[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
Artjoms Rudņevs 22 gole - Artjoms Rudņevs (Lech Poznań),
15 goli - Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok),
12 goli - Arkadiusz Piech (Ruch Chorzów),
11 goli - Dudu Biton (Wisła Kraków), Edgar Çani (Polonia Warszawa), Danijel Ljuboja (Legia Warszawa),
9 goli - Préjuce Nakoulma (Górnik Zabrze),
8 goli - Maciej Jankowski (Ruch Chorzów), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin),
7 goli - Cwetan Genkow (Wisła Kraków),
6 goli - Paweł Abbott (Ruch Chorzów), Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Róbert Demjan (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dawid Nowak (GKS Bełchatów), Miroslav Radović (Legia Warszawa), Marek Saganowski (Łódzki KS), Johan Voskamp (Śląsk Wrocław), Rafał Wolski (Legia Warszawa), Michał Zieliński (Korona Kielce 4, Górnik Zabrze 2), Marek Zieńczuk (Ruch Chorzów),
5 goli - Bruno (Polonia Warszawa), Paweł Buzała (GKS Bełchatów), Cristián Díaz (Śląsk Wrocław), Tomasz Kupisz (Jagiellonia Białystok), Łukasz Madej (Śląsk Wrocław), Sylwester Patejuk (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Darvydas Šernas (Zagłębie Lubin), Arkadiusz Woźniak (Zagłębie Lubin), Marcin Żewłakow (GKS Bełchatów),
4 gole - Mehdi Ben Dhifallah (Widzew Łódź), Janusz Gol (Legia Warszawa), Andraž Kirm (Wisła Kraków), Maciej Korzym (Korona Kielce), Sebastian Mila (Śląsk Wrocław), Arkadiusz Milik (Górnik Zabrze), Mateusz Możdżeń (Lech Poznań), Przemysław Oziębała (Widzew Łódź), Pavol Staňo (Korona Kielce), Sebastian Szałachowski (Łódzki KS), Abdou Razack Traoré (Lechia Gdańsk), Koen van der Biezen (Cracovia), Ivica Vrdoljak (Legia Warszawa), Aleksandar Vuković (Korona Kielce),
3 gole - Adam Banaś (Górnik Zabrze 1, Zagłębie Lubin 2), Grzegorz Baran (GKS Bełchatów), Miroslav Božok (GKS Bełchatów), Wladimer Dwaliszwili (Polonia Warszawa), Daniel Gołębiewski (Górnik Zabrze 2, Korona Kielce 1), Piotr Grzelczak (Widzew Łódź 2, Lechia Gdańsk 1), Przemysław Kaźmierczak (Śląsk Wrocław), Jacek Kiełb (Korona Kielce), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa), Aleksander Kwiek (Górnik Zabrze), Antoni Łukasiewicz (Łódzki KS), Sebastian Madera (Widzew Łódź 1, Lechia Gdańsk 2), Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Maciej Małkowski (Zagłębie Lubin), Saïdi Ntibazonkiza (Cracovia), Jacek Popek (GKS Bełchatów), Łukasz Teodorczyk (Polonia Warszawa), Vojo Ubiparip (Lech Poznań), Piotr Wiśniewski (Lechia Gdańsk), Tomasz Wróbel (GKS Bełchatów), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Sebastian Ziajka (Podbeskidzie Bielsko-Biała),
2 gole - Jarosław Bieniuk (Widzew Łódź), Vladimir Boljević (Cracovia), Adrian Budka (Widzew Łódź), Mateusz Cetnarski (Śląsk Wrocław), Adam Cieśliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Rok Elsner (Śląsk Wrocław), Artur Gieraga (Łódzki KS), Łukasz Gikiewicz (Śląsk Wrocław), Rafał Grodzicki (Ruch Chorzów), Łukasz Hanzel (Zagłębie Lubin), Luis Henríquez (Lech Poznań), Łukasz Jamróz (Korona Kielce), Róbert Jež (Polonia Warszawa), Jakub Kosecki (Lechia Gdańsk), Siergiej Kriwiec (Lech Poznań), Rafał Kujawa (Łódzki KS), Kamil Kuzera (Korona Kielce), Artur Lenartowski (Korona Kielce), Manú (Legia Warszawa), Rafał Murawski (Lech Poznań), Costa Nhamoinesu (Zagłębie Lubin), Princewill Okachi (Widzew Łódź), Dawid Plizga (Jagiellonia Białystok), Grzegorz Rasiak (Jagiellonia Białystok), Maciej Rybus (Legia Warszawa), Mariusz Sacha (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Andrius Skerla (Jagiellonia Białystok), Paweł Sobolewski (Korona Kielce), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Piotr Stawarczyk (Ruch Chorzów), Gábor Straka (Ruch Chorzów), Pavel Šultes (Polonia Warszawa), Alexandru Suvorov (Cracovia), Dariusz Sztylka (Śląsk Wrocław), Aleksandyr Tonew (Lech Poznań), Marek Wasiluk (Śląsk Wrocław), Jakub Wilk (Lechia Gdańsk), Marcin Wodecki (Górnik Zabrze), Paweł Wszołek (Polonia Warszawa),
1 gol - Hachem Abbès (Widzew Łódź), David Abwo (Zagłębie Lubin), Iñaki Astiz (Legia Warszawa), Fred Benson (Lechia Gdańsk), Jiří Bílek (Zagłębie Lubin), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Grzegorz Bonin (Łódzki KS), Ariel Borysiuk (Legia Warszawa), Łukasz Broź (Widzew Łódź), Bruno Pinheiro (Widzew Łódź), Tomasz Brzyski (Polonia Warszawa), Marcin Budziński (Cracovia), Liran Cohen (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Piotr Ćwielong (Śląsk Wrocław), Adam Danch (Górnik Zabrze), Juraj Dančík (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Júnior Díaz (Wisła Kraków), Željko Đokić (Ruch Chorzów), Bartłomiej Dudzic (Cracovia), Nika Dzalamidze (Widzew Łódź), Élton Lira (Zagłębie Lubin), Ariel Famulski (Zagłębie Lubin), Jarosław Fojut (Śląsk Wrocław), Dominykas Galkevičius (Zagłębie Lubin), Marek Gancarczyk (Łódzki KS), Ronald Gërçaliu (Łódzki KS), Paweł Golański (Korona Kielce), Tomasz Górkiewicz (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartłomiej Grzelak (Cracovia), Rafał Grzyb (Jagiellonia Białystok), Ivica Iliev (Wisła Kraków), Kew Jaliens (Wisła Kraków), Łukasz Janoszka (Ruch Chorzów), Tomáš Jirsák (Wisła Kraków), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Michał Jonczyk (Górnik Zabrze), Marcin Kaczmarek (Widzew Łódź), Paweł Kaczmarek (Korona Kielce), Krzysztof Kiercz (Korona Kielce), Tadas Kijanskas (Korona Kielce), Dariusz Kłus (Łódzki KS), Bartłomiej Konieczny (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Miloš Kosanović (Cracovia), Kamil Kosowski (GKS Bełchatów), Michael Lamey (Wisła Kraków), Igor Lewczuk (Ruch Chorzów), Tomasz Lisowski (Korona Kielce), Ivans Lukjanovs (Lechia Gdańsk), Wojciech Łobodziński (Łódzki KS), Mateusz Machaj (Lechia Gdańsk), Mariusz Magiera (Górnik Zabrze), Mateusz Mak (GKS Bełchatów), Piotr Malarczyk (Korona Kielce), Piotr Malinowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Adam Marciniak (Górnik Zabrze), Radosław Matusiak (Widzew Łódź), Maor Melikson (Wisła Kraków), Marcin Mięciel (Łódzki KS), Maciej Mysiak (GKS Bełchatów), Andrzej Niedzielan (Cracovia), Alexis Norambuena (Jagiellonia Białystok), Paweł Olkowski (Górnik Zabrze), Jan Pawłowski (Jagiellonia Białystok), Michał Pazdan (Górnik Zabrze), Dariusz Pietrasiak (Śląsk Wrocław), Marcin Pietrowski (Lechia Gdańsk), Tomasz Porębski (Jagiellonia Białystok), Mariusz Przybylski (Górnik Zabrze), Patryk Rachwał (Zagłębie Lubin), Mariusz Rybicki (Widzew Łódź), Ermin Seratlić (Jagiellonia Białystok), Roman Sloboda (Zagłębie Lubin), Marek Sokołowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Ondřej Šourek (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Sebastian Steblecki (Cracovia), Semir Štilić (Lech Poznań), Hesdey Suart (Cracovia), Łukasz Surma (Lechia Gdańsk), Ołeksandr Szeweluchin (Górnik Zabrze), Maciej Szmatiuk (GKS Bełchatów), Marek Szyndrowski (Ruch Chorzów), Błażej Telichowski (Górnik Zabrze), Thiago Cionek (Jagiellonia Białystok), Łukasz Trałka (Polonia Warszawa), Mouhamadou Traoré (Zagłębie Lubin), Aleksejs Višņakovs (Cracovia), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Damian Zbozień (GKS Bełchatów), Michał Żyro (Legia Warszawa), Mateusz Żytko (Cracovia).

Strzelcy według drużyn:
 
Cracovia: 4 - Koen van der Biezen, 3 - Saïdi Ntibazonkiza, 2 - Vladimir Boljević, Alexandru Suvorov, 1 - Marcin Budziński, Bartłomiej Dudzic, Bartłomiej Grzelak, Miloš Kosanović, Andrzej Niedzielan, Sebastian Steblecki, Hesdey Suart, Aleksejs Višņakovs, Mateusz Żytko
GKS Bełchatów: 6 - Dawid Nowak, 5 - Paweł Buzała, Marcin Żewłakow, 3 - Grzegorz Baran, Miroslav Božok, Jacek Popek, Tomasz Wróbel, 1 - Kamil Kosowski, Mateusz Mak, Maciej Mysiak, Maciej Szmatiuk, Damian Zbozień
Górnik Zabrze: 9 - Préjuce Nakoulma, 4 - Arkadiusz Milik, 3 - Aleksander Kwiek, Tomasz Zahorski, 2 - Daniel Gołębiewski, Marcin Wodecki, Michał Zieliński, 1 - Adam Banaś, Adam Danch, Michał Jonczyk, Mariusz Magiera, Adam Marciniak, Paweł Olkowski, Michał Pazdan, Mariusz Przybylski, Ołeksandr Szeweluchin, Błażej Telichowski
Jagiellonia Białystok: 15 - Tomasz Frankowski, 5 - Tomasz Kupisz, 3 - Maciej Makuszewski, 2 - Dawid Plizga, Grzegorz Rasiak, Andrius Skerla, 1 - Rafał Grzyb, Alexis Norambuena, Jan Pawłowski, Tomasz Porębski, Ermin Seratlić, Thiago Cionek
Korona Kielce: 4 - Maciej Korzym, Pavol Staňo, Aleksandar Vuković, Michał Zieliński, 3 - Jacek Kiełb, 2 - Łukasz Jamróz, Kamil Kuzera, Artur Lenartowski, Paweł Sobolewski, 1 - Paweł Golański, Daniel Gołębiewski, Paweł Kaczmarek, Krzysztof Kiercz, Tadas Kijanskas, Tomasz Lisowski, Piotr Malarczyk
Lech Poznań: 22 - Artjoms Rudņevs, 4 - Mateusz Możdżeń, 3 - Vojo Ubiparip, 2 - Luis Henríquez, Siergiej Kriwiec, Rafał Murawski, Aleksandyr Tonew, 1 - Semir Štilić, Grzegorz Wojtkowiak
Lechia Gdańsk: 4 - Abdou Razack Traoré, 3 - Piotr Wiśniewski, 2 - Jakub Kosecki, Sebastian Madera, Jakub Wilk, 1 - Fred Benson, Piotr Grzelczak, Ivans Lukjanovs, Mateusz Machaj, Marcin Pietrowski, Łukasz Surma
Legia Warszawa: 11 - Danijel Ljuboja, 6 - Miroslav Radović, Rafał Wolski, 4 - Janusz Gol, Ivica Vrdoljak, 3 - Michał Kucharczyk, 2 - Manú, Maciej Rybus, 1 - Iñaki Astiz, Ariel Borysiuk, Jakub Wawrzyniak, Michał Żyro
Łódzki KS: 6 - Marek Saganowski, 4 - Sebastian Szałachowski, 3 - Antoni Łukasiewicz, 2 - Artur Gieraga, Rafał Kujawa, 1 - Grzegorz Bonin, Marek Gancarczyk, Ronald Gërçaliu, Dariusz Kłus, Wojciech Łobodziński, Marcin Mięciel
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 6 - Róbert Demjan, 5 - Sylwester Patejuk, 3 - Sebastian Ziajka, 2 - Adam Cieśliński, Mariusz Sacha, 1 - Liran Cohen, Juraj Dančík, Tomasz Górkiewicz, Bartłomiej Konieczny, Piotr Malinowski, Marek Sokołowski, Ondřej Šourek
Polonia Warszawa: 11 - Edgar Çani, 5 - Bruno, 3 - Wladimer Dwaliszwili, Łukasz Teodorczyk, 2 - Róbert Jež, Pavel Šultes, Paweł Wszołek, 1 - Tomasz Brzyski, Tomasz Jodłowiec, Łukasz Trałka
Ruch Chorzów: 12 - Arkadiusz Piech, 8 - Maciej Jankowski, 6 - Paweł Abbott, Marek Zieńczuk, 2 - Rafał Grodzicki, Piotr Stawarczyk, Gábor Straka, 1 - Željko Đokić, Łukasz Janoszka, Igor Lewczuk, Marek Szyndrowski
Śląsk Wrocław: 6 - Piotr Celeban, Johan Voskamp, 5 - Cristián Díaz, Łukasz Madej, 4 - Sebastian Mila, 3 - Przemysław Kaźmierczak, 2 - Mateusz Cetnarski, Rok Elsner, Łukasz Gikiewicz, Waldemar Sobota, Dariusz Sztylka, Marek Wasiluk, 1 - Piotr Ćwielong, Jarosław Fojut, Dariusz Pietrasiak
Widzew Łódź: 4 - Mehdi Ben Dhifallah, Przemysław Oziębała, 2 - Jarosław Bieniuk, Adrian Budka, Piotr Grzelczak, Princewill Okachi, 1 - Hachem Abbès, Łukasz Broź, Bruno Pinheiro, Nika Dzalamidze, Marcin Kaczmarek, Sebastian Madera, Radosław Matusiak, Mariusz Rybicki
Wisła Kraków: 11 - Dudu Biton, 7 - Cwetan Genkow, 4 - Andraž Kirm, 1 - Rafał Boguski, Júnior Díaz, Ivica Iliev, Kew Jaliens, Tomáš Jirsák, Michael Lamey, Maor Melikson
Zagłębie Lubin: 8 - Szymon Pawłowski, 5 - Darvydas Šernas, Arkadiusz Woźniak, 3 - Maciej Małkowski, 2 - Adam Banaś, Łukasz Hanzel, Costa Nhamoinesu, 1 - David Abwo, Jiří Bílek, Élton Lira, Ariel Famulski, Dominykas Galkevičius, Patryk Rachwał, Roman Sloboda, Mouhamadou Traoré

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas