[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Orange Ekstraklasa 2007/2008
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 30 77 24 5 1 68-18 14 1 0 42-6 10 4 1 26-12
2.  Legia Warszawa 30 63 20 3 7 48-17 12 1 2 30-7 8 2 5 18-10
3.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 60 18 6 6 52-24 10 4 1 28-6 8 2 5 24-18
4.  Lech Poznań 30 57 17 6 7 55-32 11 2 2 34-13 6 4 5 21-19
5.  Zagłębie Lubin 30 52 15 7 8 43-30 9 3 3 24-14 6 4 5 19-16
6.  Korona Kielce 30 51 15 6 9 38-32 9 4 2 24-13 6 2 7 14-19
7.  Cracovia 30 39 11 6 13 30-32 8 3 4 21-13 3 3 9 9-19 2 3 1 0 1 3-1
8.  Górnik Zabrze 30 39 11 6 13 34-39 7 3 5 19-15 4 3 8 15-24 2 3 1 0 1 1-3
9.  GKS Bełchatów 30 38 9 11 10 26-32 7 4 4 18-16 2 7 6 8-16
10.  Ruch Chorzów 30 34 8 10 12 35-41 6 5 4 21-17 2 5 8 14-24
11.  Łódzki KS 30 30 7 9 14 25-31 4 4 7 12-11 3 5 7 13-20
12.  Odra Wodzisław Śląski 30 29 8 5 17 28-47 4 3 8 15-23 4 2 9 13-24
13.  Polonia Bytom 30 28 7 7 16 22-45 4 4 7 10-15 3 3 9 12-30
14.  Jagiellonia Białystok 30 27 7 6 17 27-57 5 4 6 18-20 2 2 11 9-37
15.  Widzew Łódź 30 26 5 11 14 27-42 5 5 5 18-19 0 6 9 9-23
16.  Zagłębie Sosnowiec 30 16 4 4 22 19-58 3 4 8 12-23 1 0 14 7-35
W związku ze zdobyciem Pucharu Polski przez Legię Warszawa, zwolnione miejsce w Pucharze UEFA zajęła Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski. W obliczu planowanej fuzji ze Śląskiem Wrocław Dyskobolia zrezygnowała z prawa gry w europejskich pucharach - jej miejsce w Pucharze UEFA przejął Lech Poznań.
Zagłębie Sosnowiec, Zagłębie Lubin i Korona Kielce zostały ukarane degradacją o jedną klasę rozgrywkową za udział w korupcji.
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski po sezonie zmieniła nazwę na Polonia Warszawa.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wisła Kraków    1-0 3-0 4-2 2-1 4-0 2-1 2-0 2-0 2-0 5-2 0-0 5-0 5-0 1-0 4-0 
 2 Legia Warszawa2-1     1-0 0-1 3-0 2-0 1-0 2-0 4-1 2-0 2-1 0-1 3-1 0-0 3-1 5-0 
 3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski0-0 1-0     1-0 2-0 4-0 0-0 3-1 0-0 1-4 2-0 0-0 5-0 3-1 3-0 3-0 
 4 Lech Poznań1-2 1-0 2-1     0-0 1-0 3-1 4-1 1-1 6-2 1-2 2-0 1-0 6-1 1-0 4-2 
 5 Zagłębie Lubin0-1 0-2 1-2 1-1     1-0 3-1 1-1 1-0 2-1 2-1 3-0 0-0 5-2 2-1 2-1 
 6 Korona Kielce1-1 1-0 1-1 1-0 1-4     2-0 3-2 2-2 0-2 2-0 2-0 4-0 1-0 1-1 2-0 
 7 Cracovia1-2 0-2 3-1 3-2 1-2 1-1     3-0 0-2 1-0 0-0 3-0 1-1 2-0 1-0 1-0 
 8 Górnik Zabrze1-3 0-3 0-0 0-1 0-1 0-3 1-0     2-0 1-0 1-1 1-0 4-0 3-0 1-1 4-2 
 9 GKS Bełchatów0-0 2-2 0-4 0-3 0-1 2-0 1-1 0-0     2-0 1-0 3-1 0-3 2-0 3-1 2-0 
 10 Ruch Chorzów0-3 0-0 1-2 0-2 2-2 1-2 2-0 3-2 1-1     0-0 3-2 2-0 4-0 1-1 1-0 
 11 Łódzki KS0-1 0-1 1-2 1-2 2-1 0-1 0-0 0-1 2-0 1-1     0-1 0-0 0-0 2-0 3-0 
 12 Odra Wodzisław Śląski2-2 0-2 2-3 1-2 1-3 1-0 0-1 0-2 1-0 2-0 2-2     0-2 1-3 1-1 1-0 
 13 Polonia Bytom1-2 1-2 0-2 2-2 1-0 0-2 1-0 0-1 0-0 1-1 0-1 1-0     0-1 1-1 1-0 
 14 Jagiellonia Białystok1-2 1-2 1-3 4-2 0-0 0-0 0-2 1-1 0-1 1-1 1-0 2-3 2-1     2-1 2-1 
 15 Widzew Łódź1-3 0-1 1-0 1-1 1-1 0-2 2-0 2-1 0-0 2-2 0-0 4-3 2-4 2-0     0-1 
 16 Zagłębie Sosnowiec1-3 2-1 1-3 0-0 0-3 2-3 1-2 0-2 0-0 0-0 1-3 0-2 1-0 3-1 0-0     

Kolejka 1 - 28-29 lipca

Legia Warszawa 1-0 Cracovia 29 lipca, 19:00 (7500)
Takesure Chinyama 35
GKS Bełchatów 2-0 Korona Kielce 28 lipca, 20:00 (4500)
Carlo Costly 19, Jacek Popek 39
Lech Poznań 4-2 Zagłębie Sosnowiec 28 lipca, 19:00 (18 000)
Rafał Murawski 50, Marcin Zając 57, 60, Piotr Reiss 89 - Grzegorz Kmiecik 68, Jacek Berensztajn 85 (k)
Jagiellonia Białystok 2-1 Polonia Bytom 28 lipca, 16:00 (7000)
Remigiusz Sobociński 35, Dariusz Jarecki 37 - Grzegorz Podstawek 28 (k)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-4 Ruch Chorzów 27 lipca, 19:00 (1500)
Adrian Sikora 51 (k) - Martin Fabuš 7, Pavol Baláž 20, Remigiusz Jezierski 42, Wojciech Grzyb 80 (k)
Odra Wodzisław Śląski 2-2 Łódzki KS 28 lipca, 19:00 (3000)
Bartosz Iwan 87, Bartłomiej Socha 88 - Grzegorz Jakosz 8 (s), Robert Szczot 56
Wisła Kraków 2-0 Górnik Zabrze 14 sierpnia, 20:00 (15 000)
Cléber 4 (k), Paweł Brożek 26
przełożony z powodu wyjazdu Wisły do USA na turniej The Chicago Trophy
Zagłębie Lubin 2-1 Widzew Łódź 27 lipca, 20:00 (6000)
André Nunes 26, Maciej Iwański 42 - Stefano Napoleoni 81

Kolejka 2 - 4-5 sierpnia

Cracovia 1-0 Ruch Chorzów 4 sierpnia, 19:00
Dariusz Pawlusiński 59
mecz bez udziału publiczności
Zagłębie Lubin 0-1 Wisła Kraków 4 sierpnia, 20:00 (8000)
Paweł Brożek 9
Jagiellonia Białystok 1-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5 sierpnia, 16:00 (7500)
Marcin Wincel 58 (k) - Piotr Piechniak 34, Jarosław Lato 71, Peter Babnič 81
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Zagłębie Sosnowiec 4 sierpnia, 19:00 (3500)
Jakub Biskup 89
pierwotnie w Sosnowcu, zamiana gospodarza z powodu remontu Stadionu Ludowego
Łódzki KS 0-0 Polonia Bytom 4 sierpnia, 19:00 (6500)
Widzew Łódź 0-0 GKS Bełchatów 5 sierpnia, 18:00 (8000)
Korona Kielce 1-0 Lech Poznań 3 sierpnia, 20:00 (11 021)
Andradina 22
Górnik Zabrze 0-3 Legia Warszawa 5 sierpnia, 18:45 (14 000)
Miroslav Radović 45, Roger 51 (k), Édson 86

Kolejka 3 - 11-12 sierpnia

Odra Wodzisław Śląski 1-1 Widzew Łódź 11 sierpnia, 19:00 (3200)
Marcin Nowacki 37 - Piotr Kuklis 90
Lech Poznań 4-1 Górnik Zabrze 11 sierpnia, 19:00 (22 000)
Piotr Reiss 54, Jakub Wilk 63, Hernán Rengifo 74, Marcin Zając 89 - Dawid Jarka 73
GKS Bełchatów 0-1 Zagłębie Lubin 11 sierpnia, 20:00 (5500)
Maciej Iwański 59
żółta kartka Mariusza Ujka nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Polonia Bytom 1-0 Cracovia 11 sierpnia, 19:00 (3000)
Michał Zieliński 64
w Chorzowie (stadion Ruchu)
Legia Warszawa 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 12 sierpnia, 19:15 (7000)
Bartłomiej Grzelak 22
Jagiellonia Białystok 1-0 Łódzki KS 11 sierpnia, 16:00 (8000)
Marcin Truszkowski 53
Ruch Chorzów 1-0 Zagłębie Sosnowiec 10 sierpnia, 19:00 (7000)
Tomasz Sokołowski I 63
Wisła Kraków 4-0 Korona Kielce 10 sierpnia, 20:00 (15 000)
Paweł Brożek 5, 56, Cléber 17 (k), Andrzej Niedzielan 19

Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

Korona Kielce 2-0 Odra Wodzisław Śląski 18 sierpnia, 19:30 (8964)
Marcin Robak 59, 78
Zagłębie Lubin 1-1 Lech Poznań 18 sierpnia, 20:00 (12 000)
Manuel Arboleda 4 - Jakub Wilk 19
Górnik Zabrze 1-0 Ruch Chorzów 17 sierpnia, 20:00 (18 000)
Tomasz Hajto 10 (k)
czerwona kartka Roberta Mioduszewskiego nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Łódzki KS 0-1 Legia Warszawa 17 sierpnia, 19:00 (8000)
Bartłomiej Grzelak 50
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Polonia Bytom 18 sierpnia, 19:00 (1500)
Marcin Folc 12
w Wodzisławiu Śląskim
Cracovia 2-0 Jagiellonia Białystok 18 sierpnia, 19:00 (2500)
Dariusz Kłus 30, Tomasz Moskała 80
Widzew Łódź 1-3 Wisła Kraków 18 sierpnia, 19:00 (9000)
Stefano Napoleoni 56 - Marek Zieńczuk 36, Cléber 66 (k), Paweł Brożek 85
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 GKS Bełchatów 19 sierpnia, 19:15 (2694)

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

Lech Poznań 1-0 Widzew Łódź 24 sierpnia, 20:00 (23 655)
Hernán Rengifo 71
Ruch Chorzów 1-2 Korona Kielce 26 sierpnia, 14:30 (3800)
Gražvydas Mikulėnas 76 - Marcin Robak 44, Andradina 70 (k)
Polonia Bytom 0-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 25 sierpnia, 19:00
Filip Ivanovski 45, Piotr Rocki 72
w Chorzowie (stadion Ruchu) / mecz bez udziału publiczności
Legia Warszawa 5-0 Zagłębie Sosnowiec 25 sierpnia, 19:00 (9500)
Iñaki Astiz 10, Piotr Giza 34, Kamil Grosicki 64, Roger 66, Takesure Chinyama 81
Jagiellonia Białystok 1-1 Górnik Zabrze 25 sierpnia, 16:00 (7500)
Aleksander Kwiek 20 - Piotr Gierczak 48
Cracovia 0-0 Łódzki KS 25 sierpnia, 19:00 (2300)
GKS Bełchatów 0-0 Wisła Kraków 25 sierpnia, 18:15 (5700)
Odra Wodzisław Śląski 1-3 Zagłębie Lubin 25 sierpnia, 19:00 (2500)
Tomasz Świerzyński 72 - Manuel Arboleda 6, André Nunes 8, Michał Chałbiński 57

Kolejka 6 - 1-2 września

Zagłębie Sosnowiec 3-1 Jagiellonia Białystok 31 sierpnia, 19:00 (2000)
Marcin Folc 13, 89, Dariusz Gawęcki 41 - Éverton 22
w Wodzisławiu Śląskim
Wisła Kraków 4-2 Lech Poznań 1 września, 18:15 (20 500)
Paweł Brożek 12, 25, Jean Paulista 23, 41 - Jakub Wilk 50, Cléber 90 (s)
Górnik Zabrze 1-0 Cracovia 1 września, 18:00 (11 000)
Dawid Jarka 71
Zagłębie Lubin 0-2 Legia Warszawa 31 sierpnia, 20:00 (12 000)
Tiago Gomes 16 (s), Maciej Korzym 90
Korona Kielce 4-0 Polonia Bytom 1 września, 18:00 (9524)
Marcin Robak 29, 53, Paweł Sasin 51, Marcin Kuś 73
Widzew Łódź 2-2 Ruch Chorzów 1 września, 18:00 (9500)
Piotr Kuklis 53, Saša Bogunović 64 - Wojciech Grzyb 72 (k), Remigiusz Jezierski 79
GKS Bełchatów 3-1 Odra Wodzisław Śląski 2 września, 14:30 (3056)
Dawid Nowak 34, Janusz Dziedzic 52, Tomasz Jarzębowski 85 - Jakub Grzegorzewski 54 (k)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Łódzki KS 2 września, 16:00 (2746)
Adrian Sikora 15, Radosław Majewski 87

Kolejka 7 - 15-16 września

Odra Wodzisław Śląski 2-2 Wisła Kraków 15 września, 18:00 (5000)
Jakub Grzegorzewski 44 (k), Marcin Malinowski 60 - Marek Zieńczuk 30, 70
Lech Poznań 1-1 GKS Bełchatów 16 września, 17:15 (22 500)
Marcin Zając 9 - Janusz Dziedzic 20
Cracovia 3-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 15 września, 18:00 (3000)
Kamil Witkowski I 4, Tomasz Moskała 60, 61 - Piotr Piechniak 54
Górnik Zabrze 4-0 Polonia Bytom 14 września, 19:00 (15 000)
Dawid Jarka 1, 24, 29, Piotr Gierczak 38
Ruch Chorzów 2-2 Zagłębie Lubin 15 września, 18:00 (6500)
Martin Fabuš 31, Remigiusz Jezierski 63 - Maciej Iwański 38, Michał Chałbiński 62
Łódzki KS 3-0 Zagłębie Sosnowiec 15 września, 18:00 (6000)
Ensar Arifović 23, Łukasz Madej 52, Marcin Komorowski 85
Jagiellonia Białystok 0-0 Korona Kielce 15 września, 15:00 (8000)
Legia Warszawa 3-1 Widzew Łódź 14 września, 20:00 (12 000)
Aleksandar Vuković 26, Takesure Chinyama 70, Édson 77 - Piotr Kuklis 35

Kolejka 8 - 22-23 września

Lech Poznań 6-2 Ruch Chorzów 22 września, 18:15 (19 000)
Marcin Zając 10, 88, Piotr Reiss 33, Dawid Kucharski 74, Hernán Rengifo 77, Henry Quinteros 90 (k) - Wojciech Grzyb 13, Remigiusz Jezierski 79
W 60. minucie Piotr Reiss (Lech Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 1-0 Odra Wodzisław Śląski 22 września, 17:00 (14 000)
Dawid Jarka 69
Wisła Kraków 5-0 Polonia Bytom 23 września, 14:30 (13 000)
Marek Zieńczuk 31, Kamil Kosowski 35, Rafał Boguski 48, Piotr Brożek 60, Dudu Omagbemi 72
Korona Kielce 1-0 Legia Warszawa 21 września, 20:00 (13 672)
Grzegorz Bonin 2
Zagłębie Sosnowiec 1-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 23 września, 16:00 (1500)
Piotr Bagnicki 87 - Jarosław Lato 13, Filip Ivanovski 67, Dženan Hošić 70 (s)
w Wodzisławiu Śląskim
Zagłębie Lubin 2-1 Łódzki KS 22 września, 17:00 (4500)
Maciej Iwański 80, Manuel Arboleda 90 - Ensar Arifović 51
Widzew Łódź 2-0 Cracovia 22 września, 17:00 (7000)
Saša Bogunović 8, Adrian Budka 49
żółtą kartką został także ukarany Tomasz Lisowski - rezerwowy zawodnik gospodarzy
GKS Bełchatów 2-0 Jagiellonia Białystok 22 września, 17:00 (3500)
Jacek Popek 15, Carlo Costly 40

Kolejka 9 - 29-30 września

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-1 Górnik Zabrze 29 września, 18:00 (1982)
Piotr Piechniak 53, Radek Mynář 82 (k), Radosław Majewski 90 - Konrad Gołoś 4
od 46. minuty z powodu kontuzji arbitra sędziował Konrad Bobkiewicz (Poznań)
Cracovia 1-0 Zagłębie Sosnowiec 29 września, 18:00 (2200)
Kamil Witkowski I 32
Łódzki KS 0-1 Korona Kielce 29 września, 18:00 (4000)
Andradina 48
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Lech Poznań 29 września, 18:00 (3000)
Jakub Grzegorzewski 23 - Henry Quinteros 15, Marcin Zając 28
Polonia Bytom 1-0 Zagłębie Lubin 28 września, 19:00 (1500)
Grzegorz Podstawek 11
w Chorzowie (stadion Ruchu)
Legia Warszawa 4-1 GKS Bełchatów 28 września, 20:10 (10 000)
Piotr Giza 7, Takesure Chinyama 35, 50, Miroslav Radović 39 - Jacek Popek 18
mecz pierwotnie zaplanowany na 20:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu późnego przyjazdu gości
Ruch Chorzów 0-3 Wisła Kraków 30 września, 19:15 (9000)
Marek Zieńczuk 55, Radosław Sobolewski 82, Mauro Cantoro 87
Jagiellonia Białystok 2-1 Widzew Łódź 29 września, 18:45 (9000)
Marek Wasiluk 21, Vuk Sotirović 63 - Rodnei 40 (s)
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:15 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu nieprzepisowych transparentów wywieszonych przez kibiców gości

Kolejka 10 - 6-7 października

GKS Bełchatów 0-3 Polonia Bytom 6 października, 18:00 (2000)
Michał Zieliński 54, 80, Marcin Radzewicz 90
Widzew Łódź 0-0 Łódzki KS 5 października, 20:00 (9200)
Odra Wodzisław Śląski 2-0 Ruch Chorzów 5 października, 19:00 (4000)
Damian Seweryn 45, Bartłomiej Socha 84
Zagłębie Lubin 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 7 października, 18:15 (5000)
Manuel Arboleda 58 - Jarosław Lato 62, Filip Ivanovski 81
Wisła Kraków 5-0 Jagiellonia Białystok 6 października, 18:00 (18 000)
Marek Zieńczuk 9, 53, Paweł Brożek 36, Jean Paulista 41, Piotr Brożek 72
Górnik Zabrze 4-2 Zagłębie Sosnowiec 6 października, 18:00 (14 000)
Dawid Jarka 13, 47, 52, 64 - Marcin Folc 5, Vladimír Bednár 44
Lech Poznań 1-0 Legia Warszawa 6 października, 18:00 (29 000)
Hernán Rengifo 73
Korona Kielce 2-0 Cracovia 6 października, 18:00 (9179)
Andradina 14, Hermes 80

Kolejka 11 - 20-21 października

Łódzki KS 0-1 Górnik Zabrze 20 października, 17:00 (3500)
Tomasz Zahorski 6
Polonia Bytom 1-1 Widzew Łódź 20 października, 17:00 (2500)
Grzegorz Podstawek 20 (k) - Adrian Budka 24
w Chorzowie (stadion Ruchu)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Lech Poznań 19 października, 20:45 (6040)
Jarosław Lato 68
Legia Warszawa 0-1 Odra Wodzisław Śląski 19 października, 18:15 (6000)
Sławomir Szary 11
Cracovia 1-2 Wisła Kraków 20 października, 16:00 (2850)
Bartłomiej Dudzic 79 - Marek Zieńczuk 43, Rafał Boguski 73
Zagłębie Sosnowiec 2-3 Korona Kielce 19 października, 19:00 (1500)
Marcin Drzymont 68 (s), Sławomir Pach 77 - Marcin Robak 25, Grzegorz Bonin 33, Krzysztof Gajtkowski 74
w Wodzisławiu Śląskim
Jagiellonia Białystok 0-0 Zagłębie Lubin 19 października, 19:00 (7000)
Ruch Chorzów 1-1 GKS Bełchatów 19 października, 19:00 (3500)
Wojciech Grzyb 52 (k) - Tomasz Jarzębowski 70

Kolejka 12 - 27-28 października

Zagłębie Lubin 2-1 Zagłębie Sosnowiec 27 października, 18:00 (4500)
Michał Goliński 31, Michał Stasiak 90 - Marcin Folc 36
Korona Kielce 3-2 Górnik Zabrze 27 października, 18:15 (9944)
Marcin Robak 47, Mariusz Zganiacz 63, Andradina 78 - Tomasz Zahorski 85, Marcin Kuś 90 (s)
Lech Poznań 3-1 Cracovia 26 października, 20:00 (17 000)
Hernán Rengifo 25, 61, Dimitrije Injac 90 - Dawid Kucharski 90 (s)
GKS Bełchatów 1-0 Łódzki KS 26 października, 19:00 (4000)
Tomasz Wróbel 57
Widzew Łódź 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 27 października, 18:00 (4500)
Stefano Napoleoni 37
Odra Wodzisław Śląski 1-3 Jagiellonia Białystok 27 października, 18:00 (2250)
Marcin Nowacki 90 (k) - Vuk Sotirović 56, 70, Remigiusz Sobociński 87
Wisła Kraków 1-0 Legia Warszawa 28 października, 19:30 (21 000)
Marek Zieńczuk 19
Ruch Chorzów 2-0 Polonia Bytom 27 października, 18:00 (6000)
Wojciech Grzyb 4, Martin Fabuš 48

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Jagiellonia Białystok 4-2 Lech Poznań 3 listopada, 16:00 (9000)
Jacek Markiewicz 21, Vuk Sotirović 27, Marcin Kikut 74 (s), Mariusz Dzienis 88 - Mariusz Dzienis 37 (s), Hernán Rengifo 41
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Widzew Łódź 3 listopada, 16:00 (1500)
w Wodzisławiu Śląskim
Górnik Zabrze 2-0 GKS Bełchatów 2 listopada, 20:00 (10 081)
Tomasz Zahorski 38, 75
Łódzki KS 0-1 Wisła Kraków 3 listopada, 16:00 (3000)
Dariusz Dudka 71
Cracovia 1-2 Zagłębie Lubin 3 listopada, 16:00 (2000)
Łukasz Szczoczarz 81 - Piotr Włodarczyk 17, Szymon Pawłowski 85
Polonia Bytom 1-0 Odra Wodzisław Śląski 3 listopada, 16:00 (1200)
Grzegorz Podstawek 59
w Chorzowie (stadion Ruchu)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-0 Korona Kielce 3 listopada, 18:15 (2396)
Radek Mynář 52 (k), Adrian Sikora 61, 79, 85
Legia Warszawa 2-0 Ruch Chorzów 4 listopada, 17:00 (6500)
Édson 9, Takesure Chinyama 68

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Legia Warszawa 0-0 Jagiellonia Białystok 9 listopada, 20:00 (7500)
przerwa w meczu została przedłużona do 40 minut z powodu wywieszenia przez kibiców Jagiellonii niedozwolonego transparentu
Widzew Łódź 0-2 Korona Kielce 11 listopada, 17:15 (4500)
Marcin Kaczmarek 2, Jakub Zabłocki 69
GKS Bełchatów 2-0 Zagłębie Sosnowiec 10 listopada, 16:00 (2445)
Łukasz Garguła 9, Patryk Rachwał 66
Lech Poznań 1-0 Polonia Bytom 10 listopada, 16:00 (14 000)
Piotr Reiss 41
Ruch Chorzów 0-0 Łódzki KS 10 listopada, 16:00 (3500)
Zagłębie Lubin 1-1 Górnik Zabrze 10 listopada, 18:00 (4000)
Rui Miguel 85 - Jerzy Brzęczek 89
Odra Wodzisław Śląski 0-1 Cracovia 10 listopada, 16:00 (1820)
Tomasz Moskała 40
W 78. minucie Marcin Nowacki (Odra Wodzisław Śląski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Kraków 3-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 10 listopada, 18:15 (13 000)
Marek Zieńczuk 53, Paweł Brożek 67, Panče Ḱumbev 89 (s)

Kolejka 15 - 24-25 listopada

Polonia Bytom 1-2 Legia Warszawa 24 listopada, 16:00 (4000)
Janusz Wolański 74 - Roger 34, Takesure Chinyama 72
w Chorzowie (Stadion Śląski)
Cracovia 0-2 GKS Bełchatów 24 listopada, 16:00 (2500)
Łukasz Garguła 35, Tomasz Wróbel 64
Korona Kielce 1-4 Zagłębie Lubin 24 listopada, 16:00 (6693)
Andradina 13 - Szymon Pawłowski 33, Maciej Iwański 47, Dawid Plizga 80, 88
żółtą kartką został także ukarany Vidas Alunderis - rezerwowy zawodnik gości
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Odra Wodzisław Śląski 24 listopada, 16:00 (1272)
Górnik Zabrze 1-1 Widzew Łódź 23 listopada, 20:00 (12 000)
Māris Smirnovs 45 - Joseph Oshadogan 34
żółta kartka Tomasza Hajty nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Jagiellonia Białystok 1-1 Ruch Chorzów 24 listopada, 16:00 (7000)
Remigiusz Sobociński 28 - Wojciech Grzyb 38
Łódzki KS 1-2 Lech Poznań 24 listopada, 16:00 (4000)
Łukasz Madej 36 (k) - Hernán Rengifo 39, Marcin Zając 71
Zagłębie Sosnowiec 1-3 Wisła Kraków 25 listopada, 17:00 (8000)
Vladimír Bednár 51 - Rafał Boguski 33, Paweł Brożek 85, 88

Kolejka 16 - 1-2 grudnia

Ruch Chorzów 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 listopada, 19:00 (4000)
Pavol Baláž 77 - Adrian Sikora 4, 90
na Stadionie Śląskim
Łódzki KS 0-1 Odra Wodzisław Śląski 30 listopada, 19:00 (4500)
Marcin Nowacki 36
Górnik Zabrze 1-3 Wisła Kraków 2 grudnia, 18:15 (15 000)
Jerzy Brzęczek 79 - Jean Paulista 11, Radosław Sobolewski 23, Marek Zieńczuk 39
Widzew Łódź 1-1 Zagłębie Lubin 1 grudnia, 16:00 (3500)
Łukasz Masłowski 40 - Rui Miguel 49
Cracovia 0-2 Legia Warszawa 30 listopada, 20:00 (3000)
Takesure Chinyama 54, 78
Korona Kielce 2-2 GKS Bełchatów 1 grudnia, 16:00 (4330)
Marcin Robak 39, Andrius Skerla 49 - Carlo Costly 6, Dariusz Pietrasiak 56 (k)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Lech Poznań 1 grudnia, 18:30 (4500)
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu awarii oświetlenia
Polonia Bytom 0-1 Jagiellonia Białystok 1 grudnia, 16:00 (1200)
Remigiusz Sobociński 57
W 68. minucie Grzegorz Podstawek (Polonia Bytom) nie wykorzystał rzutu karnego.
w Chorzowie (Stadion Śląski)

Kolejka 17 - 8-9 grudnia

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-1 Jagiellonia Białystok 8 grudnia, 16:00 (500)
Igor Kozioł 16, Piotr Piechniak 24, Adrian Sikora 37 - Vuk Sotirović 81
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Odra Wodzisław Śląski 8 grudnia, 16:00 (2500)
Jan Woś 62, Damian Seweryn 90
Polonia Bytom 0-1 Łódzki KS 8 grudnia, 16:00 (1000)
Łukasz Madej 90 (k)
w Chorzowie (Stadion Śląski)
GKS Bełchatów 3-1 Widzew Łódź 8 grudnia, 16:00 (4500)
Maciej Stolarczyk 45 (k), Carlo Costly 74, Dawid Nowak 89 - Łukasz Mierzejewski 55
Lech Poznań 1-0 Korona Kielce 7 grudnia, 20:00 (15 000)
Piotr Reiss 33
Legia Warszawa 2-0 Górnik Zabrze 8 grudnia, 18:15 (9500)
Takesure Chinyama 3, Maciej Rybus 87
Ruch Chorzów 2-0 Cracovia 7 grudnia, 19:00 (5000)
Tomasz Wacek 61 (s), Wojciech Grzyb 76
na Stadionie Śląskim
Wisła Kraków 2-1 Zagłębie Lubin 9 grudnia, 18:15 (13 000)
Paweł Brożek 50, Marek Zieńczuk 90 - Manuel Arboleda 57

Kolejka 18 - 23-24 lutego

Górnik Zabrze 0-1 Lech Poznań 24 lutego, 17:00 (15 000)
Henry Quinteros 77 (k)
Zagłębie Lubin 1-0 GKS Bełchatów 23 lutego, 18:00 (4500)
Robert Kolendowicz 9
Cracovia 1-1 Polonia Bytom 23 lutego, 16:00 (4000)
Tomasz Owczarek 20 (s) - Janusz Wolański 58
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Legia Warszawa 23 lutego, 16:00 (4000)
Piotr Rocki 52
Łódzki KS 0-0 Jagiellonia Białystok 22 lutego, 19:00 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Ruch Chorzów 23 lutego, 16:00 (6500)
Korona Kielce 1-1 Wisła Kraków 22 lutego, 20:00 (13 947)
Paweł Sobolewski 47 - Adam Kokoszka 60
Widzew Łódź 4-3 Odra Wodzisław Śląski 23 lutego, 16:00 (6000)
Maciej Kowalczyk 31 (k), Mindaugas Panka 77, Tomasz Lisowski 81, Piotr Kuklis 85 - Ilijan Micanski 67, 84, Jan Woś 88

Kolejka 19 - 1-2 marca

Jagiellonia Białystok 0-2 Cracovia 1 marca, 16:00 (6500)
Kamil Witkowski I 58, Dariusz Pawlusiński 90 (k)
Wisła Kraków 1-0 Widzew Łódź 1 marca, 18:15 (14 000)
Paweł Brożek 44
GKS Bełchatów 0-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1 marca, 16:00 (3000)
Adrian Sikora 15, 76, Piotr Świerczewski 72, Piotr Piechniak 79
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Korona Kielce 1 marca, 16:00 (2960)
Ilijan Micanski 67
Lech Poznań 0-0 Zagłębie Lubin 29 lutego, 20:00 (15 300)
Ruch Chorzów 3-2 Górnik Zabrze 2 marca, 16:00 (41 000)
Piotr Ćwielong 20, Grzegorz Baran 47, Marcin Nowacki 75 - Jerzy Brzęczek 28, Tomasz Zahorski 83
na Stadionie Śląskim
Legia Warszawa 2-1 Łódzki KS 1 marca, 16:00 (7000)
Takesure Chinyama 65, 84 - Marcin Adamski 12
Polonia Bytom 1-0 Zagłębie Sosnowiec 29 lutego, 20:00 (6000)
Jacek Trzeciak 6

Kolejka 20 - 8-9 marca

Wisła Kraków 2-0 GKS Bełchatów 9 marca, 17:00 (15 000)
Marek Zieńczuk 59, Paweł Brożek 89
Zagłębie Lubin 3-0 Odra Wodzisław Śląski 8 marca, 18:00 (5300)
Michał Stasiak 3, Piotr Włodarczyk 28, Maciej Iwański 87
Widzew Łódź 1-1 Lech Poznań 7 marca, 19:00 (8000)
Wojciech Szymanek 83 - Hernán Rengifo 66
Korona Kielce 0-2 Ruch Chorzów 8 marca, 20:15 (8964)
Piotr Ćwielong 43 (k), Pavol Baláž 81
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5-0 Polonia Bytom 8 marca, 16:00 (2930)
Adrian Sikora 3, 33, 52, Jarosław Lato 57, Błażej Telichowski 81
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Legia Warszawa 7 marca, 20:00 (8000)
Rafał Bałecki 53, Marcin Folc 90 - Takesure Chinyama 37
żółta kartka Patryka Małeckiego nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Górnik Zabrze 3-0 Jagiellonia Białystok 8 marca, 16:00 (15 000)
Piotr Madejski 39, Tomasz Zahorski 63, Dawid Jarka 68
od 86. minuty w bramce Jagiellonii stał Radosław Kałużny; od 90. minuty w bramce Górnika stał Tomasz Hajto
Łódzki KS 0-0 Cracovia 8 marca, 16:00 (5000)

Kolejka 21 - 15-16 marca

Legia Warszawa 3-0 Zagłębie Lubin 16 marca, 19:15 (7000)
Miroslav Radović 21, Marcin Burkhardt 86, Martins Ekwueme 90
Polonia Bytom 0-2 Korona Kielce 14 marca, 20:00 (5270)
Andradina 45 (k), Jakub Zabłocki 88
czerwona kartka Pavla Staňo nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Ruch Chorzów 1-1 Widzew Łódź 15 marca, 16:00 (15 000)
Martin Fabuš 51 - Stefano Napoleoni 46
na Stadionie Śląskim
Odra Wodzisław Śląski 1-0 GKS Bełchatów 14 marca, 17:00 (2500)
Bartłomiej Socha 82
Łódzki KS 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 15 marca, 16:00 (5000)
Rafał Kujawa 85 - Filip Ivanovski 63, Adrian Sikora 78
Jagiellonia Białystok 2-1 Zagłębie Sosnowiec 15 marca, 16:00 (5500)
Aleksander Kwiek 38, Remigiusz Sobociński 49 - Marcin Komorowski 42
Lech Poznań 1-2 Wisła Kraków 15 marca, 18:30 (14 555)
Piotr Brożek 40 (s) - Marek Zieńczuk 14, Paweł Brożek 70
Cracovia 3-0 Górnik Zabrze 15 marca, 16:00 (4000)
Bartłomiej Dudzic 18, Dariusz Pawlusiński 56 (k), Przemysław Kulig 85

Kolejka 22 - 22 marca

Zagłębie Sosnowiec 1-3 Łódzki KS 20 marca, 19:00 (2500)
Patryk Małecki 83 - Ensar Arifović 25, 44, Łukasz Madej 41 (k)
Korona Kielce 1-0 Jagiellonia Białystok 22 marca, 16:00 (9111)
Andrius Skerla 75
Widzew Łódź 0-1 Legia Warszawa 22 marca, 16:00 (7000)
Piotr Giza 85
Wisła Kraków 0-0 Odra Wodzisław Śląski 22 marca, 19:00 (13 000)
GKS Bełchatów 0-3 Lech Poznań 20 marca, 20:00 (3500)
Bartosz Bosacki 8, Hernán Rengifo 39, Dimitrije Injac 59
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Cracovia 22 marca, 16:00 (2500)
Polonia Bytom 0-1 Górnik Zabrze 22 marca, 16:00
Tomasz Hajto 81
mecz bez udziału publiczności
Zagłębie Lubin 2-1 Ruch Chorzów 22 marca, 17:00 (5500)
Michał Stasiak 40, Rui Miguel 45 - Grzegorz Bartczak 18 (s)

Kolejka 23 - 29-30 marca

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-0 Zagłębie Sosnowiec 29 marca, 16:00 (2500)
Filip Ivanovski 79, Mariusz Muszalik 90, Piotr Piechniak 90
Łódzki KS 2-1 Zagłębie Lubin 29 marca, 16:00 (5000)
Robert Szczot 65, Łukasz Madej 80 - Mateusz Bartczak 90
Cracovia 1-0 Widzew Łódź 29 marca, 16:00 (3000)
Dariusz Pawlusiński 81
Jagiellonia Białystok 0-1 GKS Bełchatów 29 marca, 16:00 (7500)
Łukasz Garguła 61
Ruch Chorzów 0-2 Lech Poznań 29 marca, 18:15 (13 000)
Henry Quinteros 62, Rafał Grodzicki 84 (s)
na Stadionie Śląskim
Odra Wodzisław Śląski 0-2 Górnik Zabrze 30 marca, 15:15 (5500)
Tomasz Zahorski 6, 23
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu nieprzepisowych transparentów wywieszonych przez kibiców gości
Polonia Bytom 1-2 Wisła Kraków 28 marca, 20:00 (6000)
Marek Bažík 90 - Marcin Baszczyński 39, Wojciech Łobodziński 42
Legia Warszawa 2-0 Korona Kielce 30 marca, 14:45 (9000)
Takesure Chinyama 49, Roger 81

Kolejka 24 - 5-6 kwietnia

GKS Bełchatów 2-2 Legia Warszawa 6 kwietnia, 17:00 (4600)
Tomasz Jarzębowski 87, Janusz Dziedzic 90 - Roger 16, Maciej Rybus 90
Wisła Kraków 2-0 Ruch Chorzów 5 kwietnia, 20:15 (13 000)
Paweł Brożek 32, Tomáš Jirsák 72
Widzew Łódź 2-0 Jagiellonia Białystok 5 kwietnia, 18:00 (6000)
Stefano Napoleoni 11, 25
Górnik Zabrze 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4 kwietnia, 20:00 (11 300)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Cracovia 5 kwietnia, 18:00 (3000)
Patryk Małecki 57 (k) - Adrian Marek 12 (s), Dariusz Pawlusiński 66
Korona Kielce 2-0 Łódzki KS 5 kwietnia, 18:00 (9210)
Krzysztof Gajtkowski 34, Andradina 90
Lech Poznań 2-0 Odra Wodzisław Śląski 5 kwietnia, 18:00 (13 145)
Grzegorz Wojtkowiak 5, Przemysław Pitry 84
Zagłębie Lubin 0-0 Polonia Bytom 5 kwietnia, 18:00 (4500)

Kolejka 25 - 12-13 kwietnia

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Zagłębie Lubin 13 kwietnia, 14:45 (2538)
Adrian Sikora 3, Panče Ḱumbev 72
Jagiellonia Białystok 1-2 Wisła Kraków 12 kwietnia, 20:00 (12 000)
Łukasz Tumicz 76 - Radosław Matusiak 16, Marek Zieńczuk 65
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Górnik Zabrze 11 kwietnia, 19:00 (4000)
Tomasz Zahorski 37, Jerzy Brzęczek 42
Legia Warszawa 0-1 Lech Poznań 12 kwietnia, 17:00 (10 000)
Przemysław Pitry 85
Cracovia 1-1 Korona Kielce 12 kwietnia, 18:00 (4500)
Piotr Polczak 53 - Andradina 57
Polonia Bytom 0-0 GKS Bełchatów 12 kwietnia, 18:00 (4500)
Łódzki KS 2-0 Widzew Łódź 11 kwietnia, 20:00 (10 000)
Marcin Adamski 14, Tomasz Kłos 51
Ruch Chorzów 3-2 Odra Wodzisław Śląski 13 kwietnia, 16:00 (7894)
Michał Pulkowski 31, Martin Fabuš 38, 61 - Ilijan Micanski 4, 73

Kolejka 26 - 19-20 kwietnia

Wisła Kraków 2-1 Cracovia 20 kwietnia, 17:00 (15 000)
Paweł Brożek 15, 64 - Przemysław Kulig 53
od 90. minuty w bramce Cracovii stał Przemysław Kulig
Korona Kielce 2-0 Zagłębie Sosnowiec 19 kwietnia, 18:00 (7422)
Mariusz Zganiacz 11, Marcin Robak 33
Zagłębie Lubin 5-2 Jagiellonia Białystok 19 kwietnia, 18:00 (3500)
Vidas Alunderis 33, Rui Miguel 35, Michał Chałbiński 38, 74, 79 - Vuk Sotirović 62, Dariusz Jarecki 72
GKS Bełchatów 2-0 Ruch Chorzów 19 kwietnia, 18:00 (3000)
Carlo Costly 45, Tomasz Jarzębowski 90
Górnik Zabrze 1-1 Łódzki KS 20 kwietnia, 16:00 (12 500)
Tomasz Zahorski 15 - Ensar Arifović 68
Widzew Łódź 2-4 Polonia Bytom 18 kwietnia, 20:00 (4000)
Adrian Budka 2, Stefano Napoleoni 77 - Marcin Radzewicz 22, Jakub Dziółka 33, Grzegorz Podstawek 44, Jacek Trzeciak 45
Lech Poznań 2-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 19 kwietnia, 20:00 (17 500)
Rafał Murawski 2, Tomasz Bandrowski 85 - Mariusz Muszalik 90
Odra Wodzisław Śląski 0-2 Legia Warszawa 19 kwietnia, 18:00 (3500)
Ariel Borysiuk 38, Aleksandar Vuković 82

Kolejka 27 - 26-27 kwietnia

Jagiellonia Białystok 2-3 Odra Wodzisław Śląski 26 kwietnia, 18:00 (7000)
Vuk Sotirović 41, Łukasz Tumicz 90 - Jan Woś 54, 58, Bartłomiej Socha 78
Legia Warszawa 2-1 Wisła Kraków 27 kwietnia, 17:00 (10 000)
Maciej Rybus 29, 47 - Paweł Brożek 60
W 52. minucie Paweł Brożek (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Bytom 1-1 Ruch Chorzów 25 kwietnia, 20:00 (9000)
Mariusz Solecki 68 - Pavol Baláž 45
Zagłębie Sosnowiec 0-3 Zagłębie Lubin 26 kwietnia, 18:00 (2000)
Piotr Włodarczyk 50, Maciej Iwański 65 (k), Dawid Plizga 81
Górnik Zabrze 0-3 Korona Kielce 26 kwietnia, 18:00 (10 000)
Marcin Robak 19, Paweł Sobolewski 38, Krzysztof Gajtkowski 85
Cracovia 3-2 Lech Poznań 26 kwietnia, 18:15 (4000)
Kamil Witkowski I 23, 45, 45 - Marcin Zając 16, Henry Quinteros 79
Łódzki KS 2-0 GKS Bełchatów 26 kwietnia, 18:00
Łukasz Madej 41 (k), Robert Szczot 90 (k)
mecz bez udziału publiczności
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-0 Widzew Łódź 26 kwietnia, 18:00 (1845)
Jarosław Lato 18, Ugochukwu Ukah 30 (s), Radosław Majewski 56

Kolejka 28 - 3 maja

Wisła Kraków 5-2 Łódzki KS 4 maja, 17:00 (8000)
Júnior Díaz 48, Marek Zieńczuk 77, Paweł Brożek 79, 90, Jean Paulista 82 - Juca Viana 10, Ensar Arifović 25
Zagłębie Lubin 3-1 Cracovia 3 maja, 18:00 (3000)
Maciej Iwański 30, 42 (k), Szymon Pawłowski 83 - Łukasz Tupalski 88
Odra Wodzisław Śląski 0-2 Polonia Bytom 3 maja, 18:00 (3200)
Janusz Wolański 8, 17
W 43. minucie Ilijan Micanski (Odra Wodzisław Śląski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Korona Kielce 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4 maja, 14:45 (9355)
Paweł Sobolewski 71 - Adrian Sikora 90
Ruch Chorzów 0-0 Legia Warszawa 3 maja, 20:00 (10 000)
Lech Poznań 6-1 Jagiellonia Białystok 2 maja, 20:00 (13 000)
Anderson Cueto 35, 67, Marcin Zając 62, Henry Quinteros 80 (k), Przemysław Pitry 90, 90 - Vuk Sotirović 38
czerwona kartka Marka Wasiluka nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Widzew Łódź 0-1 Zagłębie Sosnowiec 2 maja, 19:00 (3000)
Adrian Marek 26
GKS Bełchatów 0-0 Górnik Zabrze 3 maja, 18:00 (3000)

Kolejka 29 - 7 maja

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Wisła Kraków 7 maja, 19:00 (4000)
Jagiellonia Białystok 1-2 Legia Warszawa 7 maja, 19:00 (10 000)
Remigiusz Sobociński 26 - Bartłomiej Grzelak 11, Roger 90 (k)
od 90. minuty w bramce Jagiellonii stał Radosław Kałużny
Korona Kielce 1-1 Widzew Łódź 7 maja, 19:00 (8196)
Andradina 56 - Adrian Budka 90
Zagłębie Sosnowiec 0-0 GKS Bełchatów 7 maja, 19:00 (2500)
Polonia Bytom 2-2 Lech Poznań 7 maja, 19:00 (7000)
Grzegorz Podstawek 35, Pavol Staňo 90 - Hernán Rengifo 10, Przemysław Pitry 90
Łódzki KS 1-1 Ruch Chorzów 7 maja, 19:00 (4000)
Robert Szczot 4 - Piotr Ćwielong 18
Górnik Zabrze 0-1 Zagłębie Lubin 7 maja, 19:00 (9000)
Michał Goliński 45
w 81. minucie czerwoną kartką został ukarany Boris Peškovič - rezerwowy zawodnik gospodarzy
Cracovia 3-0 Odra Wodzisław Śląski 7 maja, 19:00 (3500)
Bartłomiej Dudzic 57, Paweł Nowak 69, Przemysław Kulig 76

Kolejka 30 - 10 maja

Widzew Łódź 2-1 Górnik Zabrze 10 maja, 19:00 (5000)
Przemysław Oziębała 9, 36 - Piotr Madejski 61
Ruch Chorzów 4-0 Jagiellonia Białystok 10 maja, 19:00 (8000)
Łukasz Janoszka 27, Daniel Feruga 67, Michał Pulkowski 78, Piotr Ćwielong 81
Lech Poznań 1-2 Łódzki KS 10 maja, 19:00 (15 500)
Hernán Rengifo 54 - Juca Viana 44, Gábor Vayer 90
Wisła Kraków 4-0 Zagłębie Sosnowiec 10 maja, 19:00 (18 000)
Cléber 31 (k), Paweł Brożek 53, 63, Tomáš Jirsák 87
Legia Warszawa 3-1 Polonia Bytom 10 maja, 19:00 (7000)
Takesure Chinyama 1, Marcin Smoliński 55, 66 - Michał Zieliński 65
GKS Bełchatów 1-1 Cracovia 10 maja, 19:00 (2500)
Janusz Dziedzic 82 - Piotr Polczak 78
W 82. minucie Janusz Dziedzic (GKS Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 1-0 Korona Kielce 10 maja, 19:00 (5000)
Maciej Iwański 79
Odra Wodzisław Śląski 2-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 10 maja, 19:00 (2300)
Arkadiusz Aleksander 72, Jacek Kowalczyk 90 - Radosław Majewski 8, Marek Sokołowski 41, 68

Baraże o udział w Ekstraklasie

II liga 2007/2008

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas