[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
Bartłomiej Grzelak 20 goli - Bartłomiej Grzelak (Widzew Łódź),
18 goli - Gražvydas Mikulėnas (Zawisza Bydgoszcz (2) 4, Ruch Chorzów 14),
12 goli - Igor Sypniewski (Łódzki KS),
11 goli - Krzysztof Trela (Heko Czermno), Hadis Zubanović (Zagłębie Sosnowiec),
10 goli - Grzegorz Pater (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mariusz Śrutwa (Ruch Chorzów),
9 goli - Krystian Kanarski (Heko Czermno), Ernest Konon (Jagiellonia Białystok),
8 goli - Piotr Ćwielong (Ruch Chorzów), Bartosz Iwan (Widzew Łódź), Marek Kowal (Śląsk Wrocław), Artur Rozmus (Polonia Bytom), Stanisław Wróbel (Piast Gliwice),
7 goli - Robert Chudy (Szczakowianka Jaworzno), Kelechi Iheanacho (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Krzysztof Kukulski (Piast Gliwice), Przemysław Pitry (Zagłębie Sosnowiec), Grzegorz Podstawek (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Rogalski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Dariusz Solnica (Piast Gliwice), Zbigniew Wachowicz (Radomiak Radom),
6 goli - Krzysztof Brede (Lechia Gdańsk), Marcin Folc (Heko Czermno), Adam Kompała (Jagiellonia Białystok 1, Piast Gliwice 5), Marcin Lachowski (Zagłębie Sosnowiec), Arkadiusz Mysona (Łódzki KS), Andrzej Rybski (Polonia Bytom), Tomasz Sosna (Polonia Bytom), Vuk Sotirović (Łódzki KS 3, Zawisza Bydgoszcz (2) 3), Damian Staniszewski (Zawisza Bydgoszcz (2)), Łukasz Wesecki (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Janusz Wolański (Zagłębie Sosnowiec),
5 goli - Piotr Bajera (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Jacek Berensztajn (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Krzysztof Bizacki (Ruch Chorzów), Sebastian Dudek (Śląsk Wrocław), Marcin Jeziorny (Górnik Polkowice), Wojciech Krauze (Szczakowianka Jaworzno), Grzegorz Król (Lechia Gdańsk), Jarosław Lato (Widzew Łódź), Grzegorz Misiura (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Tomasz Moskal (Górnik Polkowice 1, Jagiellonia Białystok 4), Jarosław Piątkowski (Łódzki KS), Krzysztof Ulatowski (Śląsk Wrocław), Sebastian Wrzesiński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
4 gole - Tomasz Bekas (Zawisza Bydgoszcz (2)), Łukasz Błasiak (Polonia Bytom), Nikołaj Branfiłow (Radomiak Radom 2, Podbeskidzie Bielsko-Biała 2), Mirosław Budka (Piast Gliwice), Paweł Buśkiewicz (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Jakub Dziółka (Szczakowianka Jaworzno), Marek Gołębiewski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Wojciech Górski (Górnik Polkowice), Benjamin Imeh (Zawisza Bydgoszcz (2)), Maxwell Kalu (Zawisza Bydgoszcz (2) 1, Radomiak Radom 3), Sebastian Kęska (Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2, Łódzki KS 2), Jacek Markiewicz (Jagiellonia Białystok), Aleksandr Osipowicz (Radomiak Radom), Rafał Pawlak (Widzew Łódź), Robert Rosiński (Śląsk Wrocław), Mieczysław Sikora (Szczakowianka Jaworzno), Paweł Sobczak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Remigiusz Sobociński (Jagiellonia Białystok), Maciej Terlecki (Radomiak Radom), Tadeusz Tyc (Zagłębie Sosnowiec), Jakub Wawrzyniak (Widzew Łódź), Tomasz Wróbel (Górnik Polkowice),
3 gole - Jacek Chańko (Jagiellonia Białystok), Bartłomiej Chwalibogowski (Zagłębie Sosnowiec), Marek Drozd (Heko Czermno), Paweł Gamla (Piast Gliwice), Marek Gancarczyk (Górnik Polkowice), Jarosław Kaszowski (Piast Gliwice), Arkadiusz Kubik (Jagiellonia Białystok), Jarosław Łowicki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1, Górnik Polkowice 2), Marcin Makuch (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Krzysztof Michalski (Zawisza Bydgoszcz (2)), Arkadiusz Miklosik (Zawisza Bydgoszcz (2)), Zbigniew Murdza (Górnik Polkowice), Rafał Niżnik (Łódzki KS), Madrin Piegzik (Szczakowianka Jaworzno 2, Jagiellonia Białystok 1), Damian Świerblewski (Widzew Łódź), Andrzej Tychowski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Piotr Wiśniewski (Lechia Gdańsk), Sławomir Wojciechowski (Lechia Gdańsk), Rafał Wójcik (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
2 gole - Andrzej Bednarz (Piast Gliwice 1, Radomiak Radom 1), Tomasz Brzyski (Radomiak Radom), Adrian Budka (Śląsk Wrocław), Swetosław Byrkaniczkow (Łódzki KS 1, Radomiak Radom 1), Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Piotr Cetnarowicz (Lechia Gdańsk), Arkadiusz Chrobot (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Jakub Cieciura (Radomiak Radom), Valentin Dah (Zawisza Bydgoszcz (2)), Frank Egharevba (Śląsk Wrocław), Wojciech Figurski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Adam Gmitrzuk (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Rafał Hübscher (Górnik Polkowice), Piotr Karwan (Piast Gliwice), Paweł Kaźmierczak (Górnik Polkowice), Marcin Klaczka (Ruch Chorzów), Dariusz Kłus (Łódzki KS), Wojciech Kobeszko (Jagiellonia Białystok), Piotr Koman (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Piotr Kosiorowski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Hubert Kościukiewicz (Heko Czermno), Przemysław Kulig (Jagiellonia Białystok), Kamil Kuzera (Widzew Łódź), Dariusz Łatka (Jagiellonia Białystok), Przemysław Łudziński (Ruch Chorzów), Adam Majewski (Zawisza Bydgoszcz (2)), Ireneusz Marcinkowski (Polonia Bytom), Wojciech Myszor (Ruch Chorzów), Sławomir Pach (Górnik Polkowice), Jacek Paczkowski (Zagłębie Sosnowiec), Karol Piątek (Lechia Gdańsk), Rafał Piętka (Radomiak Radom), Wojciech Rączka (Podbeskidzie Bielsko-Biała 1, Szczakowianka Jaworzno 1), Krzysztof Rusinek (Lechia Gdańsk), Szymon Sawala (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Robert Sierant (Łódzki KS), Grzegorz Skwara (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Krzysztof Smoliński (Górnik Polkowice), Arkadiusz Sojka (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Robert Speichler (Jagiellonia Białystok), Waldemar Stachowiak (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Piotr Stawarczyk (Widzew Łódź), Rafał Szwed (Radomiak Radom), Jacek Trzeciak (Polonia Bytom), Michał Trzeciakiewicz (Jagiellonia Białystok), Philip Umukoro (Heko Czermno), Raimondas Vilėniškis (Radomiak Radom), Dariusz Walęciak (Heko Czermno), Marcin Wielgus (Śląsk Wrocław), Kamil Witkowski I (Górnik Polkowice), Mariusz Wysocki (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Paweł Zawistowski (Heko Czermno), Dzidosław Żuberek (Jagiellonia Białystok),
1 gol - Artur Adamus (Szczakowianka Jaworzno), Admir Adžem (Zagłębie Sosnowiec), Wojciech Ankowski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Grzegorz Bała (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Adam Banaś (Piast Gliwice), Tadeusz Bartnik (Ruch Chorzów), Daniel Barzyński (Radomiak Radom), Piotr Bazler (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Jakub Biskup (Lechia Gdańsk), Wojciech Bluszcz (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Artur Błażejewski (Radomiak Radom), Grzegorz Bonk (Ruch Chorzów), Jacek Broniewicz (Polonia Bytom), Artur Bugaj (Śląsk Wrocław), Grzegorz Cheda (Heko Czermno), Krzysztof Chrapek (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jacek Cieśla (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Tomasz Copik (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Ryszard Czerwiec (Szczakowianka Jaworzno), Grzegorz Domżalski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Dariusz Drewniak (Szczakowianka Jaworzno), Mariusz Dzienis (Lechia Gdańsk), Sebastian Fechner (Lechia Gdańsk), Tomasz Feliksiak (Zawisza Bydgoszcz (2)), Krzysztof Filipek (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Robert Gaca (Zawisza Bydgoszcz (2)), Damian Galeja (Polonia Bytom), Piotr Gierczak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Gröhlich (Polonia Bytom), Wojciech Grzyb (Ruch Chorzów), Dženan Hošić (Zagłębie Sosnowiec), Błażej Jankowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marcin Janus (Lechia Gdańsk), Artur Januszewski (Górnik Polkowice), Radomir Jarzynka (Szczakowianka Jaworzno), Tomasz Jodłowiec (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Grzegorz Jurczyk (Polonia Bytom), Maciej Kalkowski (Lechia Gdańsk), Roland Kazubowski (Lechia Gdańsk), Piotr Klepczarek II (Zawisza Bydgoszcz (2)), Dariusz Kołodziej (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartłomiej Konieczny (Widzew Łódź), Tomasz Kosztowniak (Śląsk Wrocław), Artur Kościuk (Łódzki KS), Piotr Kuklis (Widzew Łódź), Zdzisław Leszczyński (Łódzki KS), Michał Łabędzki (Łódzki KS), Robert Łakomy (Łódzki KS), Jakub Ławecki (Szczakowianka Jaworzno), Tomasz Malinowski (Zagłębie Sosnowiec), Mariusz Mężyk (Łódzki KS), Marcin Morawski (Zagłębie Sosnowiec), Željko Mrvaljević (Zawisza Bydgoszcz (2)), Maciej Mysiak (Lechia Gdańsk), Marcin Nowak (Widzew Łódź), Krzysztof Ostrowski (Śląsk Wrocław), Tomasz Pawlak (Jagiellonia Białystok), Piotr Petasz (Ruch Chorzów), Tomasz Podgórski (Piast Gliwice), Dariusz Preis (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Michał Pulkowski (Ruch Chorzów), Konrad Romański (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Michał Rozkwitalski (Łódzki KS), Mariusz Sacha (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Tomasz Sajdak (Radomiak Radom), Abel Salami (Radomiak Radom), Dawid Skrzypek (Zagłębie Sosnowiec), Paweł Sobolewski (Jagiellonia Białystok), Bartłomiej Socha (Heko Czermno), Nenad Studen (Radomiak Radom), Sławomir Szeliga (Widzew Łódź), Dariusz Sztylka (Śląsk Wrocław), Marcin Tarnowski (Zawisza Bydgoszcz (2)), Maciej Truszczyński (Zawisza Bydgoszcz (2)), Stanley Udenkwor (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mariusz Unierzyski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Tomasz Urbaniak (Górnik Polkowice), Piotr Uss (Radomiak Radom), Kamil Wacławczyk (Górnik Polkowice), Marek Walburg (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Grzegorz Wan (Śląsk Wrocław), Rafał Wawrzyńczok (Ruch Chorzów), Marcin Wincel (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Kamil Witkowski II (Śląsk Wrocław), Maciej Wojtaś (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Marcin Woźniak (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Jarosław Zadylak (Piast Gliwice), Tomasz Zakierski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Klaudiusz Ząbecki (Radomiak Radom), Paweł Żmudziński (Górnik Polkowice), Paweł Żuk (Lechia Gdańsk).

Strzelcy według drużyn:
 
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie: 7 - Kelechi Iheanacho, 5 - Grzegorz Misiura, 4 - Marek Gołębiewski, 2 - Wojciech Figurski, Szymon Sawala, 1 - Wojciech Ankowski, Grzegorz Bała, Piotr Bazler, Grzegorz Domżalski, Krzysztof Filipek, Mariusz Unierzyski, Marcin Wincel, Maciej Wojtaś, Tomasz Zakierski
Górnik Polkowice: 5 - Marcin Jeziorny, 4 - Wojciech Górski, Tomasz Wróbel, 3 - Marek Gancarczyk, Zbigniew Murdza, 2 - Rafał Hübscher, Paweł Kaźmierczak, Jarosław Łowicki, Sławomir Pach, Krzysztof Smoliński, Kamil Witkowski I, 1 - Artur Januszewski, Tomasz Moskal, Tomasz Urbaniak, Kamil Wacławczyk, Paweł Żmudziński
Heko Czermno: 11 - Krzysztof Trela, 9 - Krystian Kanarski, 6 - Marcin Folc, 3 - Marek Drozd, 2 - Hubert Kościukiewicz, Philip Umukoro, Dariusz Walęciak, Paweł Zawistowski, 1 - Grzegorz Cheda, Bartłomiej Socha
Jagiellonia Białystok: 9 - Ernest Konon, 4 - Jacek Markiewicz, Tomasz Moskal, Remigiusz Sobociński, 3 - Jacek Chańko, Arkadiusz Kubik, 2 - Wojciech Kobeszko, Przemysław Kulig, Dariusz Łatka, Robert Speichler, Michał Trzeciakiewicz, Dzidosław Żuberek, 1 - Adam Kompała, Tomasz Pawlak, Madrin Piegzik, Paweł Sobolewski
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: 7 - Maciej Rogalski, 6 - Łukasz Wesecki, 5 - Jacek Berensztajn, 3 - Andrzej Tychowski, Rafał Wójcik, 2 - Adam Gmitrzuk, Piotr Kosiorowski, Grzegorz Skwara, Arkadiusz Sojka, Mariusz Wysocki, 1 - Tomasz Copik, Dariusz Preis, Marcin Woźniak
Lechia Gdańsk: 6 - Krzysztof Brede, 5 - Grzegorz Król, 3 - Piotr Wiśniewski, Sławomir Wojciechowski, 2 - Piotr Cetnarowicz, Karol Piątek, Krzysztof Rusinek, 1 - Jakub Biskup, Mariusz Dzienis, Sebastian Fechner, Marcin Janus, Maciej Kalkowski, Roland Kazubowski, Maciej Mysiak, Paweł Żuk
Łódzki KS: 12 - Igor Sypniewski, 6 - Arkadiusz Mysona, 5 - Jarosław Piątkowski, 3 - Rafał Niżnik, Vuk Sotirović, 2 - Sebastian Kęska, Dariusz Kłus, Robert Sierant, 1 - Swetosław Byrkaniczkow, Artur Kościuk, Zdzisław Leszczyński, Michał Łabędzki, Robert Łakomy, Mariusz Mężyk, Michał Rozkwitalski
Piast Gliwice: 8 - Stanisław Wróbel, 7 - Krzysztof Kukulski, Dariusz Solnica, 5 - Adam Kompała, 4 - Mirosław Budka, 3 - Paweł Gamla, Jarosław Kaszowski, 2 - Piotr Karwan, 1 - Adam Banaś, Andrzej Bednarz, Tomasz Podgórski, Jarosław Zadylak
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 10 - Grzegorz Pater, 7 - Grzegorz Podstawek, 4 - Paweł Sobczak, 3 - Marcin Makuch, 2 - Nikołaj Branfiłow, Piotr Koman, 1 - Krzysztof Chrapek, Piotr Gierczak, Błażej Jankowski, Tomasz Jodłowiec, Dariusz Kołodziej, Wojciech Rączka, Mariusz Sacha, Stanley Udenkwor
Polonia Bytom: 8 - Artur Rozmus, 6 - Andrzej Rybski, Tomasz Sosna, 4 - Łukasz Błasiak, 2 - Ireneusz Marcinkowski, Jacek Trzeciak, 1 - Jacek Broniewicz, Damian Galeja, Łukasz Gröhlich, Grzegorz Jurczyk
Radomiak Radom: 7 - Zbigniew Wachowicz, 4 - Aleksandr Osipowicz, Maciej Terlecki, 3 - Maxwell Kalu, 2 - Nikołaj Branfiłow, Tomasz Brzyski, Jakub Cieciura, Rafał Piętka, Rafał Szwed, Raimondas Vilėniškis, 1 - Daniel Barzyński, Andrzej Bednarz, Artur Błażejewski, Swetosław Byrkaniczkow, Tomasz Sajdak, Abel Salami, Nenad Studen, Piotr Uss, Klaudiusz Ząbecki
Ruch Chorzów: 14 - Gražvydas Mikulėnas, 10 - Mariusz Śrutwa, 8 - Piotr Ćwielong, 5 - Krzysztof Bizacki, 2 - Marcin Klaczka, Przemysław Łudziński, Wojciech Myszor, 1 - Tadeusz Bartnik, Grzegorz Bonk, Wojciech Grzyb, Piotr Petasz, Michał Pulkowski, Rafał Wawrzyńczok
Szczakowianka Jaworzno: 7 - Robert Chudy, 5 - Wojciech Krauze, 4 - Jakub Dziółka, Mieczysław Sikora, 2 - Madrin Piegzik, 1 - Artur Adamus, Ryszard Czerwiec, Dariusz Drewniak, Radomir Jarzynka, Jakub Ławecki, Wojciech Rączka
Śląsk Wrocław: 8 - Marek Kowal, 5 - Sebastian Dudek, Krzysztof Ulatowski, 4 - Robert Rosiński, 2 - Adrian Budka, Piotr Celeban, Frank Egharevba, Marcin Wielgus, 1 - Artur Bugaj, Tomasz Kosztowniak, Krzysztof Ostrowski, Dariusz Sztylka, Grzegorz Wan, Kamil Witkowski II
Świt Nowy Dwór Mazowiecki: 5 - Piotr Bajera, Sebastian Wrzesiński, 4 - Paweł Buśkiewicz, 2 - Arkadiusz Chrobot, Sebastian Kęska, Waldemar Stachowiak, 1 - Wojciech Bluszcz, Jacek Cieśla, Jarosław Łowicki, Konrad Romański, Marek Walburg
Widzew Łódź: 20 - Bartłomiej Grzelak, 8 - Bartosz Iwan, 5 - Jarosław Lato, 4 - Rafał Pawlak, Jakub Wawrzyniak, 3 - Damian Świerblewski, 2 - Kamil Kuzera, Piotr Stawarczyk, 1 - Bartłomiej Konieczny, Piotr Kuklis, Marcin Nowak, Sławomir Szeliga
Zagłębie Sosnowiec: 11 - Hadis Zubanović, 7 - Przemysław Pitry, 6 - Marcin Lachowski, Janusz Wolański, 4 - Tadeusz Tyc, 3 - Bartłomiej Chwalibogowski, 2 - Jacek Paczkowski, 1 - Admir Adžem, Dženan Hošić, Tomasz Malinowski, Marcin Morawski, Dawid Skrzypek
Zawisza Bydgoszcz (2): 6 - Damian Staniszewski, 4 - Tomasz Bekas, Benjamin Imeh, Gražvydas Mikulėnas, 3 - Krzysztof Michalski, Arkadiusz Miklosik, Vuk Sotirović, 2 - Valentin Dah, Adam Majewski, 1 - Tomasz Feliksiak, Robert Gaca, Maxwell Kalu, Piotr Klepczarek II, Željko Mrvaljević, Marcin Tarnowski, Maciej Truszczyński

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas