[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
Tomasz Frankowski 14 goli - Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok),
12 goli - Andrzej Niedzielan (Korona Kielce), Abdou Razack Traoré (Lechia Gdańsk),
11 goli - Artjoms Rudņevs (Lech Poznań),
10 goli - Darvydas Šernas (Widzew Łódź),
9 goli - Andraž Kirm (Wisła Kraków), Miroslav Radović (Legia Warszawa), Artur Sobiech (Polonia Warszawa),
8 goli - Cristián Díaz (Śląsk Wrocław), Piotr Grzelczak (Widzew Łódź), Maciej Jankowski (Ruch Chorzów), Przemysław Kaźmierczak (Śląsk Wrocław), Tadas Labukas (Arka Gdynia), Dawid Nowak (GKS Bełchatów),
7 goli - Patryk Małecki (Wisła Kraków), Adrian Mierzejewski (Polonia Warszawa), Marcin Robak (Widzew Łódź), Euzebiusz Smolarek (Polonia Warszawa), Marcin Żewłakow (GKS Bełchatów),
6 goli - Paweł Brożek (Wisła Kraków), Bruno (Polonia Warszawa), Cwetan Genkow (Wisła Kraków), Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok), Daniel Sikorski (Górnik Zabrze), Semir Štilić (Lech Poznań),
5 goli - Mateusz Bartczak (Zagłębie Lubin), Dariusz Jarecki (Polonia Bytom), Róbert Jež (Górnik Zabrze), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa), Tomasz Kupisz (Jagiellonia Białystok), Maciej Małkowski (GKS Bełchatów), Saïdi Ntibazonkiza (Cracovia), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin), Arkadiusz Piech (Ruch Chorzów), Alexandru Suvorov (Cracovia), Bartosz Ślusarski (Cracovia 3, Lech Poznań 2), Ivica Vrdoljak (Legia Warszawa), Jakub Wilk (Lech Poznań),
4 gole - Paweł Buzała (Lechia Gdańsk), Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Daniel Gołębiewski (Polonia Warszawa), Wojciech Grzyb (Ruch Chorzów), Łukasz Janoszka (Ruch Chorzów), Mateusz Klich (Cracovia), Maor Melikson (Wisła Kraków), Sebastian Mila (Śląsk Wrocław), Paweł Nowak (Lechia Gdańsk), Dawid Plizga (Zagłębie Lubin), Vuk Sotirović (Śląsk Wrocław), Pavol Staňo (Korona Kielce), Maciej Szmatiuk (Arka Gdynia), Mouhamadou Traoré (Zagłębie Lubin), Marcin Wodecki (Górnik Zabrze), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze),
3 gole - Andradina (Korona Kielce), Grzegorz Bonin (Górnik Zabrze), Bruno Mezenga (Legia Warszawa), Adrian Budka (Widzew Łódź), Alejandro Cabral (Legia Warszawa), Piotr Ćwielong (Śląsk Wrocław), Bartłomiej Dudzic (Cracovia), Michal Gašparík (Górnik Zabrze), Mirko Ivanovski (Arka Gdynia), Maciej Korzym (Korona Kielce), Siergiej Kriwiec (Lech Poznań), Grzegorz Kuświk (GKS Bełchatów), Emil Noll (Arka Gdynia), Sławomir Peszko (Lech Poznań), Marcin Radzewicz (Polonia Bytom), Andrius Skerla (Jagiellonia Białystok), Łukasz Trałka (Polonia Warszawa), Mariusz Ujek (Polonia Bytom), Aleksejs Višņakovs (Cracovia), Cezary Wilk (Wisła Kraków), Piotr Wiśniewski (Lechia Gdańsk),
2 gole - Miroslav Barčík (Polonia Bytom), Michael Bemben (Górnik Zabrze), Ariel Borysiuk (Legia Warszawa), Marcin Burkhardt (Jagiellonia Białystok), Bédi Buval (Lechia Gdańsk), Nika Dzalamidze (Widzew Łódź), Rok Elsner (Śląsk Wrocław), Łukasz Gikiewicz (Śląsk Wrocław), Michal Hubník (Legia Warszawa), Maciej Iwański (Legia Warszawa), Wojciech Kędziora (Zagłębie Lubin), Tadas Kijanskas (Jagiellonia Białystok), Andrej Komac (Ruch Chorzów), Aleksander Kwiek (Górnik Zabrze), Ivans Lukjanovs (Lechia Gdańsk), Radosław Matusiak (Cracovia), Łukasz Piątek (Polonia Warszawa), Maciej Rybus (Legia Warszawa), Szymon Sawala (Polonia Bytom), Ermin Seratlić (Jagiellonia Białystok), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Michał Stasiak (Zagłębie Lubin), Sebastian Szałachowski (Legia Warszawa), Dariusz Sztylka (Śląsk Wrocław), Błażej Telichowski (Polonia Bytom), Vule Trivunović (Cracovia), Luka Vučko (Lechia Gdańsk), Aleksandar Vuković (Korona Kielce), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Kamil Wilczek (Zagłębie Lubin), Arkadiusz Woźniak (Zagłębie Lubin), Mateusz Żytko (Polonia Bytom),
1 gol - David Abwo (Zagłębie Lubin), Marko Bajić (Lechia Gdańsk), Adam Banaś (Górnik Zabrze), Krzysztof Bąk (Lechia Gdańsk), Łukasz Bocian (GKS Bełchatów), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Nourdin Boukhari (Wisła Kraków), Łukasz Broź (Widzew Łódź), Bruno Pinheiro (Widzew Łódź), Tomasz Brzyski (Polonia Warszawa), Filip Burkhardt (Arka Gdynia), Tomasz Dawidowski (Lechia Gdańsk), Emil Drozdowicz (Polonia Bytom), Marcin Drzymont (GKS Bełchatów), Ivan Đurđević (Lech Poznań), Velibor Đurić (Widzew Łódź), Grzegorz Fonfara (GKS Bełchatów), Janusz Gancarczyk (Polonia Warszawa), Piotr Gierczak (Górnik Zabrze), Denis Glavina (Arka Gdynia), Janusz Gol (GKS Bełchatów), Michal Hanek (Polonia Bytom), Łukasz Hanzel (Zagłębie Lubin), Hermes (Jagiellonia Białystok), Dimitrije Injac (Lech Poznań), Marián Jarabica (Cracovia), Remigiusz Jezierski (Śląsk Wrocław), Tomáš Jirsák (Wisła Kraków), Michał Jonczyk (Górnik Zabrze), Vlastimir Jovanović (Korona Kielce), Marián Kelemen (Śląsk Wrocław), Jacek Kiełb (Lech Poznań), Tomasz Kiełbowicz (Legia Warszawa), Przemysław Kocot (Zagłębie Lubin), Marcin Komorowski (Legia Warszawa), Miloš Kosanović (Cracovia), Marcin Krzywicki (Cracovia), Piotr Kuklis (Widzew Łódź), Mate Lacić (GKS Bełchatów), Jarosław Lato (Jagiellonia Białystok), Grzegorz Lech (Korona Kielce), Łukasz Madej (Śląsk Wrocław), Sebastian Madera (Widzew Łódź), Mariusz Magiera (Górnik Zabrze), Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Marcin Malinowski (Ruch Chorzów), Manú (Legia Warszawa), Jacek Markiewicz (Korona Kielce), Clemence Matawu (Polonia Bytom), Łukasz Mierzejewski (Cracovia), Tomasz Mikołajczak (Lech Poznań), Mateusz Możdżeń (Lech Poznań), Préjuce Nakoulma (Widzew Łódź), Krzysztof Nykiel (Ruch Chorzów), Sebastian Olszar (Ruch Chorzów), Krzysztof Ostrowski (Widzew Łódź), Przemysław Oziębała (Widzew Łódź), Dragan Paljić (Wisła Kraków), Mindaugas Panka (Widzew Łódź), Dariusz Pawlusiński (Cracovia), Dariusz Pietrasiak (Polonia Warszawa), Grzegorz Podstawek (Polonia Bytom), Piotr Polczak (Cracovia), Jacek Popek (GKS Bełchatów), Sander Puri (Korona Kielce), Andrés Ríos (Wisła Kraków), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Maciej Sadlok (Ruch Chorzów), Aleksandr Sazankow (Lechia Gdańsk), Michaił Siwakow (Wisła Kraków), Paweł Sobolewski (Korona Kielce), Radosław Sobolewski (Wisła Kraków), Gábor Straka (Ruch Chorzów), Andraž Struna (Cracovia), Łukasz Surma (Lechia Gdańsk), Sławomir Szeliga (Cracovia), Tomasz Szewczuk (Śląsk Wrocław), Adrian Świątek (Górnik Zabrze), Maciej Tataj (Korona Kielce), Przemysław Trytko (Polonia Bytom), Łukasz Tymiński (Polonia Bytom), Vojo Ubiparip (Lech Poznań), Ugochukwu Ukah (Widzew Łódź), Blažej Vaščák (Polonia Bytom), Hubert Wołąkiewicz (Lechia Gdańsk), Tomasz Wróbel (GKS Bełchatów), Paweł Zawistowski (Arka Gdynia), Marek Zieńczuk (Ruch Chorzów), Maciej Żurawski (Wisła Kraków).

Strzelcy według drużyn:
 
Arka Gdynia: 8 - Tadas Labukas, 4 - Maciej Szmatiuk, 3 - Mirko Ivanovski, Emil Noll, 1 - Filip Burkhardt, Denis Glavina, Paweł Zawistowski
Cracovia: 5 - Saïdi Ntibazonkiza, Alexandru Suvorov, 4 - Mateusz Klich, 3 - Bartłomiej Dudzic, Bartosz Ślusarski, Aleksejs Višņakovs, 2 - Radosław Matusiak, Vule Trivunović, 1 - Marián Jarabica, Miloš Kosanović, Marcin Krzywicki, Łukasz Mierzejewski, Dariusz Pawlusiński, Piotr Polczak, Andraž Struna, Sławomir Szeliga
GKS Bełchatów: 8 - Dawid Nowak, 7 - Marcin Żewłakow, 5 - Maciej Małkowski, 3 - Grzegorz Kuświk, 1 - Łukasz Bocian, Marcin Drzymont, Grzegorz Fonfara, Janusz Gol, Mate Lacić, Jacek Popek, Tomasz Wróbel
Górnik Zabrze: 6 - Daniel Sikorski, 5 - Róbert Jež, 4 - Marcin Wodecki, Tomasz Zahorski, 3 - Grzegorz Bonin, Michal Gašparík, 2 - Michael Bemben, Aleksander Kwiek, 1 - Adam Banaś, Piotr Gierczak, Michał Jonczyk, Mariusz Magiera, Adrian Świątek
Jagiellonia Białystok: 14 - Tomasz Frankowski, 6 - Kamil Grosicki, 5 - Tomasz Kupisz, 3 - Andrius Skerla, 2 - Marcin Burkhardt, Tadas Kijanskas, Ermin Seratlić, 1 - Hermes, Jarosław Lato, Maciej Makuszewski
Korona Kielce: 12 - Andrzej Niedzielan, 4 - Pavol Staňo, 3 - Andradina, Maciej Korzym, 2 - Aleksandar Vuković, 1 - Vlastimir Jovanović, Grzegorz Lech, Jacek Markiewicz, Sander Puri, Paweł Sobolewski, Maciej Tataj
Lech Poznań: 11 - Artjoms Rudņevs, 6 - Semir Štilić, 5 - Jakub Wilk, 3 - Siergiej Kriwiec, Sławomir Peszko, 2 - Bartosz Ślusarski, 1 - Ivan Đurđević, Dimitrije Injac, Jacek Kiełb, Tomasz Mikołajczak, Mateusz Możdżeń, Vojo Ubiparip
Lechia Gdańsk: 12 - Abdou Razack Traoré, 4 - Paweł Buzała, Paweł Nowak, 3 - Piotr Wiśniewski, 2 - Bédi Buval, Ivans Lukjanovs, Luka Vučko, 1 - Marko Bajić, Krzysztof Bąk, Tomasz Dawidowski, Aleksandr Sazankow, Łukasz Surma, Hubert Wołąkiewicz
Legia Warszawa: 9 - Miroslav Radović, 5 - Michał Kucharczyk, Ivica Vrdoljak, 3 - Bruno Mezenga, Alejandro Cabral, 2 - Ariel Borysiuk, Michal Hubník, Maciej Iwański, Maciej Rybus, Sebastian Szałachowski, Jakub Wawrzyniak, 1 - Tomasz Kiełbowicz, Marcin Komorowski, Manú, Jakub Rzeźniczak
Polonia Bytom: 5 - Dariusz Jarecki, 3 - Marcin Radzewicz, Mariusz Ujek, 2 - Miroslav Barčík, Szymon Sawala, Błażej Telichowski, Mateusz Żytko, 1 - Emil Drozdowicz, Michal Hanek, Clemence Matawu, Grzegorz Podstawek, Przemysław Trytko, Łukasz Tymiński, Blažej Vaščák
Polonia Warszawa: 9 - Artur Sobiech, 7 - Adrian Mierzejewski, Euzebiusz Smolarek, 6 - Bruno, 4 - Daniel Gołębiewski, 3 - Łukasz Trałka, 2 - Łukasz Piątek, 1 - Tomasz Brzyski, Janusz Gancarczyk, Dariusz Pietrasiak
Ruch Chorzów: 8 - Maciej Jankowski, 5 - Arkadiusz Piech, 4 - Wojciech Grzyb, Łukasz Janoszka, 2 - Andrej Komac, 1 - Marcin Malinowski, Krzysztof Nykiel, Sebastian Olszar, Maciej Sadlok, Gábor Straka, Marek Zieńczuk
Śląsk Wrocław: 8 - Cristián Díaz, Przemysław Kaźmierczak, 4 - Piotr Celeban, Sebastian Mila, Vuk Sotirović, 3 - Piotr Ćwielong, 2 - Rok Elsner, Łukasz Gikiewicz, Waldemar Sobota, Dariusz Sztylka, 1 - Remigiusz Jezierski, Marián Kelemen, Łukasz Madej, Tomasz Szewczuk
Widzew Łódź: 10 - Darvydas Šernas, 8 - Piotr Grzelczak, 7 - Marcin Robak, 3 - Adrian Budka, 2 - Nika Dzalamidze, 1 - Łukasz Broź, Bruno Pinheiro, Velibor Đurić, Piotr Kuklis, Sebastian Madera, Préjuce Nakoulma, Krzysztof Ostrowski, Przemysław Oziębała, Mindaugas Panka, Ugochukwu Ukah
Wisła Kraków: 9 - Andraž Kirm, 7 - Patryk Małecki, 6 - Paweł Brożek, Cwetan Genkow, 4 - Maor Melikson, 3 - Cezary Wilk, 1 - Rafał Boguski, Nourdin Boukhari, Tomáš Jirsák, Dragan Paljić, Andrés Ríos, Michaił Siwakow, Radosław Sobolewski, Maciej Żurawski
Zagłębie Lubin: 5 - Mateusz Bartczak, Szymon Pawłowski, 4 - Dawid Plizga, Mouhamadou Traoré, 2 - Wojciech Kędziora, Michał Stasiak, Kamil Wilczek, Arkadiusz Woźniak, 1 - David Abwo, Łukasz Hanzel, Przemysław Kocot

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas