[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Europy 2019/2020

Runda wstępna - 27 czerwca, 4 lipca
(Losowanie - 11 czerwca 2019, 13:00 - Nyon)

UE Sant Julià 3-2 Europa FC 27 czerwca, 20:00
Joel Méndez 44, 64, Jonny 90 - Adri Gallardo 4, Sénah Mango 46 (s)
Andora
FC Progrès Niedercorn 1-0 Cardiff Metropolitan University FC 27 czerwca, 19:30
Mayron De Almeida 62
Differdange
Barry Town United FC 0-0 Cliftonville F&AC 27 czerwca, 19:30
Cardiff
Ballymena United FC 2-0 NSÍ Runavík 27 czerwca, 20:45
Leroy Millar 49, Jude Winchester 55
SP La Fiorita 0-1 UE Engordany 27 czerwca, 20:45
Aaron Sánchez 31
Serravalle
KÍ Klaksvík 5-1 SP Tre Fiori 27 czerwca, 20:00
Patrik Johannesen 9, Simen Raaen Sandmæl 37, Jonn Johannesen 56, Jóannes Bjartalíð 73, 83 - Andrea Compagno 90
Thorshavn
FC Prishtina 1-1 St Joseph's FC 27 czerwca, 20:45
Armend Dallku 28 (k) - Juanfri 31

Europa FC 4-0 UE Sant Julià 4 lipca, 20:30
Adri Gallardo 38, Tjay De Barr 48, Liam Walker 78, Juampe 90
Cardiff Metropolitan University FC 2-1 FC Progrès Niedercorn 4 lipca, 19:30
Jordan Lam 2, Dylan Rees 67 (k) - Mayron De Almeida 73
Cliftonville F&AC 4-0 Barry Town United FC 4 lipca, 20:45
Conor McMenamin 25, Joe Gormley 44, Conor McDermott 82, Rory Donnelly 84
NSÍ Runavík 0-0 Ballymena United FC 4 lipca, 20:00
Toftir
UE Engordany 2-1 SP La Fiorita 4 lipca, 19:30
Nikola Žugić 17, Marco Gasperoni 84 (s) - Jesús Coca 78 (s)
Andora
SP Tre Fiori 0-4 KÍ Klaksvík 4 lipca, 20:45
Jóannes Bjartalíð 29 (k), Jonn Johannesen 33, Patrik Johannesen 45, Jóannes Danielsen 75
Serravalle
St Joseph's FC 2-0 FC Prishtina 2 lipca, 17:45
Federico Villar 75, Juanfri 80

I runda eliminacyjna - 11 lipca, 18 lipca
(Losowanie - 18 czerwca 2019, 15:30 - Nyon)

Malmö FF 7-0 Ballymena United FC 11 lipca, 19:00
Markus Rosenberg 31, 33, 48, Erdal Rakip 44, 74, Franz Brorsson 46, Guillermo Molins 54
Ordabasy Szymkent 1-0 Torpedo Kutaisi 11 lipca, 16:00
Tiemirłan Jerłanow 67
Maccabi Hajfa 2-0 NŠ Mura (Murska Sobota) 11 lipca, 19:00
Yuval Ashkenazi 64, Mohammed Awaed 68
Crusaders FC 2-0 B36 Tórshavn 11 lipca, 19:00
Chris Hegarty 33, Philip Lowry 79
MFK Ružomberok 0-2 Lewski Sofia 11 lipca, 18:30
Davide Mariani 36, Paulinho II 51
NK Olimpija (Lublana) 2-3 RFS Ryga 11 lipca, 20:00
Eric Boakye 81, Luka Menalo 90 - Darko Lemajić 52 (k), Gļebs Kļuškins 88, Tin Vukmanić 90
Dinamo Tbilisi 6-0 UE Engordany 11 lipca, 19:00
Nika Ninua 6, Giorgi Kuchianidze 21, 71, Nodar Kawtaradze 61, Lewan Kutalia 69 (k), Giorgi Zaria 80
Connah's Quay Nomads FC 1-2 Kilmarnock FC 11 lipca, 20:00
Greg Taylor 75 (s) - Eamonn Brophy 82 (k), Stuart Findlay 90
Rhyl
Europa FC 0-0 Legia Warszawa 11 lipca, 20:30 (787)
Debreceni VSC 3-0 FK Kukësi 11 lipca, 19:00
Haruna Garba 54, Kevin Varga 77, 83
Brøndbyernes IF 4-1 FC Inter Turku 11 lipca, 19:00
Kamil Wilczek 5, 67, Simon Tibbling 71, Kasper Fisker 78 - Timo Furuholm 20
FK Akademija Pandev (Strumica) 0-3 HŠK Zrinjski (Mostar) 11 lipca, 19:00
Irfan Hadžić 12, Staniša Mandić 28, Miljan Govedarica 55
Skopje
Budapesti Honvéd SE 3-1 Žalgiris Wilno 11 lipca, 21:00
Bence Banó-Szabó 32, David N'Gog 55, Dániel Gazdag 69 (k) - Karolis Uzėla 90
NK Široki Brijeg 1-2 Kajrat Ałmaty 11 lipca, 21:00
Iwan Jenin 34 - Aderinsoła Eseoła 29, 58
Kuopion Palloseura 2-0 FK Witebsk 11 lipca, 18:00
Luis Carlos Murillo 61, Rangel 74
CSKA Sofia 4-0 OFK Titograd (Podgorica) 9 lipca, 19:30
Evandro 40, Tiago Rodrigues 53, Geferson 55, Kristijan Malinow 72
FK Čukarički (Belgrad) 3-0 Bananc Erewan 11 lipca, 20:30
Slobodan Tedić 43, 90, Stefan Kovač 80
Molde FK 7-1 KR (Reykjavík) 11 lipca, 19:00
Leke James 7, 31, 41, Fredrik Aursnes 29, Vegard Forren 63, Etzaz Hussain 66, Ohi Omoijuanfo 90 - Tobias Thomsen 71
Speranța Nisporeni 0-3 Neftçı Baku 11 lipca, 19:00
Emin Mahmudov 16 (k), Steven Joseph-Monrose 36, Rəhman Hacıyev 76
Kiszyniów
Alaszkert Erewan 3-1 FK Makedonija Ǵorče Petrov (Skopje) 11 lipca, 17:00
Nikita Tankow 16, Danilo Sekulić 66, Bianor 82 (s) - Alen Jašaroski 52
FC DAC 1904 Dunajská Streda 1-1 Cracovia 11 lipca, 20:30 (9860)
Marko Divković 44 - Dominik Kružliak 40 (s)
Breiðablik (Kópavogur) 0-0 FC Vaduz 11 lipca, 22:00
Gżira United FC 0-2 HNK Hajduk (Split) 9 lipca, 18:00
Ádám Gyurcsó 44, Ivan Dolček 90
Ta' Qali
AS La Jeunesse d'Esch 0-0 Toboł Kustanaj 10 lipca, 17:55
St Joseph's FC 0-4 Rangers FC 9 lipca, 18:00
Ryan Jack 50, Sheyi Ojo 56, Connor Goldson 68, Alfredo Morelos 77
FK Zeta (Golubovci) 1-5 Videoton FC Fehérvár 11 lipca, 20:30
Balša Goranović 17 - Loïc Nego 3, 12, 23, Roland Juhász 87, Szabolcs Huszti 90
Podgorica
FK Radnik (Bijeljina) 2-0 FC Spartak Trnava 11 lipca, 19:00
Nedim Mekić 34, Velibor Đurić 48
Banja Luka
Žalgiris Kowno 0-2 Apóllon FC 11 lipca, 19:00
Giánnis Píttas 14, Emilio Zelaya 90 (k)
Mariampol
SK Brann 2-2 Shamrock Rovers FC 11 lipca, 19:00
Taijo Teniste 12, Veton Berisha 36 (k) - Roberto Lopes 34, 90
FC Flora Tallin 2-0 FK Radnički (Nisz) 11 lipca, 18:00
Mark Lepik 75, Konstantin Vassiljev 89
FCSB Bukareszt 2-0 Milsami Orhei 11 lipca, 20:30
Florin Tănase 12, 56
Giurgiu
Cork City FC 0-2 FC Progrès Niedercorn 11 lipca, 20:45
Belmin Muratović 11, Mayron De Almeida 21 (k)
Szachtior Soligorsk 1-0 Hibernians FC 11 lipca, 19:00
Walerij Gromyko 69
CS Fola Esch 1-2 Czichura Saczchere 11 lipca, 19:30
Dejvid Sinani 23 (k) - Micheil Sardaliszwili 59, Giorgi Koripadze 86 (k)
FK Ventspils 3-0 Teuta Durrës 11 lipca, 16:45
Mychajło Serhijczuk 5, Daniils Ulimbaševs 78, Tosin Aiyegun 88
Stjarnan (Garðabær) 2-1 FC Levadia Tallin 11 lipca, 22:00
Þorsteinn Már Ragnarsson 15, 74 - Nikita Andriejew 79
Balzan FC 3-4 NK Domžale 11 lipca, 18:30
Ricardo Correa 34, Uroš Ljubomirac 38, Alfred Effiong 56 - Senijad Ibričić 5 (k), Slobodan Vuk 49, Gregor Sikošek 61, Matej Podlogar 76
Ta' Qali
Cliftonville F&AC 0-1 FK Haugesund 11 lipca, 20:45
Christian Grindheim 42
KF Laçi 1-1 Hapoel Beer Szewa 11 lipca, 17:30
Kyrian Nwabueze 3 - Gal Levi 78
Riteriai Wilno 1-1 KÍ Klaksvík 11 lipca, 18:30
Valdemaras Borovskis 46 - Jákup Andreasen 56
JK Trans Narva 0-2 FK Budućnost (Podgorica) 11 lipca, 17:30
Igor Ivanović 12, Miloš Mijić 88
Rakvere
FK Liepāja 1-1 Dinamo Mińsk 11 lipca, 19:00
Jānis Ikaunieks 12 (k) - Nikita Kaplenko 88
Səbail FK 2-3 Universitatea Craiova 11 lipca, 18:00
Ağabala Ramazanov 33, 82 - Alexandru Mateiu 13, Nicușor Bancu 51, Mihai Roman 67
St Patrick's Athletic FC 0-2 IFK Norrköping 11 lipca, 20:45
Simon Thern 55, Kasper Larsen 85
Pjunik Erewan 3-3 FK Škupi (Skopje) 11 lipca, 15:30
Erik Wardanjan 4 (k), Maksim Żestokow 80, Edgar Manuczarjan 85 - Muharem Bajrami 26, 60, Darko Ilieski 43
Giumri
Aberdeen FC 2-1 Rovaniemen Palloseura 11 lipca, 20:45
Niall McGinn 36, Sam Cosgrove 48 - Niklas Jokelainen 90
AÉK (Larnaka) 1-0 Petrocub Hîncești 11 lipca, 17:30
Hector Hevel 4

Ballymena United FC 0-4 Malmö FF 18 lipca, 20:45
Behrang Safari 27, Guillermo Molins 52, Erdal Rakip 68, Romain Gall 79 (k)
Torpedo Kutaisi 0-2 Ordabasy Szymkent 18 lipca, 19:00
Mirzad Mehanović 81, Ziguy Badibanga 90
Tbilisi
NŠ Mura (Murska Sobota) 2-3 Maccabi Hajfa 18 lipca, 20:00
Luka Bobičanec 6, Jon Šporn 81 - Mohammed Awaed 31, Yuval Ashkenazi 35, 76
B36 Tórshavn 2-3 Crusaders FC 18 lipca, 20:00
Hugin Samuelsen 37, Łukasz Cieślewicz 51 - Jordan Forsythe 3, Paul Heatley 28, 68
Lewski Sofia 2-0 MFK Ružomberok 18 lipca, 18:30
Davide Mariani 33, Deni Alar 90
RFS Ryga 0-2 NK Olimpija (Lublana) 18 lipca, 18:00
Endri Çekiçi 45, Stefan Savić 90
UE Engordany 0-1 Dinamo Tbilisi 18 lipca, 19:30
Abdel Medioub 81
Andora
Kilmarnock FC 0-2 Connah's Quay Nomads FC 18 lipca, 20:45
Callum Morris 50, 80 (k)
Legia Warszawa 3-0 Europa FC 18 lipca, 21:00 (10 683)
Carlitos 7, 60, Sandro Kulenović 13
FK Kukësi 1-1 Debreceni VSC 18 lipca, 20:00
Valon Ethemi 17 - Csaba Szatmári 58
Elbasan
FC Inter Turku 2-0 Brøndbyernes IF 18 lipca, 17:30
Nikko Markkula 52, Filip Valenčič 56
HŠK Zrinjski (Mostar) 3-0 FK Akademija Pandev (Strumica) 18 lipca, 19:00
Staniša Mandić 50, Miljan Govedarica 79, Renato Gojković 90
Žalgiris Wilno 1-1 Budapesti Honvéd SE 18 lipca, 19:00
Liviu Antal 18 - Đorđe Kamber 62
Kajrat Ałmaty 2-1 NK Široki Brijeg 18 lipca, 16:30
Ramazan Orazow 90, Isłambiek Kuat 90 - Dražen Bagarić 90 (k)
FK Witebsk 1-1 Kuopion Palloseura 18 lipca, 20:30
Artem Starhorodśkyj 27 - Babacar Diallo 53
OFK Titograd (Podgorica) 0-0 CSKA Sofia 16 lipca, 20:30
Bananc Erewan 0-5 FK Čukarički (Belgrad) 16 lipca, 17:00
Luka Stojanović 3, 75 (k), Slobodan Tedić 31, Luka Luković 49, Veljko Birmančević 71
KR (Reykjavík) 0-0 Molde FK 18 lipca, 21:00
Neftçı Baku 6-0 Speranța Nisporeni 18 lipca, 19:00
Vangélis Platéllas 18, 40, Emin Mahmudov 24 (k), Dário Frederico 42, Steven Joseph-Monrose 67, İsmayıl Zülfüqarlı 78
FK Makedonija Ǵorče Petrov (Skopje) 0-3 Alaszkert Erewan 18 lipca, 16:30
Uroš Nenadović 21, Thiago Galvão 68, Taron Woskanjan 74
Cracovia 2-2 FC DAC 1904 Dunajská Streda 18 lipca, 19:00 (13 245)
pd.
Rafael Lopes 2, Erick Davis 120 (s) - Connor Ronan 47, Eric Ramírez 94
FC Vaduz 2-1 Breiðablik (Kópavogur) 18 lipca, 19:00
Mohamed Coulibaly 57, Dominik Schwizer 79 - Höskuldur Gunnlaugsson 90
HNK Hajduk (Split) 1-3 Gżira United FC 18 lipca, 20:00
Bassel Jradi 7 - Jefferson Assis 57, Hamed Koné 69, 90
Toboł Kustanaj 1-1 AS La Jeunesse d'Esch 18 lipca, 14:00
Halim Meddour 22 (s) - Mehmet Arslan 59 (k)
Nur-Sułtan
Rangers FC 6-0 St Joseph's FC 18 lipca, 20:45
Joe Aribo 3, Alfredo Morelos 45, 57 (k), 66, Jermain Defoe 77, 86
Videoton FC Fehérvár 0-0 FK Zeta (Golubovci) 18 lipca, 20:00
Felcsút
FC Spartak Trnava 2-0 FK Radnik (Bijeljina) 18 lipca, 20:45
pd. k. 3-2
Alex Sobczyk 10, Kristián Mihálek 87
Apóllon FC 4-0 Žalgiris Kowno 18 lipca, 19:00
Emilio Zelaya 5, 44 (k), 60 (k), Attila Szalai 83
Stróvolos
Shamrock Rovers FC 2-1 SK Brann 18 lipca, 21:00
Jack Byrne 76, Gary O'Neill 87 - Daouda Bamba 57
FK Radnički (Nisz) 2-2 FC Flora Tallin 18 lipca, 20:45
Stefan Mihajlović 68, Nikola Čumić 84 - Henrik Pürg 80, Mark Lepik 90
Milsami Orhei 1-2 FCSB Bukareszt 18 lipca, 19:00
Vadim Bolohan 47 - Cristian Dumitru 4, Răzvan Oaidă 42
FC Progrès Niedercorn 1-2 Cork City FC 18 lipca, 19:30
Issa Bah 68 - Garry Buckley 3, Conor McCarthy 47
Differdange
Hibernians FC 0-1 Szachtior Soligorsk 18 lipca, 20:00
Mykyta Tatarkow 65
Ta' Qali
Czichura Saczchere 2-1 CS Fola Esch 17 lipca, 18:00
Rati Ardaziszwili 25, Micheil Sardaliszwili 73 - Dejvid Sinani 89 (k)
Tbilisi
Teuta Durrës 1-0 FK Ventspils 18 lipca, 17:00
Sherif Kallaku 48
FC Levadia Tallin 3-2 Stjarnan (Garðabær) 18 lipca, 18:00
pd.
Jewgienij Osipow 17, 89, Dmitri Kruglov 105 (k) - Þorsteinn Már Ragnarsson 25, Brynjar Guðjónsson 120
NK Domžale 1-0 Balzan FC 18 lipca, 20:45
Slobodan Vuk 21
FK Haugesund 5-1 Cliftonville F&AC 18 lipca, 19:00
Kristoffer Velde 5, 68, Martin Samuelsen 36, Ibrahima Koné 45, Bruno Leite 52 - Conor McMenamin 17
Hapoel Beer Szewa 1-0 KF Laçi 18 lipca, 19:30
Naor Sabag 69
KÍ Klaksvík 0-0 Riteriai Wilno 16 lipca, 19:00
Toftir
FK Budućnost (Podgorica) 4-1 JK Trans Narva 18 lipca, 20:45
Miloš Vučić 2, Dušan Bakić 49, Mihailo Perović 56, Dejan Zarubica 78 - Eduard Golovljov 39
Dinamo Mińsk 1-2 FK Liepāja 18 lipca, 18:30
Kehinde Fatai 90 - Dan Spătaru 10, Dodô 70
Universitatea Craiova 3-2 Səbail FK 18 lipca, 18:00
Alexandru Cicâldău 28, Bogdan Vătăjelu 54, Carlos Fortes 90 - Ağabala Ramazanov 67, Dylan Duventru 69
IFK Norrköping 2-1 St Patrick's Athletic FC 18 lipca, 20:00
Jordan Larsson 36, Karl Holmberg 85 - Conor Clifford 72
FK Škupi (Skopje) 1-2 Pjunik Erewan 18 lipca, 20:30
Marin Jurina 82 - Artak Edigarjan 7, Artur Miranjan 31
Rovaniemen Palloseura 1-2 Aberdeen FC 18 lipca, 18:00
Tarik Kada 2 - Sam Cosgrove 27 (k), Lewis Ferguson 90
Petrocub Hîncești 0-1 AÉK (Larnaka) 18 lipca, 19:00
Jean Luc Gbayara 90
Kiszyniów

II runda eliminacyjna - 25 lipca, 1 sierpnia
(Losowanie - 19 czerwca 2019, 12:30 (część mistrzowska) i 14:00 - Nyon)
FK Sarajevo - wolny los

FK Haugesund 2-0 SK Sturm Graz 25 lipca, 19:00
Kevin Martin Krygård 51, Niklas Sandberg 64
Lechia Gdańsk 2-1 Brøndbyernes IF 25 lipca, 19:00 (25 875)
Flávio Paixão 26 (k), Patryk Lipski 63 - Simon Hedlund 59
CSKA Sofia 1-0 NK Osijek 25 lipca, 19:30
Evandro 53
Torino FC 3-0 Debreceni VSC 25 lipca, 21:00
Andrea Belotti 20 (k), Cristian Ansaldi 42, Simone Zaza 90
Alessandria / po wykluczeniu AC Milan z rogrywek (28 czerwca) w miejsce AS Roma (zagra bezpośrednio w fazie grupowej) od II rundy eLE gra Torino FC
Arsienał Tuła 0-1 Neftçı Baku 25 lipca, 19:00
Dário Frederico 45
Qəbələ FK 0-2 Dinamo Tbilisi 25 lipca, 17:00
Lewan Kutalia 41, Arfang Daffé 87
FC Luzern 1-0 KÍ Klaksvík 25 lipca, 20:15
Christian Schneuwly 90
RCD Espanyol 4-0 Stjarnan (Garðabær) 25 lipca, 21:00
Facundo Ferreyra 49, 57, Borja Iglesias 60, 68
FC Utrecht 1-1 HŠK Zrinjski (Mostar) 25 lipca, 18:30
Gyrano Kerk 61 - Miljan Govedarica 34
Yeni Malatyaspor Kulübü 2-2 NK Olimpija (Lublana) 25 lipca, 19:00
Arturo Mina 20, Adis Jahović 66 (k) - Ante Vukušić 13, Stefan Savić 74
KAA Gent 6-3 Viitorul Constanța 25 lipca, 20:30
Nana Asare 4, Brecht Dejaegere 13, Yūya Kubo 35, 45, Roman Jaremczuk 42 (k), 50 - Sebastian Mladen 21, Bogdan Țîru 56, 61
po wykluczeniu KV Mechelen z rogrywek (17 lipca) w miejsce Royal Antwerp FC (zagra od III rundy eliminacyjnej) od II rundy eLE gra KAA Gent
FC DAC 1904 Dunajská Streda 1-2 APS Atrómitos Athinón 25 lipca, 20:30
Kristopher Vida 35 - Javier Umbides 20, Giórgos Manoússos 43
Pjunik Erewan 2-1 FK Jablonec 25 lipca, 15:30
Artur Miranjan 6, 30 - Martin Doležal 53
Giumri
FC Flora Tallin 1-2 Eintracht Frankfurt 25 lipca, 19:00
Mihkel Ainsalu 34 - Lucas Torró 24, Dejan Joveljić 71
FK Budućnost (Podgorica) 1-3 Zoria Ługańsk 25 lipca, 20:45
Mihailo Perović 60 - Artem Hromow 15, 19, Lewan Arweladze 82
RC Strasbourg 3-1 Maccabi Hajfa 25 lipca, 20:45
Ludovic Ajorque 45 (k), Adrien Thomasson 48, Jonas Martin 62 - Maksym Płakuszczenko 39
Wolverhampton Wanderers FC 2-0 Crusaders FC 25 lipca, 20:45
Diogo Jota 37, Rúben Vinagre 90
FK Mladá Boleslav 1-1 Ordabasy Szymkent 25 lipca, 19:00
Nikołaj Komliczenko 45 - Mirzad Mehanović 21
AS Áris (Saloniki) 0-0 AÉL (Limassol) 25 lipca, 20:30
AS La Jeunesse d'Esch 0-1 Vitória SC Guimarães 25 lipca, 20:30
Joseph Amoah 90
AZ (Alkmaar) 0-0 BK Häcken 25 lipca, 20:30
Szachtior Soligorsk 2-0 Esbjerg fB 25 lipca, 19:00
Elis Bakaj 5, Pawieł Rybak 55
Łokomotiw Płowdiw 2-0 FC Spartak Trnava 25 lipca, 19:30
Dimityr Ilijew 39 (k), 61 (k)
Connah's Quay Nomads FC 0-1 FK Partizan (Belgrad) 25 lipca, 19:30
Aleksandar Šćekić 62
Rhyl
SP Tre Penne 0-5 Sūduva Marijampolė 23 lipca, 20:30
Giedrius Matulevičius 10, Mihret Topčagić 20, Andro Švrljuga 66, Josip Tadić 81, Tosaint Ricketts 90
Serravalle
Ararat-Armenia Erewan 2-0 Lincoln Red Imps FC 23 lipca, 17:00
Anton Kobiałko 33, Kódjo Kassé Alphonse 45
FC Santa Coloma 0-0 FK Astana (2) 23 lipca, 20:00
Andora
FK Škendija 79 (Tetovo) 1-2 Football 1991 Dudelange 23 lipca, 17:55
Agim Ibraimi 7 (k) - Adel Bettaieb 64, Danel Sinani 68 (k)
Skopje
Molde FK 0-0 FK Čukarički (Belgrad) 25 lipca, 19:00
Partizani Tirana 0-1 Sheriff Tiraspol 25 lipca, 17:30
Robert Ndip També 24
HB Tórshavn 2-2 Linfield FC 23 lipca, 17:45
Adrian Justinussen 37 (k), Pætur Petersen 89 - Andy Waterworth 2, 88 (k)
ŠK Slovan Bratysława 2-1 Feronikeli Drenas 24 lipca, 18:00
Nono 9, Andraž Šporar 61 (k) - Mendurim Hoti 67
Czichura Saczchere 1-1 Aberdeen FC 25 lipca, 18:45
Giorgi Koripadze 41 (k) - Sam Cosgrove 68 (k)
Tbilisi
Valur (Reykjavík) 1-1 Łudogorec Razgrad 25 lipca, 21:00
Lasse Petry 11 - Anicet Andrianantenaina 90
Piast Gliwice 3-2 Riga FC 25 lipca, 20:00 (5100)
Jakub Czerwiński 66, Jorge Félix 82, 85 - Roman Debełko 22, Uroš Korun 86 (s)
Alaszkert Erewan 0-3 FCSB Bukareszt 25 lipca, 19:00
Florin Tănase 60, Iulian Cristea 68, Florinel Coman 82
Hapoel Beer Szewa 2-0 Kajrat Ałmaty 25 lipca, 19:30
Ramzi Safuri 10 (k), Eden Shamir 63
FK Ventspils 4-0 Gżira United FC 25 lipca, 16:45
Kaspars Svārups 41, Hélio Batista 50, Ingars Stuglis 83, Tosin Aiyegun 87
Budapesti Honvéd SE 0-0 Universitatea Craiova 25 lipca, 18:55
Győr
AÉK (Larnaka) 3-0 Lewski Sofia 25 lipca, 17:30
Apóstolos Giánnou 67, Raúl Ruiz 70, Hector Hevel 75
IFK Norrköping 2-0 FK Liepāja 25 lipca, 20:00
Simon Thern 1, Sead Hakšabanović 80
Videoton FC Fehérvár 1-0 FC Vaduz 25 lipca, 20:00
Stopira 5
Felcsút
Shamrock Rovers FC 2-1 Apóllon FC 25 lipca, 21:00
Lee Grace 14, Roberto Lopes 58 - Fótis Papoulís 5
NK Domžale 2-2 Malmö FF 25 lipca, 20:45
Shamar Nicholson 37, Adam Gnezda Čerin 48 - Rasmus Bengtsson 42, Marcus Antonsson 52
Legia Warszawa 1-0 Kuopion Palloseura 25 lipca, 21:00 (10 317)
Mateusz Wieteska 9
Rangers FC 2-0 FC Progrès Niedercorn 25 lipca, 20:45
Joe Aribo 20, Sheyi Ojo 54

SK Sturm Graz 2-1 FK Haugesund 1 sierpnia, 20:30
Niklas Sandberg 15 (s), Ivan Ljubic 48 - Kevin Martin Krygård 68
Brøndbyernes IF 4-1 Lechia Gdańsk 1 sierpnia, 19:30 (16 426)
pd.
Paulus Arajuuri 15, Kamil Wilczek 53, Jesper Lindstrøm 94, 118 - Flávio Paixão 66
NK Osijek 1-0 CSKA Sofia 1 sierpnia, 20:45
pd. k. 3-4
Ante Majstorović 28
Debreceni VSC 1-4 Torino FC 1 sierpnia, 18:30
Haruna Garba 52 - Simone Zaza 25, Armando Izzo 32, Andrea Belotti 69, Vincenzo Millico 90
Neftçı Baku 3-0 Arsienał Tuła 1 sierpnia, 19:00
Rauf Əliyev 49, Dário Frederico 89 (k), Mamadou Mbodj 90
Dinamo Tbilisi 3-0 Qəbələ FK 1 sierpnia, 19:00
Lewan Szengelia 68, 88, Kwame Karikari 90
KÍ Klaksvík 0-1 FC Luzern 1 sierpnia, 19:00
Idriz Voca 34
Toftir
Stjarnan (Garðabær) 1-3 RCD Espanyol 1 sierpnia, 21:15
Baldur Sigurðsson 87 - Adrià Pedrosa 5, Borja Iglesias 52, Facundo Ferreyra 79
HŠK Zrinjski (Mostar) 2-1 FC Utrecht 1 sierpnia, 19:00
pd.
Irfan Hadžić 65, Staniša Mandić 111 - Simon Gustafson 45
NK Olimpija (Lublana) 0-1 Yeni Malatyaspor Kulübü 1 sierpnia, 20:00
Adis Jahović 77
Viitorul Constanța 2-1 KAA Gent 1 sierpnia, 17:00
Gabriel Iancu 47 (k), 61 (k) - Roman Jaremczuk 38
Ovidiu
APS Atrómitos Athinón 3-2 FC DAC 1904 Dunajská Streda 1 sierpnia, 19:00
Aléxandros Katránis 22, Giórgos Manoússos 28 (k), Spýros Risvánis 77 - Eric Ramírez 54, Zsolt Kalmár 72 (k)
FK Jablonec 0-0 Pjunik Erewan 1 sierpnia, 19:00
Eintracht Frankfurt 2-1 FC Flora Tallin 1 sierpnia, 20:30
Gonçalo Paciência 37, 54 (k) - Vlasiy Sinyavskiy 40
Zoria Ługańsk 1-0 FK Budućnost (Podgorica) 1 sierpnia, 18:00
Artem Hromow 32
Zaporoże
Maccabi Hajfa 2-1 RC Strasbourg 1 sierpnia, 19:00
Yarden Shua 25, Nikita Rukavytsya 40 - Ludovic Ajorque 17
Crusaders FC 1-4 Wolverhampton Wanderers FC 1 sierpnia, 21:00
Ryan Bennett 13 (s) - Raúl Jiménez 15, 45, Ryan Bennett 38, Jordan Forsythe 77 (s)
Ordabasy Szymkent 2-3 FK Mladá Boleslav 1 sierpnia, 16:00
Aleksiej Szczotkin 45, Abdoulaye Diakhaté 56 (k) - Marek Matějovský 8, Nikołaj Komliczenko 32 (k), Muris Mešanović 47
AÉL (Limassol) 0-1 AS Áris (Saloniki) 1 sierpnia, 19:00
Nicolas Diguiny 14 (k)
Larnaka
Vitória SC Guimarães 4-0 AS La Jeunesse d'Esch 1 sierpnia, 21:00
Edmond Tapsoba 14, 88 (k), Alexandre Guedes 63, João Carlos Teixeira 90
BK Häcken 0-3 AZ (Alkmaar) 1 sierpnia, 18:30
Myron Boadu 42, Calvin Stengs 56, Oussama Idrissi 67
Esbjerg fB 0-0 Szachtior Soligorsk 1 sierpnia, 19:45
FC Spartak Trnava 3-1 Łokomotiw Płowdiw 1 sierpnia, 20:45
Filip Dangubić 16, Bogdan Mitrea 53 (k), Rafael Tavares 71 - Alen Ožbolt 74
FK Partizan (Belgrad) 3-0 Connah's Quay Nomads FC 1 sierpnia, 21:00
Zoran Tošić 54, Ognjen Ožegović 70, Filip Stevanović 73
Sūduva Marijampolė 5-0 SP Tre Penne 30 lipca, 17:45
Josip Tadić 14, Semir Kerla 17, Mihret Topčagić 39, 55, Sandro Gotal 89
Lincoln Red Imps FC 1-2 Ararat-Armenia Erewan 30 lipca, 17:45
Anthony Hernandez 74 - Louis Ogana 45, 58
FK Astana (2) 4-1 FC Santa Coloma 1 sierpnia, 16:00
Rúnar Sigurjónsson 24 (k), Marin Tomasov 73, 79, 90 - Enric Pi 7
Football 1991 Dudelange 1-1 FK Škendija 79 (Tetovo) 30 lipca, 17:55
Ricardo Delgado 78 - Agim Ibraimi 90
Luksemburg
FK Čukarički (Belgrad) 1-3 Molde FK 31 lipca, 20:45
Asmir Kajević 82 - Ohi Omoijuanfo 4, Magnus Eikrem 38, Erling Knudtzon 78
Sheriff Tiraspol 1-1 Partizani Tirana 1 sierpnia, 19:00
Ousmane N'Diaye 63 - Jasir Asani 29
Linfield FC 1-0 HB Tórshavn 1 sierpnia, 20:45
Andy Waterworth 20 (k)
Feronikeli Drenas 0-2 ŠK Slovan Bratysława 30 lipca, 18:00
Vernon De Marco 19, Dávid Holman 54
Prisztina
Aberdeen FC 5-0 Czichura Saczchere 1 sierpnia, 20:45
Sam Cosgrove 9, 20, 80, Greg Leigh 58, Scott Wright 65
Łudogorec Razgrad 4-0 Valur (Reykjavík) 1 sierpnia, 19:30
Dan Biton 7, Jordan Ikoko 24, Jakub Świerczok 82, 84
Riga FC 2-1 Piast Gliwice 1 sierpnia, 18:30 (3541)
Armands Pētersons 26, Kamil Biliński 82 - Jorge Félix 20
FCSB Bukareszt 2-3 Alaszkert Erewan 1 sierpnia, 20:30
Florin Tănase 10 (k), Florinel Coman 59 - Gustavo Marmentini 24, 28 (k), Thiago Galvão 45
Giurgiu
Kajrat Ałmaty 1-1 Hapoel Beer Szewa 1 sierpnia, 16:30
Rade Dugalić 40 - Rade Dugalić 63 (s)
Gżira United FC 2-2 FK Ventspils 1 sierpnia, 20:00
Jefferson Assis 15, 90 - Jevgēņijs Kazačoks 72, Mychajło Serhijczuk 79
Ta' Qali
Universitatea Craiova 0-0 Budapesti Honvéd SE 1 sierpnia, 18:15
pd. k. 3-1
przerwany w 120. minucie na 35 minut z powodu obrzucenia murawy przedmiotami przez kibiców gospodarzy
Lewski Sofia 0-4 AÉK (Larnaka) 1 sierpnia, 18:30
Ivan Tričkovski 8 (k), 29, 75, 82
FK Liepāja 0-1 IFK Norrköping 1 sierpnia, 19:00
Sead Hakšabanović 89
FC Vaduz 2-0 Videoton FC Fehérvár 1 sierpnia, 19:00
pd.
Milan Gajić 61 (k), Mohamed Coulibaly 100
Apóllon FC 3-1 Shamrock Rovers FC 1 sierpnia, 19:00
pd.
Emilio Zelaya 18, Saša Marković 64, Adrián Sardinero 102 - Aaron Greene 69
Stróvolos
Malmö FF 3-2 NK Domžale 1 sierpnia, 19:00
Oscar Lewicki 21, Markus Rosenberg 32, Rasmus Bengtsson 83 - Shamar Nicholson 12, Sven Karič 45
Kuopion Palloseura 0-0 Legia Warszawa 1 sierpnia, 18:00 (3200)
FC Progrès Niedercorn 0-0 Rangers FC 1 sierpnia, 19:30
Differdange

III runda eliminacyjna - 8 sierpnia, 15 sierpnia
(Losowanie - 22 lipca 2019, 12:20 (część mistrzowska) i 14:00 - Nyon)

FK Sarajevo 1-2 BATE Borysów 8 sierpnia, 19:45
Haris Handžić 79 - Dmitrij Baga 19, Hervaine Moukam 71 (k)
Zenica / przerwany w 77. minucie na kilkanaście minut z powodu zadymienia boiska
Brøndbyernes IF 2-4 SC Braga 8 sierpnia, 18:30
Dominik Kaiser 15, 50 - Paulinho I 18, André Horta 20, Ricardo Horta 90, Hjörtur Hermannsson 90 (s)
FC Midtjylland 2-4 Rangers FC 8 sierpnia, 20:00
Frank Onyeka 58, Sory Kaba 63 - Alfredo Morelos 43, Joe Aribo 52, Nikola Katić 56, Scott Arfield 70
HNK Rijeka 2-0 Aberdeen FC 8 sierpnia, 20:00
Antonio Čolak 62 (k), Robert Murić 88
Royal Antwerp FC 1-0 FC Viktoria Plzeň 8 sierpnia, 19:30
Ivo Rodrigues 29
Bruksela
FK Mariupol 0-0 AZ (Alkmaar) 8 sierpnia, 19:00
Odessa
FK Austria Wiedeń 1-2 Apóllon FC 8 sierpnia, 20:30
Florian Klein 41 (k) - Saša Marković 14 (k), Serge Gakpé 50
FC Thun 1898 2-3 Spartak Moskwa 8 sierpnia, 19:00
Nias Hefti 52, Simone Rapp 59 - Ezequiel Ponce 22, Zielimchan Bakajew 29, 73
Feyenoord Rotterdam 4-0 Dinamo Tbilisi 8 sierpnia, 19:30
Luis Sinisterra 43, Dawit Kobouri 82 (s), Steven Berghuis 85 (k), Luciano Narsingh 88
Neftçı Baku 2-2 Bnei Yehuda Tel Awiw 8 sierpnia, 19:00
Steven Joseph-Monrose 43, Namiq Ələsgərov 90 - Tambi Sagas 26, Mohammad Ghadir 36
AC Sparta Praga 2-2 Trabzonspor Kulübü 8 sierpnia, 18:00
Costa Nhamoinesu 16, Guélor Kanga 68 - Caleb Ekuban 84, Alexander Sørloth 89
Universitatea Craiova 0-2 AÉK (Ateny) 8 sierpnia, 18:15
Pétros Mántalos 60, Marko Livaja 85
Maccabi Tel Awiw 1-2 Sūduva Marijampolė 8 sierpnia, 19:30
Chikeluba Ofoedu 84 - Semir Kerla 37, Eligijus Jankauskas 76
Natanja
Ararat-Armenia Erewan 1-2 Saburtalo Tbilisi 6 sierpnia, 17:00
Anton Kobiałko 31 - Sandro Altunaszwili 72, Lewan Kenia 76
Football 1991 Dudelange 3-1 JK Nõmme Kalju 8 sierpnia, 20:00
Dominik Stolz 28, 30, 75 - Sander Puri 41
Luksemburg
ŠK Slovan Bratysława 1-0 Dundalk FC 7 sierpnia, 20:15
Dávid Holman 86
FK Sutjeska (Nikšić) 1-2 Linfield FC 6 sierpnia, 20:15
Damir Kojašević 11 - Kirk Millar 38, 65
Podgorica
FK Astana (2) 5-1 Valletta FC 8 sierpnia, 16:00
Rúnar Sigurjónsson 8, 57, Jurij Łogwinienko 15, Marin Tomasov 35, Rangelo Janga 80 - Mario Fontanella 67
FK Haugesund 0-1 PSV Eindhoven 8 sierpnia, 19:00
Steven Bergwijn 24 (k)
Riga FC 1-1 HJK 6 sierpnia, 18:00
Kamil Biliński 81 - Tim Väyrynen 7
Łudogorec Razgrad 5-0 The New Saints FC 8 sierpnia, 19:30
Ryan Harrington 10 (s), Mavis Tchibota 28, Jody Lukoki 43, Claudiu Keșerü 65, Cosmin Moți 76
Sheriff Tiraspol 1-2 AIK (Solna) 8 sierpnia, 19:00
Jurij Kiendysz 56 (k) - Andrej Lukić 12 (s), Kolbeinn Sigþórsson 14
Molde FK 3-0 AS Áris (Saloniki) 8 sierpnia, 19:00
Magnus Eikrem 27, Eirik Hestad 32, Martin Ellingsen 87
FCSB Bukareszt 0-0 FK Mladá Boleslav 8 sierpnia, 20:30
Giurgiu
IFK Norrköping 1-1 Hapoel Beer Szewa 8 sierpnia, 20:00
Maic Sema 51 - Eden Shamir 55
AÉK (Larnaka) 1-1 KAA Gent 8 sierpnia, 17:30
Ivan Tričkovski 88 - Roman Jaremczuk 26
Legia Warszawa 0-0 APS Atrómitos Athinón 8 sierpnia, 21:00 (13 813)
CSKA Sofia 1-1 Zoria Ługańsk 8 sierpnia, 19:30
Evandro 13 - Władłen Jurczenko 45 (k)
Torino FC 5-0 Szachtior Soligorsk 8 sierpnia, 21:00
Andrea Belotti 2, 63 (k), Armando Izzo 15, Lorenzo De Silvestri 72, Kevin Bonifazi 76
Pjunik Erewan 0-4 Wolverhampton Wanderers FC 8 sierpnia, 18:00
Matt Doherty 29, Raúl Jiménez 42, 46, Rúben Neves 90 (k)
Łokomotiw Płowdiw 0-1 RC Strasbourg 8 sierpnia, 19:30
Stefan Mitrović 11
Malmö FF 3-0 HŠK Zrinjski (Mostar) 8 sierpnia, 19:00
Rasmus Bengtsson 36, Anders Christiansen 66, Søren Rieks 74
FC Luzern 0-3 RCD Espanyol 8 sierpnia, 21:00
Facundo Ferreyra 28, Dídac Vilà 60, Matías Vargas 89
FC Vaduz 0-5 Eintracht Frankfurt 8 sierpnia, 20:30
Filip Kostić 11, 27, Dominik Kohr 40, Gonçalo Paciência 53, Mijat Gaćinović 63
FK Ventspils 0-3 Vitória SC Guimarães 8 sierpnia, 18:45
Davidson 30, Pêpê Rodrigues 50, Joseph Amoah 80
Ryga
FK Partizan (Belgrad) 3-1 Yeni Malatyaspor Kulübü 8 sierpnia, 21:00
Umar Sadiq 4, Takuma Asano 67, Seydouba Soumah 90 (k) - Issam Chebake 83

BATE Borysów 0-0 FK Sarajevo 15 sierpnia, 19:00
SC Braga 3-1 Brøndbyernes IF 15 sierpnia, 20:45
João Palhinha 19, André Horta 41, Paulinho I 66 - Peter Bjur 85
Rangers FC 3-1 FC Midtjylland 15 sierpnia, 20:45
Alfredo Morelos 14, 49, Sheyi Ojo 39 - Evander 71
Aberdeen FC 0-2 HNK Rijeka 15 sierpnia, 20:45
Stjepan Lončar 10, Antonio Čolak 32
FC Viktoria Plzeň 2-1 Royal Antwerp FC 15 sierpnia, 20:00
pd.
Michael Krmenčík 81, 97 - Dieumerci Mbokani 113
AZ (Alkmaar) 4-0 FK Mariupol 15 sierpnia, 20:30
Calvin Stengs 20, Thomas Ouwejan 44, Stijn Wuytens 62, Ferdy Druijf 90
Haga
Apóllon FC 3-1 FK Austria Wiedeń 15 sierpnia, 19:00
Serge Gakpé 45 (k), Johannes Handl 55 (s), Giánnis Gianniótas 67 - Maudo Jarjué 18
Stróvolos
Spartak Moskwa 2-1 FC Thun 1898 15 sierpnia, 18:45
Ezequiel Ponce 52, André Schürrle 58 - Stefan Glarner 7
Dinamo Tbilisi 1-1 Feyenoord Rotterdam 15 sierpnia, 18:30
Lewan Szengelia 52 - Éric Botteghin 57
Bnei Yehuda Tel Awiw 2-1 Neftçı Baku 15 sierpnia, 19:00
Dor Jan 15, Tambi Sagas 66 - Emin Mahmudov 90 (k)
Petach Tikwa
Trabzonspor Kulübü 2-1 AC Sparta Praga 15 sierpnia, 19:30
Alexander Sørloth 11, Filip Novák 90 - Adam Hložek 78
AÉK (Ateny) 1-1 Universitatea Craiova 15 sierpnia, 20:00
Pétros Mántalos 26 - Antoni Iwanow 63
Sūduva Marijampolė 2-1 Maccabi Tel Awiw 15 sierpnia, 19:00
Mihret Topčagić 12, Andro Švrljuga 45 - Nick Blackman 86
Saburtalo Tbilisi 0-2 Ararat-Armenia Erewan 14 sierpnia, 18:00
Anton Kobiałko 10, Petros Awetisjan 67 (k)
JK Nõmme Kalju 0-1 Football 1991 Dudelange 13 sierpnia, 18:00
Danel Sinani 56
Tallin
Dundalk FC 1-3 ŠK Slovan Bratysława 13 sierpnia, 21:00
Michael Duffy 70 - Rafael Ratão 12, Aleksandar Čavrić 33, Erik Daniel 90
Tallaght
Linfield FC 3-2 FK Sutjeska (Nikšić) 13 sierpnia, 20:45
Mark Stafford 7, Shayne Lavery 18, Matthew Clarke 76 - Bojan Božović 15, 61
Valletta FC 0-4 FK Astana (2) 15 sierpnia, 20:00
Roman Murtazajew 25, 68, Marin Tomasov 37, 89
Ta' Qali
PSV Eindhoven 0-0 FK Haugesund 15 sierpnia, 20:30
HJK 2-2 Riga FC 15 sierpnia, 18:00
Petteri Forsell 5, Roman Debełko 69 (s) - Roman Debełko 62, 80
The New Saints FC 0-4 Łudogorec Razgrad 15 sierpnia, 19:30
Jakub Świerczok 36, 77, Jody Lukoki 42, Dan Biton 90
Wrexham
AIK (Solna) 1-1 Sheriff Tiraspol 15 sierpnia, 19:00
Nabil Bahoui 61 - Gabrijel Boban 86
AS Áris (Saloniki) 3-1 Molde FK 15 sierpnia, 20:30
pd.
Javier Matilla 25, Giórgos Delizíssis 37, Nicolas Diguiny 84 - Mathis Bolly 105
FK Mladá Boleslav 0-1 FCSB Bukareszt 15 sierpnia, 19:00
Ionuț Panțîru 90
Hapoel Beer Szewa 3-1 IFK Norrköping 15 sierpnia, 19:30
Niv Zrihan 67, 90, Nigel Hasselbaink 72 - Rasmus Lauritsen 82
KAA Gent 3-0 AÉK (Larnaka) 15 sierpnia, 20:30
Laurent Depoitre 65, Jonathan David 90, 90
APS Atrómitos Athinón 0-2 Legia Warszawa 14 sierpnia, 18:00 (2019)
Paweł Stolarski 29, Walerian Gwilia 51
Zoria Ługańsk 1-0 CSKA Sofia 15 sierpnia, 19:00
Nazarij Rusyn 89
Zaporoże
Szachtior Soligorsk 1-1 Torino FC 15 sierpnia, 19:00
Nikołaj Janusz 90 (k) - Simone Zaza 80
Mińsk
Wolverhampton Wanderers FC 4-0 Pjunik Erewan 15 sierpnia, 20:45
Pedro Neto 54, Morgan Gibbs-White 58, Rúben Vinagre 64, Diogo Jota 87
RC Strasbourg 1-0 Łokomotiw Płowdiw 15 sierpnia, 20:30
Kévin Zohi 8
HŠK Zrinjski (Mostar) 1-0 Malmö FF 15 sierpnia, 19:00
Damir Šovšić 90 (k)
Široki Brijeg
RCD Espanyol 3-0 FC Luzern 15 sierpnia, 21:00
Wu Lei 3, Víctor Campuzano 27, 38
Eintracht Frankfurt 1-0 FC Vaduz 15 sierpnia, 20:30
Jonathan de Guzmán 32
Vitória SC Guimarães 6-0 FK Ventspils 14 sierpnia, 18:00
Davidson 28, Rochinha 48, 58, João Carlos Teixeira 79, João Pedro 80, Pêpê Rodrigues 86
Yeni Malatyaspor Kulübü 1-0 FK Partizan (Belgrad) 15 sierpnia, 19:00
Adis Jahović 7

IV runda eliminacyjna - 22 sierpnia, 29 sierpnia
(Losowanie - 5 sierpnia 2019, 13:30 - Nyon)

Ararat-Armenia Erewan 2-1 Football 1991 Dudelange 22 sierpnia, 17:00
Mailson Lima 22, Ilja Antonov 90 - Danel Sinani 68
Linfield FC 3-2 Qarabağ Ağdam 22 sierpnia, 20:45
Mark Stafford 40, Shayne Lavery 45, 75 - Faycal Rherras 15, Magaye Guèye 90 (k)
Łudogorec Razgrad 0-0 NK Maribor 22 sierpnia, 19:30
Sūduva Marijampolė 0-0 Ferencvárosi TC 22 sierpnia, 19:00
ŠK Slovan Bratysława 1-0 PAÓK 22 sierpnia, 21:00
Myenty Abena 90
Celtic FC 2-0 AIK (Solna) 22 sierpnia, 20:45
James Forrest 48, Odsonne Édouard 73
FC København 3-1 Riga FC 22 sierpnia, 19:45
Viktor Fischer 18, Piéros Sotiríou 62 (k), Mohammed Daramy 90 - Vladimirs Kamešs 41
FCSB Bukareszt 0-0 Vitória SC Guimarães 22 sierpnia, 20:30
Giurgiu
Legia Warszawa 0-0 Rangers FC 22 sierpnia, 20:00 (26 665)
Feyenoord Rotterdam 3-0 Hapoel Beer Szewa 22 sierpnia, 19:30
Sam Larsson 33, Leroy Fer 56, 78
SC Braga 1-0 Spartak Moskwa 22 sierpnia, 20:45
Ricardo Horta 74
FK Astana (2) 3-0 BATE Borysów 22 sierpnia, 16:00
Marin Tomasov 23, Jurij Łogwinienko 44, Rúnar Sigurjónsson 52 (k)
Torino FC 2-3 Wolverhampton Wanderers FC 22 sierpnia, 21:00
Lorenzo De Silvestri 61, Andrea Belotti 89 (k) - Bremer 43 (s), Diogo Jota 59, Raúl Jiménez 72
RCD Espanyol 3-1 Zoria Ługańsk 22 sierpnia, 21:00
Facundo Ferreyra 58, Javi López 79, Matías Vargas 81 - Władysław Koczerhin 38
PSV Eindhoven 3-0 Apóllon FC 22 sierpnia, 20:30
Mohammed Ihattaren 47, Cody Gakpo 56, Denzel Dumfries 61
FK Partizan (Belgrad) 2-1 Molde FK 22 sierpnia, 21:00
Seydouba Soumah 45, Zoran Tošić 84 - Mathis Bolly 44
Malmö FF 3-0 Bnei Yehuda Tel Awiw 22 sierpnia, 19:00
Markus Rosenberg 36, Rasmus Bengtsson 40, Oscar Lewicki 47
AÉK (Ateny) 1-3 Trabzonspor Kulübü 22 sierpnia, 20:00
Marko Livaja 4 - Caleb Ekuban 29, 44, 70
KAA Gent 2-1 HNK Rijeka 22 sierpnia, 20:30
Laurent Depoitre 57, 71 - Tibor Halilović 40
RC Strasbourg 1-0 Eintracht Frankfurt 22 sierpnia, 20:30
Kévin Zohi 33
AZ (Alkmaar) 1-1 Royal Antwerp FC 22 sierpnia, 20:30
Myron Boadu 82 - Dylan Batubinsika 38
Enschede

Football 1991 Dudelange 2-1 Ararat-Armenia Erewan 29 sierpnia, 20:00
pd. k. 5-4
Danel Sinani 48 (k), 71 - Mailson Lima 24
Luksemburg
Qarabağ Ağdam 2-1 Linfield FC 29 sierpnia, 18:00
Jaime Romero 6, Abdellah Zoubir 88 - Shayne Lavery 90
Baku
NK Maribor 2-2 Łudogorec Razgrad 29 sierpnia, 20:15
Marcos Tavares 65, Rudi Požeg Vancaš 72 - Marcelinho 17, Claudiu Keșerü 26 (k)
Ferencvárosi TC 4-2 Sūduva Marijampolė 29 sierpnia, 20:00
Roland Varga 36 (k), Franck Boli 45, Tokmac Nguen 67, Nikołaj Signiewicz 90 (k) - Ovidijus Verbickas 11, Mihret Topčagić 64
PAÓK 3-2 ŠK Slovan Bratysława 29 sierpnia, 19:00
Dimítris Limniós 49, Karol Świderski 50, Dimítris Giannoúlis 87 - Jurij Miedwiediew 38, Vernon De Marco 61
AIK (Solna) 1-4 Celtic FC 29 sierpnia, 19:00
Sebastian Larsson 33 - James Forrest 17, Michael Johnston 34, Christopher Jullien 87, Lewis Morgan 90
Riga FC 1-0 FC København 29 sierpnia, 18:45
Felipe Brisola 75
Vitória SC Guimarães 1-0 FCSB Bukareszt 29 sierpnia, 21:00
Edmond Tapsoba 53 (k)
Rangers FC 1-0 Legia Warszawa 29 sierpnia, 20:45 (45 463)
Alfredo Morelos 90
Hapoel Beer Szewa 0-3 Feyenoord Rotterdam 29 sierpnia, 19:30
Orkun Kökçü 46, Steven Berghuis 52, Wouter Burger 61
Spartak Moskwa 1-2 SC Braga 29 sierpnia, 19:15
Zielimchan Bakajew 89 - Ricardo Horta 42, 45
BATE Borysów 2-0 FK Astana (2) 29 sierpnia, 19:00
Maksim Skawysz 6, Jewgienij Jabłonskij 85
Wolverhampton Wanderers FC 2-1 Torino FC 29 sierpnia, 20:45
Raúl Jiménez 30, Leander Dendoncker 59 - Andrea Belotti 58
Zoria Ługańsk 2-2 RCD Espanyol 29 sierpnia, 19:00
Bohdan Ledniew 54, Nazarij Rusyn 78 - Facundo Ferreyra 34, Matías Vargas 62
Zaporoże
Apóllon FC 0-4 PSV Eindhoven 29 sierpnia, 19:00
Mohammed Ihattaren 73, Kóstas Mítroglou 76, Donyell Malen 79, 90
Stróvolos
Molde FK 1-1 FK Partizan (Belgrad) 29 sierpnia, 19:00
Leke James 72 - Nemanja Miletić I 80
Bnei Yehuda Tel Awiw 0-1 Malmö FF 29 sierpnia, 19:00
Guillermo Molins 7
Petach Tikwa
Trabzonspor Kulübü 0-2 AÉK (Ateny) 29 sierpnia, 19:30
Marko Livaja 24, Pétros Mántalos 30 (k)
HNK Rijeka 1-1 KAA Gent 29 sierpnia, 20:00
Jakov Puljić 32 - Ihor Płastun 34
Eintracht Frankfurt 3-0 RC Strasbourg 29 sierpnia, 20:30
Stefan Mitrović 27 (s), Filip Kostić 60, Danny da Costa 67
Royal Antwerp FC 1-4 AZ (Alkmaar) 29 sierpnia, 19:30
pd.
Didier Lamkel Zé 73 - Calvin Stengs 90, Ferdy Druijf 96, Teun Koopmeiners 102 (k), Albert Guðmundsson 113
Bruksela

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2019, 13:00 - Monako)

APÓEL (Nikozja) 3-4 Football 1991 Dudelange 19 września, 18:55 (9313)
Andrija Pavlović 54, 58, Tomás De Vincenti 56 (k) - Danel Sinani 36, 82, Antoine Bernier 51, Dominik Stolz 72
Qarabağ Ağdam 0-3 Sevilla FC 19 września, 18:55 (30 826)
Javier Hernández 62, Munir El Haddadi 78, Óliver Torres 85
Baku

Kolejka 2 - 3 października

Sevilla FC 1-0 APÓEL (Nikozja) 3 października, 21:00 (30 008)
Javier Hernández 17
Football 1991 Dudelange 1-4 Qarabağ Ağdam 3 października, 21:00 (3005)
Antoine Bernier 90 - Abdellah Zoubir 11, Míchel 30, Richard 37 (k), Dani Quintana 69
Luksemburg / przerwany w 31. minucie na 27 minut z powodu drona latającego nad murawą

Kolejka 3 - 24 października

Sevilla FC - Football 1991 Dudelange 24 października, 21:00
Qarabağ Ağdam - APÓEL (Nikozja) 24 października, 18:55
Baku

Kolejka 4 - 7 listopada

APÓEL (Nikozja) - Qarabağ Ağdam 7 listopada, 18:55
Football 1991 Dudelange - Sevilla FC 7 listopada, 18:55
Luksemburg

Kolejka 5 - 28 listopada

Sevilla FC - Qarabağ Ağdam 28 listopada, 21:00
Football 1991 Dudelange - APÓEL (Nikozja) 28 listopada, 21:00
Luksemburg

Kolejka 6 - 12 grudnia

APÓEL (Nikozja) - Sevilla FC 12 grudnia, 18:55
Qarabağ Ağdam - Football 1991 Dudelange 12 grudnia, 18:55
Baku

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sevilla FC 2 6 2 0 0 4-0 1 0 0 1-0 1 0 0 3-0
2.  Qarabağ Ağdam 2 3 1 0 1 4-4 0 0 1 0-3 1 0 0 4-1 1 3 1 0 0 4-1
3.  Football 1991 Dudelange 2 3 1 0 1 5-7 0 0 1 1-4 1 0 0 4-3 1 0 0 0 1 1-4
4.  APÓEL (Nikozja) 2 0 0 0 2 3-5 0 0 1 3-4 0 0 1 0-1

Grupa B
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2019, 13:00 - Monako)

Dynamo Kijów 1-0 Malmö FF 19 września, 18:55 (17 159)
Witalij Bujalśkyj 84
FC København 1-0 FC Lugano 19 września, 18:55 (18 240)
Michael Santos 50

Kolejka 2 - 3 października

Malmö FF 1-1 FC København 3 października, 21:00 (19 884)
Markus Rosenberg 55 - Lasse Nielsen 45 (s)
FC Lugano 0-0 Dynamo Kijów 3 października, 21:00 (1281)
Sankt Gallen

Kolejka 3 - 24 października

Dynamo Kijów - FC København 24 października, 21:00
Malmö FF - FC Lugano 24 października, 21:00

Kolejka 4 - 7 listopada

FC København - Dynamo Kijów 7 listopada, 18:55
FC Lugano - Malmö FF 7 listopada, 18:55
Sankt Gallen

Kolejka 5 - 28 listopada

Malmö FF - Dynamo Kijów 28 listopada, 21:00
FC Lugano - FC København 28 listopada, 21:00
Sankt Gallen

Kolejka 6 - 12 grudnia

Dynamo Kijów - FC Lugano 12 grudnia, 18:55
FC København - Malmö FF 12 grudnia, 18:55

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC København 2 4 1 1 0 2-1 1 0 0 1-0 0 1 0 1-1
2.  Dynamo Kijów 2 4 1 1 0 1-0 1 0 0 1-0 0 1 0 0-0
3.  Malmö FF 2 1 0 1 1 1-2 0 1 0 1-1 0 0 1 0-1
4.  FC Lugano 2 1 0 1 1 0-1 0 1 0 0-0 0 0 1 0-1

Grupa C
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2019, 13:00 - Monako)

FC Basel 1893 5-0 FK Krasnodar 19 września, 18:55 (14 127)
Kevin Bua 9, 40, Luca Zuffi 52, Tonny Vilhena 55 (s), Noah Okafor 79
Getafe CF 1-0 Trabzonspor Kulübü 19 września, 18:55 (5786)
Ángel Rodríguez 18

Kolejka 2 - 3 października

FK Krasnodar 1-2 Getafe CF 3 października, 21:00 (20 035)
Ari 69 - Ángel Rodríguez 36, 61
Trabzonspor Kulübü 2-2 FC Basel 1893 3 października, 21:00 (23 867)
Abdülkadir Parmak 26, José Sosa 78 - Silvan Widmer 20, Noah Okafor 80

Kolejka 3 - 24 października

Getafe CF - FC Basel 1893 24 października, 21:00
Trabzonspor Kulübü - FK Krasnodar 24 października, 21:00

Kolejka 4 - 7 listopada

FC Basel 1893 - Getafe CF 7 listopada, 18:55
FK Krasnodar - Trabzonspor Kulübü 7 listopada, 18:55

Kolejka 5 - 28 listopada

FK Krasnodar - FC Basel 1893 28 listopada, 16:50
Trabzonspor Kulübü - Getafe CF 28 listopada, 16:50

Kolejka 6 - 12 grudnia

FC Basel 1893 - Trabzonspor Kulübü 12 grudnia, 18:55
Getafe CF - FK Krasnodar 12 grudnia, 18:55

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Getafe CF 2 6 2 0 0 3-1 1 0 0 1-0 1 0 0 2-1
2.  FC Basel 1893 2 4 1 1 0 7-2 1 0 0 5-0 0 1 0 2-2
3.  Trabzonspor Kulübü 2 1 0 1 1 2-3 0 1 0 2-2 0 0 1 0-1
4.  FK Krasnodar 2 0 0 0 2 1-7 0 0 1 1-2 0 0 1 0-5

Grupa D
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2019, 13:00 - Monako)

PSV Eindhoven 3-2 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 19 września, 18:55 (30 000)
Donyell Malen 19, Sebastián Coates 25 (s), Timo Baumgartl 48 - Bruno Fernandes 38 (k), Pedro Mendes 82
Linzer ASK 1-0 Rosenborg BK 19 września, 18:55 (12 179)
James Holland 45

Kolejka 2 - 3 października

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-1 Linzer ASK 3 października, 21:00 (31 225)
Luiz Phellype 58, Bruno Fernandes 63 - Marko Raguž 16
Rosenborg BK 1-4 PSV Eindhoven 3 października, 21:00 (10 296)
Samuel Adegbenro 70 - Pablo Rosario 14, Birger Meling 38 (s), Donyell Malen 41, 79

Kolejka 3 - 24 października

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) - Rosenborg BK 24 października, 21:00
PSV Eindhoven - Linzer ASK 24 października, 21:00

Kolejka 4 - 7 listopada

Rosenborg BK - Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 7 listopada, 18:55
Linzer ASK - PSV Eindhoven 7 listopada, 18:55

Kolejka 5 - 28 listopada

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) - PSV Eindhoven 28 listopada, 21:00
Rosenborg BK - Linzer ASK 28 listopada, 21:00

Kolejka 6 - 12 grudnia

PSV Eindhoven - Rosenborg BK 12 grudnia, 18:55
Linzer ASK - Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 12 grudnia, 18:55

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  PSV Eindhoven 2 6 2 0 0 7-3 1 0 0 3-2 1 0 0 4-1
2.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2 3 1 0 1 4-4 1 0 0 2-1 0 0 1 2-3 1 3 1 0 0 2-1
3.  Linzer ASK 2 3 1 0 1 2-2 1 0 0 1-0 0 0 1 1-2 1 0 0 0 1 1-2
4.  Rosenborg BK 2 0 0 0 2 1-5 0 0 1 1-4 0 0 1 0-1

Grupa E
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2019, 13:00 - Monako)

Stade Rennais FC 1-1 Celtic FC 19 września, 18:55 (27 026)
M'Baye Niang 38 (k) - Ryan Christie 59 (k)
CFR Cluj 2-1 SS Lazio 19 września, 18:55 (9222)
Ciprian Deac 41 (k), Billel Omrani 75 - Bastos 25

Kolejka 2 - 3 października

SS Lazio 2-1 Stade Rennais FC 3 października, 21:00 (13 072)
Sergej Milinković-Savić 63, Ciro Immobile 75 - Jérémy Morel 55
Celtic FC 2-0 CFR Cluj 3 października, 21:00 (56 172)
Odsonne Édouard 20, Mohamed Elyounoussi 59

Kolejka 3 - 24 października

Celtic FC - SS Lazio 24 października, 21:00
Stade Rennais FC - CFR Cluj 24 października, 21:00

Kolejka 4 - 7 listopada

SS Lazio - Celtic FC 7 listopada, 18:55
CFR Cluj - Stade Rennais FC 7 listopada, 18:55

Kolejka 5 - 28 listopada

SS Lazio - CFR Cluj 28 listopada, 21:00
Celtic FC - Stade Rennais FC 28 listopada, 21:00

Kolejka 6 - 12 grudnia

Stade Rennais FC - SS Lazio 12 grudnia, 18:55
CFR Cluj - Celtic FC 12 grudnia, 18:55

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Celtic FC 2 4 1 1 0 3-1 1 0 0 2-0 0 1 0 1-1
2.  CFR Cluj 2 3 1 0 1 2-3 1 0 0 2-1 0 0 1 0-2 1 3 1 0 0 2-1
3.  SS Lazio 2 3 1 0 1 3-3 1 0 0 2-1 0 0 1 1-2 1 0 0 0 1 1-2
4.  Stade Rennais FC 2 1 0 1 1 2-3 0 1 0 1-1 0 0 1 1-2

Grupa F
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2019, 13:00 - Monako)

Eintracht Frankfurt 0-3 Arsenal FC 19 września, 18:55 (47 000)
Joe Willock 38, Bukayo Saka 85, Pierre-Emerick Aubameyang 88
Royal Standard de Liège 2-0 Vitória SC Guimarães 19 września, 18:55 (13 477)
Florent Hanin 66 (s), Paul-José M'Poku 90

Kolejka 2 - 3 października

Arsenal FC 4-0 Royal Standard de Liège 3 października, 21:00 (58 725)
Gabriel Martinelli 13, 16, Joe Willock 22, Dani Ceballos 57
Vitória SC Guimarães 0-1 Eintracht Frankfurt 3 października, 21:00 (15 187)
Evan N'Dicka 36

Kolejka 3 - 24 października

Arsenal FC - Vitória SC Guimarães 24 października, 21:00
Eintracht Frankfurt - Royal Standard de Liège 24 października, 21:00

Kolejka 4 - 7 listopada

Royal Standard de Liège - Eintracht Frankfurt 7 listopada, 18:55
Vitória SC Guimarães - Arsenal FC 6 listopada, 16:50

Kolejka 5 - 28 listopada

Arsenal FC - Eintracht Frankfurt 28 listopada, 21:00
Vitória SC Guimarães - Royal Standard de Liège 27 listopada, 16:50

Kolejka 6 - 12 grudnia

Eintracht Frankfurt - Vitória SC Guimarães 12 grudnia, 18:55
Royal Standard de Liège - Arsenal FC 12 grudnia, 18:55

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arsenal FC 2 6 2 0 0 7-0 1 0 0 4-0 1 0 0 3-0
2.  Royal Standard de Liège 2 3 1 0 1 2-4 1 0 0 2-0 0 0 1 0-4
3.  Eintracht Frankfurt 2 3 1 0 1 1-3 0 0 1 0-3 1 0 0 1-0
4.  Vitória SC Guimarães 2 0 0 0 2 0-3 0 0 1 0-1 0 0 1 0-2

Grupa G
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2019, 13:00 - Monako)

FC Porto 2-1 BSC Young Boys Berno 19 września, 21:00 (32 929)
Tiquinho Soares 8, 29 - Jean-Pierre Nsamé 15 (k)
Rangers FC 1-0 Feyenoord Rotterdam 19 września, 21:00 (46 858)
Sheyi Ojo 24

Kolejka 2 - 3 października

BSC Young Boys Berno 2-1 Rangers FC 3 października, 18:55 (26 348)
Roger Assalé 50, Christian Fassnacht 90 - Alfredo Morelos 44
Feyenoord Rotterdam 2-0 FC Porto 3 października, 18:55 (41 000)
Jens Toornstra 49, Rick Karsdorp 80

Kolejka 3 - 24 października

FC Porto - Rangers FC 24 października, 18:55
BSC Young Boys Berno - Feyenoord Rotterdam 24 października, 18:55

Kolejka 4 - 7 listopada

Feyenoord Rotterdam - BSC Young Boys Berno 7 listopada, 21:00
Rangers FC - FC Porto 7 listopada, 21:00

Kolejka 5 - 28 listopada

BSC Young Boys Berno - FC Porto 28 listopada, 18:55
Feyenoord Rotterdam - Rangers FC 28 listopada, 18:55

Kolejka 6 - 12 grudnia

FC Porto - Feyenoord Rotterdam 12 grudnia, 21:00
Rangers FC - BSC Young Boys Berno 12 grudnia, 21:00

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Feyenoord Rotterdam 2 3 1 0 1 2-1 1 0 0 2-0 0 0 1 0-1 2 3 1 0 1 2-1
2.  BSC Young Boys Berno 2 3 1 0 1 3-3 1 0 0 2-1 0 0 1 1-2 2 3 1 0 1 3-3
3.  Rangers FC 2 3 1 0 1 2-2 1 0 0 1-0 0 0 1 1-2 2 3 1 0 1 2-2
4.  FC Porto 2 3 1 0 1 2-3 1 0 0 2-1 0 0 1 0-2 2 3 1 0 1 2-3

Grupa H
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2019, 13:00 - Monako)

Łudogorec Razgrad 5-1 CSKA Moskwa 19 września, 21:00 (8423)
Wánderson 48, Jody Lukoki 50, Claudiu Keșerü 52, 68, 73 (k) - Igor Diwiejew 11
RCD Espanyol 1-1 Ferencvárosi TC 19 września, 21:00 (18 125)
Matías Vargas 60 - Javi López 10 (s)

Kolejka 2 - 3 października

CSKA Moskwa 0-2 RCD Espanyol 3 października, 18:55 (22 288)
Wu Lei 64, Víctor Campuzano 90
Ferencvárosi TC 0-3 Łudogorec Razgrad 3 października, 18:55 (16 163)
Jody Lukoki 1, Rafael Forster 40, 64

Kolejka 3 - 24 października

CSKA Moskwa - Ferencvárosi TC 24 października, 18:55
Łudogorec Razgrad - RCD Espanyol 24 października, 18:55

Kolejka 4 - 7 listopada

RCD Espanyol - Łudogorec Razgrad 7 listopada, 21:00
Ferencvárosi TC - CSKA Moskwa 7 listopada, 21:00

Kolejka 5 - 28 listopada

CSKA Moskwa - Łudogorec Razgrad 28 listopada, 18:55
Ferencvárosi TC - RCD Espanyol 28 listopada, 18:55

Kolejka 6 - 12 grudnia

Łudogorec Razgrad - Ferencvárosi TC 12 grudnia, 21:00
RCD Espanyol - CSKA Moskwa 12 grudnia, 21:00

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Łudogorec Razgrad 2 6 2 0 0 8-1 1 0 0 5-1 1 0 0 3-0
2.  RCD Espanyol 2 4 1 1 0 3-1 0 1 0 1-1 1 0 0 2-0
3.  Ferencvárosi TC 2 1 0 1 1 1-4 0 0 1 0-3 0 1 0 1-1
4.  CSKA Moskwa 2 0 0 0 2 1-7 0 0 1 0-2 0 0 1 1-5

Grupa I
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2019, 13:00 - Monako)

VfL Wolfsburg 3-1 FK Ołeksandrija 19 września, 21:00 (10 112)
Maximilian Arnold 20, Admir Mehmedi 24, Josip Brekalo 67 - Jewhen Banada 66
KAA Gent 3-2 AS Saint-Étienne Loire 19 września, 21:00 (14 928)
Jonathan David 2, 43, Loïc Perrin 64 (s) - Wahbi Khazri 38, Thomas Kaminski 75 (s)

Kolejka 2 - 3 października

AS Saint-Étienne Loire 1-1 VfL Wolfsburg 3 października, 18:55 (24 815)
Timothée Kolodziejczak 13 - William Furtado 15
FK Ołeksandrija 1-1 KAA Gent 3 października, 18:55 (7588)
Artem Sitało 60 - Laurent Depoitre 6
Lwów

Kolejka 3 - 24 października

KAA Gent - VfL Wolfsburg 24 października, 18:55
AS Saint-Étienne Loire - FK Ołeksandrija 24 października, 18:55

Kolejka 4 - 7 listopada

VfL Wolfsburg - KAA Gent 7 listopada, 21:00
FK Ołeksandrija - AS Saint-Étienne Loire 7 listopada, 21:00
Lwów

Kolejka 5 - 28 listopada

AS Saint-Étienne Loire - KAA Gent 28 listopada, 18:55
FK Ołeksandrija - VfL Wolfsburg 28 listopada, 18:55
Lwów

Kolejka 6 - 12 grudnia

VfL Wolfsburg - AS Saint-Étienne Loire 12 grudnia, 21:00
KAA Gent - FK Ołeksandrija 12 grudnia, 21:00

Grupa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  VfL Wolfsburg 2 4 1 1 0 4-2 1 0 0 3-1 0 1 0 1-1
2.  KAA Gent 2 4 1 1 0 4-3 1 0 0 3-2 0 1 0 1-1
3.  AS Saint-Étienne Loire 2 1 0 1 1 3-4 0 1 0 1-1 0 0 1 2-3
4.  FK Ołeksandrija 2 1 0 1 1 2-4 0 1 0 1-1 0 0 1 1-3

Grupa J
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2019, 13:00 - Monako)

AS Roma 4-0 İstanbul Başakşehir FK 19 września, 21:00 (21 348)
Júnior Caiçara 42 (s), Edin Džeko 58, Nicolò Zaniolo 71, Justin Kluivert 90
VfL Borussia Mönchengladbach 1900 0-4 Wolfsberger AC 19 września, 21:00 (34 846)
Shon Weissman 13, Mario Leitgeb 31, 68, Marcel Ritzmaier 41

Kolejka 2 - 3 października

İstanbul Başakşehir FK 1-1 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 3 października, 18:55 (5646)
Edin Višća 55 - Patrick Herrmann 90
Wolfsberger AC 1-1 AS Roma 3 października, 18:55 (11 169)
Michael Liendl 51 - Leonardo Spinazzola 27
Graz

Kolejka 3 - 24 października

AS Roma - VfL Borussia Mönchengladbach 1900 24 października, 18:55
İstanbul Başakşehir FK - Wolfsberger AC 24 października, 18:55

Kolejka 4 - 7 listopada

VfL Borussia Mönchengladbach 1900 - AS Roma 7 listopada, 21:00
Wolfsberger AC - İstanbul Başakşehir FK 7 listopada, 21:00
Graz

Kolejka 5 - 28 listopada

İstanbul Başakşehir FK - AS Roma 28 listopada, 18:55
Wolfsberger AC - VfL Borussia Mönchengladbach 1900 28 listopada, 18:55
Graz

Kolejka 6 - 12 grudnia

AS Roma - Wolfsberger AC 12 grudnia, 21:00
VfL Borussia Mönchengladbach 1900 - İstanbul Başakşehir FK 12 grudnia, 21:00

Grupa J
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AS Roma 2 4 1 1 0 5-1 1 0 0 4-0 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
2.  Wolfsberger AC 2 4 1 1 0 5-1 0 1 0 1-1 1 0 0 4-0 1 1 0 1 0 1-1
3.  VfL Borussia Mönchengladbach 1900 2 1 0 1 1 1-5 0 0 1 0-4 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
4.  İstanbul Başakşehir FK 2 1 0 1 1 1-5 0 1 0 1-1 0 0 1 0-4 1 1 0 1 0 1-1

Grupa K
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2019, 13:00 - Monako)

Wolverhampton Wanderers FC 0-1 SC Braga 19 września, 21:00 (28 314)
Ricardo Horta 71
ŠK Slovan Bratysława 4-2 Beşiktaş JK 19 września, 21:00 (5273)
Andraž Šporar 14, 58, Marin Ljubičić 90, Moha Rharsalla 90 - Adem Ljajić 29 (k), Wasił Bożikow 45 (s)

Kolejka 2 - 3 października

Beşiktaş JK 0-1 Wolverhampton Wanderers FC 3 października, 18:55 (22 670)
Willy Boly 90
SC Braga 2-2 ŠK Slovan Bratysława 3 października, 18:55 (9077)
Bruno Viana 31, Wenderson Galeno 63 - Andraž Šporar 45, Bruno Viana 87 (s)

Kolejka 3 - 24 października

Beşiktaş JK - SC Braga 24 października, 18:55
ŠK Slovan Bratysława - Wolverhampton Wanderers FC 24 października, 18:55

Kolejka 4 - 7 listopada

SC Braga - Beşiktaş JK 7 listopada, 21:00
Wolverhampton Wanderers FC - ŠK Slovan Bratysława 7 listopada, 21:00

Kolejka 5 - 28 listopada

Beşiktaş JK - ŠK Slovan Bratysława 28 listopada, 18:55
SC Braga - Wolverhampton Wanderers FC 28 listopada, 18:55

Kolejka 6 - 12 grudnia

Wolverhampton Wanderers FC - Beşiktaş JK 12 grudnia, 21:00
ŠK Slovan Bratysława - SC Braga 12 grudnia, 21:00

Grupa K
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ŠK Slovan Bratysława 2 4 1 1 0 6-4 1 0 0 4-2 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
2.  SC Braga 2 4 1 1 0 3-2 0 1 0 2-2 1 0 0 1-0 1 1 0 1 0 2-2
3.  Wolverhampton Wanderers FC 2 3 1 0 1 1-1 0 0 1 0-1 1 0 0 1-0
4.  Beşiktaş JK 2 0 0 0 2 2-5 0 0 1 0-1 0 0 1 2-4

Grupa L
 
Kolejka 1 - 19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2019, 13:00 - Monako)

Manchester United FC 1-0 FK Astana (2) 19 września, 21:00 (50 783)
Mason Greenwood 73
FK Partizan (Belgrad) 2-2 AZ (Alkmaar) 19 września, 21:00 (22 564)
Bibras Natcho 42 (k), 61 - Calvin Stengs 13, Myron Boadu 67

Kolejka 2 - 3 października

FK Astana (2) 1-2 FK Partizan (Belgrad) 3 października, 16:50 (20 137)
Rúnar Sigurjónsson 85 - Umar Sadiq 29, 73
AZ (Alkmaar) 0-0 Manchester United FC 3 października, 18:55 (13 863)
Enchede

Kolejka 3 - 24 października

FK Partizan (Belgrad) - Manchester United FC 24 października, 18:55
AZ (Alkmaar) - FK Astana (2) 24 października, 18:55
Enschede

Kolejka 4 - 7 listopada

Manchester United FC - FK Partizan (Belgrad) 7 listopada, 21:00
FK Astana (2) - AZ (Alkmaar) 7 listopada, 16:50

Kolejka 5 - 28 listopada

FK Astana (2) - Manchester United FC 28 listopada, 16:50
AZ (Alkmaar) - FK Partizan (Belgrad) 28 listopada, 18:55
Enschede

Kolejka 6 - 12 grudnia

Manchester United FC - AZ (Alkmaar) 12 grudnia, 21:00
FK Partizan (Belgrad) - FK Astana (2) 12 grudnia, 21:00

Grupa L
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FK Partizan (Belgrad) 2 4 1 1 0 4-3 0 1 0 2-2 1 0 0 2-1
2.  Manchester United FC 2 4 1 1 0 1-0 1 0 0 1-0 0 1 0 0-0
3.  AZ (Alkmaar) 2 2 0 2 0 2-2 0 1 0 0-0 0 1 0 2-2
4.  FK Astana (2) 2 0 0 0 2 1-3 0 0 1 1-2 0 0 1 0-1

1/16 finału - 20 lutego, 27 lutego
(Losowanie - 16 grudnia 2019 - Nyon)

1/8 finału - 12 marca, 19 marca
(Losowanie - 28 lutego 2020 - Nyon)

1/4 finału - 9 kwietnia, 16 kwietnia
(Losowanie - 20 marca 2020 - Nyon)

1/2 finału - 30 kwietnia, 7 maja
(Losowanie - 20 marca 2020 - Nyon)

Finał - 27 maja
Gdańsk, Stadion Energa Gdańsk

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas