[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Orange Ekstraklasa 2005/2006
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 30 66 20 6 4 47-17 12 0 3 26-10 8 6 1 21-7
2.  Wisła Kraków 30 64 19 7 4 50-20 12 3 0 32-6 7 4 4 18-14
3.  Zagłębie Lubin 30 49 14 7 9 45-32 11 2 2 33-13 3 5 7 12-19 2 3 1 0 1 3-3
4.  Amica Wronki 30 49 14 7 9 50-28 9 2 4 33-16 5 5 5 17-12 2 3 1 0 1 3-3
5.  Korona Kielce 30 47 12 11 7 46-33 6 6 3 21-14 6 5 4 25-19
6.  Odra Wodzisław Śląski 30 40 10 10 10 23-27 6 5 4 11-13 4 5 6 12-14
7.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 37 10 7 13 37-45 6 3 6 23-24 4 4 7 14-21 6 13 4 1 1 16-9
8.  Cracovia 30 37 10 7 13 32-44 8 3 4 22-16 2 4 9 10-28 6 9 3 0 3 7-11
9.  GKS Bełchatów 30 37 9 10 11 30-32 5 6 4 19-15 4 4 7 11-17 6 8 2 2 2 8-7
10.  Pogoń Szczecin 30 37 9 10 11 29-34 6 5 4 18-16 3 5 7 11-18 6 4 1 1 4 5-9
11.  Wisła Płock 30 34 10 4 16 30-45 8 3 4 21-10 2 1 12 9-35
12.  Górnik Łęczna 30 33 7 12 11 23-31 4 7 4 11-11 3 5 7 12-20
13.  Górnik Zabrze 30 29 8 5 17 29-46 6 3 6 18-16 2 2 11 11-30
14.  Arka Gdynia 30 27 4 15 11 21-33 3 8 4 11-11 1 7 7 10-22
15.  Polonia Warszawa 30 25 6 7 17 20-45 2 6 7 11-20 4 1 10 9-25
16.  Lech Poznań 30 42 11 9 10 45-45 7 5 3 21-15 4 4 7 24-30
Polonia Warszawa została ukarana odjęciem trzech punktów za niezrealizowanie orzeczeń Piłkarskiego Sądu Polubownego. Wykonanie kary zostało zawieszone na pół roku.
Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Legia Warszawa    1-2 1-0 1-0 1-0 2-1 0-2 5-0 1-0 2-0 3-0 0-2 3-2 2-0 1-0 3-1 
 2 Wisła Kraków0-0     2-0 0-0 2-2 1-0 2-1 3-0 3-0 2-1 4-0 1-0 2-0 3-1 2-0 5-1 
 3 Zagłębie Lubin0-1 2-1     2-0 3-3 2-0 2-0 3-1 2-1 1-1 2-0 2-0 3-0 4-0 1-0 4-5 
 4 Amica Wronki0-2 0-1 3-1     0-3 4-0 2-0 1-1 3-1 4-1 2-0 6-0 3-1 1-1 3-0 1-4 
 5 Korona Kielce2-2 1-0 1-1 2-1     0-1 3-0 0-0 0-0 0-1 2-3 1-1 4-1 1-0 3-2 1-1 
 6 Odra Wodzisław Śląski1-2 1-1 0-0 0-4 1-1     1-0 1-0 0-2 1-0 1-0 0-0 1-0 1-2 0-0 2-1 
 7 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski0-4 2-4 1-0 2-2 0-3 0-0     4-1 3-1 1-3 3-0 1-1 0-1 2-1 1-2 3-1 
 8 Cracovia1-1 1-1 0-0 1-0 2-3 1-0 1-3     2-1 1-0 3-1 0-1 1-2 2-1 3-0 3-2 
 9 GKS Bełchatów0-3 0-0 3-0 1-2 1-2 0-3 2-2 2-0     2-0 3-0 1-1 0-0 1-1 2-0 1-1 
 10 Pogoń Szczecin2-2 1-2 1-0 0-3 4-2 1-0 1-3 1-2 0-0     2-0 2-1 1-1 0-0 2-0 0-0 
 11 Wisła Płock0-1 1-2 3-2 0-1 1-0 0-0 2-0 1-0 0-1 0-0     2-1 1-0 1-1 4-0 5-1 
 12 Górnik Łęczna0-0 1-1 1-3 1-0 3-0 0-0 0-0 1-1 0-2 0-1 2-1     1-0 1-1 0-1 0-0 
 13 Górnik Zabrze0-1 0-1 2-2 0-2 0-3 1-1 0-0 3-0 0-1 2-1 4-0 2-0     2-0 2-1 0-3 
 14 Arka Gdynia0-0 1-0 0-1 1-1 0-2 1-1 0-0 1-1 2-0 0-0 1-1 1-1 3-0     0-1 0-2 
 15 Polonia Warszawa0-2 0-1 1-1 0-0 1-1 0-3 1-2 1-3 0-0 1-1 0-1 0-3 4-1 0-0     2-1 
 16 Lech Poznań1-0 2-1 0-1 1-1 0-0 1-2 4-1 1-0 1-1 1-1 3-2 1-0 3-2 1-1 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 24-26 lipca

Górnik Łęczna 1-1 Wisła Kraków 26 lipca, 20:00 (7500)
Andrzej Kubica 33 - Kalu Uche 72
GKS Bełchatów 0-0 Górnik Zabrze 26 lipca, 20:00 (5000)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-2 Amica Wronki 27 lipca, 20:00 (4000)
Michał Goliński 55, Dušan Sninský 61 - Zbigniew Grzybowski 48, Jacek Dembiński 83
Odra Wodzisław Śląski 0-0 Zagłębie Lubin 26 lipca, 19:00 (2000)
Pogoń Szczecin 2-0 Wisła Płock 26 lipca, 19:00 (8000)
Cláudio Milar 10, Andradina 38
Arka Gdynia 0-0 Legia Warszawa 24 lipca, 17:00 (13 000)
Korona Kielce 0-0 Cracovia 26 lipca, 17:30 (7000)
Lech Poznań 1-2 Polonia Warszawa 26 lipca, 20:00 (7000)
Zbigniew Zakrzewski 76 - Dariusz Dźwigała 23, Ensar Arifović 73

Kolejka 2 - 30-31 lipca

Zagłębie Lubin 1-1 Pogoń Szczecin 30 lipca, 19:00 (3000)
Maciej Iwański 6 - Cláudio Milar 90
w Polkowicach
Korona Kielce 0-1 Odra Wodzisław Śląski 30 lipca, 17:00 (5500)
Marek Szyndrowski 67 (s)
Górnik Zabrze 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 lipca, 19:00 (2500)
Wisła Kraków 3-0 GKS Bełchatów 30 lipca, 19:00 (9500)
Paweł Brożek 31, 74, Tomasz Frankowski 40
Lech Poznań 1-1 Arka Gdynia 29 lipca, 20:00 (9000)
Krzysztof Gajtkowski 42 - Andrij Hryszczenko 67
Polonia Warszawa 0-1 Wisła Płock 30 lipca, 19:00 (3000)
Ireneusz Jeleń 15
Cracovia 1-0 Amica Wronki 31 lipca, 19:00 (3500)
Paweł Nowak 45
Górnik Łęczna 0-0 Legia Warszawa 30 lipca, 20:00 (7500)

Kolejka 3 - 6-7 sierpnia

GKS Bełchatów 0-3 Legia Warszawa 5 sierpnia, 19:00 (7000)
Marcin Klatt 62, 66, 70
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-4 Wisła Kraków 5 sierpnia, 20:00 (5500)
Bartosz Ślusarski 15, Panče Ḱumbev 58 - Paweł Brożek 38, Tomasz Frankowski 73, 79, Marek Zieńczuk 83 (k)
Odra Wodzisław Śląski 0-4 Amica Wronki 6 sierpnia, 19:00 (3000)
Marcin Wasilewski 32, Paweł Kryszałowicz 51, Jacek Dembiński 70, Filip Burkhardt 90
Pogoń Szczecin 4-2 Korona Kielce 7 sierpnia, 18:30 (9000)
Andradina 8, 68, François Endene 51, Piotr Celeban 85 - Paweł Golański 39, Grzegorz Bonin 58
W 78. minucie Przemysław Cichoń (Korona Kielce) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 1-1 Zagłębie Lubin 6 sierpnia, 19:00 (1500)
Ensar Arifović 62 - Maciej Iwański 83
Lech Poznań 3-2 Wisła Płock 6 sierpnia, 20:00 (4000)
Krzysztof Gajtkowski 41, Zbigniew Zakrzewski 72, Piotr Reiss 83 - Dariusz Gęsior 54, Vahan Gevorgyan 79
Arka Gdynia 1-1 Górnik Łęczna 6 sierpnia, 17:00 (9000)
Grzegorz Niciński 55 - Grzegorz Bronowicki 35
Górnik Zabrze 3-0 Cracovia 6 sierpnia, 19:00 (3500)
Rafał Andraszak 15, João Paulo 25, Krzysztof Bukalski 90

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Zagłębie Lubin 4-5 Lech Poznań 20 sierpnia, 19:00 (6500)
Michał Chałbiński 4, 26, Matija Kristić 7, Maciej Iwański 89 - Zbigniew Zakrzewski 20, Piotr Reiss 38, 68 (k), 80, Krzysztof Gajtkowski 63
Korona Kielce 3-2 Polonia Warszawa 20 sierpnia, 17:00 (5500)
Grzegorz Piechna 4, 44, 83 (k) - Igor Gołaszewski 55, Wojciech Szymanek 78
Amica Wronki 4-1 Pogoń Szczecin 21 sierpnia, 19:30 (4000)
Paweł Kryszałowicz 45, Marcin Kikut 47, Jacek Dembiński 70 (k), Ilijan Micanski 89 - Łukasz Trałka 64
Górnik Zabrze 1-1 Odra Wodzisław Śląski 20 sierpnia, 19:00 (4300)
João Paulo 58 - Łukasz Juszkiewicz 11 (s)
czerwoną kartką (drugą żółtą) po spotkaniu został ukarany Mariusz Muszalik
Wisła Kraków 3-0 Cracovia 22 listopada, 18:30 (13 000)
Maciej Stolarczyk 38, Marcin Kuźba 48, Dariusz Dudka 59
Legia Warszawa 0-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 20 sierpnia, 18:00 (8000)
Mićo Vranješ 28, Bartosz Ślusarski 85
Górnik Łęczna 0-2 GKS Bełchatów 20 sierpnia, 19:00 (5000)
Edward Cecot 23, Janusz Dziedzic 90 (k)
od 90. minuty w bramce Górnika stał Jarosław Popiela
Wisła Płock 1-1 Arka Gdynia 20 sierpnia, 19:00 (3000)
Predrag Vujović 19 - Grzegorz Jakosz 27

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

GKS Bełchatów 1-1 Arka Gdynia 27 sierpnia, 19:00 (3500)
Radosław Matusiak 34 (k) - Andrij Hryszczenko 79
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Górnik Łęczna 28 sierpnia, 17:00 (2000)
Bartosz Ślusarski 34 - Grzegorz Wędzyński 71
Cracovia 1-1 Legia Warszawa 28 sierpnia, 19:30 (3500)
Paweł Nowak 30 - Piotr Włodarczyk 66
Odra Wodzisław Śląski 1-1 Wisła Kraków 27 sierpnia, 18:15 (4000)
Łukasz Masłowski 56 - Tomasz Frankowski 90
Pogoń Szczecin 1-1 Górnik Zabrze 27 sierpnia, 19:00 (6000)
Andradina 33 - Arkadiusz Aleksander 24
Polonia Warszawa 0-0 Amica Wronki 27 sierpnia, 19:00 (1500)
Lech Poznań 0-0 Korona Kielce 26 sierpnia, 20:00 (10 000)
Wisła Płock 3-2 Zagłębie Lubin 28 sierpnia, 17:00 (2500)
Sead Zilić 23, Dariusz Gęsior 54, Ireneusz Jeleń 80 - Maciej Iwański 27, Michał Chałbiński 88

Kolejka 6 - 10-11 września

Arka Gdynia 0-1 Zagłębie Lubin 10 września, 18:00 (8000)
Petr Pokorný 41
Korona Kielce 2-3 Wisła Płock 10 września, 15:30 (6000)
Grzegorz Piechna 11, Grzegorz Bonin 49 - Ireneusz Jeleń 14, Sead Zilić 39, Žarko Belada 63 (k)
Amica Wronki 1-4 Lech Poznań 11 września, 17:00 (6000)
Ilijan Micanski 88 - Błażej Telichowski 24, Krzysztof Gajtkowski 66, 72, Damian Nawrocik 90
Górnik Zabrze 2-1 Polonia Warszawa 10 września, 18:00 (3500)
Arkadiusz Aleksander 32, Marcel Lička 76 - Krzysztof Bąk 49
Wisła Kraków 2-1 Pogoń Szczecin 10 września, 18:15 (10 000)
Marek Zieńczuk 12, 71 - Andradina 18
Legia Warszawa 2-1 Odra Wodzisław Śląski 10 września, 18:00 (5500)
Piotr Włodarczyk 11, Sebastian Szałachowski 90 - Łukasz Masłowski 40
Górnik Łęczna 1-1 Cracovia 10 września, 18:00 (4500)
Maciej Bykowski 45 - Tomasz Moskała 90
GKS Bełchatów 2-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 9 września, 20:00 (6000)
Piotr Klepczarek I 29, Radim Sáblík 57 (s) - Rafał Lasocki 34, Piotr Rocki 59

Kolejka 7 - 17-18 września

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-1 Arka Gdynia 18 września, 17:00 (2500)
Piotr Rocki 17, Bartosz Ślusarski 53 - Grzegorz Niciński 77
Cracovia 2-1 GKS Bełchatów 17 września, 18:00 (3000)
Tomasz Wacek 75, Arkadiusz Baran 78 - Janusz Dziedzic 45
Odra Wodzisław Śląski 0-0 Górnik Łęczna 17 września, 18:00 (2300)
Pogoń Szczecin 2-2 Legia Warszawa 16 września, 20:00 (13 000)
Cláudio Milar 61, Przemysław Kaźmierczak 69 - Paweł Magdoń 45 (s), Boris Peškovič 54 (s)
Polonia Warszawa 0-1 Wisła Kraków 18 września, 17:00 (3500)
Marek Penksa 85
Lech Poznań 3-2 Górnik Zabrze 17 września, 18:00 (11 000)
Piotr Reiss 17, 50 (k), Piotr Świerczewski 55 - Marcel Lička 64, Krzysztof Bukalski 90
Wisła Płock 0-1 Amica Wronki 17 września, 18:15 (3000)
Ilijan Micanski 36
Zagłębie Lubin 3-3 Korona Kielce 17 września, 18:00 (2000)
Michał Chałbiński 9, Andrzej Szczypkowski 45, Michał Stasiak 90 - Grzegorz Piechna 38, 50, Arkadiusz Bilski 42

Kolejka 8 - 24-25 września

Arka Gdynia 0-2 Korona Kielce 24 września, 18:00 (7000)
Marcin Nowacki 4, Grzegorz Piechna 42 (k)
Amica Wronki 3-1 Zagłębie Lubin 25 września, 15:00 (2000)
Ilijan Micanski 17, Zbigniew Grzybowski 30, Filip Burkhardt 71 - Michał Chałbiński 16
Górnik Zabrze 4-0 Wisła Płock 24 września, 18:00 (3000)
Arkadiusz Aleksander 53, 55, 70, Daniel Radawiec 82
Wisła Kraków 5-1 Lech Poznań 24 września, 20:00 (12 000)
Paweł Brożek 14, 31, 62, Marek Zieńczuk 65, Tomasz Iwan 87 (s) - Krzysztof Gajtkowski 74
Legia Warszawa 1-0 Polonia Warszawa 23 września, 20:00 (11 000)
Piotr Włodarczyk 45 (k)
Górnik Łęczna 0-1 Pogoń Szczecin 24 września, 18:00 (4000)
Andradina 90
GKS Bełchatów 0-3 Odra Wodzisław Śląski 24 września, 18:00 (3000)
Adam Czerkas 15, Łukasz Masłowski 57, Mariusz Zganiacz 77 (k)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-1 Cracovia 24 września, 18:00 (2000)
Lumír Sedláček 4, Bartosz Ślusarski 31, 49, Piotr Rocki 35 - Tomasz Wacek 29

Kolejka 9 - 1-2 października

Cracovia 2-1 Arka Gdynia 1 października, 18:00 (3000)
Piotr Bania 27, Marcin Bojarski 38 - Marek Kubisz 90
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2 października, 17:00 (3000)
Adam Czerkas 49
Pogoń Szczecin 0-0 GKS Bełchatów 1 października, 18:00 (9000)
Polonia Warszawa 0-3 Górnik Łęczna 1 października, 18:00 (2500)
Sławomir Nazaruk 3, Artur Andruszczak 16, Maciej Bykowski 89
Lech Poznań 1-0 Legia Warszawa 30 września, 20:00 (26 000)
Tomasz Iwan 48
Wisła Płock 1-2 Wisła Kraków 2 października, 19:15 (3000)
Krzysztof Kazimierczak 52 - Marek Zieńczuk 38 (k), Marcin Kuźba 65
Zagłębie Lubin 3-0 Górnik Zabrze 1 października, 18:15 (2500)
Łukasz Mierzejewski 15, Wojciech Łobodziński 41, Michał Chałbiński 55
Korona Kielce 2-1 Amica Wronki 1 października, 14:00 (5000)
Grzegorz Piechna 36 (k), 46 - Marcin Wasilewski 73

Kolejka 10 - 15-16 października

Arka Gdynia 1-1 Amica Wronki 15 października, 18:00 (6500)
Sebastian Gorząd 57 - Jarosław Bieniuk 90
Górnik Zabrze 0-3 Korona Kielce 15 października, 18:00 (3000)
Jakub Grzegorzewski 16, Arkadiusz Bilski 42, Grzegorz Piechna 67
Legia Warszawa 3-0 Wisła Płock 15 października, 18:00 (500)
Veselin Đoković 38, Marcin Klatt 59, Piotr Włodarczyk 88
Górnik Łęczna 0-0 Lech Poznań 14 października, 20:00 (4000)
GKS Bełchatów 2-0 Polonia Warszawa 15 października, 18:00 (3000)
Janusz Dziedzic 61, Radosław Matusiak 72
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-3 Pogoń Szczecin 15 października, 20:00 (1500)
Piotr Rocki 79 - Cláudio Milar 10, Rafał Grzelak 75, François Endene 89
żółtą kartką został także ukarany Artur Bugaj - rezerwowy zawodnik gości
Cracovia 1-0 Odra Wodzisław Śląski 15 października, 18:00 (3500)
Dariusz Pawlusiński 72
Zagłębie Lubin 2-1 Wisła Kraków 16 października, 17:00 (6000)
Michał Chałbiński 25 (k), David Kalousek 36 - Marek Zieńczuk 66 (k)

Kolejka 11 - 22-23 października

Odra Wodzisław Śląski 1-2 Arka Gdynia 22 października, 18:00 (3000)
Maciej Korzym 79 - Grzegorz Niciński 7, Bartosz Ława 90
Pogoń Szczecin 1-2 Cracovia 21 października, 20:00 (12 000)
Cláudio Milar 68 - Piotr Giza 50, Tomasz Moskała 90
Lech Poznań 1-1 GKS Bełchatów 22 października, 18:00 (7000)
Krzysztof Gajtkowski 36 - Jacek Popek 25
Wisła Płock 2-1 Górnik Łęczna 22 października, 18:00 (3000)
Sead Zilić 55, 73 - Artur Andruszczak 25
Zagłębie Lubin 0-1 Legia Warszawa 22 października, 20:00 (7000)
Sebastian Szałachowski 25
Amica Wronki 3-1 Górnik Zabrze 22 października, 18:00 (1000)
Karol Gregorek 32, Marcin Kikut 60, Ilijan Micanski 78 - Arkadiusz Aleksander 83
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-2 Polonia Warszawa 22 października, 18:00 (5500)
Adrian Sikora 15 - Igor Gołaszewski 80, Ensar Arifović 90
Wisła Kraków 2-2 Korona Kielce 23 października, 14:30 (11 000)
Paweł Brożek 8, Marcin Kuźba 15 - Grzegorz Piechna 55, 75

Kolejka 12 - 29-30 października

Arka Gdynia 3-0 Górnik Zabrze 29 października, 18:00 (8500)
Krzysztof Majda 79, Grzegorz Pilch 89, Andrij Hryszczenko 90
Wisła Kraków 0-0 Amica Wronki 30 października, 17:00 (12 000)
Legia Warszawa 1-0 Korona Kielce 29 października, 18:00 (1500)
Piotr Włodarczyk 77
Górnik Łęczna 1-3 Zagłębie Lubin 29 października, 18:00 (2500)
Grzegorz Wędzyński 51 - Dawid Plizga 7, Michał Chałbiński 12, Wojciech Łobodziński 81
GKS Bełchatów 3-0 Wisła Płock 29 października, 18:00 (3000)
Mariusz Ujek 1, Radosław Matusiak 54, 71
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-1 Lech Poznań 28 października, 20:00 (6000)
Radim Sáblík 23, Adrian Sikora 35, Marcin Zając 90 - Mariusz Mowlik 89
Cracovia 3-0 Polonia Warszawa 29 października, 18:00 (5000)
Marcin Bojarski 45, Piotr Bania 70, Dariusz Pawlusiński 90
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Pogoń Szczecin 29 października, 18:00 (2600)
Adam Czerkas 63

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Pogoń Szczecin 0-0 Arka Gdynia 6 listopada, 14:30 (10 000)
Polonia Warszawa 0-3 Odra Wodzisław Śląski 6 grudnia, 17:00 (1000)
Maciej Korzym 47, Jan Woś 55, Łukasz Masłowski 73
Lech Poznań 1-0 Cracovia 4 listopada, 20:00 (8000)
Krzysztof Gajtkowski 69
Wisła Płock 2-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5 listopada, 18:00 (3000)
Dariusz Gęsior 27, Mitar Peković 33
Zagłębie Lubin 2-1 GKS Bełchatów 5 listopada, 18:00 (3000)
Michał Stasiak 25, Michał Chałbiński 58 - Ján Fröhlich 45
Korona Kielce 1-1 Górnik Łęczna 5 listopada, 13:30 (5000)
Hermes 77 - Maciej Bykowski 49
Amica Wronki 0-2 Legia Warszawa 5 listopada, 20:00 (4000)
Marcin Burkhardt 18, Sebastian Szałachowski 53
Górnik Zabrze 0-1 Wisła Kraków 5 listopada, 18:00 (5000)
Radosław Sobolewski 40

Kolejka 14 - 19-20 listopada

Arka Gdynia 1-0 Wisła Kraków 19 listopada, 18:15 (12 500)
Grzegorz Pilch 76
Legia Warszawa 3-2 Górnik Zabrze 18 listopada, 20:00 (1500)
Dawid Janczyk 40, Piotr Włodarczyk 44 (k), 45 - Jacek Wiśniewski 76, Kamil Król 90
Górnik Łęczna 1-0 Amica Wronki 19 listopada, 18:00 (3000)
Andrzej Kubica 71
GKS Bełchatów 1-2 Korona Kielce 19 listopada, 18:00 (3000)
Grzegorz Kmiecik 57 - Grzegorz Piechna 30, Jakub Grzegorzewski 42
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Zagłębie Lubin 20 listopada, 17:00 (800)
Piotr Piechniak 86
Cracovia 3-1 Wisła Płock 19 listopada, 18:00 (4500)
Tomasz Moskała 29, Piotr Bania 56, Łukasz Szczoczarz 89 - Ireneusz Jeleń 81
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Lech Poznań 19 listopada, 18:00 (2000)
Adam Czerkas 20, 90 - Tomasz Iwan 78
Pogoń Szczecin 2-0 Polonia Warszawa 19 listopada, 18:00 (5000)
Andradina 18, 83

Kolejka 15 - 26-27 listopada

Polonia Warszawa 0-0 Arka Gdynia 26 listopada, 18:00 (2500)
Lech Poznań 1-1 Pogoń Szczecin 25 listopada, 19:00 (7000)
Tomasz Iwan 56 - Radek Divecký 62
W 76. minucie Piotr Reiss (Lech Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Płock 0-0 Odra Wodzisław Śląski 26 listopada, 18:00 (3000)
Zagłębie Lubin 3-1 Cracovia 26 listopada, 18:15 (2000)
David Kalousek 12, Michał Chałbiński 59, Maciej Iwański 80 - Paweł Nowak 14
Korona Kielce 3-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 26 listopada, 11:00 (4000)
Grzegorz Piechna 56, Arkadiusz Bilski 61, Anatolie Doroș 90
Amica Wronki 3-1 GKS Bełchatów 26 listopada, 18:00 (500)
Zbigniew Grzybowski 45, Jacek Dembiński 45, Marcin Kikut 78 - Sergiusz Wiechowski 33
Górnik Zabrze 2-0 Górnik Łęczna 26 listopada, 18:00 (2000)
Krzysztof Bukalski 8 (k), Kamil Król 55
Wisła Kraków 0-0 Legia Warszawa 27 listopada, 20:00 (14 000)

Kolejka 16 - 3-4 grudnia

Legia Warszawa 2-0 Arka Gdynia 3 grudnia, 16:00 (11 000)
Dawid Janczyk 49, Tomasz Sokołowski II 79
Cracovia 2-3 Korona Kielce 4 grudnia, 17:00 (5000)
Tomasz Moskała 24, Dariusz Pawlusiński 56 - Grzegorz Piechna 18, 80, Paweł Golański 85
Polonia Warszawa 2-1 Lech Poznań 2 grudnia, 18:00 (1000)
Adam Cichon 74, Ensar Arifović 89 (k) - Piotr Świerczewski 65
Wisła Kraków 1-0 Górnik Łęczna 3 grudnia, 16:00 (7000)
Radosław Sobolewski 5
Górnik Zabrze 0-1 GKS Bełchatów 3 grudnia, 17:00 (2000)
Mariusz Ujek 31
Amica Wronki 2-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2 grudnia, 19:00 (1300)
Piotr Rocki 45 (s), Karol Gregorek 56
Zagłębie Lubin 2-0 Odra Wodzisław Śląski 3 grudnia, 17:00 (1200)
Dawid Plizga 34, Grzegorz Bartczak 76
Wisła Płock 0-0 Pogoń Szczecin 3 grudnia, 17:00 (1000)

Kolejka 17 - 10-11 grudnia

Arka Gdynia 0-2 Lech Poznań 9 grudnia, 20:00 (9000)
Damian Nawrocik 85, Piotr Reiss 90 (k)
Wisła Płock 4-0 Polonia Warszawa 10 grudnia, 17:00 (350)
Sead Zilić 16, Adrian Mierzejewski 24, Vahan Gevorgyan 62, Sławomir Peszko 66
Amica Wronki 1-1 Cracovia 10 grudnia, 20:00 (1600)
Jacek Dembiński 64 (k) - Łukasz Skrzyński 89
Legia Warszawa 0-2 Górnik Łęczna 11 grudnia, 14:30 (6000)
Kamil Oziemczuk 71, Jarosław Popiela 85
Pogoń Szczecin 1-0 Zagłębie Lubin 28 marca, 17:30 (8000)
Przemysław Kaźmierczak 52
przełożony z powodu remontu boiska w Szczecinie
Odra Wodzisław Śląski 1-1 Korona Kielce 10 grudnia, 17:00 (2500)
Marcin Malinowski 26 - Tomasz Szewczuk 67
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-1 Górnik Zabrze 10 grudnia, 17:00 (600)
Marcin Siedlarz 14
GKS Bełchatów 0-0 Wisła Kraków 11 grudnia, 14:30 (4500)

Kolejka 18 - 4 marca

Górnik Łęczna 1-1 Arka Gdynia 4 kwietnia, 18:30 (5000)
Andrzej Kubica 66 - Radosław Wróblewski 37
Cracovia 1-2 Górnik Zabrze 3 marca, 19:00 (3500)
Piotr Giza 61 - Dariusz Pawlusiński 14 (s), Dawid Bartos 45
Legia Warszawa 1-0 GKS Bełchatów 3 marca, 20:00 (11 000)
Dariusz Pietrasiak 89 (s)
niektóre źródła zaliczają bramkę jako samobójczą Marcinowi Kowalczykowi
Wisła Kraków 2-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4 marca, 18:00 (10 000)
Paweł Kryszałowicz 8, 72 - Tomasz Zahorski 85
W 8. minucie Marek Zieńczuk (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Amica Wronki 4-0 Odra Wodzisław Śląski 4 marca, 18:00 (1000)
Jacek Dembiński 15 (k), Dawid Kucharski 30 (k), Sławomir Szary 55 (s), Rafał Murawski 72
Korona Kielce 0-1 Pogoń Szczecin 4 kwietnia, 18:30 (8000)
Andradina 66
Zagłębie Lubin 1-0 Polonia Warszawa 4 kwietnia, 18:30 (2000)
Dawid Plizga 90
Wisła Płock 5-1 Lech Poznań 4 kwietnia, 18:30 (2500)
Vahan Gevorgyan 22, Josef Obajdin 25, 76, Ireneusz Jeleń 49, Patryk Rachwał 70 (k) - Maciej Scherfchen 90

Kolejka 19 - 11-12 marca

Arka Gdynia 1-1 Wisła Płock 29 marca, 18:30 (5000)
Grzegorz Jakosz 57 - Žarko Belada 76
Lech Poznań 0-1 Zagłębie Lubin 10 marca, 20:00 (6000)
Michał Chałbiński 73
W 33. minucie Piotr Reiss (Lech Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 1-1 Korona Kielce 11 marca, 18:00 (3000)
Jacek Kowalczyk 90 - Paweł Sasin 78
Pogoń Szczecin 0-3 Amica Wronki 11 marca, 18:00 (14 000)
Marcin Wasilewski 43, Karol Gregorek 45, Jacek Dembiński 84 (k)
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Górnik Zabrze 4 kwietnia, 18:30 (2500)
Marcin Chmiest 33 (k)
Cracovia 1-1 Wisła Kraków 12 marca, 14:30 (5000)
Piotr Giza 25 - Tomasz Kłos 50
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-4 Legia Warszawa 11 marca, 18:00 (2500)
Dawid Janczyk 8, 71, Roger 37, Marcin Burkhardt 59
GKS Bełchatów 1-1 Górnik Łęczna 22 marca, 18:30 (3000)
Radosław Matusiak 43 - Jakub Grzegorzewski 60
W drużynie Górnika wystąpił nieuprawniony zawodnik (Łukasz Masłowski) - Ekstraklasa S.A. przyznała walkower 3-0, jednak później Komisja Odwoławcza PZPN przywróciła wynik z boiska.

Kolejka 20 - 18-19 marca

Arka Gdynia 2-0 GKS Bełchatów 18 marca, 18:00 (8000)
Tomasz Parzy 7, Grzegorz Niciński 51
Górnik Łęczna 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 19 kwietnia, 18:30 (3000)
Legia Warszawa 5-0 Cracovia 17 marca, 20:00 (11 500)
Dawid Janczyk 19, Michal Gottwald 26, Roger 30, Piotr Włodarczyk 49, Sebastian Szałachowski 79
Wisła Kraków 1-0 Odra Wodzisław Śląski 19 marca, 17:00 (8500)
Paweł Brożek 3
Górnik Zabrze 2-1 Pogoń Szczecin 19 kwietnia, 18:30 (8702)
Dawid Bartos 64, Kamil Król 72 - Élton 23
Amica Wronki 3-0 Polonia Warszawa 18 marca, 18:00 (1000)
Mateusz Bartczak 66, Ilijan Micanski 68, Marcin Kikut 82
Korona Kielce 1-1 Lech Poznań 18 kwietnia, 18:30 (10 412)
Grzegorz Piechna 63 - Piotr Reiss 16
Zagłębie Lubin 2-0 Wisła Płock 19 kwietnia, 18:30 (3000)
Maciej Iwański 75, Michał Stasiak 79

Kolejka 21 - 25-26 marca

Zagłębie Lubin 4-0 Arka Gdynia 25 marca, 18:00 (4000)
Maciej Iwański 29, 39, Michał Chałbiński 45, Dawid Plizga 89
Wisła Płock 1-0 Korona Kielce 25 marca, 18:00 (3000)
Ireneusz Jeleń 7 (k)
Lech Poznań 1-1 Amica Wronki 25 marca, 18:30 (4500)
Paweł Buzała 72 - Rafał Murawski 70
Polonia Warszawa 4-1 Górnik Zabrze 25 marca, 18:00 (3500)
Dariusz Dźwigała 36, Marek Citko 45, Grzegorz Kmiecik 65, Ensar Arifović 86 - Damian Seweryn 22
Pogoń Szczecin 1-2 Wisła Kraków 24 marca, 20:00 (15 000)
Clêison 41 - Radosław Sobolewski 30, Marcin Baszczyński 70 (k)
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Legia Warszawa 25 marca, 16:00 (4000)
Marcin Chmiest 1 - Cezary Kucharski 18, Marcin Burkhardt 90
W 33. minucie Piotr Włodarczyk (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Cracovia 0-1 Górnik Łęczna 25 marca, 18:00
Maciej Bykowski 10
W 90. minucie Piotr Bania (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
mecz bez udziału publiczności
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-1 GKS Bełchatów 25 marca, 18:00 (1000)
Tomasz Zahorski 45, Dariusz Gęsior 58, Piotr Piechniak 68 - Radosław Matusiak 38 (k)

Kolejka 22 - 1-2 kwietnia

Arka Gdynia 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1 kwietnia, 18:00 (6000)
GKS Bełchatów 2-0 Cracovia 1 kwietnia, 18:00 (3500)
Janusz Dziedzic 5, 29
Górnik Łęczna 0-0 Odra Wodzisław Śląski 1 kwietnia, 18:00 (5000)
Legia Warszawa 2-0 Pogoń Szczecin 31 marca, 20:00 (12 500)
Aleksandar Vuković 80, Sebastian Szałachowski 84
Wisła Kraków 2-0 Polonia Warszawa 1 kwietnia, 16:00 (10 000)
Piotr Brożek 30, Paweł Brożek 47
Górnik Zabrze 0-3 Lech Poznań 1 kwietnia, 18:00 (4035)
Piotr Reiss 32, Marcin Wachowicz 35, Zbigniew Zakrzewski 90
W 6. minucie Krzysztof Bukalski (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
Amica Wronki 2-0 Wisła Płock 1 kwietnia, 18:00 (1500)
Przemysław Pitry 66, Filip Burkhardt 83
W 87. minucie Ireneusz Jeleń (Wisła Płock) nie wykorzystał rzutu karnego.
Korona Kielce 1-1 Zagłębie Lubin 1 kwietnia, 19:30 (13 000)
Krzysztof Gajtkowski 58 - Dawid Plizga 55

Kolejka 23 - 8-9 kwietnia

Korona Kielce 1-0 Arka Gdynia 7 kwietnia, 19:00 (8617)
Robert Bednarek 90
Zagłębie Lubin 2-0 Amica Wronki 7 kwietnia, 20:00 (4500)
Michał Chałbiński 15, Dawid Plizga 70
Wisła Płock 1-0 Górnik Zabrze 8 kwietnia, 18:00 (4857)
Ireneusz Jeleń 90
Lech Poznań 2-1 Wisła Kraków 8 kwietnia, 20:00 (8000)
Piotr Reiss 77, Mariusz Mowlik 81 (k) - Tomasz Kłos 26
Polonia Warszawa 0-2 Legia Warszawa 9 kwietnia, 14:30 (4000)
Moussa Ouattara 60, Édson 65
Pogoń Szczecin 2-1 Górnik Łęczna 8 kwietnia, 18:00 (8000)
Przemysław Kaźmierczak 2, Amaral 90 - Andrzej Kubica 10
Odra Wodzisław Śląski 0-2 GKS Bełchatów 8 kwietnia, 18:00 (2500)
Łukasz Garguła 61, Radosław Matusiak 86
Cracovia 1-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 8 kwietnia, 18:00
Piotr Bania 25 - Dariusz Gęsior 22, 40, Piotr Rocki 24
mecz bez udziału publiczności

Kolejka 24 - 11-12 kwietnia

Arka Gdynia 1-1 Cracovia 11 kwietnia, 18:30 (7000)
Olgierd Moskalewicz 45 - Piotr Giza 22
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Odra Wodzisław Śląski 11 kwietnia, 18:30 (1000)
GKS Bełchatów 2-0 Pogoń Szczecin 11 kwietnia, 18:30 (4000)
Jacek Popek 31, Radosław Matusiak 84
Górnik Łęczna 0-1 Polonia Warszawa 12 kwietnia, 18:30 (4000)
Ensar Arifović 64 (k)
Legia Warszawa 3-1 Lech Poznań 12 kwietnia, 20:00 (13 000)
Moussa Ouattara 2, Édson 19, Sebastian Szałachowski 29 - Piotr Reiss 80
Wisła Kraków 4-0 Wisła Płock 11 kwietnia, 18:30 (9000)
Paweł Kryszałowicz 39, 83, Paweł Brożek 68, Konrad Gołoś 90
Górnik Zabrze 2-2 Zagłębie Lubin 11 kwietnia, 18:30 (1740)
Kamil Król 54, Damian Seweryn 90 - Maciej Iwański 43, Wojciech Łobodziński 70
W 57. minucie Michał Chałbiński (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Amica Wronki 0-3 Korona Kielce 11 kwietnia, 20:00 (1500)
Grzegorz Piechna 28, 30, Hernâni 77

Kolejka 25 - 15 kwietnia

Wisła Kraków 2-0 Zagłębie Lubin 15 kwietnia, 16:00 (10 000)
Paweł Brożek 24, Marcin Baszczyński 54
Amica Wronki 1-1 Arka Gdynia 15 kwietnia, 15:30 (1000)
Karol Gregorek 36 - Olgierd Moskalewicz 55
Korona Kielce 4-1 Górnik Zabrze 15 kwietnia, 13:30 (9400)
Krzysztof Gajtkowski 9, Grzegorz Piechna 23, 90, Grzegorz Bonin 56 - Hernâni 71 (s)
Wisła Płock 0-1 Legia Warszawa 15 kwietnia, 18:15 (6000)
Marcin Burkhardt 23
Lech Poznań 1-0 Górnik Łęczna 15 kwietnia, 15:30 (6000)
Błażej Telichowski 45
Polonia Warszawa 0-0 GKS Bełchatów 15 kwietnia, 15:30 (2500)
Pogoń Szczecin 1-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 15 kwietnia, 15:30 (7000)
William 65 - Adrian Sikora 2, 5, Zé Roberto 12 (s)
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Cracovia 15 kwietnia, 15:30 (3500)
Marcin Chmiest 86

Kolejka 26 - 22-23 kwietnia

Polonia Warszawa 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 23 kwietnia, 14:30 (3000)
Adam Cichon 6 - Piotr Piechniak 61, 81
Korona Kielce 1-0 Wisła Kraków 21 kwietnia, 20:00 (14 525)
Krzysztof Gajtkowski 46
Arka Gdynia 1-1 Odra Wodzisław Śląski 22 kwietnia, 18:00 (7000)
Bartosz Ława 90 - Adam Czerkas 90
Cracovia 1-0 Pogoń Szczecin 22 kwietnia, 18:00 (4500)
Piotr Bania 51
GKS Bełchatów 1-1 Lech Poznań 22 kwietnia, 18:00 (4500)
Radosław Matusiak 45 - Ânderson 61
Górnik Łęczna 2-1 Wisła Płock 22 kwietnia, 18:00 (3000)
Wałerij Sokołenko 30, Bartosz Jurkowski 87 (k) - Paweł Magdoń 90
Legia Warszawa 1-0 Zagłębie Lubin 22 kwietnia, 20:30 (12 000)
Roger 62
Górnik Zabrze 0-2 Amica Wronki 22 kwietnia, 18:00 (15 000)
Jarosław Bieniuk 50, Karol Gregorek 58

Kolejka 27 - 29-30 kwietnia

Górnik Zabrze 2-0 Arka Gdynia 29 kwietnia, 18:00 (9020)
Błażej Radler 62, Mateusz Bukowiec 90
Amica Wronki 0-1 Wisła Kraków 28 kwietnia, 20:00 (3500)
Paweł Brożek 43
Korona Kielce 2-2 Legia Warszawa 29 kwietnia, 20:00 (14 525)
Marcin Robak 20, Grzegorz Bonin 42 - Dickson Choto 50, Piotr Włodarczyk 90
Zagłębie Lubin 2-0 Górnik Łęczna 29 kwietnia, 18:00 (3000)
Michał Chałbiński 39, 65
Wisła Płock 0-1 GKS Bełchatów 29 kwietnia, 18:00 (1000)
Piotr Klepczarek I 83
Lech Poznań 4-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 29 kwietnia, 18:00 (6500)
Zbigniew Zakrzewski 12, 36, Marcin Wachowicz 13, 74 - Piotr Rocki 35
Polonia Warszawa 1-3 Cracovia 30 kwietnia, 16:00 (2500)
Adam Cichon 24 - Marcin Bojarski 12, Antoni Łukasiewicz 30 (s), João Paulo 90
Pogoń Szczecin 1-0 Odra Wodzisław Śląski 29 kwietnia, 18:00 (6000)
Andradina 74 (k)
W 6. minucie Ireneusz Kowalski (Odra Wodzisław Śląski) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 28 - 6-7 maja

Arka Gdynia 0-0 Pogoń Szczecin 6 maja, 18:00 (8000)
W 18. minucie Piotr Jawny (Arka Gdynia) nie wykorzystał rzutu karnego.
czerwonymi kartkami po spotkaniu zostali ukarani Dariusz Ulanowski i Zé Roberto
Odra Wodzisław Śląski 0-0 Polonia Warszawa 6 maja, 18:00 (2700)
Cracovia 3-2 Lech Poznań 7 maja, 15:00 (5000)
Paweł Drumlak 5, Krzysztof Przytuła 65, Marcin Bojarski 83 (k) - Zbigniew Zakrzewski 57, Piotr Świerczewski 63
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-0 Wisła Płock 6 maja, 18:00 (1200)
Bartosz Ślusarski 64, Marcin Zając 68, Adrian Sikora 85
GKS Bełchatów 3-0 Zagłębie Lubin 7 maja, 13:45 (3000)
Radosław Matusiak 52, Łukasz Garguła 88, Janusz Dziedzic 90 (k)
Górnik Łęczna 3-0 Korona Kielce 6 maja, 18:00 (5500)
Jakub Grzegorzewski 31, 50, Kamil Oziemczuk 65
Legia Warszawa 1-0 Amica Wronki 5 maja, 20:00 (13 000)
Édson 36
Wisła Kraków 2-0 Górnik Zabrze 6 maja, 17:30 (11 000)
Marek Zieńczuk 62, Jean Paulista 65

Kolejka 29 - 10 maja

Wisła Kraków 3-1 Arka Gdynia 10 maja, 18:00 (10 000)
Marek Penksa 28, Jean Paulista 66, Marek Zieńczuk 90 - Radosław Wróblewski 16
Górnik Zabrze 0-1 Legia Warszawa 10 maja, 18:00 (19 500)
Piotr Włodarczyk 14
Amica Wronki 6-0 Górnik Łęczna 10 maja, 18:00 (3500)
Jacek Dembiński 1 (k), Jarosław Bieniuk 22, Karol Gregorek 24, 86, Marcin Wasilewski 58, Zbigniew Grzybowski 80
Korona Kielce 0-0 GKS Bełchatów 10 maja, 18:00 (11 811)
Zagłębie Lubin 2-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 10 maja, 18:00 (3000)
Łukasz Piszczek 23, Maciej Iwański 65
W 4. minucie Andrzej Szczypkowski (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Płock 1-0 Cracovia 10 maja, 18:00 (2000)
Vahan Gevorgyan 54
Lech Poznań 1-2 Odra Wodzisław Śląski 10 maja, 18:00 (7500)
Błażej Telichowski 81 - Marcin Kokoszka 28, Jan Woś 90
Polonia Warszawa 1-1 Pogoń Szczecin 10 maja, 18:00 (2000)
Branko Hucika 89 - Matheus 60

REKLAMA

Kolejka 30 - 13 maja

Arka Gdynia 0-1 Polonia Warszawa 13 maja, 17:00 (10 000)
Jacek Kosmalski 66
Pogoń Szczecin 0-0 Lech Poznań 13 maja, 17:00 (13 000)
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Wisła Płock 13 maja, 17:00 (1500)
Maciej Korzym 82
Cracovia 0-0 Zagłębie Lubin 13 maja, 17:00 (3500)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-3 Korona Kielce 13 maja, 17:00 (1000)
Marcin Robak 26, Krzysztof Gajtkowski 46, Mariusz Zganiacz 71 (k)
GKS Bełchatów 1-2 Amica Wronki 13 maja, 17:00 (4500)
Radosław Matusiak 43 - Mateusz Bartczak 56, Jacek Dembiński 72
Górnik Łęczna 1-0 Górnik Zabrze 13 maja, 17:00 (6000)
Kamil Oziemczuk 16
Legia Warszawa 1-2 Wisła Kraków 13 maja, 20:30 (15 000)
Aleksandar Vuković 48 - Paweł Brożek 33, Marek Penksa 83

Baraże o udział w I lidze

II liga 2005/2006

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas