[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Ekstraklasa 2010/2011
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 30 56 17 5 8 44-29 11 2 2 27-11 6 3 6 17-18
2.  Śląsk Wrocław 30 49 13 10 7 46-34 7 5 3 27-13 6 5 4 19-21 2 3 1 0 1 2-2
3.  Legia Warszawa 30 49 15 4 11 45-38 10 1 4 27-16 5 3 7 18-22 2 3 1 0 1 2-2
4.  Jagiellonia Białystok 30 48 14 6 10 38-32 11 2 2 29-11 3 4 8 9-21
5.  Lech Poznań 30 45 13 6 11 37-23 10 4 1 27-6 3 2 10 10-17 2 3 1 0 1 2-2
6.  Górnik Zabrze 30 45 13 6 11 36-40 9 4 2 24-10 4 2 9 12-30 2 3 1 0 1 2-2
7.  Polonia Warszawa 30 44 12 8 10 41-26 7 3 5 22-12 5 5 5 19-14
8.  Lechia Gdańsk 30 43 12 7 11 37-36 8 3 4 20-12 4 4 7 17-24 2 3 1 0 1 3-2
9.  Widzew Łódź 30 43 11 10 9 41-34 7 6 2 26-12 4 4 7 15-22 2 3 1 0 1 2-3
10.  GKS Bełchatów 30 40 10 10 10 31-33 9 4 2 18-10 1 6 8 13-23
11.  Zagłębie Lubin 30 39 10 9 11 31-38 7 4 4 14-12 3 5 7 17-26
12.  Ruch Chorzów 30 38 10 8 12 29-32 6 5 4 14-12 4 3 8 15-20
13.  Korona Kielce 30 37 10 7 13 34-48 5 5 5 20-22 5 2 8 14-26
14.  Cracovia 30 29 8 5 17 37-47 7 2 6 30-21 1 3 11 7-26
15.  Arka Gdynia 30 28 6 10 14 22-43 6 5 4 19-19 0 5 10 3-24
16.  Polonia Bytom 30 27 6 9 15 29-45 4 5 6 17-18 2 4 9 12-27
W związku ze zdobyciem Pucharu Polski przez Legię Warszawa, w Lidze Europy zagra czwarta drużyna ekstraklasy - Jagiellonia Białystok.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wisła Kraków    0-0 4-0 2-0 1-0 0-2 0-2 5-2 2-0 3-1 1-0 3-1 2-2 1-0 1-0 2-1 
 2 Śląsk Wrocław2-0     0-1 0-0 1-2 4-0 2-2 2-1 2-2 4-2 3-1 2-1 0-1 0-0 5-0 0-0 
 3 Legia Warszawa2-0 1-2     2-0 2-1 2-1 1-0 0-3 1-0 0-2 2-2 2-3 3-1 2-1 3-0 4-0 
 4 Jagiellonia Białystok2-1 1-1 0-0     2-0 2-0 1-0 1-2 1-3 3-1 2-0 2-1 4-0 4-2 1-0 3-0 
 5 Lech Poznań4-1 2-2 1-0 2-0     2-0 2-2 2-0 1-0 0-0 0-1 1-0 4-0 5-0 0-0 1-0 
 6 Górnik Zabrze1-0 3-1 1-1 0-1 2-0     0-2 0-0 4-0 1-0 5-1 1-0 2-1 1-0 2-2 1-1 
 7 Polonia Warszawa0-1 0-1 3-0 2-0 1-0 0-0     1-2 0-1 0-0 2-1 3-1 1-3 3-0 4-0 2-2 
 8 Lechia Gdańsk0-3 2-0 2-1 1-2 2-1 5-1 0-0     3-1 0-0 1-2 0-0 0-1 1-0 1-0 2-0 
 9 Widzew Łódź0-1 5-2 0-1 4-1 1-1 4-0 0-0 1-0     1-1 2-1 0-0 3-1 2-2 0-0 3-1 
 10 GKS Bełchatów1-1 0-1 2-0 0-0 1-0 1-1 3-2 1-0 1-0     0-2 3-2 1-0 1-0 1-1 2-0 
 11 Zagłębie Lubin0-3 0-1 2-1 0-2 1-0 1-2 1-0 3-1 1-0 1-1     0-0 1-1 0-0 1-0 2-0 
 12 Ruch Chorzów2-0 1-2 1-0 0-0 1-0 3-0 0-3 0-0 1-1 2-1 2-2     0-1 1-0 0-0 0-2 
 13 Korona Kielce2-2 2-1 1-4 1-1 0-0 1-0 1-3 2-3 1-2 3-1 1-1 0-1     1-0 1-0 3-3 
 14 Cracovia0-1 2-3 3-3 3-0 1-0 2-3 3-1 3-0 1-2 3-2 2-2 2-3 3-0     2-0 0-1 
 15 Arka Gdynia0-1 2-2 2-5 1-0 0-3 2-0 0-0 2-2 1-1 1-0 1-1 0-2 2-1 3-0     2-1 
 16 Polonia Bytom2-2 0-0 0-1 3-2 1-2 1-2 0-2 1-1 2-2 1-1 2-0 1-0 0-1 1-2 2-0     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

GKS Bełchatów 2-0 Polonia Bytom 6 sierpnia, 18:00 (3000)
Grzegorz Fonfara 10, Grzegorz Kuświk 84
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:45 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu zmiany sędziów
Górnik Zabrze 0-2 Polonia Warszawa 6 sierpnia, 20:00 (9000)
Artur Sobiech 17, Adrian Mierzejewski 69
Korona Kielce 1-1 Zagłębie Lubin 7 sierpnia, 19:15 (9324)
Andrzej Niedzielan 66 - Mateusz Bartczak 76
Lechia Gdańsk 0-0 Ruch Chorzów 8 sierpnia, 14:45 (6500)
Legia Warszawa 2-1 Cracovia 16 sierpnia, 18:45 (15 000)
Marcin Komorowski 77, Maciej Iwański 90 - Bartosz Ślusarski 4 (k)
przełożony z powodu meczu towarzyskiego Legia - Arsenal FC związanego z otwarciem nowego stadionu Legii
Śląsk Wrocław 0-0 Jagiellonia Białystok 8 sierpnia, 17:00 (8000)
czerwona kartka Alexisa Norambueny nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Widzew Łódź 1-1 Lech Poznań 7 sierpnia, 15:45 (9600)
Darvydas Šernas 84 - Artjoms Rudņevs 77
Wisła Kraków 1-0 Arka Gdynia 8 sierpnia, 19:15 (4000)
Patryk Małecki 24
na Stadionie Suche Stawy

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Cracovia 2-3 Śląsk Wrocław 13 sierpnia, 17:45 (3100)
Jarosław Fojut 12 (s), Piotr Polczak 15 - Vuk Sotirović 10, Cristián Díaz 34, 51
na Stadionie Suche Stawy
Jagiellonia Białystok 3-1 GKS Bełchatów 14 sierpnia, 14:45 (5330)
Tomasz Frankowski 20 (k), 30, Maciej Makuszewski 76 - Marcin Żewłakow 39
Korona Kielce 1-2 Widzew Łódź 15 sierpnia, 19:15 (10 327)
Andrzej Niedzielan 18 - Darvydas Šernas 33, 60
Lech Poznań 0-0 Arka Gdynia 14 sierpnia, 18:15 (13 700)
Polonia Bytom 1-1 Lechia Gdańsk 14 sierpnia, 17:00 (3000)
Szymon Sawala 36 - Paweł Buzała 88
Polonia Warszawa 3-0 Legia Warszawa 13 sierpnia, 20:00 (5500)
Bruno 48, Euzebiusz Smolarek 79, Adrian Mierzejewski 84
Ruch Chorzów 2-0 Wisła Kraków 15 sierpnia, 19:15 (5000)
Krzysztof Nykiel 21, Gábor Straka 31
Zagłębie Lubin 1-2 Górnik Zabrze 14 sierpnia, 19:15 (10 123)
Kamil Wilczek 49 - Tomasz Zahorski 15, Adrian Świątek 64

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Arka Gdynia 2-0 Górnik Zabrze 21 sierpnia, 19:15 (3000)
Filip Burkhardt 43 (k), Tadas Labukas 90
na Narodowym Stadionie Rugby
GKS Bełchatów 3-2 Ruch Chorzów 21 sierpnia, 14:45 (2800)
Marcin Żewłakow 19, Tomasz Wróbel 31, Grzegorz Kuświk 85 - Sebastian Olszar 52, Maciej Jankowski 82
Lechia Gdańsk 1-2 Jagiellonia Białystok 22 sierpnia, 17:15 (6200)
Paweł Nowak 25 - Tomasz Kupisz 41, Andrius Skerla 82
przerwa w meczu została przedłużona do 30 minut z powodu ulewy
Lech Poznań 5-0 Cracovia 22 sierpnia, 17:00 (13 500)
Marián Jarabica 10 (s), Sławomir Peszko 52, Artjoms Rudņevs 61, 86 (k), Jakub Wilk 69
Polonia Bytom 0-1 Korona Kielce 21 sierpnia, 17:00 (3000)
Andrzej Niedzielan 51
Polonia Warszawa 2-1 Zagłębie Lubin 20 sierpnia, 17:45 (4500)
Artur Sobiech 52, Euzebiusz Smolarek 73 - Mateusz Bartczak 26
Śląsk Wrocław 0-1 Legia Warszawa 20 sierpnia, 20:00 (8500)
Maciej Rybus 80
Widzew Łódź 0-1 Wisła Kraków 21 sierpnia, 16:00 (9560)
Dragan Paljić 34

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Górnik Zabrze 1-0 Ruch Chorzów 29 sierpnia, 17:15 (12 500)
Mariusz Magiera 82
Jagiellonia Białystok 2-0 Lech Poznań 29 sierpnia, 17:00 (6000)
Tomasz Frankowski 71, Kamil Grosicki 87
Korona Kielce 1-0 Cracovia 27 sierpnia, 17:45 (8841)
Andrzej Niedzielan 4
Lechia Gdańsk 2-0 Śląsk Wrocław 28 sierpnia, 17:00 (6500)
Piotr Wiśniewski 40, Paweł Buzała 62
Legia Warszawa 0-2 GKS Bełchatów 27 sierpnia, 20:00 (18 000)
Marcin Żewłakow 11, 39
Widzew Łódź 0-0 Polonia Warszawa 28 sierpnia, 18:15 (9000)
Wisła Kraków 2-1 Polonia Bytom 28 sierpnia, 14:45 (3000)
Patryk Małecki 20, Maciej Żurawski 53 - Clemence Matawu 43
na Stadionie Suche Stawy
Zagłębie Lubin 1-0 Arka Gdynia 28 sierpnia, 19:15 (8548)
Arkadiusz Woźniak 5
przerwa w meczu została przedłużona do 55 minut z powodu awarii oświetlenia

Kolejka 5 - 11-12 września

Arka Gdynia 1-1 Widzew Łódź 11 września, 19:15 (3200)
Maciej Szmatiuk 31 - Darvydas Šernas 16
na Narodowym Stadionie Rugby
Cracovia 2-3 Górnik Zabrze 11 września, 14:45 (3200)
Radosław Matusiak 24, 53 - Piotr Gierczak 19, Tomasz Zahorski 34, Grzegorz Bonin 62
W 69. minucie Bartosz Ślusarski (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
na Stadionie Suche Stawy
GKS Bełchatów 1-0 Lechia Gdańsk 11 września, 17:00 (2500)
Janusz Gol 72
Jagiellonia Białystok 2-1 Wisła Kraków 10 września, 20:00 (6000)
Kamil Grosicki 5, Tomasz Frankowski 43 (k) - Paweł Brożek 4
Polonia Bytom 2-0 Zagłębie Lubin 10 września, 17:45 (3173)
Szymon Sawala 52, Mariusz Ujek 69
Polonia Warszawa 1-3 Korona Kielce 12 września, 17:15 (6000)
Bruno 7 - Tomasz Brzyski 40 (s), Andrzej Niedzielan 62, 90
Ruch Chorzów 1-0 Legia Warszawa 12 września, 17:00 (6500)
Wojciech Grzyb 29
Śląsk Wrocław 1-2 Lech Poznań 11 września, 18:15 (8500)
Cristián Díaz 44 (k) - Sławomir Peszko 23, Artjoms Rudņevs 51

Kolejka 6 - 18-19 września

Arka Gdynia 1-0 Jagiellonia Białystok 19 września, 17:00 (3200)
Tadas Labukas 68
na Narodowym Stadionie Rugby
Górnik Zabrze 1-0 GKS Bełchatów 18 września, 14:45 (7485)
Tomasz Zahorski 72
Lechia Gdańsk 1-0 Cracovia 17 września, 20:00 (6500)
Bédi Buval 30
Lech Poznań 2-2 Polonia Warszawa 10 listopada, 18:45 (18 476)
Artjoms Rudņevs 50, Jakub Wilk 72 - Adrian Mierzejewski 9 (k), Bruno 27
Polonia Bytom 1-0 Ruch Chorzów 18 września, 19:15 (6000)
Dariusz Jarecki 51
Widzew Łódź 5-2 Śląsk Wrocław 18 września, 17:00 (9451)
Marcin Robak 28 (k), 48, 76, Darvydas Šernas 70, 72 - Piotr Ćwielong 32, Waldemar Sobota 89
Wisła Kraków 2-2 Korona Kielce 17 września, 20:00 (18 000)
Paweł Brożek 44, Cezary Wilk 72 - Aleksandar Vuković 47, Andrzej Niedzielan 83
Zagłębie Lubin 2-1 Legia Warszawa 18 września, 18:15 (10 217)
Dawid Plizga 55, Wojciech Kędziora 79 - Ivica Vrdoljak 89 (k)

Kolejka 7 - 25-26 września

Cracovia 2-0 Arka Gdynia 25 września, 18:15 (14 300)
Norbert Witkowski 3 (s), Bartosz Ślusarski 59
GKS Bełchatów 1-1 Wisła Kraków 26 września, 17:00 (5200)
Maciej Małkowski 60 - Rafał Boguski 81 (k)
Jagiellonia Białystok 2-0 Zagłębie Lubin 26 września, 17:15 (6000)
Kamil Grosicki 78, Tomasz Kupisz 83
Korona Kielce 2-1 Śląsk Wrocław 24 września, 17:45 (11 575)
Krzysztof Wołczek 57 (s), Jacek Markiewicz 84 - Łukasz Gikiewicz 90
Lechia Gdańsk 5-1 Górnik Zabrze 25 września, 14:45 (6255)
Abdou Razack Traoré 17, 75, Marko Bajić 32, Paweł Buzała 61, Aleksandr Sazankow 79 - Marcin Wodecki 26
Legia Warszawa 2-1 Lech Poznań 24 września, 20:00 (22 304)
Michał Kucharczyk 38, Bruno Mezenga 88 - Siergiej Kriwiec 9
Polonia Warszawa 2-2 Polonia Bytom 25 września, 17:00 (4500)
Artur Sobiech 2, Janusz Gancarczyk 41 - Mariusz Ujek 5, Michal Hanek 15
Ruch Chorzów 1-1 Widzew Łódź 25 września, 19:15 (6500)
Arkadiusz Piech 78 - Piotr Grzelczak 37

Kolejka 8 - 2-3 października

Arka Gdynia 0-0 Polonia Warszawa 2 października, 14:45 (3000)
na Narodowym Stadionie Rugby
GKS Bełchatów 1-0 Lech Poznań 3 października, 14:45 (5300)
Jacek Popek 63
Górnik Zabrze 0-1 Jagiellonia Białystok 2 października, 18:15 (6220)
Andrius Skerla 90
Legia Warszawa 0-3 Lechia Gdańsk 2 października, 19:15 (17 034)
Bédi Buval 70, Hubert Wołąkiewicz 88, Paweł Nowak 90
Polonia Bytom 2-2 Widzew Łódź 1 października, 17:45 (4000)
Miroslav Barčík 5, Dariusz Jarecki 64 - Bruno Pinheiro 29, Piotr Grzelczak 79
Ruch Chorzów 0-1 Korona Kielce 3 października, 17:15 (4200)
Andrzej Niedzielan 19
Wisła Kraków 0-0 Śląsk Wrocław 1 października, 20:00 (15 600)
Zagłębie Lubin 0-0 Cracovia 2 października, 17:00 (7125)

Kolejka 9 - 16-17 października

Cracovia 2-3 Ruch Chorzów 17 października, 15:00 (10 000)
Bartłomiej Dudzic 56, Łukasz Mierzejewski 82 - Maciej Sadlok 42, Maciej Jankowski 45, Łukasz Janoszka 66
Górnik Zabrze 1-0 Wisła Kraków 17 października, 17:00 (7000)
Aleksander Kwiek 83
Jagiellonia Białystok 3-0 Polonia Bytom 16 października, 17:00 (6000)
Tomasz Frankowski 29, 48, Tadas Kijanskas 90
na boisku 3-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Clemence Matawu; uznano wynik z boiska
Korona Kielce 3-1 GKS Bełchatów 16 października, 19:15 (10 251)
Zlatko Tanevski 19 (s), Maciej Tataj 55, Andradina 76 (k) - Maciej Małkowski 51
Lechia Gdańsk 1-0 Arka Gdynia 17 października, 17:15 (11 811)
Piotr Wiśniewski 78
Lech Poznań 0-1 Zagłębie Lubin 16 października, 18:15 (20 000)
Mateusz Bartczak 74
Śląsk Wrocław 2-2 Polonia Warszawa 16 października, 14:45 (6500)
Łukasz Piątek 42 (s), Przemysław Kaźmierczak 90 - Dariusz Pietrasiak 59, Bruno 75
Widzew Łódź 0-1 Legia Warszawa 15 października, 20:00 (9600)
Ivica Vrdoljak 16

Kolejka 10 - 23-24 października

Arka Gdynia 1-0 GKS Bełchatów 23 października, 17:00 (2800)
Mirko Ivanovski 40
na Narodowym Stadionie Rugby
Górnik Zabrze 2-0 Lech Poznań 24 października, 14:45 (11 400)
Marcin Wodecki 44, 67
Korona Kielce 1-4 Legia Warszawa 22 października, 20:00 (14 479)
Pavol Staňo 28 - Michał Kucharczyk 6, Ivica Vrdoljak 35 (k), Maciej Iwański 65, Miroslav Radović 88
Polonia Bytom 0-0 Śląsk Wrocław 22 października, 17:45 (3600)
Polonia Warszawa 3-0 Cracovia 23 października, 14:45 (4800)
Łukasz Trałka 7, Artur Sobiech 17, Daniel Gołębiewski 69
Widzew Łódź 4-1 Jagiellonia Białystok 23 października, 19:15 (9500)
Marcin Robak 8, 17, Mindaugas Panka 43, Piotr Grzelczak 55 - Tomasz Frankowski 77
Wisła Kraków 5-2 Lechia Gdańsk 23 października, 18:15 (15 000)
Patryk Małecki 30, Radosław Sobolewski 46, Paweł Brożek 67 (k), Andraž Kirm 69, 83 - Krzysztof Bąk 11, Tomasz Dawidowski 82
Zagłębie Lubin 0-0 Ruch Chorzów 24 października, 17:00 (8568)

Kolejka 11 - 30-31 października

Cracovia 0-1 Polonia Bytom 30 października, 17:00 (8000)
Dariusz Jarecki 73
GKS Bełchatów 1-0 Widzew Łódź 29 października, 17:45 (5200)
Marcin Drzymont 90
Jagiellonia Białystok 1-0 Polonia Warszawa 29 października, 20:00 (6000)
Tomasz Frankowski 86
Lechia Gdańsk 0-1 Korona Kielce 30 października, 16:15 (7635)
Maciej Korzym 80
Lech Poznań 4-1 Wisła Kraków 31 października, 17:00 (23 792)
Dimitrije Injac 52, Siergiej Kriwiec 67, Semir Štilić 80 (k), Mateusz Możdżeń 90 - Paweł Brożek 49
Legia Warszawa 2-1 Górnik Zabrze 31 października, 17:15 (19 239)
Miroslav Radović 88, Bruno Mezenga 90 - Daniel Sikorski 53
Ruch Chorzów 0-0 Arka Gdynia 30 października, 14:45 (5782)
Śląsk Wrocław 3-1 Zagłębie Lubin 30 października, 19:15 (8000)
Przemysław Kaźmierczak 22, Vuk Sotirović 49, Remigiusz Jezierski 74 - Przemysław Kocot 79

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Arka Gdynia 2-1 Korona Kielce 6 listopada, 19:15 (3200)
Tadas Labukas 12, Paweł Zawistowski 69 - Andradina 44
na Narodowym Stadionie Rugby
Cracovia 0-1 Wisła Kraków 5 listopada, 20:00 (11 000)
Nourdin Boukhari 90
GKS Bełchatów 0-1 Śląsk Wrocław 6 listopada, 17:00 (3000)
Vuk Sotirović 50
Górnik Zabrze 1-1 Polonia Bytom 6 listopada, 14:45 (9000)
Michał Jonczyk 25 - Mariusz Magiera 60 (s)
Legia Warszawa 2-0 Jagiellonia Białystok 6 listopada, 15:45 (21 963)
Andrius Skerla 44 (s), Jakub Rzeźniczak 90
Polonia Warszawa 1-2 Lechia Gdańsk 7 listopada, 14:45 (4500)
Adrian Mierzejewski 46 - Abdou Razack Traoré 29, 55 (k)
Ruch Chorzów 1-0 Lech Poznań 7 listopada, 17:15 (7500)
Łukasz Janoszka 61
Zagłębie Lubin 1-0 Widzew Łódź 5 listopada, 20:00 (7520)
Dawid Plizga 14

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Korona Kielce 1-1 Jagiellonia Białystok 14 listopada, 17:15 (13 967)
Aleksandar Vuković 85 - Kamil Grosicki 9
Lech Poznań 2-0 Lechia Gdańsk 13 listopada, 18:15 (20 556)
Sławomir Peszko 52, Artjoms Rudņevs 58
Polonia Bytom 2-0 Arka Gdynia 13 listopada, 14:30 (3000)
Mariusz Ujek 34, Marciano Bruma 36 (s)
Polonia Warszawa 3-1 Ruch Chorzów 13 listopada, 19:00 (3200)
Artur Sobiech 53, 80, Euzebiusz Smolarek 59 - Maciej Jankowski 24
Śląsk Wrocław 4-0 Górnik Zabrze 13 listopada, 16:45 (8000)
Przemysław Kaźmierczak 10, Vuk Sotirović 18, Piotr Celeban 80, 84
Widzew Łódź 2-2 Cracovia 12 listopada, 20:00 (9200)
Łukasz Broź 59, Adrian Budka 83 - Bartosz Ślusarski 27, Bartłomiej Dudzic 89
W 81. minucie Radosław Matusiak (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Kraków 4-0 Legia Warszawa 12 listopada, 20:00 (18 000)
Paweł Brożek 41, 60 (k), Patryk Małecki 50, Cezary Wilk 84
Zagłębie Lubin 1-1 GKS Bełchatów 14 listopada, 15:00 (6617)
Mateusz Bartczak 77 - Maciej Małkowski 26

Kolejka 14 - 20-21 listopada

GKS Bełchatów 3-2 Polonia Warszawa 21 listopada, 17:15 (2900)
Dawid Nowak 4, 6, 71 (k) - Daniel Gołębiewski 56, 62
Górnik Zabrze 2-1 Korona Kielce 19 listopada, 20:00 (8511)
Tomasz Zahorski 25, Daniel Sikorski 71 - Pavol Staňo 89
Jagiellonia Białystok 4-2 Cracovia 20 listopada, 19:15 (6000)
Kamil Grosicki 18, 39, Tomasz Kupisz 42, Marcin Burkhardt 63 - Saïdi Ntibazonkiza 48, 72
Lechia Gdańsk 3-1 Widzew Łódź 20 listopada, 16:00 (6343)
Ivans Lukjanovs 67, Paweł Buzała 72, Piotr Wiśniewski 90 - Piotr Kuklis 70
Lech Poznań 1-0 Polonia Bytom 20 listopada, 17:00 (21 929)
Artjoms Rudņevs 6
Legia Warszawa 3-0 Arka Gdynia 19 listopada, 20:00 (21 255)
Ivica Vrdoljak 40 (k), Bruno Mezenga 81, Tomasz Kiełbowicz 90
żółta kartka Marciano Brumy nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Śląsk Wrocław 2-1 Ruch Chorzów 20 listopada, 14:45 (8271)
Wojciech Grzyb 63 (s), Piotr Celeban 71 - Andrej Komac 79
W 24. minucie Przemysław Kaźmierczak (Śląsk Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Lubin 21 listopada, 14:45 (17 832)
Andraž Kirm 88

Kolejka 15 - 27-28 listopada

Arka Gdynia 2-2 Śląsk Wrocław 27 listopada, 14:45 (3000)
Tadas Labukas 40, 44 (k) - Przemysław Kaźmierczak 28 (k), 45
na Narodowym Stadionie Rugby
Cracovia 3-2 GKS Bełchatów 26 listopada, 17:45 (4779)
Bartłomiej Dudzic 86, Marcin Krzywicki 89, Dariusz Pawlusiński 90 - Łukasz Bocian 7, Dawid Nowak 50
Korona Kielce 0-0 Lech Poznań 27 listopada, 18:15 (9971)
Polonia Bytom 0-1 Legia Warszawa 26 listopada, 20:00 (4500)
Miroslav Radović 76
W 4. minucie David Kobylík (Polonia Bytom) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 0-1 Wisła Kraków 28 listopada, 14:45 (5263)
Dariusz Pietrasiak 18 (s)
Ruch Chorzów 0-0 Jagiellonia Białystok 28 listopada, 17:00 (5000)
Widzew Łódź 4-0 Górnik Zabrze 27 listopada, 19:15 (7500)
Darvydas Šernas 37 (k), Marcin Robak 71, 89, Velibor Đurić 90
Zagłębie Lubin 3-1 Lechia Gdańsk 27 listopada, 17:00 (4419)
Mateusz Bartczak 9, Wojciech Kędziora 86, Szymon Pawłowski 89 - Abdou Razack Traoré 67 (k)
W 56. minucie Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 16 - 26-27 lutego

Arka Gdynia 0-1 Wisła Kraków 25 lutego, 20:00 (8000)
Patryk Małecki 89
w pierwotnym terminie (4 grudnia, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Cracovia 3-3 Legia Warszawa 25 lutego, 20:00 (10 000)
Marián Jarabica 35, Alexandru Suvorov 49 (k), Saïdi Ntibazonkiza 65 - Michał Kucharczyk 45, Michal Hubník 61, Jakub Wawrzyniak 78
w pierwotnym terminie (4 grudnia, 18:15) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Szymon Gąsiński
Jagiellonia Białystok 1-1 Śląsk Wrocław 8 marca, 18:15 (6000)
Tomasz Frankowski 62 (k) - Przemysław Kaźmierczak 38
w pierwotnym terminie (3 grudnia, 20:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (26 lutego, 18:15) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lech Poznań 1-0 Widzew Łódź 27 lutego, 17:00 (18 000)
Jakub Wilk 32
w pierwotnym terminie (5 grudnia, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia Bytom 1-1 GKS Bełchatów 26 lutego, 14:45 (2300)
Łukasz Tymiński 53 - Dawid Nowak 68
w pierwotnym terminie (3 grudnia, 20:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia Warszawa 0-0 Górnik Zabrze 27 lutego, 15:00 (3500)
w pierwotnym terminie (5 grudnia, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Ruch Chorzów 0-0 Lechia Gdańsk 26 lutego, 17:00 (5500)
w pierwotnym terminie (4 grudnia, 14:45) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zagłębie Lubin 1-1 Korona Kielce 26 lutego, 19:15 (5812)
Michał Stasiak 6 - Andrzej Niedzielan 10
w pierwotnym terminie (4 grudnia, 19:15) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 5-6 marca

Arka Gdynia 0-3 Lech Poznań 5 marca, 19:15 (10 500)
Bartosz Ślusarski 85, Artjoms Rudņevs 88, Tomasz Mikołajczak 89
GKS Bełchatów 0-0 Jagiellonia Białystok 5 marca, 18:15 (2330)
Górnik Zabrze 5-1 Zagłębie Lubin 5 marca, 14:45 (7700)
Aleksander Kwiek 36, Michal Gašparík 45, 68, Daniel Sikorski 58, Róbert Jež 90 - Szymon Pawłowski 62
Lechia Gdańsk 2-0 Polonia Bytom 6 marca, 17:00 (6370)
Abdou Razack Traoré 76 (k), 90
Legia Warszawa 1-0 Polonia Warszawa 6 marca, 17:00 (22 894)
Maciej Sadlok 26 (s)
Śląsk Wrocław 0-0 Cracovia 4 marca, 17:45 (7600)
Widzew Łódź 3-1 Korona Kielce 5 marca, 17:00 (6700)
Nika Dzalamidze 20, Ugochukwu Ukah 28, Adrian Budka 71 - Andradina 23
Wisła Kraków 3-1 Ruch Chorzów 4 marca, 20:00 (13 850)
Andraž Kirm 17, Tomáš Jirsák 50, Maor Melikson 80 - Wojciech Grzyb 49

Kolejka 18 - 12-13 marca

Cracovia 1-0 Lech Poznań 13 marca, 17:15 (11 936)
Mateusz Klich 28
Górnik Zabrze 2-2 Arka Gdynia 11 marca, 20:00 (8965)
Adam Banaś 24, Marcin Wodecki 79 - Emil Noll 38, 52
Jagiellonia Białystok 1-2 Lechia Gdańsk 12 marca, 19:15 (5800)
Jarosław Lato 60 - Grzegorz Sandomierski 54 (s), Abdou Razack Traoré 57
Korona Kielce 3-3 Polonia Bytom 12 marca, 14:45 (5986)
Andrzej Niedzielan 47, Sander Puri 54, Maciej Korzym 77 - Przemysław Trytko 19, Hernâni 44 (s), Marcin Radzewicz 71
Legia Warszawa 1-2 Śląsk Wrocław 11 marca, 20:00 (14 458)
Ariel Borysiuk 7 - Przemysław Kaźmierczak 28, Sebastian Mila 49
W 71. minucie Przemysław Kaźmierczak (Śląsk Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Chorzów 2-1 GKS Bełchatów 12 marca, 17:00 (5000)
Maciej Jankowski 24, Wojciech Grzyb 59 - Maciej Małkowski 74
Wisła Kraków 2-0 Widzew Łódź 12 marca, 18:15 (15 900)
Patryk Małecki 44, Andraž Kirm 78
W 78. minucie Andraž Kirm (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 1-0 Polonia Warszawa 13 marca, 15:15 (7124)
Michał Stasiak 13

Kolejka 19 - 19-20 marca

Arka Gdynia 1-1 Zagłębie Lubin 18 marca, 17:45 (7140)
Denis Glavina 21 - Mouhamadou Traoré 35
mecz przerwany w 43. minucie na pięć minut z powodu awarii oświetlenia
Cracovia 3-0 Korona Kielce 19 marca, 19:15 (8500)
Mateusz Klich 50, Aleksejs Višņakovs 73, Saïdi Ntibazonkiza 81
GKS Bełchatów 2-0 Legia Warszawa 20 marca, 14:45 (4000)
Marcin Żewłakow 36, Maciej Małkowski 90
W 26. minucie Ivica Vrdoljak (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lech Poznań 2-0 Jagiellonia Białystok 19 marca, 18:15 (23 000)
Semir Štilić 61, 90
Polonia Bytom 2-2 Wisła Kraków 20 marca, 17:15 (4200)
Marcin Radzewicz 2, Dariusz Jarecki 63 - Andraž Kirm 18, Patryk Małecki 69 (k)
Polonia Warszawa 0-1 Widzew Łódź 19 marca, 14:45 (3671)
Adrian Budka 70
Ruch Chorzów 3-0 Górnik Zabrze 18 marca, 20:00 (9800)
Marek Zieńczuk 52, Arkadiusz Piech 62, Marcin Malinowski 64
mecz przerwany w 48. minucie na dziewięć minut z powodu awarii oświetlenia
Śląsk Wrocław 2-1 Lechia Gdańsk 19 marca, 17:00 (8370)
Przemysław Kaźmierczak 56, Piotr Ćwielong 67 - Luka Vučko 83

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

Górnik Zabrze 1-0 Cracovia 3 kwietnia, 17:15 (9100)
Daniel Sikorski 18
Korona Kielce 1-3 Polonia Warszawa 2 kwietnia, 19:15 (6476)
Pavol Staňo 2 - Artur Sobiech 7, Adrian Mierzejewski 12, Euzebiusz Smolarek 19 (k)
Lechia Gdańsk 0-0 GKS Bełchatów 1 kwietnia, 17:45 (6233)
Lech Poznań 2-2 Śląsk Wrocław 1 kwietnia, 20:00 (21 928)
Siergiej Kriwiec 31, Vojo Ubiparip 40 - Sebastian Mila 23 (k), Dariusz Sztylka 52
Legia Warszawa 2-3 Ruch Chorzów 2 kwietnia, 16:15 (17 300)
Maciej Rybus 8, Miroslav Radović 24 - Arkadiusz Piech 45, 64, 66
Widzew Łódź 0-0 Arka Gdynia 2 kwietnia, 17:00 (8426)
Wisła Kraków 2-0 Jagiellonia Białystok 3 kwietnia, 14:45 (18 000)
Andraž Kirm 26, Cwetan Genkow 63
W 77. minucie Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 2-0 Polonia Bytom 2 kwietnia, 14:45 (5216)
Szymon Pawłowski 85, 90

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

Cracovia 3-0 Lechia Gdańsk 9 kwietnia, 17:00 (9343)
Vule Trivunović 18, Mateusz Klich 48, Aleksejs Višņakovs 58
GKS Bełchatów 1-1 Górnik Zabrze 8 kwietnia, 17:45 (2300)
Marcin Żewłakow 9 - Grzegorz Bonin 26
Jagiellonia Białystok 1-0 Arka Gdynia 10 kwietnia, 17:15 (5875)
Marcin Burkhardt 72
Korona Kielce 2-2 Wisła Kraków 10 kwietnia, 16:45 (7216)
Maciej Korzym 68, Cezary Wilk 90 (s) - Cwetan Genkow 12, 65
W 34. minucie Andradina (Korona Kielce) nie wykorzystał rzutu karnego.
W 51. minucie Patryk Małecki (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Legia Warszawa 2-2 Zagłębie Lubin 9 kwietnia, 18:15 (16 327)
Ivica Vrdoljak 45 (k), Michal Hubník 90 - David Abwo 14, Iñaki Astiz 87 (s)
Polonia Warszawa 1-0 Lech Poznań 8 kwietnia, 20:00 (5460)
Artur Sobiech 83
Ruch Chorzów 0-2 Polonia Bytom 9 kwietnia, 14:45 (8799)
Błażej Telichowski 59, Grzegorz Podstawek 90
Śląsk Wrocław 2-2 Widzew Łódź 9 kwietnia, 19:15 (8400)
Łukasz Madej 85, Sebastian Mila 90 (k) - Sebastian Madera 55, Nika Dzalamidze 73

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

Arka Gdynia 3-0 Cracovia 17 kwietnia, 14:45 (8220)
Wojciech Kaczmarek 13 (s), Tadas Labukas 15, Mirko Ivanovski 78
Górnik Zabrze 0-0 Lechia Gdańsk 15 kwietnia, 20:00 (7896)
Lech Poznań 1-0 Legia Warszawa 16 kwietnia, 15:45 (36 240)
Artjoms Rudņevs 83
Polonia Bytom 0-2 Polonia Warszawa 16 kwietnia, 14:45 (3000)
Łukasz Piątek 14, Daniel Gołębiewski 89
Śląsk Wrocław 0-1 Korona Kielce 17 kwietnia, 17:15 (8200)
Pavol Staňo 74
Widzew Łódź 0-0 Ruch Chorzów 16 kwietnia, 17:00 (9600)
żółte kartki Niki Dzalamidze i Wojciecha Grzyba nie są wliczane do rejestru kartek jako pokazane niesłusznie
Wisła Kraków 3-1 GKS Bełchatów 15 kwietnia, 20:00 (16 500)
Maor Melikson 48, Cwetan Genkow 55, Cezary Wilk 80 - Mate Lacić 62
Zagłębie Lubin 0-2 Jagiellonia Białystok 16 kwietnia, 19:15 (6879)
Tadas Kijanskas 42 (k), Ermin Seratlić 64
mecz przerwany w 76. minucie na 19 minut z powodu awarii oświetlenia

Kolejka 23 - 23 kwietnia

Cracovia 2-2 Zagłębie Lubin 21 kwietnia, 17:45 (7833)
Miloš Kosanović 34, Alexandru Suvorov 90 - Mouhamadou Traoré 20, Dawid Plizga 70
Jagiellonia Białystok 2-0 Górnik Zabrze 20 kwietnia, 20:00 (5900)
Tomasz Frankowski 20, Hermes 66
Korona Kielce 0-1 Ruch Chorzów 23 kwietnia, 14:45 (8327)
Maciej Jankowski 29
Lechia Gdańsk 2-1 Legia Warszawa 23 kwietnia, 16:45 (7120)
Abdou Razack Traoré 23, Ivans Lukjanovs 59 - Krzysztof Bąk 7 (s)
Lech Poznań 0-0 GKS Bełchatów 23 kwietnia, 19:15 (17 441)
Polonia Warszawa 4-0 Arka Gdynia 23 kwietnia, 19:15 (4107)
Łukasz Trałka 28, Adrian Mierzejewski 45 (k), 85, Łukasz Piątek 50
Śląsk Wrocław 2-0 Wisła Kraków 21 kwietnia, 20:00 (8370)
Radosław Sobolewski 2 (s), Łukasz Gikiewicz 64
Widzew Łódź 3-1 Polonia Bytom 23 kwietnia, 17:00 (7400)
Préjuce Nakoulma 31 (k), Marcin Juszczyk 65 (s), Przemysław Oziębała 90 - Błażej Telichowski 74

Kolejka 24 - 30 kwietnia-1 maja

Arka Gdynia 2-2 Lechia Gdańsk 1 maja, 17:30 (10 170)
Emil Noll 35, Tadas Labukas 88 - Paweł Nowak 89, Luka Vučko 90
GKS Bełchatów 1-0 Korona Kielce 30 kwietnia, 14:45 (2100)
Maciej Tataj 90 (s)
Legia Warszawa 1-0 Widzew Łódź 29 kwietnia, 20:00 (16 448)
Alejandro Cabral 65
Polonia Bytom 3-2 Jagiellonia Białystok 30 kwietnia, 17:00 (2800)
Miroslav Barčík 15, Blažej Vaščák 34, Dariusz Jarecki 38 - Ermin Seratlić 50, Andrius Skerla 90
Polonia Warszawa 0-1 Śląsk Wrocław 30 kwietnia, 19:15 (4820)
Waldemar Sobota 81
Ruch Chorzów 1-0 Cracovia 1 maja, 15:15 (4430)
Andrej Komac 13
Wisła Kraków 0-2 Górnik Zabrze 30 kwietnia, 16:15 (15 830)
Michal Gašparík 24, Daniel Sikorski 81
Zagłębie Lubin 1-0 Lech Poznań 29 kwietnia, 20:30 (12 155)
Mouhamadou Traoré 79
od 17. minuty z powodu kontuzji arbitra sędziował Tomasz Garbowski (Kluczbork)

Kolejka 25 - 7-8 maja

Cracovia 3-1 Polonia Warszawa 7 maja, 14:45 (7731)
Vule Trivunović 6, Alexandru Suvorov 45, Aleksejs Višņakovs 79 - Euzebiusz Smolarek 51
GKS Bełchatów 1-1 Arka Gdynia 8 maja, 17:15 (2100)
Dawid Nowak 62 - Mirko Ivanovski 43
Jagiellonia Białystok 1-3 Widzew Łódź 7 maja, 19:15 (5800)
Tomasz Frankowski 90 - Piotr Grzelczak 2, Darvydas Šernas 32 (k), 34
Lechia Gdańsk 0-3 Wisła Kraków 8 maja, 14:45 (10 020)
Cwetan Genkow 17, Andraž Kirm 30, Michaił Siwakow 87
Lech Poznań 2-0 Górnik Zabrze 7 maja, 18:15
Artjoms Rudņevs 14, Semir Štilić 70
bez udziału publiczności
Legia Warszawa 3-1 Korona Kielce 6 maja, 20:00
Alejandro Cabral 45, Miroslav Radović 80, 90 - Grzegorz Lech 33
bez udziału publiczności
Ruch Chorzów 2-2 Zagłębie Lubin 6 maja, 17:45 (4235)
Wojciech Grzyb 41, Maciej Jankowski 85 - Mouhamadou Traoré 67, Kamil Wilczek 90
Śląsk Wrocław 0-0 Polonia Bytom 7 maja, 17:00 (8370)

Kolejka 26 - 11 maja

Arka Gdynia 0-2 Ruch Chorzów 11 maja, 16:15 (6775)
Łukasz Janoszka 6, Maciej Jankowski 66
Górnik Zabrze 1-1 Legia Warszawa 10 maja, 20:45 (9852)
Daniel Sikorski 90 - Jakub Wawrzyniak 59
Korona Kielce 2-3 Lechia Gdańsk 11 maja, 20:45 (5626)
Vlastimir Jovanović 24, Andrzej Niedzielan 52 - Pavol Staňo 67 (s), Łukasz Surma 84, Paweł Nowak 90
Polonia Bytom 1-2 Cracovia 10 maja, 16:15 (4381)
Mateusz Żytko 89 (k) - Saïdi Ntibazonkiza 32, Alexandru Suvorov 83 (k)
Polonia Warszawa 2-0 Jagiellonia Białystok 10 maja, 18:30 (5523)
Bruno 75, Artur Sobiech 82
Widzew Łódź 1-1 GKS Bełchatów 11 maja, 18:30 (7000)
Piotr Grzelczak 34 - Dawid Nowak 86
Wisła Kraków 1-0 Lech Poznań 11 maja, 20:00 (18 000)
Cwetan Genkow 73
Zagłębie Lubin 0-1 Śląsk Wrocław 10 maja, 20:45 (10 723)
Piotr Celeban 63

Kolejka 27 - 14-15 maja

Jagiellonia Białystok 0-0 Legia Warszawa 13 maja, 20:00 (6000)
Korona Kielce 1-0 Arka Gdynia 14 maja, 14:45 (4103)
Paweł Sobolewski 20
Lechia Gdańsk 0-0 Polonia Warszawa 14 maja, 18:15 (6012)
Lech Poznań 1-0 Ruch Chorzów 14 maja, 19:15 (15 582)
Jacek Kiełb 37
Polonia Bytom 1-2 Górnik Zabrze 13 maja, 20:00 (4300)
Mateusz Żytko 80 (k) - Róbert Jež 64, 90
Śląsk Wrocław 4-2 GKS Bełchatów 14 maja, 17:00
Sebastian Mila 11 (k), Tomasz Szewczuk 51, Cristián Díaz 52, 90 - Marcin Żewłakow 14, Dawid Nowak 39
bez udziału publiczności
Widzew Łódź 2-1 Zagłębie Lubin 15 maja, 17:15
Krzysztof Ostrowski 41, Darvydas Šernas 73 - Szymon Pawłowski 67
bez udziału publiczności
Wisła Kraków 1-0 Cracovia 15 maja, 14:45 (17 500)
Maor Melikson 17

Kolejka 28 - 21-22 maja

Arka Gdynia 2-1 Polonia Bytom 21 maja, 19:15 (6120)
Maciej Szmatiuk 4, Tadas Labukas 62 - Emil Drozdowicz 55
Cracovia 1-2 Widzew Łódź 21 maja, 17:00 (9053)
Sławomir Szeliga 28 - Piotr Grzelczak 29, 41
GKS Bełchatów 0-2 Zagłębie Lubin 20 maja, 17:45 (1200)
Dawid Plizga 58 (k), Grzegorz Fonfara 83 (s)
Górnik Zabrze 3-1 Śląsk Wrocław 20 maja, 20:00 (7218)
Tadeusz Socha 8 (s), Mariusz Pawelec 20 (s), Grzegorz Bonin 69 - Rok Elsner 39
Jagiellonia Białystok 4-0 Korona Kielce 21 maja, 14:45 (2500)
Tomasz Frankowski 52, 85, Tomasz Kupisz 64, 76
W 14. minucie Marcin Burkhardt (Jagiellonia Białystok) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lechia Gdańsk 2-1 Lech Poznań 22 maja, 14:45 (6823)
Abdou Razack Traoré 78 (k), 80 - Bartosz Ślusarski 35
Legia Warszawa 2-0 Wisła Kraków 21 maja, 15:45 (19 236)
Alejandro Cabral 45 (k), Sebastian Szałachowski 90
Ruch Chorzów 0-3 Polonia Warszawa 22 maja, 17:15 (5412)
Tomasz Brzyski 10, Euzebiusz Smolarek 32, Bruno 66

Kolejka 29 - 25 maja

Arka Gdynia 2-5 Legia Warszawa 25 maja, 19:00 (7580)
Maciej Szmatiuk 67, 69 - Manú 28, Miroslav Radović 45, Michał Kucharczyk 49, 60, Ariel Borysiuk 85
żółta kartka Marcelo Moretto nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Cracovia 3-0 Jagiellonia Białystok 25 maja, 19:00 (9041)
Mateusz Klich 25, Alexandru Suvorov 52, Andraž Struna 87
Korona Kielce 1-0 Górnik Zabrze 25 maja, 19:00 (4231)
Andrzej Niedzielan 65 (k)
Polonia Bytom 1-2 Lech Poznań 25 maja, 19:00 (3000)
Marcin Radzewicz 90 - Jakub Wilk 36, Semir Štilić 81
Polonia Warszawa 0-0 GKS Bełchatów 25 maja, 19:00 (4654)
W 83. minucie Mateusz Cetnarski (GKS Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Chorzów 1-2 Śląsk Wrocław 25 maja, 19:00 (4000)
Łukasz Janoszka 42 - Piotr Ćwielong 3, Rok Elsner 32
Widzew Łódź 1-0 Lechia Gdańsk 25 maja, 19:00 (7500)
Piotr Grzelczak 4
Zagłębie Lubin 0-3 Wisła Kraków 25 maja, 19:00
Andraž Kirm 42, Maor Melikson 57 (k), Andrés Ríos 90
bez udziału publiczności

Kolejka 30 - 29 maja

GKS Bełchatów 1-0 Cracovia 29 maja, 17:00 (2100)
Grzegorz Kuświk 56
Górnik Zabrze 4-0 Widzew Łódź 29 maja, 17:00 (8651)
Róbert Jež 11, 49, Michael Bemben 57, 90
Jagiellonia Białystok 2-1 Ruch Chorzów 29 maja, 17:00 (5565)
Tomasz Frankowski 53, Rafał Grodzicki 78 (s) - Maciej Jankowski 43
Lechia Gdańsk 1-2 Zagłębie Lubin 29 maja, 17:00 (9239)
Abdou Razack Traoré 7 - Arkadiusz Woźniak 47, Łukasz Hanzel 84
Lech Poznań 4-0 Korona Kielce 29 maja, 17:00 (15 337)
Semir Štilić 26, Ivan Đurđević 39, Artjoms Rudņevs 54, Jakub Wilk 87
Legia Warszawa 4-0 Polonia Bytom 29 maja, 17:00 (15 625)
Marcin Radzewicz 30 (s), Sebastian Szałachowski 44, Miroslav Radović 67, 84
Śląsk Wrocław 5-0 Arka Gdynia 29 maja, 17:00 (8370)
Cristián Díaz 46, 63, 66, Dariusz Sztylka 82, Marián Kelemen 85 (k)
Wisła Kraków 0-2 Polonia Warszawa 29 maja, 17:00 (24 000)
Euzebiusz Smolarek 22, Łukasz Trałka 39

I liga 2010/2011

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas