Senijad Ibričić (NK Domľale), Iwan Ignatjew (FK Krasnodar), Jānis Ikaunieks (FK Liepāja), Jordan Ikoko (Łudogorec Razgrad), Darko Ilieski (FK ©kupi (Skopje)), Jo Inge Berget (Malmö FF), Nikóla Ioánnou (APÓEL (Nikozja)), Igor Ivanović (FK Budućnost (Podgorica)), Antoni Iwanow (Universitatea Craiova), Jewgienij Jabłonskij (BATE Borysów), Ryan Jack (Rangers FC), Daniel James (Manchester United FC), Dor Jan (Bnei Yehuda Tel Awiw), Rangelo Janga (FK Astana (2)), Eligijus Jankauskas (Sūduva Marijampolė), Nikołaj Janusz (Szachtior Soligorsk), Maudo Jarjué (FK Austria Wiedeń), Alen Jaąaroski (FK Makedonija Ǵorče Petrov (Skopje)), Iwan Jenin (NK ©iroki Brijeg), Tiemirłan Jerłanow (Ordabasy Szymkent), Bjørn Johnsen (Rosenborg BK), Niklas Jokelainen (Rovaniemen Palloseura), Jonny (UE Sant Julià), Dejan Joveljić (Eintracht Frankfurt), Bassel Jradi (HNK Hajduk (Split)), Juampe (Europa FC), Roland Juhász (Videoton FC Fehérvár), Władłen Jurczenko (Zoria Ługańsk), Marin Jurina (FK ©kupi (Skopje)), Adrian Justinussen (HB Tórshavn), Gļebs Kļuąkins (RFS Ryga), Sory Kaba (FC Midtjylland), Tarik Kada (Rovaniemen Palloseura), Asmir Kajević (FK Čukarički (Belgrad)), Sherif Kallaku (Teuta Durrës), Zsolt Kalmár (FC DAC 1904 Dunajská Streda), Đorđe Kamber (Budapesti Honvéd SE), Vladimirs Kameąs (Riga FC), Guélor Kanga (AC Sparta Praga), Nikita Kaplenko (Dinamo Mińsk), Sven Karič (NK Domľale), Kwame Karikari (Dinamo Tbilisi), Rick Karsdorp (Feyenoord Rotterdam), Kódjo Kassé Alphonse (Ararat-Armenia Erewan), Nikola Katić (Rangers FC), Aléxandros Katránis (APS Atrómitos Athinón), Nodar Kawtaradze (Dinamo Tbilisi), Jevgēņijs Kazačoks (FK Ventspils), Lewan Kenia (Saburtalo Tbilisi), Ryan Kent (Rangers FC), Gyrano Kerk (FC Utrecht), Jurij Kiendysz (Sheriff Tiraspol), Florian Klein (FK Austria Wiedeń), Erling Knudtzon (Molde FK), Władysław Koczerhin (Zoria Ługańsk), Dominik Kohr (Eintracht Frankfurt), Damir Kojaąević (FK Sutjeska (Nikąić)), Orkun Kökçü (Feyenoord Rotterdam), Timothée Kolodziejczak (AS Saint-Étienne Loire), Ibrahima Koné (FK Haugesund), Stefan Kovač (FK Čukarički (Belgrad)), Wiktor Kowałenko (Szachtar Donieck), Dmitri Kruglov (FC Levadia Tallin), Isłambiek Kuat (Kajrat Ałmaty), Sandro Kulenović (Legia Warszawa), Jordan Lam (Cardiff Metropolitan University FC), Didier Lamkel Zé (Royal Antwerp FC), Kasper Larsen (IFK Norrköping), Jordan Larsson (IFK Norrköping), Sebastian Larsson (AIK (Solna)), Rasmus Lauritsen (IFK Norrköping), Manuel Lazzari (SS Lazio), Bohdan Ledniew (Zoria Ługańsk), Greg Leigh (Aberdeen FC), Bruno Leite (FK Haugesund), Darko Lemajić (RFS Ryga), Gal Levi (Hapoel Beer Szewa), Michael Liendl (Wolfsberger AC), Dimítris Limniós (PAÓK), Jesse Lingard (Manchester United FC), Patryk Lipski (Lechia Gdańsk), Ivan Ljubic (SK Sturm Graz), Marin Ljubičić (©K Slovan Bratysława), Uroą Ljubomirac (Balzan FC), Stjepan Lončar (HNK Rijeka), Rafael Lopes (Cracovia), Philip Lowry (Crusaders FC), Javi López (RCD Espanyol), Lluis López (RCD Espanyol), Jean Luc Gbayara (AÉK (Larnaka)), Luka Luković (FK Čukarički (Belgrad)), Ante Majstorović (NK Osijek), Kristijan Malinow (CSKA Sofia), Edgar Manuczarjan (Pjunik Erewan), Marcelinho (Łudogorec Razgrad), Moussa Marega (FC Porto), Nikko Markkula (FC Inter Turku), Jonas Martin (RC Strasbourg), Alexandru Mateiu (Universitatea Craiova), Marek Matějovský (FK Mladá Boleslav), Jérémy Mathieu (Sporting Clube de Portugal (Lizbona)), Uroą Matić (APÓEL (Nikozja)), Javier Matilla (AS Áris (Saloniki)), Giedrius Matulevičius (Sūduva Marijampolė), Mamadou Mbodj (Neftçı Baku), Dieumerci Mbokani (Royal Antwerp FC), Conor McCarthy (Cork City FC), Conor McDermott (Cliftonville F&AC), Niall McGinn (Aberdeen FC), Scott McTominay (Manchester United FC), Abdel Medioub (Dinamo Tbilisi), Maksim Medvedev (Qarabağ Ağdam), Admir Mehmedi (VfL Wolfsburg), Nedim Mekić (FK Radnik (Bijeljina)), Luka Menalo (NK Olimpija (Lublana)), Pedro Mendes (Sporting Clube de Portugal (Lizbona)), Giórgos Merkís (APÓEL (Nikozja)), Muris Meąanović (FK Mladá Boleslav), Míchel (Qarabağ Ağdam), Fredrik Midtsjø (AZ (Alkmaar)), Jurij Miedwiediew (©K Slovan Bratysława), Stefan Mihajlović (FK Radnički (Nisz)), Kristián Mihálek (FC Spartak Trnava), Miloą Mijić (FK Budućnost (Podgorica)), Nemanja Miletić I (FK Partizan (Belgrad)), Sergej Milinković-Savić (SS Lazio), Leroy Millar (Ballymena United FC), Vincenzo Millico (Torino FC), Arturo Mina (Yeni Malatyaspor Kulübü), Denys Miroszniczenko (FK Ołeksandrija), Bogdan Mitrea (FC Spartak Trnava), Kóstas Mítroglou (PSV Eindhoven), Stefan Mitrović (RC Strasbourg), Sebastian Mladen (Viitorul Constanța), Cosmin Moți (Łudogorec Razgrad), Jorge Molina (Getafe CF), Jérémy Morel (Stade Rennais FC), Hervaine Moukam (BATE Borysów), Paul-José M'Poku (Royal Standard de Liège), Belmin Muratović (FC Progrès Niedercorn), Robert Murić (HNK Rijeka), Shkodran Mustafi (Arsenal FC), Witalij Mykołenko (Dynamo Kijów), Luciano Narsingh (Feyenoord Rotterdam), Umut Nayir (Beşiktaş JK), Ousmane N'Diaye (Sheriff Tiraspol), Evan N'Dicka (Eintracht Frankfurt), Robert Ndip També (Sheriff Tiraspol), Uroą Nenadović (Alaszkert Erewan), Michael Ngadeu-Ngadjui (KAA Gent), David N'Gog (Budapesti Honvéd SE), Tokmac Nguen (Ferencvárosi TC), Costa Nhamoinesu (AC Sparta Praga), M'Baye Niang (Stade Rennais FC), Nika Ninua (Dinamo Tbilisi), Nono (©K Slovan Bratysława), Filip Novák (Trabzonspor Kulübü), Olivier Ntcham (Celtic FC), Kyrian Nwabueze (KF Laçi), Anthony Nwakaeme (Trabzonspor Kulübü), Răzvan Oaidă (FCSB Bukareszt), Chikeluba Ofoedu (Maccabi Tel Awiw), Billel Omrani (CFR Cluj), Gary O'Neill (Shamrock Rovers FC), Jérôme Onguéné (FC Salzburg), Frank Onyeka (FC Midtjylland), Ramazan Orazow (Kajrat Ałmaty), Paulo Otávio (VfL Wolfsburg), Thomas Ouwejan (AZ (Alkmaar)), Alen Oľbolt (Łokomotiw Płowdiw), Ognjen Oľegović (FK Partizan (Belgrad)), Armands Pētersons (Riga FC), João Palhinha (SC Braga), Ionuț Panțîru (FCSB Bukareszt), Fótis Papoulís (Apóllon FC), Abdülkadir Parmak (Trabzonspor Kulübü), Paulinho II (Lewski Sofia), João Pedro (Vitória SC Guimarães), André Pereira (Vitória SC Guimarães), Andreas Pereira (Manchester United FC), Danilo Pereira (AFC Ajax), Carles Pérez (AS Roma), Diego Perotti (AS Roma), Pætur Petersen (HB Tórshavn), Raoul Petretta (FC Basel 1893), Lasse Petry (Valur (Reykjavík)), Enric Pi (FC Santa Coloma), Giánnis Píttas (Apóllon FC), Maksym Płakuszczenko (Maccabi Hajfa), Ihor Płastun (KAA Gent), Matej Podlogar (NK Domľale), Rudi Poľeg Vancaą (NK Maribor), Jakov Puljić (HNK Rijeka), Henrik Pürg (FC Flora Tallin), Sander Puri (JK Nõmme Kalju), Simen Raaen Sandmæl (KÍ Klaksvík), Reinhold Ranftl (Linzer ASK), Rangel (Kuopion Palloseura), Simone Rapp (FC Thun 1898), Marcus Rashford (Manchester United FC), Rafael Ratão (©K Slovan Bratysława), Dylan Rees (Cardiff Metropolitan University FC), Faycal Rherras (Qarabağ Ağdam), Richard (Qarabağ Ağdam), Tosaint Ricketts (Sūduva Marijampolė), Søren Rieks (Malmö FF), Spýros Risvánis (APS Atrómitos Athinón), Marcel Ritzmaier (Wolfsberger AC), Enzo Roco (Beşiktaş JK), Ivo Rodrigues (Royal Antwerp FC), Tiago Rodrigues (CSKA Sofia), Mihai Roman (Universitatea Craiova), Jaime Romero (Qarabağ Ağdam), Connor Ronan (FC DAC 1904 Dunajská Streda), Mario Rondón (CFR Cluj), Pablo Rosario (PSV Eindhoven), Dorin Rotariu (FK Astana (2)), Abel Ruiz (SC Braga), Raúl Ruiz (AÉK (Larnaka)), Nikita Rukavytsya (Maccabi Hajfa), Pawieł Rybak (Szachtior Soligorsk), Romain Saïss (Wolverhampton Wanderers FC), Naor Sabag (Hapoel Beer Szewa), Behrang Safari (Malmö FF), Ramzi Safuri (Hapoel Beer Szewa), Hugin Samuelsen (B36 Tórshavn), Martin Samuelsen (FK Haugesund), Aaron Sánchez (UE Engordany), Niklas Sandberg (FK Haugesund), Adrián Sardinero (Apóllon FC), Vujadin Savić (APÓEL (Nikozja)), Christian Schneuwly (FC Luzern), André Schürrle (Spartak Moskwa), Daniel Schwaab (PSV Eindhoven), Dominik Schwizer (FC Vaduz), Aleksandar ©ćekić (FK Partizan (Belgrad)), Danilo Sekulić (Alaszkert Erewan), Maic Sema (IFK Norrköping), Yarden Shua (Maccabi Hajfa), Kolbeinn Sigþórsson (AIK (Solna)), Dávid Sigér (Ferencvárosi TC), Baldur Sigurðsson (Stjarnan (Garðabær)), Gregor Sikoąek (NK Domľale), Aílton Silva (Qarabağ Ağdam), Gabriel Silva (AS Saint-Étienne Loire), Rafa Silva (SL e Benfica), Vlasiy Sinyavskiy (FC Flora Tallin), Artem Sitało (FK Ołeksandrija), Maksim Skawysz (BATE Borysów), Martin ©krtel (İstanbul Başakşehir FK), Michal ©kvarka (Ferencvárosi TC), Alex Sobczyk (FC Spartak Trnava), José Sosa (Trabzonspor Kulübü), Lucas Souza (APÓEL (Nikozja)), Damir ©ovąić (H©K Zrinjski (Mostar)), Dan Spătaru (FK Liepāja), Marvin Spielmann (BSC Young Boys Berno), Leonardo Spinazzola (AS Roma), Jon ©porn (N© Mura (Murska Sobota)), Jens Stage (FC København), Artem Starhorod¶kyj (FK Witebsk), Taras Stepanenko (Szachtar Donieck), Filip Stevanović (FK Partizan (Belgrad)), Paweł Stolarski (Legia Warszawa), Stopira (Videoton FC Fehérvár), Ingars Stuglis (FK Ventspils), Yukinari Sugawara (AZ (Alkmaar)), Kaspars Svārups (FK Ventspils), Artem Szabanow (Dynamo Kijów), Attila Szalai (Apóllon FC), Csaba Szatmári (Debreceni VSC), Aleksiej Szczotkin (Ordabasy Szymkent), Dmitrij Szomko (FK Astana (2)), Karol ¦widerski (PAÓK), Nikita Tankow (Alaszkert Erewan), Mykyta Tatarkow (Szachtior Soligorsk), Marcos Tavares (NK Maribor), Rafael Tavares (FC Spartak Trnava), Mavis Tchibota (Łudogorec Razgrad), Taijo Teniste (SK Brann), Isaac Thelin (Malmö FF), Adrien Thomasson (RC Strasbourg), Nicolaj Thomsen (FC København), Tobias Thomsen (KR (Reykjavík)), Simon Tibbling (Brøndbyernes IF), Óliver Torres (Sevilla FC), Lucas Torró (Eintracht Frankfurt), Gernot Trauner (Linzer ASK), Francisco Trincão (SC Braga), Daniils Ulimbaąevs (FK Ventspils), Andreas Ulmer (FC Salzburg), Javier Umbides (APS Atrómitos Athinón), Karolis Uzėla (®algiris Wilno), Filip Valenčič (FC Inter Turku), Zinho Vanheusden (Royal Standard de Liège), Konstantin Vassiljev (FC Flora Tallin), Bogdan Vătăjelu (Universitatea Craiova), Tim Väyrynen (HJK), Ovidijus Verbickas (Sūduva Marijampolė), Jordan Veretout (AS Roma), Bruno Viana (SC Braga), Kristopher Vida (FC DAC 1904 Dunajská Streda), Dídac Vilà (RCD Espanyol), Tonny Vilhena (FK Krasnodar), Federico Villar (St Joseph's FC), Nikola Vlaąić (CSKA Moskwa), Idriz Voca (FC Luzern), Miloą Vučić (FK Budućnost (Podgorica)), Tin Vukmanić (RFS Ryga), Ante Vukuąić (NK Olimpija (Lublana)), Liam Walker (Europa FC), Wánderson (Łudogorec Razgrad), Erik Wardanjan (Pjunik Erewan), Mateusz Wieteska (Legia Warszawa), Jude Winchester (Ballymena United FC), Taron Woskanjan (Alaszkert Erewan), Scott Wright (Aberdeen FC), Stijn Wuytens (AZ (Alkmaar)), Ashley Young (Manchester United FC), Maksym Zaderaka (FK Ołeksandrija), Giorgi Zaria (Dinamo Tbilisi), Dejan Zarubica (FK Budućnost (Podgorica)), Luca Zuffi (FC Basel 1893), Nikola ®ugić (UE Engordany), İsmayıl Zülfüqarlı (Neftçı Baku), Maksim Żestokow (Pjunik Erewan).

Strzelcy według drużyn:
 
İstanbul Başakşehir FK: 6 - Edin Viąća, 3 - Enzo Crivelli, 2 - İrfan Kahveci, 1 - Danijel Aleksić, Martin ©krtel
Aberdeen FC: 6 - Sam Cosgrove, 1 - Lewis Ferguson, Greg Leigh, Niall McGinn, Scott Wright
AC Sparta Praga: 1 - Adam Hloľek, Guélor Kanga, Costa Nhamoinesu
AÉK (Ateny): 3 - Marko Livaja, Pétros Mántalos
AÉK (Larnaka): 5 - Ivan Tričkovski, 2 - Hector Hevel, 1 - Apóstolos Giánnou, Jean Luc Gbayara, Raúl Ruiz
AFC Ajax: 1 - Carel Eiting, Danilo Pereira
AIK (Solna): 1 - Nabil Bahoui, Sebastian Larsson, Kolbeinn Sigþórsson
Alaszkert Erewan: 2 - Thiago Galvão, Gustavo Marmentini, 1 - Uroą Nenadović, Danilo Sekulić, Nikita Tankow, Taron Woskanjan
APÓEL (Nikozja): 2 - Andrija Pavlović, 1 - Tomás De Vincenti, Linus Hallenius, Nikóla Ioánnou, Uroą Matić, Giórgos Merkís, Vujadin Savić, Lucas Souza
Apóllon FC: 5 - Emilio Zelaya, 2 - Serge Gakpé, Saąa Marković, 1 - Giánnis Gianniótas, Fótis Papoulís, Giánnis Píttas, Adrián Sardinero, Attila Szalai
APS Atrómitos Athinón: 2 - Giórgos Manoússos, 1 - Aléxandros Katránis, Spýros Risvánis, Javier Umbides
Ararat-Armenia Erewan: 3 - Anton Kobiałko, 2 - Mailson Lima, Louis Ogana, 1 - Ilja Antonov, Petros Awetisjan, Kódjo Kassé Alphonse
Arsenal FC: 3 - Pierre-Emerick Aubameyang, Gabriel Martinelli, 2 - Alexandre Lacazette, Nicolas Pépé, Bukayo Saka, Joe Willock, 1 - Dani Ceballos, Shkodran Mustafi
AS Áris (Saloniki): 2 - Nicolas Diguiny, 1 - Giórgos Delizíssis, Javier Matilla
AS La Jeunesse d'Esch: 1 - Mehmet Arslan
AS Roma: 3 - Edin Dľeko, Justin Kluivert, 2 - Nicolò Zaniolo, 1 - Federico Fazio, Carles Pérez, Diego Perotti, Leonardo Spinazzola, Jordan Veretout
AS Saint-Étienne Loire: 2 - Wahbi Khazri, 1 - Mahdi Camara, Timothée Kolodziejczak, Gabriel Silva
AZ (Alkmaar): 6 - Myron Boadu, 5 - Calvin Stengs, 4 - Ferdy Druijf, Teun Koopmeiners, 3 - Oussama Idrissi, 1 - Pantelís Chatzidiákos, Albert Guðmundsson, Fredrik Midtsjø, Thomas Ouwejan, Yukinari Sugawara, Stijn Wuytens
B36 Tórshavn: 1 - Łukasz Cie¶lewicz, Hugin Samuelsen
Ballymena United FC: 1 - Leroy Millar, Jude Winchester
Balzan FC: 1 - Ricardo Correa, Alfred Effiong, Uroą Ljubomirac
BATE Borysów: 1 - Dmitrij Baga, Jewgienij Jabłonskij, Hervaine Moukam, Maksim Skawysz
Beşiktaş JK: 2 - Adem Ljajić, 1 - Tyler Boyd, Umut Nayir, Enzo Roco
Bnei Yehuda Tel Awiw: 2 - Tambi Sagas, 1 - Mohammad Ghadir, Dor Jan
Brøndbyernes IF: 3 - Kamil Wilczek, 2 - Dominik Kaiser, Jesper Lindstrøm, 1 - Paulus Arajuuri, Peter Bjur, Kasper Fisker, Simon Hedlund, Simon Tibbling
Breiðablik (Kópavogur): 1 - Höskuldur Gunnlaugsson
BSC Young Boys Berno: 2 - Roger Assalé, Christian Fassnacht, Jean-Pierre Nsamé, 1 - Marvin Spielmann
Budapesti Honvéd SE: 1 - Bence Banó-Szabó, Dániel Gazdag, Đorđe Kamber, David N'Gog
Cardiff Metropolitan University FC: 1 - Jordan Lam, Dylan Rees
Celtic FC: 4 - Odsonne Édouard, 3 - Ryan Christie, James Forrest, 2 - Michael Johnston, Christopher Jullien, Lewis Morgan, 1 - Mohamed Elyounoussi, Olivier Ntcham
CFR Cluj: 3 - Ciprian Deac, 1 - Andrei Burcă, Damjan Đoković, Billel Omrani, Mario Rondón
Cliftonville F&AC: 2 - Conor McMenamin, 1 - Rory Donnelly, Joe Gormley, Conor McDermott
Club Brugge KV: 1 - Emmanuel Bonaventure
Connah's Quay Nomads FC: 2 - Callum Morris
Cork City FC: 1 - Garry Buckley, Conor McCarthy
Cracovia: 1 - Rafael Lopes
Crusaders FC: 2 - Paul Heatley, 1 - Jordan Forsythe, Chris Hegarty, Philip Lowry
CS Fola Esch: 2 - Dejvid Sinani
CSKA Moskwa: 1 - Fiodor Czałow, Igor Diwiejew, Nikola Vlaąić
CSKA Sofia: 3 - Evandro, 1 - Geferson, Kristijan Malinow, Tiago Rodrigues
Czichura Saczchere: 2 - Giorgi Koripadze, Micheil Sardaliszwili, 1 - Rati Ardaziszwili
Debreceni VSC: 2 - Haruna Garba, Kevin Varga, 1 - Csaba Szatmári
Dinamo Mińsk: 1 - Kehinde Fatai, Nikita Kaplenko
Dinamo Tbilisi: 3 - Lewan Szengelia, 2 - Giorgi Kuchianidze, Lewan Kutalia, 1 - Arfang Daffé, Kwame Karikari, Nodar Kawtaradze, Abdel Medioub, Nika Ninua, Giorgi Zaria
Dundalk FC: 1 - Michael Duffy
Dynamo Kijów: 2 - Wiktor Cyhankow, Benjamin Verbič, 1 - Witalij Bujal¶kyj, Witalij Mykołenko, Artem Szabanow
Eintracht Frankfurt: 6 - Daichi Kamada, 5 - Filip Kostić, 3 - Gonçalo Paciência, 2 - Danny da Costa, André Silva, 1 - David Abraham, Jonathan de Guzmán, Mijat Gaćinović, Martin Hinteregger, Dejan Joveljić, Dominik Kohr, Evan N'Dicka, Lucas Torró
Europa FC: 2 - Adri Gallardo, 1 - Tjay De Barr, Juampe, Liam Walker
FC Basel 1893: 4 - Fabian Frei, 3 - Kevin Bua, 2 - Arthur Cabral, Noah Okafor, Valentin Stocker, Silvan Widmer, 1 - Samuele Campo, Raoul Petretta, Luca Zuffi
FC DAC 1904 Dunajská Streda: 2 - Eric Ramírez, 1 - Marko Divković, Zsolt Kalmár, Connor Ronan, Kristopher Vida
FC Flora Tallin: 2 - Mark Lepik, 1 - Mihkel Ainsalu, Henrik Pürg, Vlasiy Sinyavskiy, Konstantin Vassiljev
FC Inter Turku: 1 - Timo Furuholm, Nikko Markkula, Filip Valenčič
FC Internazionale Milano: 2 - Romelu Lukaku, 1 - Cristiano Biraghi, Christian Eriksen
FC København: 2 - Dame N'Doye, Michael Santos, Piéros Sotiríou, 1 - Pep Biel, Mohammed Daramy, Viktor Fischer, Jens Stage, Nicolaj Thomsen
FC Levadia Tallin: 2 - Jewgienij Osipow, 1 - Nikita Andriejew, Dmitri Kruglov
FC Lugano: 1 - Marco Aratore, Alexander Gerndt
FC Luzern: 1 - Christian Schneuwly, Idriz Voca
FC Midtjylland: 1 - Evander, Sory Kaba, Frank Onyeka
FC Porto: 3 - Luis Díaz, Tiquinho Soares, 2 - Vincent Aboubakar, 1 - Moussa Marega
FC Prishtina: 1 - Armend Dallku
FC Progrès Niedercorn: 3 - Mayron De Almeida, 1 - Issa Bah, Belmin Muratović
FC Salzburg: 1 - Hwang Hee-chan, Jérôme Onguéné, Andreas Ulmer
FC Santa Coloma: 1 - Enric Pi
FC Spartak Trnava: 1 - Filip Dangubić, Kristián Mihálek, Bogdan Mitrea, Alex Sobczyk, Rafael Tavares
FC Thun 1898: 1 - Stefan Glarner, Nias Hefti, Simone Rapp
FC Utrecht: 1 - Simon Gustafson, Gyrano Kerk
FC Vaduz: 2 - Mohamed Coulibaly, 1 - Milan Gajić, Dominik Schwizer
FC Viktoria Plzeň: 2 - Michael Krmenčík
FCSB Bukareszt: 4 - Florin Tănase, 2 - Florinel Coman, 1 - Iulian Cristea, Cristian Dumitru, Răzvan Oaidă, Ionuț Panțîru
Ferencvárosi TC: 2 - Nikołaj Signiewicz, Roland Varga, 1 - Franck Boli, Tokmac Nguen, Dávid Sigér, Michal ©kvarka
Feronikeli Drenas: 1 - Mendurim Hoti
Feyenoord Rotterdam: 3 - Steven Berghuis, 2 - Éric Botteghin, Leroy Fer, Sam Larsson, Luis Sinisterra, Jens Toornstra, 1 - Wouter Burger, Rick Karsdorp, Orkun Kökçü, Luciano Narsingh
FK Astana (2): 7 - Marin Tomasov, 5 - Rúnar Sigurjónsson, 2 - Jurij Łogwinienko, Roman Murtazajew, 1 - Rangelo Janga, Dorin Rotariu, Dmitrij Szomko
FK Austria Wiedeń: 1 - Maudo Jarjué, Florian Klein
FK Budućnost (Podgorica): 2 - Mihailo Perović, 1 - Duąan Bakić, Igor Ivanović, Miloą Mijić, Miloą Vučić, Dejan Zarubica
FK Čukarički (Belgrad): 3 - Slobodan Tedić, 2 - Luka Stojanović, 1 - Veljko Birmančević, Asmir Kajević, Stefan Kovač, Luka Luković
FK Haugesund: 2 - Kevin Martin Krygård, Kristoffer Velde, 1 - Christian Grindheim, Ibrahima Koné, Bruno Leite, Martin Samuelsen, Niklas Sandberg
FK Jablonec: 1 - Martin Doleľal
FK Krasnodar: 2 - Ari, 1 - Marcus Berg, Manuel Fernandes, Iwan Ignatjew, Tonny Vilhena
FK Kukësi: 1 - Valon Ethemi
FK Liepāja: 1 - Dodô, Jānis Ikaunieks, Dan Spătaru
FK Makedonija Ǵorče Petrov (Skopje): 1 - Alen Jaąaroski
FK Mladá Boleslav: 2 - Nikołaj Komliczenko, 1 - Marek Matějovský, Muris Meąanović
FK Ołeksandrija: 1 - Jewhen Banada, Denys Bezborodko, Denys Miroszniczenko, Artem Sitało, Maksym Zaderaka
FK Partizan (Belgrad): 5 - Umar Sadiq, 4 - Seydouba Soumah, 3 - Takuma Asano, 2 - Bibras Natcho, Zoran Toąić, 1 - Nemanja Miletić I, Ognjen Oľegović, Aleksandar ©ćekić, Filip Stevanović
FK Radnički (Nisz): 1 - Nikola Čumić, Stefan Mihajlović
FK Radnik (Bijeljina): 1 - Velibor Đurić, Nedim Mekić
FK Sarajevo: 1 - Haris Handľić
FK ©kendija 79 (Tetovo): 2 - Agim Ibraimi
FK ©kupi (Skopje): 2 - Muharem Bajrami, 1 - Darko Ilieski, Marin Jurina
FK Sutjeska (Nikąić): 2 - Bojan Boľović, 1 - Damir Kojaąević
FK Ventspils: 2 - Tosin Aiyegun, Mychajło Serhijczuk, 1 - Hélio Batista, Jevgēņijs Kazačoks, Ingars Stuglis, Kaspars Svārups, Daniils Ulimbaąevs
FK Witebsk: 1 - Artem Starhorod¶kyj
FK Zeta (Golubovci): 1 - Baląa Goranović
Football 1991 Dudelange: 9 - Danel Sinani, 4 - Dominik Stolz, 2 - Antoine Bernier, 1 - Adel Bettaieb, Sabir Bougrine, Ricardo Delgado
Getafe CF: 3 - Jaime Mata, Ángel Rodríguez, 2 - Kenedy, 1 - Leandro Cabrera, Deyverson, Jorge Molina
Gżira United FC: 3 - Jefferson Assis, 2 - Hamed Koné
Hapoel Beer Szewa: 2 - Eden Shamir, Niv Zrihan, 1 - Nigel Hasselbaink, Gal Levi, Naor Sabag, Ramzi Safuri
HB Tórshavn: 1 - Adrian Justinussen, Pætur Petersen
HJK: 1 - Petteri Forsell, Tim Väyrynen
HNK Hajduk (Split): 1 - Ivan Dolček, Ádám Gyurcsó, Bassel Jradi
HNK Rijeka: 2 - Antonio Čolak, 1 - Tibor Halilović, Stjepan Lončar, Robert Murić, Jakov Puljić
H©K Zrinjski (Mostar): 3 - Miljan Govedarica, Staniąa Mandić, 2 - Irfan Hadľić, 1 - Renato Gojković, Damir ©ovąić
IFK Norrköping: 2 - Sead Hakąabanović, Simon Thern, 1 - Karl Holmberg, Kasper Larsen, Jordan Larsson, Rasmus Lauritsen, Maic Sema
JK Nõmme Kalju: 1 - Sander Puri
JK Trans Narva: 1 - Eduard Golovljov
KAA Gent: 7 - Laurent Depoitre, Roman Jaremczuk, 5 - Jonathan David, 2 - Yūya Kubo, 1 - Nana Asare, Brecht Dejaegere, Michael Ngadeu-Ngadjui, Ihor Płastun
Kajrat Ałmaty: 2 - Aderinsoła Eseoła, 1 - Rade Dugalić, Isłambiek Kuat, Ramazan Orazow
KF Laçi: 1 - Kyrian Nwabueze
KÍ Klaksvík: 3 - Jóannes Bjartalíð, 2 - Jonn Johannesen, Patrik Johannesen, 1 - Jákup Andreasen, Jóannes Danielsen, Simen Raaen Sandmæl
Kilmarnock FC: 1 - Eamonn Brophy, Stuart Findlay
KR (Reykjavík): 1 - Tobias Thomsen
Kuopion Palloseura: 1 - Luis Carlos Murillo, Babacar Diallo, Rangel
Lechia Gdańsk: 2 - Flávio Paixão, 1 - Patryk Lipski
Legia Warszawa: 2 - Carlitos, 1 - Walerian Gwilia, Sandro Kulenović, Paweł Stolarski, Mateusz Wieteska
Lewski Sofia: 2 - Davide Mariani, 1 - Deni Alar, Paulinho II
Lincoln Red Imps FC: 1 - Anthony Hernandez
Linfield FC: 4 - Shayne Lavery, 3 - Andy Waterworth, 2 - Kirk Millar, Mark Stafford, 1 - Matthew Clarke
Linzer ASK: 5 - Marko Raguľ, 3 - João Klauss, 2 - Dominik Frieser, 1 - Thomas Goiginger, James Holland, Reinhold Ranftl, Gernot Trauner
Łokomotiw Płowdiw: 2 - Dimityr Ilijew, 1 - Alen Oľbolt
Łudogorec Razgrad: 6 - Claudiu Keșerü, 5 - Jody Lukoki, 4 - Jakub ¦wierczok, 2 - Dan Biton, Rafael Forster, 1 - Anicet Andrianantenaina, Cauly, Jordan Ikoko, Marcelinho, Cosmin Moți, Mavis Tchibota, Wánderson
Maccabi Hajfa: 3 - Yuval Ashkenazi, 2 - Mohammed Awaed, 1 - Maksym Płakuszczenko, Nikita Rukavytsya, Yarden Shua
Maccabi Tel Awiw: 1 - Nick Blackman, Chikeluba Ofoedu
Malmö FF: 8 - Markus Rosenberg, 5 - Rasmus Bengtsson, 4 - Guillermo Molins, Erdal Rakip, 2 - Oscar Lewicki, 1 - Marcus Antonsson, Franz Brorsson, Anders Christiansen, Romain Gall, Jo Inge Berget, Søren Rieks, Behrang Safari, Isaac Thelin
Manchester United FC: 5 - Mason Greenwood, 3 - Anthony Martial, 2 - Fred, Odion Ighalo, Juan Mata, 1 - Bruno Fernandes, Daniel James, Jesse Lingard, Scott McTominay, Andreas Pereira, Marcus Rashford, Ashley Young
Milsami Orhei: 1 - Vadim Bolohan
Molde FK: 4 - Leke James, 2 - Mathis Bolly, Magnus Eikrem, Ohi Omoijuanfo, 1 - Fredrik Aursnes, Martin Ellingsen, Vegard Forren, Eirik Hestad, Etzaz Hussain, Erling Knudtzon
Neftçı Baku: 3 - Dário Frederico, Steven Joseph-Monrose, Emin Mahmudov, 2 - Vangélis Platéllas, 1 - Namiq Ələsgərov, Rauf Əliyev, Rəhman Hacıyev, Mamadou Mbodj, İsmayıl Zülfüqarlı
NK Domľale: 2 - Shamar Nicholson, Slobodan Vuk, 1 - Adam Gnezda Čerin, Senijad Ibričić, Sven Karič, Matej Podlogar, Gregor Sikoąek
NK Maribor: 1 - Rudi Poľeg Vancaą, Marcos Tavares
NK Olimpija (Lublana): 2 - Stefan Savić, 1 - Eric Boakye, Endri Çekiçi, Luka Menalo, Ante Vukuąić
NK Osijek: 1 - Ante Majstorović
NK ©iroki Brijeg: 1 - Draľen Bagarić, Iwan Jenin
N© Mura (Murska Sobota): 1 - Luka Bobičanec, Jon ©porn
Olympiakós SFP (Pireus): 2 - Youssef El Arabi, 1 - Pape Abou Cissé
Ordabasy Szymkent: 2 - Mirzad Mehanović, 1 - Ziguy Badibanga, Abdoulaye Diakhaté, Tiemirłan Jerłanow, Aleksiej Szczotkin
PAÓK: 1 - Dimítris Giannoúlis, Dimítris Limniós, Karol ¦widerski
Partizani Tirana: 1 - Jasir Asani
Piast Gliwice: 3 - Jorge Félix, 1 - Jakub Czerwiński
Pjunik Erewan: 3 - Artur Miranjan, 1 - Artak Edigarjan, Edgar Manuczarjan, Erik Wardanjan, Maksim Żestokow
PSV Eindhoven: 5 - Donyell Malen, 3 - Mohammed Ihattaren, 1 - Timo Baumgartl, Steven Bergwijn, Denzel Dumfries, Cody Gakpo, Kóstas Mítroglou, Pablo Rosario, Daniel Schwaab
Qarabağ Ağdam: 2 - Magaye Guèye, Dani Quintana, Abdellah Zoubir, 1 - Maksim Medvedev, Míchel, Faycal Rherras, Richard, Jaime Romero, Aílton Silva
Rangers FC: 14 - Alfredo Morelos, 4 - Joe Aribo, Sheyi Ojo, 2 - Jermain Defoe, Ianis Hagi, 1 - Scott Arfield, Steven Davis, George Edmundson, Connor Goldson, Ryan Jack, Nikola Katić, Ryan Kent
RC Strasbourg: 2 - Ludovic Ajorque, Kévin Zohi, 1 - Jonas Martin, Stefan Mitrović, Adrien Thomasson
RCD Espanyol: 7 - Facundo Ferreyra, 5 - Víctor Campuzano, Matías Vargas, 3 - Jonathan Calleri, Borja Iglesias, 2 - Wu Lei, Óscar Melendo, Adrià Pedrosa, 1 - Sergi Darder, Javi López, Lluis López, Dídac Vilà
RFS Ryga: 1 - Gļebs Kļuąkins, Darko Lemajić, Tin Vukmanić
Riga FC: 3 - Roman Debełko, 2 - Kamil Biliński, 1 - Felipe Brisola, Vladimirs Kameąs, Armands Pētersons
Riteriai Wilno: 1 - Valdemar Borovskij
Rosenborg BK: 1 - Samuel Adegbenro, Pål André Helland, Bjørn Johnsen
Rovaniemen Palloseura: 1 - Niklas Jokelainen, Tarik Kada
Royal Antwerp FC: 1 - Dylan Batubinsika, Didier Lamkel Zé, Dieumerci Mbokani, Ivo Rodrigues
Royal Standard de Liège: 2 - Selim Amallah, Maxime Lestienne, 1 - Samuel Bastien, Paul-José M'Poku, Zinho Vanheusden
Sūduva Marijampolė: 5 - Mihret Topčagić, 2 - Semir Kerla, Andro ©vrljuga, Josip Tadić, 1 - Sandro Gotal, Eligijus Jankauskas, Giedrius Matulevičius, Tosaint Ricketts, Ovidijus Verbickas
Səbail FK: 3 - Ağabala Ramazanov, 1 - Dylan Duventru
Saburtalo Tbilisi: 1 - Sandro Altunaszwili, Lewan Kenia
SC Braga: 6 - Ricardo Horta, Paulinho I, 3 - André Horta, 2 - Wilson Eduardo, Fransérgio, 1 - Rui Fonte, Wenderson Galeno, João Palhinha, Abel Ruiz, Francisco Trincão, Bruno Viana
Sevilla FC: 5 - Munir El Haddadi, 3 - Moanes Dabour, 2 - Javier Hernández, Franco Vázquez, 1 - Youssef En-Nesyri, Bryan Gil, Óliver Torres
Shamrock Rovers FC: 3 - Roberto Lopes, 1 - Jack Byrne, Lee Grace, Aaron Greene, Gary O'Neill
Sheriff Tiraspol: 1 - Gabrijel Boban, Jurij Kiendysz, Ousmane N'Diaye, Robert Ndip També
SK Brann: 1 - Daouda Bamba, Veton Berisha, Taijo Teniste
©K Slovan Bratysława: 6 - Andraľ ©porar, 2 - Erik Daniel, Vernon De Marco, Dávid Holman, Moha Rharsalla, 1 - Myenty Abena, Aleksandar Čavrić, Marin Ljubičić, Jurij Miedwiediew, Nono, Rafael Ratão
SK Sturm Graz: 1 - Ivan Ljubic
SL e Benfica: 2 - Pizzi, 1 - Rúben Dias, Rafa Silva
SP Tre Fiori: 1 - Andrea Compagno
Spartak Moskwa: 3 - Zielimchan Bakajew, 2 - Ezequiel Ponce, 1 - André Schürrle
Sporting Clube de Portugal (Lizbona): 5 - Bruno Fernandes, 2 - Sebastián Coates, Luiz Phellype, Luciano Vietto, 1 - Yannick Bolasie, Jérémy Mathieu, Pedro Mendes, Andraľ ©porar
SS Lazio: 2 - Ciro Immobile, 1 - Bastos, Joaquín Correa, Manuel Lazzari, Sergej Milinković-Savić
St Joseph's FC: 2 - Juanfri, 1 - Federico Villar
St Patrick's Athletic FC: 1 - Conor Clifford
Stade Rennais FC: 2 - Joris Gnagnon, 1 - Adrien Hunou, Jérémy Morel, M'Baye Niang
Stjarnan (Garðabær): 3 - Þorsteinn Már Ragnarsson, 1 - Brynjar Guðjónsson, Baldur Sigurðsson
Szachtar Donieck: 2 - Júnior Moraes, Alan Patrick, 1 - Marcos Antônio, Wiktor Kowałenko, Taras Stepanenko
Szachtior Soligorsk: 1 - Elis Bakaj, Walerij Gromyko, Nikołaj Janusz, Pawieł Rybak, Mykyta Tatarkow
Teuta Durrës: 1 - Sherif Kallaku
Torino FC: 6 - Andrea Belotti, 3 - Simone Zaza, 2 - Lorenzo De Silvestri, Armando Izzo, 1 - Cristian Ansaldi, Kevin Bonifazi, Vincenzo Millico
Trabzonspor Kulübü: 4 - Caleb Ekuban, 2 - Alexander Sørloth, 1 - Filip Novák, Anthony Nwakaeme, Abdülkadir Parmak, José Sosa
TSV Bayer 04 Leverkusen: 3 - Kai Havertz, 2 - Lucas Alario, 1 - Charles Aránguiz, Leon Bailey, Kerem Demirbay
UE Engordany: 1 - Aaron Sánchez, Nikola ®ugić
UE Sant Julià: 2 - Joel Méndez, 1 - Jonny
Universitatea Craiova: 1 - Nicușor Bancu, Alexandru Cicâldău, Carlos Fortes, Antoni Iwanow, Alexandru Mateiu, Mihai Roman, Bogdan Vătăjelu
Valletta FC: 1 - Mario Fontanella
Valur (Reykjavík): 1 - Lasse Petry
VfL Borussia Mönchengladbach 1900: 2 - Lars Stindl, Marcus Thuram, 1 - Patrick Herrmann
VfL Wolfsburg: 3 - Josip Brekalo, João Victor, 2 - Wout Weghorst, 1 - Maximilian Arnold, John Brooks, William Furtado, Yannick Gerhardt, Admir Mehmedi, Paulo Otávio
Videoton FC Fehérvár: 3 - Loïc Nego, 1 - Szabolcs Huszti, Roland Juhász, Stopira
Viitorul Constanța: 2 - Bogdan Țîru, Gabriel Iancu, 1 - Sebastian Mladen
Vitória SC Guimarães: 3 - Rochinha, Edmond Tapsoba, 2 - Joseph Amoah, João Carlos Teixeira, Davidson, Bruno Duarte, Marcus Edwards, Pêpê Rodrigues, 1 - Ali Al-Musrati, Alexandre Guedes, João Pedro, André Pereira
Wolfsberger AC: 2 - Mario Leitgeb, Shon Weissman, 1 - Michael Liendl, Marcel Ritzmaier
Wolverhampton Wanderers FC: 9 - Raúl Jiménez, Diogo Jota, 3 - Matt Doherty, 2 - Leander Dendoncker, Pedro Neto, Rúben Neves, Adama Traoré, Rúben Vinagre, 1 - Ryan Bennett, Willy Boly, Morgan Gibbs-White, Romain Saïss
Yeni Malatyaspor Kulübü: 3 - Adis Jahović, 1 - Issam Chebake, Arturo Mina
®algiris Wilno: 1 - Liviu Antal, Karolis Uzėla
Zoria Ługańsk: 3 - Artem Hromow, 2 - Nazarij Rusyn, 1 - Lewan Arweladze, Władłen Jurczenko, Władysław Koczerhin, Bohdan Ledniew

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas