[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga 2005/2006
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widzew Łódź 34 62 18 8 8 53-28 10 5 2 32-12 8 3 6 21-16
2.  Łódzki KS 34 58 15 13 6 42-21 9 7 1 27-9 6 6 5 15-12
3.  Jagiellonia Białystok 34 56 15 11 8 48-30 8 4 5 25-16 7 7 3 23-14 2 3 1 0 1 4-4
4.  Śląsk Wrocław 34 56 16 8 10 38-35 10 4 3 22-13 6 4 7 16-22 2 3 1 0 1 4-4
5.  Zagłębie Sosnowiec 34 54 15 9 10 48-34 9 3 5 28-14 6 6 5 20-20
6.  Zawisza Bydgoszcz (2) 34 53 13 14 7 38-26 7 8 2 20-11 6 6 5 18-15
7.  Ruch Chorzów 34 51 14 9 11 50-36 10 2 5 34-19 4 7 6 16-17
8.  Piast Gliwice 34 48 15 13 6 44-33 10 6 1 29-13 5 7 5 15-20
9.  KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 34 46 12 10 12 37-41 6 6 5 18-15 6 4 7 19-26
10.  Lechia Gdańsk 34 45 11 12 11 33-39 9 5 3 21-12 2 7 8 12-27 2 6 2 0 0 6-3
11.  Górnik Polkowice 34 45 12 9 13 36-37 6 6 5 23-16 6 3 8 13-21 2 0 0 0 2 3-6
12.  Heko Czermno 34 43 10 13 11 40-42 7 4 6 26-22 3 9 5 14-20
13.  Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 41 9 14 11 37-38 6 9 2 19-11 3 5 9 18-27
14.  Radomiak Radom 34 35 8 11 15 39-46 6 4 7 23-20 2 7 8 16-26 2 6 2 0 0 3-0
15.  Polonia Bytom 34 35 9 8 17 32-51 4 6 7 13-20 5 2 10 19-31 2 0 0 0 2 0-3
16.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 30 7 9 18 27-54 6 6 5 21-20 1 3 13 6-34
17.  Szczakowianka Jaworzno 34 29 7 8 19 28-63 5 5 7 17-22 2 3 12 11-41
18.  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 34 26 5 11 18 31-47 3 5 9 17-21 2 6 9 14-26
Piast Gliwice został ukarany odjęciem dziesięciu punktów za próbę przekupstwa sędziego meczu II ligi w sezonie 2004/05 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.
GKS Katowice nie otrzymał licencji na grę w II lidze. Jego miejsce zajęła Szczakowianka Jaworzno.
Śląsk Wrocław w rundzie wiosennej rozgrywał niektóre swoje mecze na Stadionie Olimpijskim.
Kujawiak Włocławek w lutym 2006 przeniósł się do Bydgoszczy i występuje pod nazwą Zawisza Bydgoszcz.
W związku z fuzją Amiki Wronki i Lecha Poznań zespół z 15. miejsca w tabeli zagra w barażach o utrzymanie, zaś zespół z 11. miejsca w tabeli utrzyma się w lidze bezpośrednio.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Widzew Łódź    2-2 1-0 1-2 5-2 2-0 2-0 0-0 4-1 4-0 0-0 1-0 2-2 2-2 0-1 4-0 1-0 1-0 
 2 Łódzki KS1-3     0-0 2-0 1-0 0-0 0-0 3-0 0-0 1-0 2-0 3-0 3-0 1-0 2-2 5-1 2-2 1-1 
 3 Jagiellonia Białystok2-1 0-2     2-0 1-1 3-1 0-2 1-1 6-0 1-2 0-1 0-0 3-1 3-2 0-1 0-0 1-0 2-1 
 4 Śląsk Wrocław1-0 0-0 4-2     0-0 1-0 3-1 1-0 2-1 0-0 0-1 0-0 3-2 1-3 2-0 3-0 1-0 0-3 
 5 Zagłębie Sosnowiec0-1 0-1 1-2 3-0*     0-0 1-0 0-2 3-1 1-1 1-2 0-0 2-1 4-0 3-0 3-1 5-2 1-0 
 6 Zawisza Bydgoszcz (2)0-2 0-0 1-1 1-0 1-1     1-1 3-1 0-0 2-0 2-0 0-1 1-0 1-1 3-3 2-0 2-0 0-0 
 7 Ruch Chorzów0-2 1-0 1-0 0-2 0-0 1-3     5-0 0-2 3-0 2-1 4-2 2-3 2-1 5-1 2-0 4-0 2-2 
 8 Piast Gliwice1-0 1-0 1-1 3-1 1-0 0-1 2-2     1-0 5-1 0-0 2-0 3-2 2-2 1-0 3-0 2-2 1-1 
 9 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski0-2 2-2 0-0 1-1 3-0 1-0 1-4 0-1     0-0 0-1 0-0 1-0 3-1 2-0 1-1 0-1 3-1 
 10 Lechia Gdańsk2-1 1-0 1-1 1-2 2-0 0-0 1-2 0-0 1-3     3-2 1-1 1-0 0-0 1-0 1-0 3-0 2-0 
 11 Górnik Polkowice2-1 0-0 2-2 1-0 1-1 1-1 0-1 1-2 0-2 1-3     2-2 0-1 1-0 2-0 2-0 7-0 0-0 
 12 Heko Czermno1-1 1-3 0-1 1-1 1-2 2-4 1-1 2-3 0-0 3-1 2-1     2-1 1-0 0-3 1-0 4-0 4-0 
 13 Podbeskidzie Bielsko-Biała1-1 1-0 0-1 0-0 0-0 1-0 1-1 1-1 1-0 1-1 2-0 1-1     1-1 2-3 2-0 1-1 3-0 
 14 Radomiak Radom2-3 0-1 1-3 1-1 1-2 1-2 1-0 1-0 2-2 2-1 0-1 0-0 1-2     2-0 2-0 4-0 2-2 
 15 Polonia Bytom0-1 0-0 0-3* 3-1 0-3 0-0 2-1 1-3 1-2 1-1 0-1 0-0 0-0 0-1     1-1 2-1 2-1 
 16 Świt Nowy Dwór Mazowiecki1-1 3-1 0-3 1-2 1-2 0-0 1-0 1-1 0-2 0-0 4-1 3-4 1-1 0-0 3-2     1-0 1-0 
 17 Szczakowianka Jaworzno2-0 0-2 1-3 0-1 1-4 1-3 0-0 0-0 4-1 2-1 0-0 2-1 1-1 0-0 2-1 0-2     1-2 
 18 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie0-1 0-1 0-0 1-2 1-2 1-3 0-0 0-0 1-2 0-0 3-1 1-2 1-1 4-2 1-2 2-0 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 30-31 lipca

Widzew Łódź 2-0 Ruch Chorzów 31 lipca, 19:00 (5000)
Rafał Pawlak 45, Jarosław Lato 88
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 lipca, 17:00 (4000)
Przemysław Pitry 49, 84 - Piotr Gierczak 45
Lechia Gdańsk 1-1 Jagiellonia Białystok 30 lipca, 17:00 (9000)
Krzysztof Brede 78 (k) - Jacek Chańko 6
Śląsk Wrocław 1-0 Zawisza Bydgoszcz (2) 31 lipca, 17:30 (7000)
Marek Kowal 24
W 40. minucie Arkadiusz Miklosik (Zawisza Bydgoszcz (2)) nie wykorzystał rzutu karnego.
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-1 Górnik Polkowice 31 lipca, 15:00 (2500)
Maciej Wojtaś 15, Marcin Jeziorny 19 (s), Kelechi Iheanacho 54 - Tomasz Wróbel 64
Radomiak Radom 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 31 lipca, 17:00 (5500)
Raimondas Vilėniškis 20, Nenad Studen 78
Piast Gliwice 2-2 Szczakowianka Jaworzno 31 sierpnia, 17:00 (1500)
Paweł Gamla 29, Krzysztof Kukulski 39 - Robert Chudy 67 (k), Wojciech Krauze 71
Polonia Bytom 0-0 Łódzki KS 31 lipca, 17:00 (2500)
w Gliwicach
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Heko Czermno 29 lipca, 19:00 (4000)

Kolejka 2 - 6-7 sierpnia

Ruch Chorzów 1-0 Łódzki KS 5 sierpnia, 19:00 (2500)
Krzysztof Bizacki 47
Szczakowianka Jaworzno 2-1 Polonia Bytom 24 sierpnia, 17:00 (2000)
Dariusz Drewniak 11, Wojciech Krauze 32 - Łukasz Błasiak 7
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Piast Gliwice 6 sierpnia, 19:00 (500)
Adam Banaś 78 (s) - Mirosław Budka 3
Górnik Polkowice 1-0 Radomiak Radom 5 sierpnia, 19:00 (600)
Krzysztof Smoliński 48 (k)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5 sierpnia, 19:00 (3500)
Dariusz Preis 68, Jacek Berensztajn 83, Andrzej Tychowski 88 - Marek Gołębiewski 53
Zawisza Bydgoszcz (2) 0-1 Heko Czermno 6 sierpnia, 17:00 (4000)
Łukasz Tupalski 32 (s)
Jagiellonia Białystok 2-0 Śląsk Wrocław 6 sierpnia, 17:00 (3500)
Wojciech Kobeszko 9, Jacek Chańko 50
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Lechia Gdańsk 7 sierpnia, 17:00 (4000)
Grzegorz Podstawek 73 - Sławomir Wojciechowski 90 (k)
Widzew Łódź 5-2 Zagłębie Sosnowiec 6 sierpnia, 19:00 (5000)
Bartłomiej Grzelak 9, 63, Bartosz Iwan 34, 53, Jarosław Lato 81 (k) - Marcin Lachowski 15, 61 (k)

Kolejka 3 - 13-14 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec 1-0 Ruch Chorzów 13 sierpnia, 17:00 (4500)
Przemysław Pitry 45
Lechia Gdańsk 2-1 Widzew Łódź 13 sierpnia, 17:00 (10 000)
Marcin Janus 15, Jakub Biskup 65 - Bartłomiej Grzelak 13
Śląsk Wrocław 3-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 sierpnia, 17:00 (6000)
Krzysztof Ulatowski 53, Marcin Wielgus 58, Adrian Budka 85 - Piotr Koman 3, Marcin Makuch 63
Heko Czermno 0-1 Jagiellonia Białystok 14 sierpnia, 16:00 (1800)
Jacek Markiewicz 61
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-3 Zawisza Bydgoszcz (2) 13 sierpnia, 17:00 (2600)
Kelechi Iheanacho 70 (k) - Gražvydas Mikulėnas 38, Damian Staniszewski 45, 90
Radomiak Radom 2-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 14 sierpnia, 17:00 (6000)
Klaudiusz Ząbecki 61, Maciej Terlecki 67 - Piotr Kosiorowski 55, Arkadiusz Sojka 78
Piast Gliwice 0-0 Górnik Polkowice 13 sierpnia, 17:00 (2500)
Łódzki KS 2-2 Szczakowianka Jaworzno 13 sierpnia, 18:00 (3000)
Artur Kościuk 42, Arkadiusz Mysona 68 - Madrin Piegzik 44, Artur Adamus 77
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-2 Polonia Bytom 13 sierpnia, 19:00 (500)
Piotr Bajera 1, 79, Waldemar Stachowiak 25 - Jacek Trzeciak 70 (k), Damian Galeja 90
na prośbę Polonii zamieniono gospodarza - pierwotnie w rundzie jesiennej te drużyny miały grać w Bytomiu

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Ruch Chorzów 4-0 Szczakowianka Jaworzno 19 sierpnia, 19:00 (2500)
Mariusz Śrutwa 2, Piotr Petasz 6, Krzysztof Bizacki 24, Marcin Klaczka 76 (k)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 Łódzki KS 20 sierpnia, 19:00 (1500)
Sebastian Wrzesiński 26, Jarosław Łowicki 58 (k), Wojciech Bluszcz 75 - Arkadiusz Mysona 81
W 6. minucie Sebastian Kęska (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Polkowice 2-0 Polonia Bytom 19 sierpnia, 19:00 (700)
Marcin Jeziorny 31, 74
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Piast Gliwice 19 sierpnia, 19:00 (3500)
Andrzej Bednarz 72
Zawisza Bydgoszcz (2) 1-1 Radomiak Radom 21 sierpnia, 15:30 (4000)
Gražvydas Mikulėnas 31 - Maciej Terlecki 40
Jagiellonia Białystok 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 20 sierpnia, 17:00 (6000)
Robert Speichler 6 (k), Ernest Konon 19 - Kelechi Iheanacho 87
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Heko Czermno 20 sierpnia, 17:00 (2500)
Grzegorz Pater 17 - Krystian Kanarski 85
Widzew Łódź 1-2 Śląsk Wrocław 20 sierpnia, 19:00 (6500)
Bartłomiej Grzelak 50 - Grzegorz Wan 5, Marek Kowal 35
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Lechia Gdańsk 20 sierpnia, 17:00 (5000)
Janusz Wolański 18 - Krzysztof Rusinek 69

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Lechia Gdańsk 1-2 Ruch Chorzów 24 sierpnia, 17:00 (8000)
Sławomir Wojciechowski 33 - Mariusz Śrutwa 60, Rafał Wawrzyńczok 82
Śląsk Wrocław 0-0 Zagłębie Sosnowiec 27 sierpnia, 12:00 (7000)
Heko Czermno 1-1 Widzew Łódź 28 sierpnia, 16:00 (2500)
Krystian Kanarski 47 - Rafał Pawlak 61
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 sierpnia, 17:00 (1700)
Grzegorz Bała 86 - Grzegorz Pater 88 (k)
Piast Gliwice 0-1 Zawisza Bydgoszcz (2) 27 sierpnia, 17:00 (1500)
Tomasz Bekas 70
Polonia Bytom 1-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 28 sierpnia, 19:00 (2500)
Jacek Broniewicz 55 - Adam Gmitrzuk 8, Łukasz Wesecki 71
w Ostrowcu Świętokrzyskim - gospodarzem Polonia
Łódzki KS 2-0 Górnik Polkowice 27 sierpnia, 18:00 (3500)
Igor Sypniewski 33, Vuk Sotirović 90
Szczakowianka Jaworzno 0-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 28 sierpnia, 16:30 (3500)
Sebastian Wrzesiński 10, Piotr Bajera 24
Jagiellonia Białystok 3-2 Radomiak Radom 24 sierpnia, 17:30 (5500)
Ernest Konon 3, Paweł Sobolewski 31, Dariusz Łatka 86 - Jakub Cieciura 42, Abel Salami 90

Kolejka 6 - 3-4 września

Ruch Chorzów 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 września, 19:00 (4000)
Mariusz Śrutwa 30, Krzysztof Bizacki 47
Górnik Polkowice 7-0 Szczakowianka Jaworzno 3 września, 17:00 (1100)
Tomasz Moskal 7, Paweł Kaźmierczak 26, Artur Januszewski 47, Zbigniew Murdza 53, Tomasz Wróbel 66, Kamil Witkowski I 70, Krzysztof Smoliński 80
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 Łódzki KS 4 września, 18:00 (3800)
Grzegorz Skwara 83, Maciej Rogalski 90 - Jarosław Piątkowski 69, Igor Sypniewski 81
Zawisza Bydgoszcz (2) 3-3 Polonia Bytom 4 września, 15:30 (4000)
Damian Staniszewski 17, Maxwell Kalu 31, Tomasz Bekas 81 - Andrzej Rybski 2, Artur Rozmus 70, 78
W 67. minucie Tomasz Bekas (Zawisza Bydgoszcz (2)) nie wykorzystał rzutu karnego.
Jagiellonia Białystok 1-1 Piast Gliwice 4 września, 15:30 (5000)
Ernest Konon 24 - Piotr Karwan 10
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Radomiak Radom 4 września, 15:30 (1500)
Wojciech Rączka 40 - Nikołaj Branfiłow 76
Widzew Łódź 1-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 września, 19:00 (5500)
Marcin Nowak 77
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Heko Czermno 4 września, 15:30 (4000)
Lechia Gdańsk 1-2 Śląsk Wrocław 4 września, 13:00 (10 000)
Roland Kazubowski 71 - Piotr Wilk 10 (s), Marcin Wielgus 48

Kolejka 7 - 10-11 września

Śląsk Wrocław 3-1 Ruch Chorzów 11 września, 16:00 (9000)
Marek Kowal 58, 72, Dariusz Sztylka 87 - Przemysław Łudziński 59
Heko Czermno 3-1 Lechia Gdańsk 11 września, 15:30 (2500)
Krzysztof Trela 19, Paweł Zawistowski 36, Marcin Folc 50 - Sebastian Fechner 68
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-2 Zagłębie Sosnowiec 10 września, 15:30 (1500)
Kelechi Iheanacho 34 (k) - Marcin Lachowski 24, Tomasz Romaniuk 62 (s)
Radomiak Radom 2-3 Widzew Łódź 11 września, 15:30 (6000)
Raimondas Vilėniškis 45, Maciej Terlecki 87 - Damian Świerblewski 35, 57, Bartłomiej Grzelak 49
Piast Gliwice 3-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 września, 15:30 (1500)
Krzysztof Kukulski 61, 83 (k), Tomasz Podgórski 90 - Grzegorz Pater 39 (k), Paweł Sobczak 77
Polonia Bytom 0-3 Jagiellonia Białystok 10 września, 15:30
(wo)
odwołany - Polonia Bytom nie dysponuje stadionem uprawnionym do rozgrywek drugoligowych
Łódzki KS 0-0 Zawisza Bydgoszcz (2) 10 września, 17:00 (4000)
Szczakowianka Jaworzno 4-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 10 września, 16:00 (2500)
Jakub Dziółka 38, 40, Ryszard Czerwiec 43 (k), Jakub Ławecki 49 - Jacek Berensztajn 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4-1 Górnik Polkowice 10 września, 18:00 (2000)
Sebastian Kęska 21, Piotr Bajera 25, 81, Jacek Cieśla 50 - Rafał Hübscher 84

Kolejka 8 - 17-18 września

Ruch Chorzów 2-1 Górnik Polkowice 17 września, 19:00 (2000)
Tadeusz Bartnik 42, Mariusz Śrutwa 51 - Rafał Hübscher 37
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 września, 18:00 (2500)
Maciej Rogalski 62 - Waldemar Stachowiak 8
Zawisza Bydgoszcz (2) 2-0 Szczakowianka Jaworzno 17 września, 15:30 (2000)
Damian Staniszewski 56 (k), Robert Gaca 70
Jagiellonia Białystok 0-2 Łódzki KS 17 września, 15:30 (3000)
Swetosław Byrkaniczkow 80, Jarosław Piątkowski 90
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-3 Polonia Bytom 17 września, 15:30 (1500)
Błażej Jankowski 68, Dariusz Kołodziej 80 (k) - Andrzej Rybski 22, 79, Tomasz Sosna 65
Widzew Łódź 0-0 Piast Gliwice 16 września, 19:00 (4500)
Zagłębie Sosnowiec 4-0 Radomiak Radom 17 września, 15:30 (2500)
Przemysław Pitry 7, 53, 63, 78
Lechia Gdańsk 2-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17 września, 15:30 (5000)
Sławomir Wojciechowski 23, Krzysztof Rusinek 67
Śląsk Wrocław 0-0 Heko Czermno 18 września, 16:00 (6500)
W 69. minucie Marcin Wielgus (Śląsk Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 9 - 24-25 września

Heko Czermno 1-1 Ruch Chorzów 24 września, 15:00 (1600)
Krystian Kanarski 87 - Krzysztof Bizacki 69
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-2 Śląsk Wrocław 28 września, 16:00 (1800)
Kelechi Iheanacho 53 - Robert Rosiński 70, Kamil Witkowski II 83
Radomiak Radom 2-1 Lechia Gdańsk 28 września, 16:00 (4500)
Jakub Cieciura 35, Rafał Szwed 90 - Maciej Mysiak 37
Piast Gliwice 1-0 Zagłębie Sosnowiec 24 września, 15:30 (1500)
Dariusz Solnica 65
Polonia Bytom 0-1 Widzew Łódź 28 września, 15:30 (1500)
Tomasz Sosna 3 (s)
na stadionie Ruchu Radzionków
Łódzki KS 3-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 23 września, 19:00 (4000)
Dariusz Kłus 4, Arkadiusz Mysona 32, 64
Szczakowianka Jaworzno 1-3 Jagiellonia Białystok 27 września, 16:00 (2000)
Robert Chudy 80 - Tomasz Pawlak 72, Remigiusz Sobociński 74, Arkadiusz Kubik 90 (k)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Zawisza Bydgoszcz (2) 23 września, 18:00 (500)
Górnik Polkowice 0-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 23 września, 18:00 (600)
Mariusz Wysocki 26, Maciej Rogalski 63

Kolejka 10 - 1-2 października

Ruch Chorzów 0-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 października, 18:00 (2000)
Łukasz Wesecki 45, 60
Zawisza Bydgoszcz (2) 2-0 Górnik Polkowice 2 października, 13:00 (2000)
Gražvydas Mikulėnas 59, Maciej Truszczyński 69
Jagiellonia Białystok 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 24 listopada, 13:00 (2000)
przełożony z powodu żałoby ogłoszonej na terenie woj. podlaskiego
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Szczakowianka Jaworzno 1 października, 14:30 (1200)
Grzegorz Pater 20 (k) - Robert Chudy 60 (k)
Widzew Łódź 2-2 Łódzki KS 1 października, 18:00 (8000)
Bartłomiej Grzelak 19, 72 - Dariusz Kłus 62, Jarosław Piątkowski 71
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Polonia Bytom 2 października, 14:30 (5500)
Dženan Hošić 13, Marcin Morawski 37, Hadis Zubanović 90
Lechia Gdańsk 0-0 Piast Gliwice 1 października, 14:30 (3500)
Śląsk Wrocław 1-3 Radomiak Radom 2 października, 15:30 (5500)
Krzysztof Ulatowski 80 - Aleksandr Osipowicz 6, 10, 37
Heko Czermno 4-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 października, 14:30 (800)
Dariusz Walęciak 34, Krzysztof Trela 45, Krystian Kanarski 70, Marcin Folc 80

Kolejka 11 - 8-9 października

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-0 Ruch Chorzów 10 października, 14:30 (1000)
Radomiak Radom 0-0 Heko Czermno 8 października, 15:00 (6000)
Piast Gliwice 3-1 Śląsk Wrocław 8 października, 14:30 (2000)
Paweł Gamla 30, Radosław Janukiewicz 40 (s), Jarosław Kaszowski 73 - Robert Rosiński 81
Polonia Bytom 1-1 Lechia Gdańsk 11 października, 15:30 (1000)
Jacek Trzeciak 73 - Maciej Kalkowski 53
na stadionie Ruchu Radzionków
Łódzki KS 1-0 Zagłębie Sosnowiec 7 października, 20:00 (7000)
Zdzisław Leszczyński 14
Szczakowianka Jaworzno 2-0 Widzew Łódź 8 października, 14:30 (1500)
Robert Chudy 21, Madrin Piegzik 81
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 6 października, 18:00 (500)
Sebastian Wrzesiński 4 - Grzegorz Pater 50
Górnik Polkowice 2-2 Jagiellonia Białystok 7 października, 19:30 (300)
Marcin Jeziorny 49, Wojciech Górski 73 (k) - Ernest Konon 31, Dariusz Łatka 33
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Zawisza Bydgoszcz (2) 8 października, 18:00 (3500)
Jacek Berensztajn 53

Kolejka 12 - 15-16 października

Ruch Chorzów 1-3 Zawisza Bydgoszcz (2) 15 października, 18:00 (3000)
Piotr Ćwielong 74 - Damian Staniszewski 36, 90, Gražvydas Mikulėnas 71
po meczu czerwoną kartką ukarany został Mariusz Śrutwa za krytykowanie orzeczeń sędziego
Jagiellonia Białystok 6-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 października, 14:30 (4500)
Przemysław Kulig 44, Michał Trzeciakiewicz 47, Remigiusz Sobociński 72, Arkadiusz Kubik 76 (k), Jacek Markiewicz 87, 89
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Górnik Polkowice 15 października, 14:30 (1500)
Piotr Koman 66, Grzegorz Podstawek 90
Widzew Łódź 4-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 października, 18:00 (3500)
Bartłomiej Grzelak 31, 59, Jarosław Lato 83 (k), 89
Zagłębie Sosnowiec 5-2 Szczakowianka Jaworzno 15 października, 14:30 (3500)
Jacek Paczkowski 9, Marcin Lachowski 11, 58 (k), Admir Adžem 72, Hadis Zubanović 88 - Wojciech Krauze 43, Robert Chudy 85 (k)
Lechia Gdańsk 1-0 Łódzki KS 16 października, 13:00 (4500)
Krzysztof Brede 90 (k)
Śląsk Wrocław 2-0 Polonia Bytom 16 października, 15:00 (5000)
Krzysztof Ulatowski 42, Marek Kowal 65
Heko Czermno 2-3 Piast Gliwice 16 października, 14:30 (800)
Marcin Folc 12, Krzysztof Trela 55 - Piotr Karwan 48, Jarosław Kaszowski 62, Mirosław Budka 75
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-2 Radomiak Radom 15 października, 14:30 (1200)
Marek Gołębiewski 32, 80, Wojciech Ankowski 85, Piotr Bazler 90 - Aleksandr Osipowicz 5, Maciej Terlecki 67

Kolejka 13 - 22-23 października

Radomiak Radom 1-0 Ruch Chorzów 22 października, 15:00 (4000)
Rafał Szwed 90
Piast Gliwice 1-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 22 października, 14:30 (2000)
Dariusz Solnica 20 - Marek Gołębiewski 59
Polonia Bytom 0-0 Heko Czermno 23 października, 14:30 (2500)
Łódzki KS 2-0 Śląsk Wrocław 21 października, 19:00 (4300)
Igor Sypniewski 24, Jarosław Piątkowski 35
Szczakowianka Jaworzno 2-1 Lechia Gdańsk 22 października, 14:30 (2500)
Mieczysław Sikora 39, Jakub Dziółka 90 - Jakub Dziółka 57 (s)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Zagłębie Sosnowiec 21 października, 18:00 (800)
Sebastian Wrzesiński 42 - Hadis Zubanović 52, 62
Górnik Polkowice 2-1 Widzew Łódź 21 października, 18:00 (1000)
Paweł Kaźmierczak 45, Tomasz Wróbel 73 - Bartosz Iwan 41
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 21 października, 18:00 (3000)
Rafał Wójcik 88
po zakończeniu meczu drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną został ukarany piłkarz gości - Błażej Jankowski
Zawisza Bydgoszcz (2) 1-1 Jagiellonia Białystok 22 października, 14:00 (5000)
Piotr Klepczarek II 86 - Ernest Konon 12

Kolejka 14 - 29-30 października

Ruch Chorzów 1-0 Jagiellonia Białystok 29 października, 17:00 (3500)
Wojciech Myszor 63
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Zawisza Bydgoszcz (2) 29 października, 13:00 (1500)
Grzegorz Pater 78
Widzew Łódź 4-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 29 października, 18:00 (3500)
Rafał Pawlak 3, Bartosz Iwan 37, 62, Jarosław Lato 88 (k) - Marcin Woźniak 7
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Górnik Polkowice 30 października, 13:00 (4000)
Hadis Zubanović 37 - Tomasz Urbaniak 69, Wojciech Górski 71
Lechia Gdańsk 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30 października, 11:00 (4000)
Paweł Żuk 52
Śląsk Wrocław 1-0 Szczakowianka Jaworzno 30 października, 14:00 (5000)
Marek Kowal 45
Heko Czermno 1-3 Łódzki KS 30 października, 13:00 (2500)
Philip Umukoro 23 - Vuk Sotirović 70, 86, Jarosław Piątkowski 89
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-2 Polonia Bytom 29 października, 14:30 (800)
Mariusz Unierzyski 23 - Andrzej Rybski 29, Łukasz Gröhlich 60
Radomiak Radom 1-0 Piast Gliwice 30 października, 13:00 (3500)
Nikołaj Branfiłow 90 (k)

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Piast Gliwice 2-2 Ruch Chorzów 5 listopada, 13:00 (2500)
Dariusz Solnica 62, Jarosław Kaszowski 73 - Mariusz Śrutwa 23, Grzegorz Bonk 63
Polonia Bytom 0-1 Radomiak Radom 6 listopada, 12:00 (1500)
Zbigniew Wachowicz 78 (k)
Łódzki KS 1-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5 listopada, 17:00 (4000)
Robert Sierant 56 (k) - Kelechi Iheanacho 83
Szczakowianka Jaworzno 2-1 Heko Czermno 5 listopada, 13:00 (2500)
Mieczysław Sikora 2, Robert Chudy 68 - Philip Umukoro 31
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Śląsk Wrocław 5 listopada, 15:30 (860)
Sebastian Wrzesiński 64 - Robert Rosiński 76, Krzysztof Ulatowski 90
Górnik Polkowice 1-3 Lechia Gdańsk 6 listopada, 18:00 (1200)
Marcin Jeziorny 52 - Mariusz Dzienis 23, Piotr Wiśniewski 31, Krzysztof Brede 69 (k)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 Zagłębie Sosnowiec 4 listopada, 18:00 (3000)
Rafał Wójcik 64, 82, Adam Gmitrzuk 74
Zawisza Bydgoszcz (2) 0-2 Widzew Łódź 6 listopada, 13:00 (5500)
Bartłomiej Grzelak 81, 88
Jagiellonia Białystok 3-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 listopada, 13:00 (4500)
Błażej Jankowski 61 (s), Adam Kompała 62, Przemysław Kulig 64 - Marcin Makuch 49

Kolejka 16 - 13 listopada

Ruch Chorzów 2-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 listopada, 18:00 (3500)
Piotr Ćwielong 30, Krzysztof Bizacki 41 - Paweł Sobczak 52, Marcin Makuch 85, Grzegorz Pater 87 (k)
Widzew Łódź 1-0 Jagiellonia Białystok 12 listopada, 17:00 (8000)
Bartosz Iwan 90
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Zawisza Bydgoszcz (2) 12 listopada, 13:00 (3000)
Lechia Gdańsk 1-3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 13 listopada, 13:00 (8000)
Mariusz Wysocki 65 (s) - Maciej Rogalski 28, 71, Piotr Kosiorowski 60
Heko Czermno 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 listopada, 13:00 (800)
Krystian Kanarski 4
W 40. minucie Krzysztof Trela (Heko Czermno) nie wykorzystał rzutu karnego.
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-2 Szczakowianka Jaworzno 13 listopada, 13:00 (900)
Kelechi Iheanacho 49 - Mieczysław Sikora 37, 39
Radomiak Radom 0-1 Łódzki KS 13 listopada, 13:00 (4000)
Robert Sierant 50 (k)
Piast Gliwice 1-0 Polonia Bytom 13 listopada, 13:00 (3000)
Dariusz Solnica 85
Górnik Polkowice 1-0 Śląsk Wrocław 13 listopada, 18:00 (1200)
Tomasz Wróbel 85
na prośbę Śląska zamieniono gospodarza

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Polonia Bytom 2-1 Ruch Chorzów 20 listopada, 12:00 (2000)
Łukasz Błasiak 63, Artur Rozmus 90 - Mariusz Śrutwa 84
Łódzki KS 3-0 Piast Gliwice 19 listopada, 17:00 (5500)
Arkadiusz Mysona 30, Rafał Niżnik 57, Igor Sypniewski 66
W 32. minucie Robert Sierant (Łódzki KS) nie wykorzystał rzutu karnego.
Szczakowianka Jaworzno 0-0 Radomiak Radom 20 listopada, 13:00 (3000)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 19 listopada, 15:30 (400)
Sebastian Kęska 55
Górnik Polkowice 2-2 Heko Czermno 19 listopada, 18:30 (400)
Kamil Witkowski I 33, Paweł Żmudziński 51 - Krystian Kanarski 15, Krzysztof Trela 42
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Śląsk Wrocław 20 listopada, 18:00 (3500)
Andrzej Tychowski 8 - Sebastian Dudek 17
Zawisza Bydgoszcz (2) 2-0 Lechia Gdańsk 20 listopada, 13:00 (4000)
Tomasz Feliksiak 45, Adam Majewski 82 (k)
Jagiellonia Białystok 1-1 Zagłębie Sosnowiec 19 listopada, 13:00 (3000)
Jacek Markiewicz 58 - Janusz Wolański 50
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Widzew Łódź 19 listopada, 13:00 (1200)
Paweł Sobczak 40 - Damian Świerblewski 50

Kolejka 18 - 19 kwietnia

Heko Czermno 0-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 19 kwietnia, 15:00 (700)
Ruch Chorzów 0-2 Widzew Łódź 19 kwietnia, 18:00 (5500)
Bartłomiej Grzelak 17, 79 (k)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Zagłębie Sosnowiec 19 kwietnia, 16:00 (2000)
Jagiellonia Białystok 1-2 Lechia Gdańsk 19 kwietnia, 17:00 (3500)
Remigiusz Sobociński 90 - Piotr Wiśniewski 52, Grzegorz Król 63
Zawisza Bydgoszcz (2) 1-0 Śląsk Wrocław 19 kwietnia, 18:00 (2000)
Benjamin Imeh 59
Górnik Polkowice 0-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 19 kwietnia, 15:30 (500)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Radomiak Radom 19 kwietnia, 18:00 (800)
Szczakowianka Jaworzno 0-0 Piast Gliwice 26 kwietnia, 16:30 (1500)
Łódzki KS 2-2 Polonia Bytom 19 kwietnia, 19:00 (5000)
Sebastian Kęska 35, Igor Sypniewski 62 - Łukasz Błasiak 12, Grzegorz Jurczyk 90

Kolejka 19 - 12 kwietnia

Łódzki KS 0-0 Ruch Chorzów 12 kwietnia, 19:00 (7000)
Polonia Bytom 2-1 Szczakowianka Jaworzno 12 kwietnia, 16:00 (1500)
Andrzej Rybski 50, Tomasz Sosna 62 - Radomir Jarzynka 57
Piast Gliwice 3-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 kwietnia, 16:00 (1500)
Adam Kompała 26, Stanisław Wróbel 39, Dariusz Solnica 89
Radomiak Radom 0-1 Górnik Polkowice 12 kwietnia, 16:00 (3000)
Marek Gancarczyk 50
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12 kwietnia, 17:00 (1100)
Szymon Sawala 5 - Łukasz Wesecki 7, Maciej Rogalski 88
Heko Czermno 2-4 Zawisza Bydgoszcz (2) 12 kwietnia, 15:30 (500)
Krzysztof Trela 55, Krystian Kanarski 56 - Benjamin Imeh 35, Arkadiusz Miklosik 63, Tomasz Bekas 77, Krzysztof Michalski 79 (k)
Śląsk Wrocław 4-2 Jagiellonia Białystok 12 kwietnia, 17:00
Sebastian Dudek 45 (k), 46 (k), Marek Kowal 58, Frank Egharevba 90 - Madrin Piegzik 8, Dzidosław Żuberek 84
W 79. minucie Jacek Markiewicz (Jagiellonia Białystok) nie wykorzystał rzutu karnego.
mecz bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 kwietnia, 16:30 (5000)
Krzysztof Brede 28
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Widzew Łódź 12 kwietnia, 16:00 (3500)
Bartłomiej Konieczny 48

Kolejka 20 - 25-26 marca

Polonia Bytom 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 kwietnia, 16:00 (800)
Tomasz Sosna 70 - Marek Walburg 80
Ruch Chorzów 0-0 Zagłębie Sosnowiec 26 marca, 16:00 (5000)
Widzew Łódź 4-0 Lechia Gdańsk 29 marca, 18:00 (6000)
Bartłomiej Grzelak 9, Jakub Wawrzyniak 11, 37, Sławomir Szeliga 68
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Śląsk Wrocław 25 marca, 14:00 (2500)
Jagiellonia Białystok 0-0 Heko Czermno 5 kwietnia, 16:00 (2200)
Zawisza Bydgoszcz (2) 0-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 25 marca, 18:00 (4000)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-1 Radomiak Radom 25 marca, 18:00 (5000)
Grzegorz Skwara 7, Jacek Berensztajn 42, Tomasz Copik 51 - Tomasz Brzyski 55
Górnik Polkowice 1-2 Piast Gliwice 24 marca, 15:00 (600)
Wojciech Górski 23 - Adam Kompała 13, Krzysztof Kukulski 37
Szczakowianka Jaworzno 0-2 Łódzki KS 4 kwietnia, 16:30 (2000)
Arkadiusz Mysona 39, Sebastian Kęska 83

Kolejka 21 - 31 marca-1 kwietnia

Szczakowianka Jaworzno 0-0 Ruch Chorzów 1 kwietnia, 16:00 (3000)
Łódzki KS 5-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 31 marca, 19:00 (5000)
Igor Sypniewski 2, 52, 59, Rafał Niżnik 77 (k), Mariusz Mężyk 86 - Arkadiusz Chrobot 79
Polonia Bytom 0-1 Górnik Polkowice 1 kwietnia, 16:00 (2000)
Sławomir Pach 84
Piast Gliwice 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 kwietnia, 15:00 (4000)
Krzysztof Kukulski 60
Radomiak Radom 1-2 Zawisza Bydgoszcz (2) 1 kwietnia, 15:00 (5000)
Zbigniew Wachowicz 34 (k) - Vuk Sotirović 12, Marcin Tarnowski 19
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-0 Jagiellonia Białystok 1 kwietnia, 15:00 (1700)
Heko Czermno 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 kwietnia, 14:00 (700)
Grzegorz Cheda 19, Krystian Kanarski 57 - Jewgienij Branowickij 90 (s)
W 87. minucie Marcin Folc (Heko Czermno) nie wykorzystał rzutu karnego.
Śląsk Wrocław 1-0 Widzew Łódź 1 kwietnia, 16:23 (6500)
Piotr Celeban 8
pierwotnie o 16:00, opóźniony z powodu wbiegnięcia kibiców na murawę
Lechia Gdańsk 2-0 Zagłębie Sosnowiec 1 kwietnia, 14:00 (6000)
Karol Piątek 2, Grzegorz Król 90

Kolejka 22 - 8-9 kwietnia

Radomiak Radom 1-3 Jagiellonia Białystok 9 kwietnia, 13:00 (5000)
Tomasz Sajdak 20 - Ernest Konon 29, 66, Remigiusz Sobociński 67
Ruch Chorzów 3-0 Lechia Gdańsk 7 kwietnia, 18:00 (3500)
Mariusz Śrutwa 17, Gražvydas Mikulėnas 63, 90
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Śląsk Wrocław 8 kwietnia, 16:00 (6000)
(wo)
na boisku 0-0 - występ nieuprawnionego Artura Bugaja w zespole gości
Widzew Łódź 1-0 Heko Czermno 8 kwietnia, 18:00 (7000)
Bartłomiej Grzelak 90
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 8 kwietnia, 15:00 (1800)
Grzegorz Pater 43, Grzegorz Podstawek 44, 72
Zawisza Bydgoszcz (2) 3-1 Piast Gliwice 8 kwietnia, 18:00 (2500)
Arkadiusz Miklosik 20, Benjamin Imeh 30, Krzysztof Michalski 75 (k) - Paweł Gamla 69
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Polonia Bytom 8 kwietnia, 18:00 (5000)
Maciej Rogalski 36, Andrzej Tychowski 60
Górnik Polkowice 0-0 Łódzki KS 7 kwietnia, 18:00 (500)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Szczakowianka Jaworzno 9 kwietnia, 19:00 (600)
Paweł Buśkiewicz 90

Kolejka 23 - 15 kwietnia

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Ruch Chorzów 15 kwietnia, 15:00 (1000)
Paweł Buśkiewicz 90
Szczakowianka Jaworzno 0-0 Górnik Polkowice 15 kwietnia, 16:00 (2500)
Łódzki KS 0-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 kwietnia, 17:00 (5000)
W 56. minucie Robert Sierant (Łódzki KS) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Bytom 0-0 Zawisza Bydgoszcz (2) 15 kwietnia, 16:00 (2500)
Piast Gliwice 1-1 Jagiellonia Białystok 15 kwietnia, 13:00 (3000)
Stanisław Wróbel 78 (k) - Jarosław Zadylak 21 (s)
Radomiak Radom 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15 kwietnia, 13:00 (4000)
Swetosław Byrkaniczkow 49 - Grzegorz Pater 34, Stanley Udenkwor 64
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-1 Widzew Łódź 15 kwietnia, 15:00 (2000)
Jakub Wawrzyniak 57
Heko Czermno 1-2 Zagłębie Sosnowiec 15 kwietnia, 13:00 (500)
Krzysztof Trela 13 (k) - Janusz Wolański 10 (k), 37
Śląsk Wrocław 0-0 Lechia Gdańsk 15 kwietnia, 12:00
mecz bez udziału publiczności

Kolejka 24 - 22-23 kwietnia

Ruch Chorzów 0-2 Śląsk Wrocław 22 kwietnia, 14:30 (4000)
Frank Egharevba 63, Adrian Budka 86
Lechia Gdańsk 1-1 Heko Czermno 22 kwietnia, 16:00 (6000)
Grzegorz Król 57 - Hubert Kościukiewicz 68
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 22 kwietnia, 16:00 (2000)
Tadeusz Tyc 30
Widzew Łódź 2-2 Radomiak Radom 22 kwietnia, 18:00 (9000)
Kamil Kuzera 19, Bartosz Iwan 31 - Zbigniew Wachowicz 22, Maxwell Kalu 35
W 79. minucie Bartłomiej Grzelak (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Piast Gliwice 22 kwietnia, 16:00 (2500)
Grzegorz Pater 44 (k) - Adam Kompała 51
Jagiellonia Białystok 0-1 Polonia Bytom 22 kwietnia, 17:00 (3000)
Artur Rozmus 67
Zawisza Bydgoszcz (2) 0-0 Łódzki KS 22 kwietnia, 17:00 (4000)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Szczakowianka Jaworzno 22 kwietnia, 18:00 (4000)
Robert Chudy 63 (k)
Górnik Polkowice 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 kwietnia, 15:30 (700)
Marek Gancarczyk 21, Zbigniew Murdza 82

Kolejka 25 - 29-30 kwietnia

Górnik Polkowice 0-1 Ruch Chorzów 29 kwietnia, 18:00 (600)
Michał Pulkowski 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 29 kwietnia, 18:00 (600)
Łukasz Wesecki 55, Arkadiusz Sojka 63
Szczakowianka Jaworzno 1-3 Zawisza Bydgoszcz (2) 30 kwietnia, 15:00 (2000)
Wojciech Rączka 81 - Vuk Sotirović 22, Tomasz Bekas 40, Valentin Dah 75
Łódzki KS 0-0 Jagiellonia Białystok 29 kwietnia, 18:00 (4000)
Polonia Bytom 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 29 kwietnia, 16:00 (1200)
Piast Gliwice 1-0 Widzew Łódź 29 kwietnia, 16:00 (1200)
Krzysztof Kukulski 39
Radomiak Radom 1-2 Zagłębie Sosnowiec 30 kwietnia, 13:00 (4000)
Andrzej Bednarz 2 - Hadis Zubanović 4, Bartłomiej Chwalibogowski 84
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-0 Lechia Gdańsk 30 kwietnia, 15:00 (2200)
Heko Czermno 1-1 Śląsk Wrocław 30 kwietnia, 13:00 (500)
Marek Drozd 2 - Sebastian Dudek 11 (k)

Kolejka 26 - 6-7 maja

Ruch Chorzów 4-2 Heko Czermno 5 maja, 19:00 (3000)
Mariusz Śrutwa 9, Gražvydas Mikulėnas 23, 90, Piotr Ćwielong 69 - Krzysztof Trela 18, Hubert Kościukiewicz 26
Śląsk Wrocław 0-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 26 kwietnia, 17:00
Grzegorz Misiura 35, Marcin Wincel 62, Adrian Budka 90 (s)
przełożony z powodu Grand Prix na żużlu na Stadionie Olimpijskim / mecz bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 0-0 Radomiak Radom 6 maja, 17:00 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Piast Gliwice 6 maja, 16:30 (4000)
Stanisław Wróbel 6 (k), Krzysztof Kukulski 90
Widzew Łódź 0-1 Polonia Bytom 6 maja, 19:00 (8000)
Tomasz Sosna 33
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Łódzki KS 5 maja, 16:00 (2500)
Grzegorz Podstawek 35
Jagiellonia Białystok 1-0 Szczakowianka Jaworzno 6 maja, 17:00 (3500)
Jacek Chańko 39
Zawisza Bydgoszcz (2) 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 maja, 19:00 (2000)
Arkadiusz Miklosik 65, Valentin Dah 90
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Górnik Polkowice 6 maja, 19:00 (6000)
Sławomir Pach 75

Kolejka 27 - 10 maja

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-4 Ruch Chorzów 10 maja, 19:00 (4000)
Łukasz Wesecki 42 - Gražvydas Mikulėnas 9, 40, 87, Wojciech Grzyb 45
Górnik Polkowice 1-1 Zawisza Bydgoszcz (2) 10 maja, 19:00 (500)
Marek Gancarczyk 85 - Krzysztof Michalski 22
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-3 Jagiellonia Białystok 10 maja, 19:00 (700)
Robert Speichler 3, Ernest Konon 48, Dzidosław Żuberek 70
Szczakowianka Jaworzno 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 maja, 16:30 (1500)
Jakub Dziółka 47 - Nikołaj Branfiłow 46
Łódzki KS 1-3 Widzew Łódź 10 maja, 19:00 (14 000)
Robert Łakomy 35 - Bartłomiej Grzelak 3, 62, Kamil Kuzera 50
Polonia Bytom 0-3 Zagłębie Sosnowiec 10 maja, 17:00 (3500)
Dawid Skrzypek 35, Janusz Wolański 40, Hadis Zubanović 68
Piast Gliwice 5-1 Lechia Gdańsk 10 maja, 16:30 (2500)
Adam Banaś 2, Mirosław Budka 5, Stanisław Wróbel 26, Dariusz Solnica 53, Adam Kompała 56 - Grzegorz Król 10
Radomiak Radom 1-1 Śląsk Wrocław 10 maja, 17:00 (4500)
Zbigniew Wachowicz 28 (k) - Sebastian Dudek 45
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-2 Heko Czermno 10 maja, 17:00 (450)
Szymon Sawala 50 - Marek Drozd 7, Dariusz Walęciak 16

Kolejka 28 - 13-14 maja

Ruch Chorzów 2-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13 maja, 19:00 (3000)
Piotr Ćwielong 45, Gražvydas Mikulėnas 47 - Tomasz Zakierski 35, Wojciech Figurski 74
Heko Czermno 1-0 Radomiak Radom 14 maja, 14:00 (500)
Krzysztof Trela 24 (k)
Śląsk Wrocław 1-0 Piast Gliwice 13 maja, 17:00 (5000)
Mirosław Budka 25 (s)
Lechia Gdańsk 1-0 Polonia Bytom 13 maja, 17:00 (5000)
Piotr Cetnarowicz 88
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Łódzki KS 13 maja, 16:30 (4000)
Michał Rozkwitalski 90
Widzew Łódź 1-0 Szczakowianka Jaworzno 13 maja, 19:00 (7500)
Bartłomiej Grzelak 70
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 maja, 16:00 (2000)
Mariusz Sacha 51, Paweł Sobczak 65
Jagiellonia Białystok 0-1 Górnik Polkowice 13 maja, 17:00 (4500)
Zbigniew Murdza 71
Zawisza Bydgoszcz (2) 0-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 13 maja, 17:00 (3500)

Kolejka 29 - 17 maja

Zawisza Bydgoszcz (2) 1-1 Ruch Chorzów 17 maja, 18:30 (2000)
Željko Mrvaljević 12 - Piotr Ćwielong 30
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Jagiellonia Białystok 17 maja, 19:00 (3000)
Górnik Polkowice 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 maja, 18:00 (500)
Nikołaj Branfiłow 7
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Widzew Łódź 17 maja, 17:30 (500)
Paweł Buśkiewicz 24 - Piotr Stawarczyk 33
Szczakowianka Jaworzno 1-4 Zagłębie Sosnowiec 17 maja, 17:00 (2500)
Wojciech Krauze 82 - Bartłomiej Chwalibogowski 14, Hadis Zubanović 15, 72, Tadeusz Tyc 30
Łódzki KS 1-0 Lechia Gdańsk 17 maja, 18:00 (4000)
Igor Sypniewski 59
W 87. minucie Rafał Niżnik (Łódzki KS) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Bytom 3-1 Śląsk Wrocław 17 maja, 17:00 (2000)
Artur Rozmus 45, 54, Andrzej Rybski 80 - Krzysztof Ostrowski 18
Piast Gliwice 2-0 Heko Czermno 17 maja, 16:30 (2500)
Dariusz Solnica 13, Mirosław Budka 83
Radomiak Radom 2-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17 maja, 17:00 (1500)
Zbigniew Wachowicz 53 (k), 67 (k) - Grzegorz Misiura 8, Grzegorz Domżalski 33

Kolejka 30 - 20-21 maja

Ruch Chorzów 2-1 Radomiak Radom 20 maja, 19:00 (3500)
Gražvydas Mikulėnas 47, 77 - Daniel Barzyński 1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-0 Piast Gliwice 21 maja, 15:00 (500)
Heko Czermno 0-3 Polonia Bytom 21 maja, 14:00 (400)
Tomasz Sosna 29, Artur Rozmus 31, 75
Śląsk Wrocław 0-0 Łódzki KS 21 maja, 17:00 (6000)
Lechia Gdańsk 3-0 Szczakowianka Jaworzno 20 maja, 17:00 (4000)
Krzysztof Brede 28 (k), Piotr Cetnarowicz 55, Grzegorz Król 90
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 20 maja, 17:00 (3500)
Hadis Zubanović 18, 68, Tadeusz Tyc 70 - Szymon Gąsiński 35 (s)
Widzew Łódź 0-0 Górnik Polkowice 21 maja, 19:00 (6500)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 20 maja, 17:00 (3000)
Krzysztof Chrapek 83
Jagiellonia Białystok 3-1 Zawisza Bydgoszcz (2) 20 maja, 17:00 (5000)
Tomasz Moskal 15, 45, Arkadiusz Kubik 42 (k) - Benjamin Imeh 63

Kolejka 31 - 24 maja

Jagiellonia Białystok 0-2 Ruch Chorzów 24 maja, 16:45 (4500)
Przemysław Łudziński 19, Gražvydas Mikulėnas 48
Zawisza Bydgoszcz (2) 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 maja, 19:00 (4500)
Vuk Sotirović 77
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 Widzew Łódź 24 maja, 19:00 (3500)
Bartosz Iwan 47, Rafał Pawlak 68
Górnik Polkowice 1-1 Zagłębie Sosnowiec 24 maja, 19:00 (500)
Marcin Jeziorny 25 - Tadeusz Tyc 10
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Lechia Gdańsk 24 maja, 19:00 (600)
Szczakowianka Jaworzno 0-1 Śląsk Wrocław 24 maja, 17:00 (1300)
Robert Rosiński 64
Łódzki KS 3-0 Heko Czermno 24 maja, 19:00 (4000)
Igor Sypniewski 18, 39, Michał Łabędzki 87
Polonia Bytom 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 24 maja, 17:00 (2500)
Ireneusz Marcinkowski 18, Tomasz Sosna 28 - Grzegorz Misiura 80
Piast Gliwice 2-2 Radomiak Radom 24 maja, 16:30 (2500)
Stanisław Wróbel 4, Jarosław Zadylak 85 - Maxwell Kalu 61, Tomasz Brzyski 65

Kolejka 32 - 31 maja

Ruch Chorzów 5-0 Piast Gliwice 31 maja, 19:00 (4000)
Wojciech Myszor 4, Marcin Klaczka 42 (k), Mariusz Śrutwa 45, Gražvydas Mikulėnas 81, Piotr Ćwielong 87
Radomiak Radom 2-0 Polonia Bytom 31 maja, 17:00 (2800)
Artur Błażejewski 60, Maxwell Kalu 77
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-1 Łódzki KS 31 maja, 17:00 (600)
Rafał Niżnik 32 (k)
czerwoną kartką w 90. minucie został także ukarany Łukasz Madej - rezerwowy zawodnik gości
Heko Czermno 4-0 Szczakowianka Jaworzno 31 maja, 17:00 (250)
Krzysztof Trela 35, Krystian Kanarski 38, Paweł Zawistowski 44, Marek Drozd 67
Śląsk Wrocław 3-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 31 maja, 17:00 (3000)
Piotr Celeban 33, Marek Kowal 64, Tomasz Kosztowniak 89
W 88. minucie Rafał Naskręt (Śląsk Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lechia Gdańsk 3-2 Górnik Polkowice 31 maja, 17:00 (3000)
Karol Piątek 10, Krzysztof Brede 35 (k), Piotr Wiśniewski 60 - Kamil Wacławczyk 82, Wojciech Górski 90 (k)
Zagłębie Sosnowiec 3-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 31 maja, 17:00 (2000)
Janusz Wolański 69, Tomasz Malinowski 80, Bartłomiej Chwalibogowski 90 - Mariusz Wysocki 41
Widzew Łódź 2-0 Zawisza Bydgoszcz (2) 31 maja, 19:00 (9500)
Piotr Stawarczyk 51, Jakub Wawrzyniak 90
W 43. minucie Jakub Wawrzyniak (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Jagiellonia Białystok 31 maja, 17:00 (1500)
Tomasz Moskal 31

Kolejka 33 - 3 czerwca

Śląsk Wrocław 0-1 Górnik Polkowice 3 czerwca, 17:00 (5000)
Jarosław Łowicki 73
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Ruch Chorzów 3 czerwca, 17:00 (2500)
Tomasz Jodłowiec 64 - Piotr Ćwielong 9
Jagiellonia Białystok 2-1 Widzew Łódź 3 czerwca, 17:00 (7500)
Tomasz Moskal 70, Ernest Konon 76 - Bartłomiej Grzelak 22
Zawisza Bydgoszcz (2) 1-1 Zagłębie Sosnowiec 3 czerwca, 17:00 (600)
Adam Majewski 49 - Jacek Paczkowski 59
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Lechia Gdańsk 3 czerwca, 17:00 (1500)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-4 Heko Czermno 3 czerwca, 17:00 (550)
Konrad Romański 32, Paweł Buśkiewicz 71, Arkadiusz Chrobot 78 - Marcin Folc 15, 52, 64, Krzysztof Trela 47
czerwoną kartką (drugą żółtą) po spotkaniu został ukarany Piotr Mosór
Szczakowianka Jaworzno 1-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 czerwca, 17:00 (900)
Wojciech Krauze 90 - Grzegorz Misiura 30, Krzysztof Filipek 87
Łódzki KS 1-0 Radomiak Radom 3 czerwca, 17:00 (9000)
Igor Sypniewski 61
Polonia Bytom 1-3 Piast Gliwice 3 czerwca, 17:00 (2500)
Ireneusz Marcinkowski 64 - Stanisław Wróbel 5, 27, 81

REKLAMA

Kolejka 34 - 10 czerwca

Ruch Chorzów 5-1 Polonia Bytom 10 czerwca, 17:00 (6000)
Paweł Zarzycki 1 (s), Gražvydas Mikulėnas 2, 83, Piotr Ćwielong 11, Mariusz Śrutwa 75 - Łukasz Błasiak 44
Piast Gliwice 1-0 Łódzki KS 10 czerwca, 17:00 (2000)
Adam Kompała 41
Radomiak Radom 4-0 Szczakowianka Jaworzno 10 czerwca, 17:00 (7000)
Zbigniew Wachowicz 16 (k), Rafał Piętka 19, 82, Piotr Uss 39
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 czerwca, 17:00 (600)
Grzegorz Misiura 55, Wojciech Figurski 73
Heko Czermno 2-1 Górnik Polkowice 10 czerwca, 17:00 (200)
Bartłomiej Socha 26, Krzysztof Trela 32 - Jarosław Łowicki 85 (k)
od 85. minuty w bramce Heko stał Marek Drozd
Śląsk Wrocław 2-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 10 czerwca, 17:00 (3500)
Artur Bugaj 10, Krzysztof Ulatowski 42 - Jacek Berensztajn 40
Lechia Gdańsk 0-0 Zawisza Bydgoszcz (2) 10 czerwca, 17:00 (6500)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Jagiellonia Białystok 10 czerwca, 17:00 (6500)
Marcin Lachowski 77 - Michał Trzeciakiewicz 37, Wojciech Kobeszko 82
Widzew Łódź 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 czerwca, 17:00 (9000)
Piotr Kuklis 68, Bartłomiej Grzelak 87 - Grzegorz Podstawek 79, 82

Baraże o udział w I lidze
Baraże o udział w II lidze

Orange Ekstraklasa 2005/2006

III liga 2005/2006 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))
III liga 2005/2006 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))
III liga 2005/2006 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))
III liga 2005/2006 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas