[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
Paweł Brożek 23 gole - Paweł Brożek (Wisła Kraków),
16 goli - Adrian Sikora (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Marek Zieńczuk (Wisła Kraków),
15 goli - Takesure Chinyama (Legia Warszawa),
12 goli - Hernán Rengifo (Lech Poznań),
11 goli - Dawid Jarka (Górnik Zabrze),
10 goli - Andradina (Korona Kielce), Maciej Iwański (Zagłębie Lubin), Marcin Robak (Korona Kielce), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Marcin Zając (Lech Poznań),
8 goli - Vuk Sotirović (Jagiellonia Białystok),
7 goli - Wojciech Grzyb (Ruch Chorzów), Stefano Napoleoni (Widzew Łódź),
6 goli - Ensar Arifović (Łódzki KS), Martin Fabuš (Ruch Chorzów), Marcin Folc (Zagłębie Sosnowiec), Jarosław Lato (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Łukasz Madej (Łódzki KS), Piotr Piechniak (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Grzegorz Podstawek (Polonia Bytom), Henry Quinteros (Lech Poznań), Roger (Legia Warszawa), Remigiusz Sobociński (Jagiellonia Białystok), Kamil Witkowski I (Cracovia),
5 goli - Manuel Arboleda (Zagłębie Lubin), Michał Chałbiński (Zagłębie Lubin), Carlo Costly (GKS Bełchatów), Filip Ivanovski (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Jean Paulista (Wisła Kraków), Ilijan Micanski (Odra Wodzisław Śląski), Dariusz Pawlusiński (Cracovia), Przemysław Pitry (Lech Poznań), Piotr Reiss (Lech Poznań),
4 gole - Pavol Baláž (Ruch Chorzów), Jerzy Brzęczek (Górnik Zabrze), Adrian Budka (Widzew Łódź), Cléber (Wisła Kraków), Piotr Ćwielong (Ruch Chorzów), Janusz Dziedzic (GKS Bełchatów), Tomasz Jarzębowski (GKS Bełchatów), Remigiusz Jezierski (Ruch Chorzów), Piotr Kuklis (Widzew Łódź), Radosław Majewski (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Tomasz Moskała (Cracovia), Marcin Nowacki (Odra Wodzisław Śląski 3, Ruch Chorzów 1), Rui Miguel (Zagłębie Lubin), Maciej Rybus (Legia Warszawa), Bartłomiej Socha (Odra Wodzisław Śląski), Robert Szczot (Łódzki KS), Janusz Wolański (Polonia Bytom), Jan Woś (Odra Wodzisław Śląski), Michał Zieliński (Polonia Bytom),
3 gole - Rafał Boguski (Wisła Kraków), Bartłomiej Dudzic (Cracovia), Édson (Legia Warszawa), Krzysztof Gajtkowski (Korona Kielce), Łukasz Garguła (GKS Bełchatów), Piotr Giza (Legia Warszawa), Jakub Grzegorzewski (Odra Wodzisław Śląski), Bartłomiej Grzelak (Legia Warszawa), Przemysław Kulig (Cracovia), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin), Dawid Plizga (Zagłębie Lubin), Jacek Popek (GKS Bełchatów), Miroslav Radović (Legia Warszawa), Paweł Sobolewski (Korona Kielce), Michał Stasiak (Zagłębie Lubin), Jakub Wilk (Lech Poznań), Piotr Włodarczyk (Zagłębie Lubin),
2 gole - Marcin Adamski (Łódzki KS), André Nunes (Zagłębie Lubin), Vladimír Bednár (Zagłębie Sosnowiec), Saša Bogunović (Widzew Łódź), Grzegorz Bonin (Korona Kielce), Piotr Brożek (Wisła Kraków), Anderson Cueto (Lech Poznań), Piotr Gierczak (Górnik Zabrze), Michał Goliński (Zagłębie Lubin), Tomasz Hajto (Górnik Zabrze), Dimitrije Injac (Lech Poznań), Dariusz Jarecki (Jagiellonia Białystok), Tomáš Jirsák (Wisła Kraków), Juca Viana (Łódzki KS), Marcin Komorowski (Łódzki KS 1, Zagłębie Sosnowiec 1), Aleksander Kwiek (Jagiellonia Białystok), Piotr Madejski (Górnik Zabrze), Patryk Małecki (Zagłębie Sosnowiec), Rafał Murawski (Lech Poznań), Mariusz Muszalik (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Radek Mynář (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Dawid Nowak (GKS Bełchatów), Przemysław Oziębała (Widzew Łódź), Piotr Polczak (Cracovia), Michał Pulkowski (Ruch Chorzów), Marcin Radzewicz (Polonia Bytom), Piotr Rocki (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Damian Seweryn (Odra Wodzisław Śląski), Andrius Skerla (Korona Kielce), Marcin Smoliński (Legia Warszawa), Radosław Sobolewski (Wisła Kraków), Marek Sokołowski (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Jacek Trzeciak (Polonia Bytom), Łukasz Tumicz (Jagiellonia Białystok), Aleksandar Vuković (Legia Warszawa), Tomasz Wróbel (GKS Bełchatów), Jakub Zabłocki (Korona Kielce), Mariusz Zganiacz (Korona Kielce),
1 gol - Panče Ḱumbev (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Arkadiusz Aleksander (Odra Wodzisław Śląski), Vidas Alunderis (Zagłębie Lubin), Iñaki Astiz (Legia Warszawa), Peter Babnič (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Piotr Bagnicki (Zagłębie Sosnowiec), Rafał Bałecki (Zagłębie Sosnowiec), Tomasz Bandrowski (Lech Poznań), Grzegorz Baran (Ruch Chorzów), Mateusz Bartczak (Zagłębie Lubin), Marcin Baszczyński (Wisła Kraków), Marek Bažík (Polonia Bytom), Jacek Berensztajn (Zagłębie Sosnowiec), Jakub Biskup (Odra Wodzisław Śląski), Ariel Borysiuk (Legia Warszawa), Bartosz Bosacki (Lech Poznań), Marcin Burkhardt (Legia Warszawa), Mauro Cantoro (Wisła Kraków), Júnior Díaz (Wisła Kraków), Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Mariusz Dzienis (Jagiellonia Białystok), Jakub Dziółka (Polonia Bytom), Martins Ekwueme (Legia Warszawa), Éverton (Jagiellonia Białystok), Daniel Feruga (Ruch Chorzów), Dariusz Gawęcki (Zagłębie Sosnowiec), Konrad Gołoś (Górnik Zabrze), Kamil Grosicki (Legia Warszawa), Hermes (Korona Kielce), Bartosz Iwan (Odra Wodzisław Śląski), Łukasz Janoszka (Ruch Chorzów), Marcin Kaczmarek (Korona Kielce), Tomasz Kłos (Łódzki KS), Dariusz Kłus (Cracovia), Grzegorz Kmiecik (Zagłębie Sosnowiec), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Robert Kolendowicz (Zagłębie Lubin), Maciej Korzym (Legia Warszawa), Kamil Kosowski (Wisła Kraków), Jacek Kowalczyk (Odra Wodzisław Śląski), Maciej Kowalczyk (Widzew Łódź), Igor Kozioł (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Dawid Kucharski (Lech Poznań), Rafał Kujawa (Łódzki KS), Marcin Kuś (Korona Kielce), Tomasz Lisowski (Widzew Łódź), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Marcin Malinowski (Odra Wodzisław Śląski), Adrian Marek (Zagłębie Sosnowiec), Jacek Markiewicz (Jagiellonia Białystok), Łukasz Masłowski (Widzew Łódź), Radosław Matusiak (Wisła Kraków), Łukasz Mierzejewski (Widzew Łódź), Gražvydas Mikulėnas (Ruch Chorzów), Andrzej Niedzielan (Wisła Kraków), Paweł Nowak (Cracovia), Dudu Omagbemi (Wisła Kraków), Joseph Oshadogan (Widzew Łódź), Sławomir Pach (Zagłębie Sosnowiec), Mindaugas Panka (Widzew Łódź), Dariusz Pietrasiak (GKS Bełchatów), Patryk Rachwał (GKS Bełchatów), Paweł Sasin (Korona Kielce), Māris Smirnovs (Górnik Zabrze), Tomasz Sokołowski I (Ruch Chorzów), Mariusz Solecki (Polonia Bytom), Pavol Staňo (Polonia Bytom), Maciej Stolarczyk (GKS Bełchatów), Sławomir Szary (Odra Wodzisław Śląski), Łukasz Szczoczarz (Cracovia), Wojciech Szymanek (Widzew Łódź), Piotr Świerczewski (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Tomasz Świerzyński (Odra Wodzisław Śląski), Błażej Telichowski (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Marcin Truszkowski (Jagiellonia Białystok), Łukasz Tupalski (Cracovia), Gábor Vayer (Łódzki KS), Marek Wasiluk (Jagiellonia Białystok), Marcin Wincel (Jagiellonia Białystok), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań).

Strzelcy według drużyn:
 
Cracovia: 6 - Kamil Witkowski I, 5 - Dariusz Pawlusiński, 4 - Tomasz Moskała, 3 - Bartłomiej Dudzic, Przemysław Kulig, 2 - Piotr Polczak, 1 - Dariusz Kłus, Paweł Nowak, Łukasz Szczoczarz, Łukasz Tupalski
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski: 16 - Adrian Sikora, 6 - Jarosław Lato, Piotr Piechniak, 5 - Filip Ivanovski, 4 - Radosław Majewski, 2 - Mariusz Muszalik, Radek Mynář, Piotr Rocki, Marek Sokołowski, 1 - Panče Ḱumbev, Peter Babnič, Igor Kozioł, Piotr Świerczewski, Błażej Telichowski
GKS Bełchatów: 5 - Carlo Costly, 4 - Janusz Dziedzic, Tomasz Jarzębowski, 3 - Łukasz Garguła, Jacek Popek, 2 - Dawid Nowak, Tomasz Wróbel, 1 - Dariusz Pietrasiak, Patryk Rachwał, Maciej Stolarczyk
Górnik Zabrze: 11 - Dawid Jarka, 10 - Tomasz Zahorski, 4 - Jerzy Brzęczek, 2 - Piotr Gierczak, Tomasz Hajto, Piotr Madejski, 1 - Konrad Gołoś, Māris Smirnovs
Jagiellonia Białystok: 8 - Vuk Sotirović, 6 - Remigiusz Sobociński, 2 - Dariusz Jarecki, Aleksander Kwiek, Łukasz Tumicz, 1 - Mariusz Dzienis, Éverton, Jacek Markiewicz, Marcin Truszkowski, Marek Wasiluk, Marcin Wincel
Korona Kielce: 10 - Andradina, Marcin Robak, 3 - Krzysztof Gajtkowski, Paweł Sobolewski, 2 - Grzegorz Bonin, Andrius Skerla, Jakub Zabłocki, Mariusz Zganiacz, 1 - Hermes, Marcin Kaczmarek, Marcin Kuś, Paweł Sasin
Lech Poznań: 12 - Hernán Rengifo, 10 - Marcin Zając, 6 - Henry Quinteros, 5 - Przemysław Pitry, Piotr Reiss, 3 - Jakub Wilk, 2 - Anderson Cueto, Dimitrije Injac, Rafał Murawski, 1 - Tomasz Bandrowski, Bartosz Bosacki, Dawid Kucharski, Grzegorz Wojtkowiak
Legia Warszawa: 15 - Takesure Chinyama, 6 - Roger, 4 - Maciej Rybus, 3 - Édson, Piotr Giza, Bartłomiej Grzelak, Miroslav Radović, 2 - Marcin Smoliński, Aleksandar Vuković, 1 - Iñaki Astiz, Ariel Borysiuk, Marcin Burkhardt, Martins Ekwueme, Kamil Grosicki, Maciej Korzym
Łódzki KS: 6 - Ensar Arifović, Łukasz Madej, 4 - Robert Szczot, 2 - Marcin Adamski, Juca Viana, 1 - Tomasz Kłos, Marcin Komorowski, Rafał Kujawa, Gábor Vayer
Odra Wodzisław Śląski: 5 - Ilijan Micanski, 4 - Bartłomiej Socha, Jan Woś, 3 - Jakub Grzegorzewski, Marcin Nowacki, 2 - Damian Seweryn, 1 - Arkadiusz Aleksander, Jakub Biskup, Bartosz Iwan, Jacek Kowalczyk, Marcin Malinowski, Sławomir Szary, Tomasz Świerzyński
Polonia Bytom: 6 - Grzegorz Podstawek, 4 - Janusz Wolański, Michał Zieliński, 2 - Marcin Radzewicz, Jacek Trzeciak, 1 - Marek Bažík, Jakub Dziółka, Mariusz Solecki, Pavol Staňo
Ruch Chorzów: 7 - Wojciech Grzyb, 6 - Martin Fabuš, 4 - Pavol Baláž, Piotr Ćwielong, Remigiusz Jezierski, 2 - Michał Pulkowski, 1 - Grzegorz Baran, Daniel Feruga, Łukasz Janoszka, Gražvydas Mikulėnas, Marcin Nowacki, Tomasz Sokołowski I
Widzew Łódź: 7 - Stefano Napoleoni, 4 - Adrian Budka, Piotr Kuklis, 2 - Saša Bogunović, Przemysław Oziębała, 1 - Maciej Kowalczyk, Tomasz Lisowski, Łukasz Masłowski, Łukasz Mierzejewski, Joseph Oshadogan, Mindaugas Panka, Wojciech Szymanek
Wisła Kraków: 23 - Paweł Brożek, 16 - Marek Zieńczuk, 5 - Jean Paulista, 4 - Cléber, 3 - Rafał Boguski, 2 - Piotr Brożek, Tomáš Jirsák, Radosław Sobolewski, 1 - Marcin Baszczyński, Mauro Cantoro, Júnior Díaz, Dariusz Dudka, Adam Kokoszka, Kamil Kosowski, Wojciech Łobodziński, Radosław Matusiak, Andrzej Niedzielan, Dudu Omagbemi
Zagłębie Lubin: 10 - Maciej Iwański, 5 - Manuel Arboleda, Michał Chałbiński, 4 - Rui Miguel, 3 - Szymon Pawłowski, Dawid Plizga, Michał Stasiak, Piotr Włodarczyk, 2 - André Nunes, Michał Goliński, 1 - Vidas Alunderis, Mateusz Bartczak, Robert Kolendowicz
Zagłębie Sosnowiec: 6 - Marcin Folc, 2 - Vladimír Bednár, Patryk Małecki, 1 - Piotr Bagnicki, Rafał Bałecki, Jacek Berensztajn, Dariusz Gawęcki, Grzegorz Kmiecik, Marcin Komorowski, Adrian Marek, Sławomir Pach

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas